Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy, potíže, chyby ve hře

11165

Komentáře

  • Filipini (CZ1)Filipini (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 14.12.2014
    Super díky moc.Mam starej komp(dědečka) a je to tak že čím déle tam sem tím je to horší.Díky moc už nebudu prudit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.12.2014
    Filipini2 napsal: »
    Super díky moc.Mam starej komp(dědečka) a je to tak že čím déle tam sem tím je to horší.Díky moc už nebudu prudit.

    S ničím neprudíš :) Však od toho tu jsme, abychom se problémy snažili vyřešit :)
  • Timi71 (SK1)Timi71 (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 15.12.2014
    :( Dnes mi ide farma akosi stráááášne pomaly :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.12.2014
    Timi712 napsal: »
    :( Dnes mi ide farma akosi stráááášne pomaly :(

    Ahoj, podívej se do tohoto návodu, jestli ti některý z kroků nepomůže. Nikdo jiný dnes problémy nehlásil, takže se pravděpodobně nejedná o problém na serveru, ale někde u tebe...
  • Zdenička17 (CZ1)Zdenička17 (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 15.12.2014
    Ahoj mám problém s přičítáním ozdob na stromečku. Ale ta chyba, co se vyskytla minule (s ostrovní farmou a ozdobami) se mě naštěstí netýkala až teď mě to nějak zlobí. =(( Fórum jsem nepročítala tak se omlouvám jestli už to tu bylo nějak řešeno a řečeno. =))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.12.2014
    Zdenička17 napsal: »
    Ahoj mám problém s přičítáním ozdob na stromečku. Ale ta chyba, co se vyskytla minule (s ostrovní farmou a ozdobami) se mě naštěstí netýkala až teď mě to nějak zlobí. =(( Fórum jsem nepročítala tak se omlouvám jestli už to tu bylo nějak řešeno a řečeno. =))

    A v čem konkrétně problém spočívá? Jako že sbíráš, ale ozdoby se nepřičítají?
  • Zdenička17 (CZ1)Zdenička17 (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 15.12.2014
    Ano přesně v tom.

    Problém je vyřešen. Ozdoby se z ničeho nic začaly přičítat. =D Jinak, ale moc díky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.12.2014
    Tak hlavně že už to funguje :)
  • milujemmesto (SK1)milujemmesto (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 16.12.2014
    cawte uz dvakrat som sa prihlasila na ostrovnu farmu a uz dvakrat ked som sa prihlasila tak mi ukzalo ze neexistuje jak keby som nic nestavala. Co to ma znamenat?????
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 16.12.2014
    Ostrovka je dočasná událost. Po měsíci zmizí se vším, co bylo vybudováno.
    Příště budeš opět začínat od nuly...
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 16.12.2014
    Ahoj,

    po dnešní údtžbě se mi objevily nějaké dárky. V mailu nic není, nevím co to má znamenat. 1x humus z mořských řas, 5x bedna, nějaké žetony, nepostřehla jsem kolik. Kdo mi k tomu něco napíše?! Děkuji.
  • Renata09 (CZ1)Renata09 (CZ1) Komentářů: 9
    upraveno 16.12.2014
    Je to asi dárek,už jsem psala poděkování:)))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.12.2014
    Tak1Player napsal: »
    Ahoj,

    po dnešní údtžbě se mi objevily nějaké dárky. V mailu nic není, nevím co to má znamenat. 1x humus z mořských řas, 5x bedna, nějaké žetony, nepostřehla jsem kolik. Kdo mi k tomu něco napíše?! Děkuji.

    Ahoj,

    snažila jsem se k tomu získat nějaké vyjádření.. Nicméně jsme pravděpodobně byli obdarováni omylem (takže pšt :D). Jiné servery získaly tuto kompenzaci za čtvrteční mnohahodinový výpadek, náš server tento problém ovšem nepostihl.
  • Luciferdaxy (CZ1)Luciferdaxy (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 16.12.2014
    a já nedostala nic :-(((((
  • Filipini (CZ1)Filipini (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 17.12.2014
    Psal sem tu o problému že se mi rozchází čas.Trochu sem bádal a přidal sem si do Chromu automatickou aktualizaci stránek a problém je vyřešen.Snad to někomu pomůže. Filip.
  • ivca.jan (CZ1)ivca.jan (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 17.12.2014
    Mám problém, při přihlášení mi to píše, že je špatné ID a pak mi to ve hře brání nakupovat třeba limetky,ananas apod. Co mám dělat? Iva
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.12.2014
    ivca.jan napsal: »
    Mám problém, při přihlášení mi to píše, že je špatné ID a pak mi to ve hře brání nakupovat třeba limetky,ananas apod. Co mám dělat? Iva

    Můžeš sem přidat screen? Jinak limetky, ananas a další tropické ovoce teď nakoupit nejde - jde to jen v době, kdy je dostupný obchodník s mušlemi.
  • hanigri (CZ1)hanigri (CZ1) Komentářů: 11
    upraveno 17.12.2014
    zmizel mě kamenný mlýn na vikingské farmě
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.12.2014
    hanigri napsal: »
    zmizel mě kamenný mlýn na vikingské farmě

    Předpokládám, že jsi ho nezboural/a :) (Já vím, hloupý předpoklad.)

    Aktualizace stránky nepomůže?
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 17.12.2014
    Klasická chyba v zobrazení, ktorá bola aj u ostrovky :))

    Keď myšou prejdem na tlačítko bágru, tzn. "zbourat" na vikinke, tak mi tam píše, že nedostanem po zbúraní žiadne runy :D (a predpokladám, že runy by som dostal, skúšať to nebudem :D:D)

    Attachment not found.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.12.2014
    Minko 700 napsal: »
    Klasická chyba v zobrazení, ktorá bola aj u ostrovky :))

    Keď myšou prejdem na tlačítko bágru, tzn. "zbourat" na vikinke, tak mi tam píše, že nedostanem po zbúraní žiadne runy :D (a predpokladám, že runy by som dostal, skúšať to nebudem :D:D)

    Attachment not found.

    Dík, Minko, předám, chybek se nám vloudilo kapánek víc :)
  • BARAMIK (CZ 1)BARAMIK (CZ 1) Komentářů: 1
    upraveno 18.12.2014
    Přišel mi dárek: Chceme tě podpořit 100 000 sněžnými dolary a 5 prémiovými chaluhami. Ale píše mi to tvůj kredit nelze použítco s tím mám dělat? Děkuji za pomoc
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.12.2014
    BARAMIK napsal: »
    Přišel mi dárek: Chceme tě podpořit 100 000 sněžnými dolary a 5 prémiovými chaluhami. Ale dárek mi bohužel nejde vyzvednout, co s tím mám dělat? Děkuji za pomoc

    Nejprve musíš navštívit vikingskou farmu. Jinak by ti byla odměna stejně k ničemu :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 18.12.2014
    Attachment not found.

    je to jen taková drobnost, ale někoho by to třeba mohlo splést.. je špatný popisek u jezírka tučňáků.. krmivo se jim vyrábí ze sardinek a né ze sleďů :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.12.2014
    Elis359 napsal: »
    Attachment not found.

    je to jen taková drobnost, ale někoho by to třeba mohlo splést.. je špatný popisek u jezírka tučňáků.. krmivo se jim vyrábí ze sardinek a né ze sleďů :)

    Sbírka blbostí se pomalu rozrůstá :) Díky :)
  • anajanajanajanaj Komentářů: 1
    upraveno 20.12.2014
    ahoj neide mi vzit darek ktery mi prisel na email
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.12.2014
    anajanaj napsal: »
    ahoj neide mi vzit darek ktery mi prisel na email

    Más na mysli ty podkovy? Voucher je platný jen po dobu 10 dnů, pak už výhra nejde vyzvednout.
  • Krista6969Krista6969 Komentářů: 2
    upraveno 22.12.2014
    Dobrý deň,
    dnes ráno som mala na vikingskej farme viac ako 5 000 000 peňazí, teraz jak som prišla som mala nulu!!!! Prečo je to tak ?? kde nastal problém????
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 22.12.2014
    Krista6969 napsal: »
    Dobrý deň,
    dnes ráno som mala na vikingskej farme viac ako 5 000 000 peňazí, teraz jak som prišla som mala nulu!!!! Prečo je to tak ?? kde nastal problém????

    v GGS :D
    bohužel v tom mají slušný bordel, jedné naší hráčce ze spolku se taky ztratily peníze, 4 miliony konkrétně
    já se můžu jen modlit, aby mně nezmizelo mých drahocenných 40 mega, raději si každý den pořizuji aktuální screeny
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 22.12.2014
    Ready Teddy napsal: »
    v GGS :D
    bohužel v tom mají slušný bordel, jedné naší hráčce ze spolku se taky ztratily peníze, 4 miliony konkrétně
    já se můžu jen modlit, aby mně nezmizelo mých drahocenných 40 mega, raději si každý den pořizuji aktuální screeny

    až ti zmizí, tak ti ten screen bude na píp, zvláště když zmiznou prašulky třeba 23.12. odpoledne
    to se s ním pak budeš moci vyfotit na památku :-) a dát si ho pod stromek :-DDD
Tato diskuze je zavřená.