Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy, potíže, chyby ve hře

11065

Komentáře

  • Andrejka0025Andrejka0025 Komentářů: 1
    upraveno 01.12.2014
    Chtěla bych se zeptat, jsem v úrovni 55 a stále se mi ukazuje u koníka, že není dostupný... Nevíte, kde by mohla být chyba?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.12.2014
    Chtěla bych se zeptat, jsem v úrovni 55 a stále se mi ukazuje u koníka, že není dostupný... Nevíte, kde by mohla být chyba?

    Pokud už jsi měla ranč otevřený, stačí aktualizovat stránku - tato chyba je nahlášena.

    Pokud jsi ho ještě otevřený neměla, je třeba kromě levelu splnit i podmínku naložení alespoň 1 slotu na lodi, což jsi hádám také splnila. Pak už se jen řídit úkoly pro odemčení jednotlivých budov...
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 03.12.2014
    Moc se omlouvám ale vypadá to že se přičítá je 4 z 5 ozdob ve vánoční akci
    Všimli si toho i členové spolku
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 03.12.2014
    Zkusím to vypozorovat..:)
  • Lidunka.JGuest (CZ1)Lidunka.JGuest (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 05.12.2014
    Ahoj, mám problém s těžebním dolem. Už dvakrát mi důl vytěžil 4000 zlaťáků, ale připsalo se mi jen 2000 zlaťáků.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 05.12.2014
    Ahoj, mám problém s těžebním dolem. Už dvakrát mi důl vytěžil 4000 zlaťáků, ale připsalo se mi jen 2000 zlaťáků.

    ahoj, už jsem ti na to odpovídala tady:
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?35206-co-mne-dnes-na%C5%A1tvalo&p=512501&viewfull=1#post512501
    nemusíš se ptát na více místech :)
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 09.12.2014
    Ahoj, je možné, aby se už před plánovanou aktualizací zablokoval ranč? Na jedné dráze mám vytrénovaného koně, nad ním hvězdička - a každý cvičák, stáj i přepravník je zamčený a hlásí "ještě nedostupné".

    Omlouvám se, právě jsem našla odpověď na diskusi o ranči...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.12.2014
    Hope2 napsal: »
    Ahoj, je možné, aby se už před plánovanou aktualizací zablokoval ranč? Na jedné dráze mám vytrénovaného koně, nad ním hvězdička - a každý cvičák, stáj i přepravník je zamčený a hlásí "ještě nedostupné".

    Omlouvám se, právě jsem našla odpověď na diskusi o ranči...

    Odpovídala jsem ti už zde. Stačí aktualizovat stránku.
  • jaramara2jaramara2 Komentářů: 1
    upraveno 10.12.2014
    Už víc jak týden se mi nepřipočítavají zlaté podkovy, nevíte někdo proč?
    Díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.12.2014
    jaramara2 napsal: »
    Už víc jak týden se mi nepřipočítavají zlaté podkovy, nevíte někdo proč?
    Díky

    Jako že je po výhře v závodu nedostaneš, nebo že se ti nedaří vyhrávat?
  • soma63soma63 Komentářů: 2
    upraveno 12.12.2014
    Zdravim vas vcera jsem chtel slechtit kone a muj semik my zmizel je to nejaka chyba hry nebo moje chyba_
  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    upraveno 12.12.2014
    zdravim, ve specialnich osivech jsou prehozene pozice spec kviti a spec zeli, kdo jede po pameti muze mit problem ;-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.12.2014
    Kimmi napsal: »
    zdravim, ve specialnich osivech jsou prehozene pozice spec kviti a spec zeli, kdo jede po pameti muze mit problem ;-)

    Je to chyba ve hře, je také nahlášena.
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 12.12.2014
    Zdravím hráče BigFarm,
    malé doplňkové a ujasňující info ke koňskému ranči.
    Když rozmnožujete koně, máte v levém horním rohu červené srdce, které znamená chovná hodnota.
    Jaké bude mít hříbě chovnou hodnotu (červené srdce), záleží na chovné hodnotě rodičů hříběte. Hříbě bude mít chovnou hodnotu průměru chovné hodnoty rodičů, zaokrouhluje se nahoru.
    Příklady:
    rodiče chovná hodnota 8 a 4. Hříbě chovná hodnota 6.
    rodiče chovná hodnota 9 a 8. Hříbě chovná hodnota 9.

    Rodiče po rozmnožovacím procesu zmizí z vašeho hracího účtu!!! Jsou propuštěni na svobodu.

    Hezký den a úspěšnou BigFarm přeje
    Community manager
  • Filipini (CZ1)Filipini (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 12.12.2014
    Prosím o pomoc,netuším co to je,pokaždé musím načíst znova stránku a potom to chvilku funguje.Dělá to při sklízení a i když třeba přijede loď.Attachment not found.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.12.2014
    Filipini2 napsal: »
    Prosím o pomoc,netuším co to je,pokaždé musím načíst znova stránku a potom to chvilku funguje.Dělá to při sklízení a i když třeba přijede loď.Attachment not found.

    Občas takové chybové hlášky vyskočí. Pomůže jedině aktualizace stránky. Není to nijak "závadné".
  • Filipini (CZ1)Filipini (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 12.12.2014
    Závadné asi ne ale dneska mi to vyskočilo asi stokrát.Docela to vadí při soutěžích,načítat pořád stránku.Jinak děkuju za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.12.2014
    Filipini2 napsal: »
    Závadné asi ne ale dneska mi to vyskočilo asi stokrát.Docela to vadí při soutěžích,načítat pořád stránku.Jinak děkuju za odpověď.

    Zkus si promazat mezipaměť prohlížeče (návod najdeš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?16609-N%C3%A1vod-maz%C3%A1n%C3%AD-registr%C5%AF-a-cookies-a-historie-v-prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D%C3%ADch&p=132725&viewfull=1#post132725).
  • Filipini (CZ1)Filipini (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 09.01.2018
    Ok.Díky.Snad to pomůže.Dám vědět.Jinak hra je perfektní.Super.

    Tak to nepomohlo.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 13.12.2014
    Mě to čas od času zazlobí stejným způsobem.
    Řeším to pomocí CCleaneru.
    Prozatím mi to vždy (aspoň na nějaký čas) pomohlo...
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 13.12.2014
    Nezobrazuje se mi okolí farmy, není ranč, loď, nic. Ostrovní farma nenačítá dolary. Je to čím dál častější. Nějaké mazání a restarty nepomáhají. Nikde jinde mi to nedělá, jen při této hře, která se tak nedá hrát. Dělá to také někomu? Co s tím?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.12.2014
    alpakaa napsal: »
    Nezobrazuje se mi okolí farmy, není ranč, loď, nic. Ostrovní farma nenačítá dolary. Je to čím dál častější. Nějaké mazání a restarty nepomáhají. Nikde jinde mi to nedělá, jen při této hře, která se tak nedá hrát. Dělá to také někomu? Co s tím?

    Promazat Ccleanerem, jak píše miki jeden příspěvek zpět? Bohužel nikdo jiný nic takového nehlásil :( Na to nezobrazování pomáhala většinou aktualizace stránky (příp. flash playeru, prohlížeče) a taky to samozřejmě závisí na rychlosti a stabilitě připojení. Nicméně pokud ti ostatní šlape v pořádku, chybka někde bude....

    Třeba se s tím někdo další setkal a dokáže poradit něco, co "zabírá". Já jiné rady než výše popsané nemám, protože jsem se s tím sama nesetkala, pardon :(
  • alenka04alenka04 Komentářů: 8
    upraveno 14.12.2014
    Dobry den dneska jsem si vsimla ze se mi nepricitaji zlate podkovy za vycvik koniku cvicim 3 najednou neni to tim?Dekuji za odpoved
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.12.2014
    alenka04 napsal: »
    Dobry den dneska jsem si vsimla ze se mi nepricitaji zlate podkovy za vycvik koniku cvicim 3 najednou neni to tim?Dekuji za odpoved

    zlaté podkovy ale nejsou za výcvik.. ty získáš tím, že soutěžíš a vyhraješ :)
  • kopretina1709 (CZ1)kopretina1709 (CZ1) Komentářů: 1,325
    upraveno 14.12.2014
    Snad jsem ve správném vlaknu! :o

    Prosím o radu: Kde je problém, když chci přes architekta vylepšit obytný dům na 5.úroveň tu vánoční a nechce mě to pustit? Normální 5.úroveň ano. A domky na 4.úrovni mám! Je to tím, že je nemám vánoční už na 4.úrovni?
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 14.12.2014
    Snad jsem ve správném vlaknu! :o

    Prosím o radu: Kde je problém, když chci přes architekta vylepšit obytný dům na 5.úroveň tu vánoční a nechce mě to pustit? Normální 5.úroveň ano. A domky na 4.úrovni mám! Je to tím, že je nemám vánoční už na 4.úrovni?

    Ahoj,
    ten vánoční domeček se týká Vikingské farmy (aspoň myslím, protože všechno vikingské je zasněžené), vypadá to, že budeme mít novou dočasnou farmu :).
  • soma63soma63 Komentářů: 2
    upraveno 14.12.2014
    Zdravím hráče BigFarm,
    malé doplňkové a ujasňující info ke koňskému ranči.
    Když rozmnožujete koně, máte v levém horním rohu červené srdce, které znamená chovná hodnota.
    Jaké bude mít hříbě chovnou hodnotu (červené srdce), záleží na chovné hodnotě rodičů hříběte. Hříbě bude mít chovnou hodnotu průměru chovné hodnoty rodičů, zaokrouhluje se nahoru.
    Příklady:
    rodiče chovná hodnota 8 a 4. Hříbě chovná hodnota 6.
    rodiče chovná hodnota 9 a 8. Hříbě chovná hodnota 9.

    Rodiče po rozmnožovacím procesu zmizí z vašeho hracího účtu!!! Jsou propuštěni na svobodu.

    Hezký den a úspěšnou BigFarm přeje
    Community manager

    Dobra tomu rozumim mel jsem dva kone semika s goldy ty jsem mnozil semik se ztratil zustala goldy a kde je teda to hribe to nemam.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.12.2014
    soma63 napsal: »
    Dobra tomu rozumim mel jsem dva kone semika s goldy ty jsem mnozil semik se ztratil zustala goldy a kde je teda to hribe to nemam.

    Hříbě je Goldy. Kdybys svého prvního Goldyho přejmenoval/a, viděl/a bys, že hříbě je Goldy. Ve hře je jakýsi seznam jmen, podle kterého se jede. Takže pokud v danou chvíli nemáš ve stáji Goldyho, další kůň automaticky bude Goldy.

    (Uf, teď jsem si to po sobě přečetla a mám pocit, že tomu nemůže být rozumět :D Prostě koupíš si nového koníka - má přednastavené jméno Goldy. Pak ho vyšlechtíš a přijdeš o něj i o druhého rodiče. Zůstane ti jen hříbě, opět s přednastaveným jménem Goldy. První změna jména je zadarmo, pak lze měnit za 2 000 zlatých.)
  • Filipini (CZ1)Filipini (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 14.12.2014
    Zdárek ve spolek.Ještě jednou budu otravovat s tím errorem jak sem psal o stránku zpět.Zaseju,vyroste,chci sklidit a nejde to.Tak sem to stopoval a nějak nehraje čas.Vyroste to o půl až o minutu dřív a proto to nejde hned sklidit.Promazání a nic podobného nepomáhá.Jenom načíst znova.Čas na kompu mám nastavený správně ale ten váš nějak rychlejc letí.:D.Jestli s tím nejde nic udělat tak už nebudu otravovat.Díky.Filip.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.12.2014
    Filipini2 napsal: »
    Zdárek ve spolek.Ještě jednou budu otravovat s tím errorem jak sem psal o stránku zpět.Zaseju,vyroste,chci sklidit a nejde to.Tak sem to stopoval a nějak nehraje čas.Vyroste to o půl až o minutu dřív a proto to nejde hned sklidit.Promazání a nic podobného nepomáhá.Jenom načíst znova.Čas na kompu mám nastavený správně ale ten váš nějak rychlejc letí.:D.Jestli s tím nejde nic udělat tak už nebudu otravovat.Díky.Filip.

    Filipe, ten čas se tam občas trochu rozchází, to máš pravdu (čím déle je člověk na farmě, tím se to rozchází více - záleží, jak výkonný má stroj, na "novém" noťasu se mi to prakticky nerozchází, na "důchodci" PC se mi to rozchází brzy fakt hodně). Na srovnání ale opět pomůže aktualizace stránky. Já vím, že z mých "rad" musíš mít pocit, že na všechno mám odpověď "aktualizuj stránku" :D Tak to není, ale v těchto případech to skutečně pomůže :D
Tato diskuze je zavřená.