Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

zasměj se a přidej další vtip

168

Komentáře

  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 09.12.2014
    vtipy-urban-183.jpg
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 09.12.2014
    babetka72 napsal: »
    Manželský pár cestoval na víkend k jezeru, kde bylo možné ve stanovených úsecích lovit ryby. Manžel miloval rybaření za úsvitu a jeho žena zase velmi ráda četla. Jednou ráno se manžel po několika hodinách rybaření vrátil a chtěl si na pár hodin oddechnout. I když se jeho žena v okolí nevyznala, rozhodla se vyplout s loďkou na jezero. Kousek veslovala, zakotvila a vzala si knihu a začala číst.

    Za chvilku se na motorovém člunu objevil strážce parku, ve kterém se jezero nacházelo. Oslovil ji:

    "Dobré ráno milostivá, co děláte?"

    "Čtu", odpověděla a pomyslela si pro sebe - není to snad vidět ?

    "Nacházíte se ale v zóně, kde je zakázáno lovit ryby."

    "Ale já přece ryby nelovím, to přece vidíte."

    "Hmmm, ale máte s sebou kompletní výstroj. Musím Vás odvést a dát Vám pokutu!

    "Když to uděláte, obviním Vás ze znásilnění!", odpověděla klidně žena.

    "Ale já jsem se Vás ani nedotknul!"

    "Hmmm, ale máte s sebou kompletní výstroj!"


    jj... mi připomíná ten mladý pár, co byl na dovolené okraden, a protože neměli peníze, tak novomanžel musel zatnout zuby a vyslal večer partnerku pro výdělek do ulic... když se pak nad ránem vrátila celá zničená zpátky, podávala mu 1001 dolar. Manžílek na to kouká, a pak se ptá: "a kdo ti dal ten jeden dolar?" Žena se na něj zle podívala, a jen mezi zuby zasyčela..: "skoro každej, ty blbečku... "
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 09.12.2014
    vtip4.jpg
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    upraveno 11.12.2014
    Na dveře chlívku zaklepe vlk a povídá:"Kůzlátka,děťátka,otevřete!Já jsem vaše maminka,mlíčka jsem vám donesla!"A zevnitř se ozve:"Jdi do háje,vlku,my jsme sirotci!"
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 13.06.2017
    photo687jpg
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 20.12.2014
    Pepíček z obýváku říká mamince, která peče v kuchyni cukroví:
    "Maminko, hoří nám stromeček."
    Maminka odpoví: "Pepíčku, neříká se hoří stromeček, ale svítí stromeček."
    Po 5 minutách se Pepíček ozve: "Maminko, už nám svítí i záclony." :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 20.12.2014
    He he he he he he he. :D

    vtip27_nahled.jpg
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    upraveno 20.12.2014
    :Dvtip21_nahled.jpg
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 20.12.2014
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    vtip.jpg

    :D
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 22.12.2014
    syn-opice.jpgty obrázkové vtipy se nějak rozjey :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 22.12.2014
    ...něco ke koňské farmě...

    Šel takhle chlápek na závody koní. Když se před prvním závodem šel podívat ke stájím, na kterého koně by měl vsadit, zahlédl tam kněze, jak jednomu koni žehná.
    Řekl si, že by to mohlo něco znamenat, honem šel na toho koně vsadit a kůň samozřejmě vyhrál.
    Chlápek tedy sledoval kněze dalších pět závodů a docela příjemně na tom vydělal. Rozhodl se, že v posledním závodě vsadí všechny vyhrané peníze. Učinil tak.
    Závod začal dobře, ale pár desítek metrů před cílem se najednou vedoucí kůň zhroutil k zemi a byl na místě mrtvý. Chlápka to pěkně dožralo a běžel za tím knězem žádat vysvětlení. Ten pouze smutně zakýval hlavou a povídá:
    "No jo, s vámi nevěřícími je problém. Vy zkrátka nepoznáte rozdíl mezi požehnáním a posledním pomazáním".
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 22.12.2014
    sedí postarší pán a kouká na jednoho pankáče. Pankáč na něj: "Co čumíš dědo? Máš nějaký problém?" A ten pán: "Ale jen tak mě něco napadlo. Je to hodně dávno co jsem se tak vožral, že jsem přefikl páva tak přemýšlím zda nejsi můj syn" :D
  • jesterka74 (CZ1)jesterka74 (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 22.12.2014
    Jde zajíc do obchodu,před obchodem stojí obrovská fronta nedočkavých zákazníků.Zajíc se suveréně dere do předu,no a na začátku fronty stojí medvěd.Medvěd ho odstrčil se slovy:,,Běž do fronty!"za chvilku se zajíc zase cpe dopředu.Stále na začátku fronty stojící medvěd,který už byl naštvaný,mu vrazil ránu,až ho to odhodilo.Zajíci to nedá a zase se hrne dopředu.Narazí na medvěda,který je už hodně rozzuřený a tak mu dá co proto.Když se zajíc probere,tak jen smutně konstatuje:,,Já snad nikdy neotevřu." :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 22.12.2014
    K lékaři přijde muž, zda by neudělal jeho ženě plastiku, že je ošklivá.
    "Za pět tisíc korun."
    "To je drahé," praví muž a odejde.
    Doktor potká náhodně muže za 14 dnů a praví: "Tak já bych tu plastiku udělal o dva tisíce levněji."
    "Pozdě. Mně už ji hajný za stovku zastřelil."
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 22.12.2014
    trathen napsal: »
    K lékaři přijde muž, zda by neudělal jeho ženě plastiku, že je ošklivá.
    "Za pět tisíc korun."
    "To je drahé," praví muž a odejde.
    Doktor potká náhodně muže za 14 dnů a praví: "Tak já bych tu plastiku udělal o dva tisíce levněji."
    "Pozdě. Mně už ji hajný za stovku zastřelil."


    :D:D:D:D

    Modlí se Honzík k bohu:
    "Pane bože , dej, aby byl Madrid hlavním městem Belgie!"
    Slyší to tatínek a diví se: "A pročpak?"
    "Protože jsem to dnes napsal do písemného testu."
  • Melany17Melany17 Komentářů: 31
    upraveno 21.01.2015
    Chlapy, chcete aby za vami behali zeny??? .... Tak sa stante AUTOBUSARMI! .. :D
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 21.01.2015
    trathen napsal: »
    jj... mi připomíná ten mladý pár, co byl na dovolené okraden, a protože neměli peníze, tak novomanžel musel zatnout zuby a vyslal večer partnerku pro výdělek do ulic... když se pak nad ránem vrátila celá zničená zpátky, podávala mu 1001 dolar. Manžílek na to kouká, a pak se ptá: "a kdo ti dal ten jeden dolar?" Žena se na něj zle podívala, a jen mezi zuby zasyčela..: "skoro každej, ty blbečku... "
    připoměla jsem si jeden stoletý:

    policajti si předvolají Frantu, že má zaplatit pokutu za pálení kořalky...Franta se hájí, že nepálil.
    A policajt na to: "To nevadí, ale máš přístroj"
    Franta: "Tak to mi připište pokutu za znásilnění"
    Policajt: "Ty jsi někoho znásilnil?"
    Franta: "ne ale mám přístroj"
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 21.01.2015
    15021226827572276403.jpg
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 21.01.2015
    ...víte kde vznikla maďarština..? no přeci na Valašsku, jako všechno... .

    To šli takto dva Valaši po kotároch, a ten jeden se smekl...a už jel po zadku z kopca dúle... a jak tak hrnul tu trávu pod sebou, tož řval na teho druhého: "kér mi dere riť" no a ten druhý mu odpovídá: "miň ten kér"... a tak vznikla maďarština...

    Ona i polština má svoje kouzlo...

    V Těšíně na nádraží stojí posmutnělý muž... Přitočí se k němu polský dobrák, a soucitně se ptá: "Pan šuka mieškanie?" A pán zavrtí hlavou, a nešťastně odpovídá: " I nie... pan mieška šukanie..."


    ..a stalo se kdysi v Americe...

    V saloonu se vytahuje jeden pistolník před druhým...: "já, já mám nejrychlejší ruce na Divokém západě..!" Ten druhý se na něj tak koukne, a odpoví: "Hmm, může bejt...to já mám teda radši ženský.."


    i na východě se dějí věci...

    To se takto baví dva kamioňáci... Ten jeden říká, hele, jáá jezdím Španělsko, tam vozím porcelán, sklo, bižuterii... a zpátky vozím pomeranče, mandarinky, papriky... Ten druhý říká, jo joo, já taky jezdím já jezdím do Ruska, a vozím tam konzervy s jídlem, rybičky, deky a rifle...
    A ten první vyzvídá: No a co zpátky? Druhý se zamyslí, a říká... zpátky... no zpátky jezdím vlakem...


    a poslední, z velké dálky...

    Byli dva kamarádi, říkejme jim Franta a Vašek. A ti byli tak dobří kamarádi, že si slíbili, že kdyby jeden náhodou zemřel, tak tomu druhému přijde říct, jaké to tam na druhé straně je. I co se nestalo, Franta jednoho dne umřel. A Vašek se pohřbu najednou probudí, a slyší jak někdo klepe na okno... potichu se teda vyděšeně ptá: "Franto, to si ty..?" a ozve se: "jóó, Vašku, to jsem já, neboj..." A tak se Vašek uklidní, zapálí si, a ptá se: "Tak povídej, jaký to tam je..?" A Franta mu odpovídá: "Hele, buď v pohodě, a ničeho se neboj. Já to teď mám tak, že ráno vstanu, dám si snídani - zeleninku, a pak sexuju... v poledne zase, k obědu něco lehkýho, zeleninka a tak, a zase sexuju... a večer, hochu, večer to samý, co ti budu povídat, lehká večeře, a sexík..." Vašek překvapením málem spolkne vajgla, a pak se ptá: "Ty jo, Franto to je dobrý...a to seš teď jako vráji nebo kde..? " A Franta mu odpoví: "Ale houby v ráji... já jsem teď králík v Austrálii.."
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    upraveno 22.01.2015
    Vytahují se tři chlapi v hospodě,kdo má váženější příbuzenstvo.První:"Můj bratranec je biskup a každý mu říká Excelence."Druhý:"Můj strýc je bankéř a všichni mu říkají pane prezidente."Třetí:"To nic není,já mám tchýni a každý,kdo ji uvidí,říká Pane Bože!"
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    upraveno 30.01.2015
    "Miláčku," ozve se z kuchyně, "dáš si křidýlko nebo bys radši stehýnko?"
    "Tak třeba stehýnko," odpovídá manžel z obýváku.
    "Ty si namaž chleba - s tebou se nebavím, ptám se kocourka."
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 06.02.2015
    Ptá se dinosaurus své maminky:"Maminko, až umřu, půjdu do nebe?" "Maminka odpoví:"Ach ne, synku, do muzea."
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 19.02.2015
    Hehe. :D

    Dědek se vrací autem ožralej z hospody domů a cestou ho zastaví policisti.
    „Pane řidiči, pil jste něco?“ „No jen tak trochu, to víte.“
    „A to jste si nevšiml, že vaše žena před třemi kilometry vypadla z auta?“
    „Mě přišlo divné, že nic neslyším, myslel jsem si, že jsem ohluchl.“
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 19.02.2015
    -Sluníčko!
    -Ano ,medvídku.
    -Vstaneš a uvaříš kafe, broučku?
    -Samozřejmě, zajíčku.
    -Děkuji ti, beruško.
    -Není zač, zlato.
    -Miluju tě, kotě.
    -I já tě miluju, plyšáčku.
    -Počkej chvilku. Ty si taky nemůžeš vzpomenout,
    jak se jmenuju, viď? :D
  • bety-kety3bety-kety3 Komentářů: 92
    upraveno 22.02.2015
    O štědrém dnu volá Franta svému kámošovi: „Hele nemáš dneska na půl dne čas?"
    Kamarád se diví: ,,Zrovna dnes, a proč?"
    „No já jen že mám doma postavený betlém a chybí mi tam osel....." :"DD*
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 22.02.2015
    Přijde muž z hospody domů a má hlad. Tak si chce udělat špagety. Čeká hodinu, dvě, tři ale špagety se nechtějí uvařit. Tak muž vyčerpáním usne. Ráno ho vzbudí manželka a zeptá se ho: „Proč sis včera vařil špejle? “ :D
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 22.02.2015
    - "Pepíčku, proč jsi nakreslil tatínkovi zelené vlasy?"
    - "Protože nemám plešatou pastelku."
  • bety-kety3bety-kety3 Komentářů: 92
    upraveno 22.02.2015
    Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: „Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám."

    „Tak jo. Pět?" :"D .. No jo.. Blondýnky :D
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 22.02.2015
    Před soudem se projednává případ rozkrádače.
    Soudce se ptá: "Jak to u vás začalo?"
    "Když jsem nastoupil do podniku, tak mi všichni říkali, ber věci tak, jak jsou."
  • bety-kety3bety-kety3 Komentářů: 92
    upraveno 22.02.2015
    Za sedmero horami, za sedmero řekami, za sedmero kopci a sedmero lesy žil zajíček a ten to měl všude sakra daleko!
    :"DD *
Sign In to comment.