Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

113112

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.11.2014
    A mě zase štve, že si někdo plete sekci "otázky ke hře" a "podněty, pochvala a kritika". Takže nevíte-li si s něčím rady, toto opravdu není to správné místo, kde odpověď hledat. Jinak ale děkuji za konstruktivní odpovědi :), naopak odpovědi typu "ber to sportovně" jsem smazala, ať tu máme aspoň trošku pořádek.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 22.11.2014
    štve mě, že stále naskakuje
    Tento objekt je momentálně obsazen.
    Support-Info:
    Command: PBEditorRemoteTimeEndResponse
    ErrorCode: 11
    Timestamp: 1416663355
    Zone: 3
    PID:490760
    a i když bylo hafo aktualizací, tak se to neřeší
  • woko2woko2 Komentářů: 9
    upraveno 23.11.2014
    štve mně e mně někdo označuje za multispot a nemluví česky a něvím co to je tak ať si trhne :)

    štve mně že chat je jen pro členy spolku a není pro víc lidí mám ve sploku jen jednoho co hraje a je málomluvný

    taky mně štve ten, že ten ***** s kolem štěstí s hnědým autem mi parkuje na trávníku úplně zadarmo a nemůu mu naůčtovat tučný poplatek za zábor veřejného prostranství :)

    dále mně štve e se tady vůbec nedají chovat králíci co je to za farmu bez králíků ? :)
  • beda (SK1)beda (SK1) SK1 Komentářů: 3
    upraveno 23.11.2014
    Dnes ma naštvalo, že jedna slnečnica zlýhala a ja som prišiel o odmenu.
  • klod (CZ1)klod (CZ1) Komentářů: 28
    upraveno 24.11.2014
    hru beru jako pračku mozečku,tak at si ty nabídky za zlatky nacpou jinam,včera jich bylo pět a neni vidět pořádně na farmu
  • Petrosa (CZ1)Petrosa (CZ1) CZ1 Komentářů: 31
    upraveno 25.11.2014
    Malá úvaha....
    Napsala mi ve hře malá holka. Sprosťárny a urážky, a to bezdůvodně. Psala na chat, píše do zpráv. No nic, chtěla jsem ji nahlásit, ale dala jsem ji jen ignorovat! Je to přece malá holka. Jenže teď mám v hlavě balvan a nemůžu s ním hnout. Štve mě, kolik je zloby a zášti v těch malých dětských dušičkách. A hlavně, kde se bere a proč? Mám pocit, že pojmu "šťastné dětství" dnes pomalu nějak bledne význam........
  • I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1)I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1) Komentářů: 292
    upraveno 29.11.2014
    Dnes mě naštvalo, (dalo by se říci i teď) Že nwm co mám dělat a půl hodiny tady čekám než někdo napíše něco na foru. smileys-cz-70.gif
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 02.12.2014
    tak víte co naštvalo mě? včera kolem 4 nám vypadla elektrika a celá vesnice ještě teď může svítit max svíčkama.. doufám, že to dneska opraví :D aspoň, že ve škole mám internet :D
  • olivka11 (CZ1)olivka11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 803
    upraveno 02.12.2014
    Mě štve, že od té doby, co mám toho svého nepříliš šikovného koníka vytrénovaného na max., zapomínám závodit :(
    Potřebovala bych tam nějaký vykřičník nebo nějaké upozornění, že oddechový čas vypršel a můžeme zase "závodit" ;)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 02.12.2014
    Zkus si to spojit s jablky - prostě pokaždé, když sklidím jablka, jdu na koně (třeba proto, že koníci mají jablíčka rádi :D)

    Jinak mě teda nic neštve :)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 02.12.2014
    Mě štve, že tojejedno nic neštve. Co my ostatní naštvaní chudáci, jak k tomu přijdeme? Koukej se naštvat, tojejedno! :D:D


    :D to znám :D "člověče, já vám tu špatnou náladu závidím...to já se pořád směju jako blbec!" :D
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 03.12.2014
    mě naštvalo už včera, do práce v 5 ráno autobus jel z kopce po skle, ve městě solí parkoviště u lidlu, zpět jedou jen některé autobusy a vlaky a když se člověk zázrakem dostane domu, tak nejde proud - kalamita při mínus 2, co bude dál ?
  • dannyedannye Komentářů: 56
    upraveno 04.12.2014
    Co mě dnes naštvalo?
    To že sedím u farmičky, sklízím, bavím se a v kuchyni zatím pálím plech vánočního cukroví.
    Krásně do černa a smradlava. ;)
  • Lidunka.JGuest (CZ1)Lidunka.JGuest (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 04.12.2014
    Vážně mě štve,když v dole vydělám 4000 zlaťáků, a připíše se mi jen 2000 zlaťáků.Nebo při úkole ,už mám splněno, aopět se to nepřipíše a musím dělat dál !!!

    To je mi nějak povědomé :-))
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.12.2014
    Pokud máš nějaké problémy s připisováním něčeho, tak napiš na podporu, oni to prověří a napraví :)
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 10.12.2014
    Dnes mě naštvalo, že se spuštění akce (Asie) nijak nedá hráči na vědomí. Vyskakují tři **** hlášek o různých zlatých blbostech :P, ale něco, co by se mi HODILO vědět, to ne.... takže ano, hádáte správně, akce jsem si všiml až po sklizení a nakrmení třešňových sadů.... Jo, tak to mě teda dnesk celkem naštvalo.
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 10.12.2014
    Corco napsal: »
    Dnes mě naštvalo, že se spuštění akce (Asie) nijak nedá hráči na vědomí. Vyskakují tři **** hlášek o různých zlatých blbostech :P, ale něco, co by se mi HODILO vědět, to ne.... takže ano, hádáte správně, akce jsem si všiml až po sklizení a nakrmení třešňových sadů.... Jo, tak to mě teda dnesk celkem naštvalo.

    Tak s tímhle se dá jen souhlasit. Jsem na to úplně stejně :(
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 10.12.2014
    dnes mě teda naštvalo..že dnešní adventní úkol..se musí vytisknout..a bez tiskárny kterou nemám to asi nepůjde..škoda..(....je to opět pěkná soutěž..
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 10.12.2014
    Corco napsal: »
    Dnes mě naštvalo, že se spuštění akce (Asie) nijak nedá hráči na vědomí. Vyskakují tři **** hlášek o různých zlatých blbostech :P, ale něco, co by se mi HODILO vědět, to ne.... takže ano, hádáte správně, akce jsem si všiml až po sklizení a nakrmení třešňových sadů.... Jo, tak to mě teda dnesk celkem naštvalo.

    dnes se mi stalo to samé, ale beru to s humorem, sady znovu pohnojím kolem 9 večer :D já si toho spíš nevšimla proto, že jsem ani nekoukala za plot.. jak už dýl událost nebyla, tak jsem si odvykla to kontrolovat :D
  • RedStar7RedStar7 Komentářů: 2
    upraveno 10.12.2014
    Mě naštvalo, že se mi tu ukázal vánoční stromek, který mám získat jako dekoraci po sesbírání vánočních ozdob z polí apod. Měla jsem toho něco nasbíráno a kouknu dnes a najednou mi to ukazuje, že jsem posbírala jen 4!!!Poprvé co se mi tu stal problém.
  • patrikss (CZ1)patrikss (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 14.12.2014
    Dnes mě naštvalo že dali architekta v poslední den ostrova kdy se má bourat ostrov - zase vyčůranost tvůrců hry
  • jara44 (CZ1)jara44 (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 14.12.2014
    Ještě se nestalo, že by architekt přijel, aniž by nejala nějaká akce. Ukáže se pokaždé, když je potřeba skoro všechno na splnění úkolů. Ano, vyčůranost tvůrců, co se nákupu zlaťáků týče opravdu nezná mezí. Navíc ta blbost s tím šlechtěním. Zmizel mi kůň, na které jsme měla vše na úrovni 13, už s tím jsem měla problém získat v soutěžích nějaké zlaté podkovy a dostanu Goldy herku s úrovní 6. Jak se potom dají zvedat úrovně na drahách. Dá se to vrátit zpět. Měli upozornit na to,že šlechtěním o svého koně přijdete. Jsem z toho úplně otrávená.
  • patrikss (CZ1)patrikss (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 14.12.2014
    skoro všem zmizel na maximum vytrénovaný kůň - to svedou na naši blbost, že jsme si vše pořádně nepřečetli, jenže ne každý chodí číst na forum...a ten kůň zmizí bez varování což je pěkné svinstvo.
    To mě taky štve
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 14.12.2014
    Attachment not found.

    zmínka je zde a nemusíš ani na forum
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.12.2014
    patrikss2 napsal: »
    Dnes mě naštvalo že dali architekta v poslední den ostrova kdy se má bourat ostrov - zase vyčůranost tvůrců hry

    tady s tebou souhlasím, že to není dobrý načasování.. taky jsem chtěla na ostrově něco ubourat, ale nechci architekta propásnout podruhé za sebou.. byl tady asi druhý den trvání ostrova, tak to jsem se na něj vykašlala, abych mohla stavět tam..
    zas na druhou stranu je to poprvé, co nám dopředu dali vědět, že architekt přijede.. tím u mě mají malý +, protože jsem tu v noci zůstala a hned si zadala první stavbu.. sice by to mohlo být v lepší dobu, ale aspoň jsem si ho neblokovala bouráním na ostrově
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 14.12.2014
    Elis359 napsal: »
    tady s tebou souhlasím, že to není dobrý načasování.. taky jsem chtěla na ostrově něco ubourat, ale nechci architekta propásnout podruhé za sebou.. byl tady asi druhý den trvání ostrova, tak to jsem se na něj vykašlala, abych mohla stavět tam..
    zas na druhou stranu je to poprvé, co nám dopředu dali vědět, že architekt přijede.. tím u mě mají malý +, protože jsem tu v noci zůstala a hned si zadala první stavbu.. sice by to mohlo být v lepší dobu, ale aspoň jsem si ho neblokovala bouráním na ostrově


    ostrov nekončí dnes, ale až zítra
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.12.2014
    babetka72 napsal: »
    ostrov nekončí dnes, ale až zítra

    to sice jo, ale když jako poslední budovu dám něco většího, tak je to na dlouho.. zrovna jsem dala stodolu, to je 20 hodin, takže mi na bourání ostrova zbude nějakých 6 hodin, takže to nic moc.. ještě jsem uvažovala o chatce na gurmánce, ale to je přes 24 hodin, takže na bourání ostrova necelý 2 hodiny a to je dost slabota :D takže mi to poslední den ostrova sežere.. pokud dal někdo pekárnu, tak ta je přes 40 hodin, takže tam už vůbec nemá šanci něco na ostrově udělat
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.12.2014
    Mě třeba naštvalo, že jsem fakt slepoň :D Já už si asi tři týdny zpátky naplánovala, co architektovi příště zadám. Dva domky na gurmě a nakonec obchod. Až teď jsem si všimla, že na květce nebudu mít pro obchod pracovníky a nechci stavět další dům, takže jsem místo jednoho z gurmy měla vylepšit jeden na květce. Jsem fakt ******, nechápu, že jsem si toho nevšimla dřív :mad:

    A dále prosím, abyste tu drželi téma diskuze. Pro ranč i ostrovku tady máme příslušná vlákna.
  • patrikss (CZ1)patrikss (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 14.12.2014
    babetka72 napsal: »
    Attachment not found.

    zmínka je zde a nemusíš ani na forum

    Že si toho všichni všimli...:D
    babetka72 napsal: »
    ostrov nekončí dnes, ale až zítra

    Pokud dám dnes stavět něco přes architekta, bude se to ještě zítra stavět že ano. A co by se tak asi zítra stačilo zbourat...

    A dále prosím, abyste tu drželi téma diskuze. Pro ranč i ostrovku tady máme příslušná vlákna.

    Tady se píše co nás dnes naštvalo a je to architekt v době ostrova a mizející koně!! :D
  • jara44 (CZ1)jara44 (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 14.12.2014
    No to mě tedy namíchlo dost, že mi zmizel kůň a moc se tedy omlouvám,že nemám čas číst každou ........, ale asi nejsem sama. Nevěděla jsem,že pro každé naštvání se, je tady samostatné vlákno. Čumim jak chleba z tašky. Ups,to se taky omlouvám.
Sign In to comment.