Domů Czech Zábava Hry

Holky, skor než přijdou kluci!!!

1859

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    1/100

    Já myslím, že bys měl jít spát. sleeping-on-keyboard.gif
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    2/100 souhlasim s tebou, Marto,
    jinak to náměstí je někde v centru, ale taky to tam neznám úplně:D:p:D:)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    3/100 hele, Romčo... myslíš, že po nás taky něco budou chtít? Průvodce, masér, pozér... já jim platit nechci. A víš, na koho jsme ještě zapomněly? Na nosiče! Aspoň bude mít masér míň práce.
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    4/100 zapomněla jsi, že cestuješ s krokodýlicí? stačí, když jim ukážu zuby...
    se mnou se placení nemusíš bát, Františko♥
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    5/100 nechceš s sebou ale zubaře, že ne?! A nemám se bát Tebe, Gertrudo?
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 03.12.2014
    Kuk

    jéééé to je dobrý - už vím jaký to je pro modíky v jiné početní hře :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    Chce se ti spát, cítíš se unaven, pomalu se ti zavírají oči a už zlehka pravidelně oddechuješ...

    HYPNOTIZE.gif

    1...100
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 03.12.2014
    jj chce se spát :)

    Dobrou noc - ráno se zastavím :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    1/100 ne, mě se bát nemusíš, já jsem hodnej krokouš, teda na někoho, ale ty se do toho počítáš, Helenko:)
    Ani nemusíš, Davídku, ani nemusíš, navštiv radši vlákno s animovanými obrázky, to se ti bude líbit (a odvede ho to na pár hodin...:p:D)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    2/100 Uf, tak to mi spadl balvan ze srdce, hned se bude cestovat lehčeji. A tak mě napadá, Elvíro, umíš švédsky? Neměly bychom se pár frází naučit?
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    3/100 No, švédsky zrovna ne, ale umim norsky asi 10 vět:D ale když jinak nedáš, kouknu se zejtra v knize po nějakym švédskym slovníku, Nikolo:)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    4/100 Já si vystačím s jednou větou: Bra dag, prata engelska? Snad se někdo chytne. A nevezmem si do naší výpravy i tlumočníka, Alenko?
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 03.12.2014
    ...se na to vykašlete a jděte spát :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    Já k tomu nemám daleko. Doufám, že tobě jde učení líp než mně, Hynku.

    sleeping-on-a-desk-smiley-emoticon.gif

    1/100
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    2/100 jen nech Viléma, nějak se odreagovat musí, Cecílie. já mám toho učení teda taky plný kecky, ale drří mě nad vodou vidina mojí spolužačky, jak mě zejtra přetrhne, když jí ten překlad nedodělám:D (a taky asi litr kafe už neska:D) a vlastně i toho, že mě kámoška zejtra vytáhla do kina:) po létech:)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 03.12.2014
    nespiiii :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    1/100 jak bych asi mohla, Gregore, když mě furt někdo budí...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    2/100.. já v kině nebyla ani nepamatuju. Krom varského filmáče jde kino mimo mě, za ty prachy.. :D Marcelko, znáš nějaký pěkný švédský film, pro navození atmosféry? :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    Jsem se ptala Hedviky! A doufám, že nemusím dostát názvu filmu.. dnes už na to vážně nemám.

    1/100
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    2/100 šak já jsem tam nebyla leta, za ty prachy máš pravdu, Barunko:D
    Já miluju severskou tvorbu, ale spíš dánskou, ta severská a především švédská je hodně niterní, ale švédská je skoro až trochu moc patetická. tu dánskou mám ráda, protože je z ní cítit pragmatismus a cynismus, co má šmrncnutý ze starého kontinentu:) ta švédská a norská je taková čistá. ale norská zase moc čistá:) a finská, ta mě přijde na ten vkus taková nemastná, neslaná:)
    JInak se mi líbil Tillsammans, Muži, kteří nenávidí ženy (ovšem původní z roku 09 a jako kniha je to lepší:D), a totálně žeru Illusive Tracks, protože to je taková psina, až to bolí:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    3/100 Píšu si, Dorotko :) S tou dánskou naprostý souhlas! Já mám třeba i ráda islandskou, ale hodně záleží. Člověk taky občas sáhne hodně vedle :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    4/100 jo vidíš, na islandskou jsem zapomněla, ale toho ani moc neznám:) je fakt, že třeba dánská kovbojka, to byla chyba... ale tak člověk se ze svých chyb učí, že, Radmilo?:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    5/100 Andělko, máš na mysli The Salvation? Já to ještě neviděla, ale chystám se na to.
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    6/100 jo, Zuzanko, přesně to mám na mysli. přetrtpěla jsem to jen kvůli Madsovi, kterýho si vemu, až budu velká:D ale bylo to strašné:D ale já nemám ráda ani jinak moc kovbojky, takže na mě nedej:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    7/100 Pro mě kovbojka = Leone + Morricone. Jako Mads je pro mě na tom jediným lákadlem, Evičku hrozně nemám ráda. Pravda, pak ještě Levring jakožto signatář Dogmy 95 a jeho tvorba mě zatím minula... Ale i přesto se tebou, Šárko, nenechám odradit a podívám se :)
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    8/100 správně děláš, Kamilo. Jestli někde Madse fakt žeru, tak to jsou Adamova jabka (nejlepší legendární a mezi Loki, alias Edeltrůdou, a mnou zlidovělou větou je "To je prostě nehoráznost." Ale jeho zadnice v tý slátatině o Coco a Stravinskym je taky [teď sakra nemůžu najít slovo, co by nevyznělo úchylně:D] a eště v něčem se mi hrozně líbil, ale teď si sakra nevzpomenu:D a chystáme se s Kokinou i na Hon, ale není časíček, momentálně:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    9/100 Sašo, Hon musíš vidět! Když ho dva roky zpátky uváděl ve Varech Larsen se slovy, že to je film, u kterého i chlapi na premiéře v Cannes brečeli, říkala jsem si "no jó, tak musí nalákat na pořádné drama, že jo". Ale ono to bylo drama až do morku kostí! Na pocity při jedné scéně nezapomenu doteď, byla to fakt síla :) Geniální film, geniální Vinterberg, geniální Mads. Jinak mi taky chybí ještě dost filmů s Madsem... jak říkáš, není časíček. A koneckonců, není to také jediný herec, který mě fakt oslovil :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.12.2014
    10/100 No, Leo, já brečim u filmů často, zvlášť když jsou romantický nebo tragický. bohužel ovšem smíchy. ono na tom fóru to tak nevyzní, ale já jsem vážně cynik jako prase, mě nerozbrečí ani štěňátka bez domova...:D:D (jo, ano, bohužel, sarkasmus je mi též vlastní jako mor středověké hygieně) (moje spolužačky ze mě vždycky můžou mít smrt, když se rozplývaj nad nějakým "hrozně smutným filmem - krásně dojemným" a já mám obličej jako Rimmer, když koukají na telku na slaďák (vrcholem bylo, kdžy tuhle kámoška popisovala, jak jí její přítel na výročí překvapil pokojem plným svíček a postelí obsypanou růžovejma plátkama a podobně, a první věc, co napadla mě byla, za A), kdo stál v koutě s minimaxem a za B) KDO TO SAKRA MÁ UKLÍZET?!?!:D děte s takovejma blbostma někam:D holo1.jpg
    a když se zas baví o nějakým katastroficky(m) dramatickym filmu, tak zas nemůžou z toho, když jim řeknu, že je to jen film...:D)
    ale podivám se jako, podivám, staženej je, tak jen najít správnou hodinu a půl:)
    ono spousta těch seveřanů jsou úžasný. jsou to sice většinou takový týpci a trochu divný patroni, ale komu to vadí, což?:D hrajou perfektně.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    11/100 Naďo, v tom cynismu si můžem podat ruce :D. Já třeba nejčastěji brečím.. smíchy u hororů :D To se prostě fakt kolikrát nedá. Takže zásadně nechodím do kina na horory. Nemůžu. Zkusila jsem to jednou. Div mě nevyvedli ze sálu.
    Ze Švédů třeba hodně můžu Stormarea, pořád čekám, kdy konečně dostane nějakou pořádnou hlavní roli. Tak doufám, že se taky jednou dočkám.
Tato diskuze je zavřená.