Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kolo štěstí

179

Komentáře

  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 27.09.2014
    Celkom asi nechápem na akom mieste sa musím umiestniť aby som vyhrala ten Írsky kurník? Som sa domnievala že na 15.tom mieste, som na treťom mieste a stále nič :-/

    Pokud se na něm udržíš až do konce akce kolo štěstí, tak ho vyhraješ. Ale až na konci.
  • libuse.chmel (CZ1)libuse.chmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    upraveno 29.09.2014
    Já sice nevím jak se to stalo,ale včera,když kolo štěstí probíhalo,tak jsem dostala 1 žeton za přihlášení do hry,+ 1 byl na kole a dalších 6 jsem dostala nevím jak,ničeho jsem si nevšimla.Takže nevím z čeho vypadly.A dnes ráno mám další v inventáři.Tím mám asi vybráno do konce života.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 30.09.2014
    U staré verze kole jsem na 95% získal další žeton během dne hraní (takže jsem vlastně měl při každé návštěvě kola dva žetony)
    U nové verze kola nepadl zatím ani jeden - kontroluji stav žetonů pořád (vždy totiž točím až když jich mam 8 do prémiové otočky)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 02.10.2014
    Taky nevím o tom, že potom, co bylo spuštěno nové kolo, že bych dostal nějaký žeton z polí. Předtím vždycky jeden padl. Jednou dokonce 2x, ale to jsem marodil a měl zapnutý počítač skoro celý den.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 02.10.2014
    Z polí přestalo padat, už se to tu řešilo... potichu to zrušili. :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.10.2014
    Z polí přestalo padat, už se to tu řešilo... potichu to zrušili. :-)

    To je jen domněnka několika hráčů. Potvrzeno to nikdy nebylo.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 03.10.2014
    To je jen domněnka několika hráčů. Potvrzeno to nikdy nebylo.

    Přesně tak. Nikde žádný potvrzení nezaznělo. Mám dokonce dojem, že mi při posledním Kole jeden vypadl. Bohužel si tím nejsem jistá úplně na 100% (jen nevím, kde jinde by se ten jeden přebývající vzal...) a nerada bych mystifikovala.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.10.2014
    wolfka napsal: »
    Přesně tak. Nikde žádný potvrzení nezaznělo. Mám dokonce dojem, že mi při posledním Kole jeden vypadl. Bohužel si tím nejsem jistá úplně na 100% (jen nevím, kde jinde by se ten jeden přebývající vzal...) a nerada bych mystifikovala.

    Z denního přihlašování?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 03.10.2014
    Z denního přihlašování?

    Nene, přibyl mi právě v průběhu dne, při pěstování kukuřice (točila jsem 5ti minutovku). Konkrétně jsem ho vypadnout neviděla, ale vzhledem k tomu, co všechno z těch polí vypadává, jsem mohla obrázek žetonku snadno přehlídnout. Každopádně určitě na kontě přibyl - kde se vzal, tu se vzal.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 03.10.2014
    To je jen domněnka několika hráčů. Potvrzeno to nikdy nebylo.

    To je pravda. Pokud moje hláška byla pochopena jako oficiální vyjádření, omlouvám se za mystifikaci. Je to tvrzení vycházející z informací dostupných od hráčů na fóru - každý, kdo se k tomu v poslední dobře vyjádřil, potvrdil, že už pěkně dlouho nevypadlo nic.. Že to GGS oficálně neoznámili, to je celkem logické, a že to nebylo potvrzeno, je logické taky, protože nikdo oficálně GGS o potvrzení nepožádal. :-) Což by se vlastně mohlo udělat, když už se o tom bavíme... :-) Škoda že tu už není Rose, mohla se zeptat oficálně jako CM...
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 03.10.2014
    Od té doby co je nové kolo mi nevypadl z polí ani jeden žeton.Aspoň,že je někdy za denní přihlášení.
  • libuse.chmel (CZ1)libuse.chmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    upraveno 03.10.2014
    Takže to jsem měla štěstí,že mě jich vypadlo za jeden den 7.Prostě tam byly,ale zásadně je nekupuji.takže vypadnout musely
  • niki51 (CZ1)niki51 (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 04.10.2014
    Potvrzuji, že žetony vypadávají. Připisují se, ale z nějakého důvodu se při sklizni nezobrazují na ploše. Mě dnes vypadli už dva.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 05.10.2014
    niki51 napsal: »
    Potvrzuji, že žetony vypadávají. Připisují se, ale z nějakého důvodu se při sklizni nezobrazují na ploše. Mě dnes vypadli už dva.

    musím souhlasit! pro mě velké překvapení.. po tvém příspěvku jsem se podívala do inventáře a mám 9! žetonů.. když kolo přijelo, tak jsem jich měla 5.. pamatuju si to, protože jsem si říkala, že ještě 3x musí přijet, abych jich měla 8 na prémiovou otáčku.. jako denní bonus jsem žeton nedostala a z pole ho vypadnout taky neviděla.. takže to musí být jak píšeš.. vidět to není, ale v inventáři přibude

    a musím teda říct, že mě teď kolo hodně potěšilo.. na začátku točení jsem měla již zmíněných 9 žetonů a na konci 8, takže jsem si mohla točit ještě znovu.. snad nikdy se mi nestalo, aby mi to dalo 7 žetonů :D a kromě takových věcí, jako plodiny nebo krmivo mi dalo i 500 tisíc, takže super! :D
  • jesterka74 (CZ1)jesterka74 (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 09.10.2014
    žetony nejsou koukám zrovna nejlevnější,kolik je tak potřeba celkem žetonů(zatočení,aby si hráč udržel pozici do 5místa?)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.10.2014
    kolo štěstí chodí minimálně jednou za měsíc, ale řekla bych, že je tu častějch.. vždy, když se tu objeví, tak získáš jeden žeton a ještě ti může vypadnout z pole.. ale to jsme se nedávno dohodli, že to není vidět, že ho pak jen najdeš v inventáři.. vyplatí se točit, až když máš 8 žetonů, protože pak máš zdarma prémiovou otáčku za větší ceny.. kolik stojí zlatých ti neřeknu, ty nekupuju ani neutrácím :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 09.10.2014
    jesterka742 napsal: »
    Jsem ve hře nováčkem dá se říct,pročítám fórum.Tohle kolo štěstí se objevuje jak často?Žetony stojí kolik zlatých 1ks? Děkuji za víc info nebo odkaz

    Hraju 3-tí den a v inventáři mám 1x žeton :) ani nevím odkud jsem ho získala

    Ve hře by ti mohlo pomoct projít si různý Návody, v tomto případě konkrétně návod pro Kolo štěstí.

    Jak často se Kolo objevuje? To se těžko odpovídá, GGS nám akce předhazuje dost nepravidelně. Dřív bych řekla, že to bylo tak jednou za týden, v poslední době mi spíš příjde, že nejímň 2x týdně... Pokaždé, když je Kolo štěstí za branama farmy, získá každej hráč při přihlášení do hry 1 žetonek, další pak můžou počas akce vyskakovat z polí na hl. farmě. Sem tam jde nějakej žetonek získat třeba za přihlášení do hry (v rámci úvodní obrazovky při prvním přihlášení ve dne).
    Cenou za nákup zlatek si momentálně nejsem jistá, žetonky nekupuju, snad ti odpoví někdo další...

    Edit: já než to sepíšu, už tu je samozřejmě odpověď od Elis :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 09.10.2014
    Jeden žeton dostaneš vždy, když přijede na farmu Kolo štěstí, což bylo (myslím) předevčírem.
    Další žetony si můžeš koupit za zlaté u Omara, když přijede s tím svým "cirkusem".
    Mimo spousty předražených zbytečností ti nabídne též prodej jednoho, nebo více žetonů.
    Nejvýhodnější mi připadá nabídka balíčku 1 zlaté licence a 5 žetonů za 2 555 zlatých,
    kdy tě jeden žeton přijde na 111 zlatých:Attachment not found.
    Nějaké žetony máš šanci získat i při samotném točení na kole štěstí.
    (doporučuji mít našetřeno 8 žetonů, než-li začneš točit, jen tak máš jistotu,
    že se dostaneš i k prémiovému zatočení)

    Snad jsem na nic nezapomněl, modíci (případně další kolegové farmáři)
    mě jistě rádi doplní...:)

    Attachment not found. Miki

    edit: a já než-li to sesmolím, tak mě předběhnou hned dvě..
    (to mi určitě vracejí za minule:))
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 09.10.2014
    Při posledních dvou kolech se mi stávalo, že ráno byly jeden, dva žetony navíc, nevím, kde se vzaly, jestli to byly skřítci nebo kdo, každopádně byla to zajímavá zkušenost a rozhodně příjemná. Tak snad se to zopakuje i při dalším :D. Jestli to byly neviditelné žetony z polí, to je taky možnost. Každopádně po skončení minulého kola jsem našla na skladu ještě dva žetony, jsem si jistá, že jsem protočila všechny, já roztočím vždycky všechno :D.
  • jesterka74 (CZ1)jesterka74 (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 10.10.2014
    Za 37min sklidím pšenici,tak jsem zvědavá jestli vypadne nějaký žetónek :)
  • libuse.chmel (CZ1)libuse.chmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    upraveno 11.10.2014
    Tak tentokrát ani jeden Z minulého točení mi zůstalo 5 žetonů a ted jsem nedostala nic
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 23.11.2014
    Elis359 napsal: »
    Pamatujete si, kolik zhruba jste na ta vrchní místa v žebříčku použili žetonů?? já točím vždy, když jich mám 8 a nikdy nekupuju, tak by mě zajímalo o kolik se to může lišit :D

    o hodně, ve tvém případě asi o 1 092 :D
  • Majky1984NEWMajky1984NEW Komentářů: 2
    upraveno 02.01.2015
    Zdravim, potreboval by som poradit ako funguje koleso stastia ked zatocite viac razi a na pravo hore vampise ze momentalne ste na brondzovej priecke a cislo 295 kedy sa dostanem k tym odmenam ktore su tam (kurnik, strasiak, xp, vlajky) ak niekto vie ako to funnguje poradte.

    Dik
    Post edited by Majky1984NEW on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 01.12.2014
    Ahoj, v Návodech ke hře máme i kapitolku věnovanou Kolu štěstí. Tam se dočteš kde co. :-)

    Ty odměny za umístění se rozdávají vždycky v momentě, kdy kolotočář odjíždí. Ale to, že teď jsi na příčce 295 ještě neznamená, že na ní budeš ještě i za 12 hodin (až bude akce končit). Chce si to ohlídat, jestli chceš cenu získat. Oni budou lidi určitě ještě točit během dne... :-)
  • kodl78kodl78 Komentářů: 2
    upraveno 25.12.2014
    Zdravím, včera proběhlo kolo štěstí, ještě 38 min. před koncem jsem byl kolem 470 místa a na konci jsem byl někde přes 11 tis. Nechcete mi tvrdit že mě za tu dobu předběhlo tolik lidí. Může mi to někdo vysvětlit? Díky
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 25.12.2014
    Tak to ti tvrdit opravdu nebudu.
    Je to evidentní chyba, se kterou ti, bohužel, kromě podpory, nemůže nikdo pomoci...:(
    Po skončení kola štěstí se vždy ukáže okno s výsledkem, pokud jsi i tam byl klasifikován
    na tom cca 11000. místě, na podporu bych, být tebou, napsal. Popiš jim podrobně situaci
    a žádej o prošetření. Bylo by dobré vědět, kolik žetonů jsi na točení spotřeboval a to tam
    také zmínit. Není lehké žetony znovu nastřádat...
    Návod, jak kontaktovat podporu je zde:http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?31471-Jak-kontaktovat-support-%28technickou-podporu-hry%29&p=333899&viewfull=1#post333899
  • kodl78kodl78 Komentářů: 2
    upraveno 25.12.2014
    Děkuji za info, otázkou zústáva, bude li to k něčemu:( . Pokusím se tam napsat, ale nemyslím že to k něčemu bude, ale uvidíme. Děkuju.
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 02.01.2015
    wolfka napsal: »
    Ahoj, v Návodech ke hře máme i kapitolku věnovanou Kolu štěstí. Tam se dočteš kde co. :-)

    Ty odměny za umístění se rozdávají vždycky v momentě, kdy kolotočář odjíždí. Ale to, že teď jsi na příčce 295 ještě neznamená, že na ní budeš ještě i za 12 hodin (až bude akce končit). Chce si to ohlídat, jestli chceš cenu získat. Oni budou lidi určitě ještě točit během dne... :-)

    Ahoj,jak se dají získat žetony do kola štěstí? Děkuji. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.01.2015
    farlady napsal: »
    Ahoj,jak se dají získat žetony do kola štěstí? Děkuji. :)

    Tak je samozřejmě mnoho způsobů, jak k nim přijít přes zlaté.... ale teda přehledně:
    - za zlaté si je můžeš koupit přímo u kola štěstí (1 žeton za 360 zlatých a můžeš si koupit i různé výhodné balíčky)
    - můžeš je dostat jako bonus v prime nákupech
    - můžeš si je koupit v různých výhodných nabídkách (teď zrovna jedna běží - jsou tam žetony a různé prvotřídní farmářské potřeby)
    - můžeš si je koupit u Omara (nabízí je samostatně i v balíčku společně se zlatou licencí)
    - můžeš je získat v denním přihlašování za 5. po sobě jdoucí den
    - vždy dostaneš 1 žeton při každé návštěvě Montyho (ten chlápek s kolem štěstí)
    - žetony ti můžou vypadnout z polí na tvé hlavní farmě (někdy padají, ale nezobrazuje se animace)
    - můžeš si je vytočit na kole štěstí
    - můžeš je získat v soutěži spolků
    - někdy mi i vypadly při bourání houští
    - a skoro mám pocit, že někdy byly žetony i jako odměna za splnění úkolu (ale za jaký a kde, ti nepovím, takže tenhle bod ber s rezervou :D)
    - a stejně tak mám pocit, že žetony mohou být i v tajemné truhle (ale toto ber prosím taky s rezervou :D)
    Snad jsem na nic nezapomněla... Možností je opravdu hodně :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 02.01.2015
    teď zrovna mi v úkolech visí mít 2 koně s chovnou hodnotou 20 a tam je za odměnu mimo jiné právě ten žeton :)
Sign In to comment.