Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy s načítáním hry

1616

Komentáře

  • MartinaUser43 (CZ1)MartinaUser43 (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 23.10.2014
    mám to stejné jen zelený monitor
  • siaxsiax Komentářů: 2
    upraveno 14.11.2014
    nejde mi nacist hra a nove heslo na mail nepřislo co mam delat-siax
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.11.2014
    Podívej se do tohoto návodu: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?17597-Co-d%C4%9Blat-kdy%C5%BE-mi-nejde-na%C4%8D%C3%ADst-hra-nebo-m%C3%A1m-jin%C3%A9-probl%C3%A9my-%28-sek%C3%A1n%C3%AD-zpomalen%C3%AD.....%29&p=136804&viewfull=1#post136804

    Příčin, proč ti hra nejde načíst, může být několik.

    A nenačte se vůbec stránka? Nebo hlásí špatné heslo? Nebo co se vlastně pod pojmem "nejde načíst" skrývá? Abychom ti mohli lépe poradit, bylo by fajn, kdybys to trošku upřesnila...
  • -KACABA--KACABA- Komentářů: 3
    upraveno 23.11.2014
    ahojky už se nemohu 3 den přihlásit naběhne my úvodní stránka a když bych se dostal na farmu tak my sčerná obrazovka a zůstane tam jenom šipka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.11.2014
    -KACABA- napsal: »
    ahojky už se nemohu 3 den přihlásit naběhne my úvodní stránka a když bych se dostal na farmu tak my sčerná obrazovka a zůstane tam jenom šipka

    Zkusil jsi aktualizovat flash player, prohlížeč, promazat mezipaměť a podobné ozdravovací kroky?
  • pavlus_ahoj ()pavlus_ahoj () Komentářů: 4
    upraveno 24.11.2014
    Urodí se mi na polích třeba kukuřice, ale objeví se mi jen obrázek na sklizeň a pole je bez animace :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.11.2014
    pavlus_ahoj napsal: »
    Urodí se mi na polích třeba kukuřice, ale objeví se mi jen obrázek na sklizeň a pole je bez animace :)

    Pak máš asi vyplé animace (nebo já nevím, jak moc velké animace očekáváš...) - najdeš v nastavení: v pravém horním rohu ve hře jsou 4 ikonky, jedna z nich je nastavení - tu rozklikneš, klineš na "Nastavení" a hned v první kolonce máš možnost zapnutí animací.
  • pavlus_ahoj ()pavlus_ahoj () Komentářů: 4
    upraveno 25.11.2014
    žádné animace vypnuté nemám, pole bylo prostě pořád holé jak po sklizni, akorát můžu sklízet, protože je tam informační obláček
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.11.2014
    pavlus_ahoj napsal: »
    žádné animace vypnuté nemám, pole bylo prostě pořád holé jak po sklizni, akorát můžu sklízet, protože je tam informační obláček

    A nebylo to po začátku přihlášení na farmu? U pomalejšího připojení či počítače docela trvá, než se načte komplet celá grafika...
  • pavlus_ahoj ()pavlus_ahoj () Komentářů: 4
    upraveno 25.11.2014
    ne , stalo se to včera po asi 6 hodinách připojení na farmě, z ničeho nic se to odpojilo a po opětovném přihlášení tato chyba, dneska to zatím ukazuje v pohodě
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.11.2014
    pavlus_ahoj napsal: »
    ne , stalo se to včera po asi 6 hodinách připojení na farmě, z ničeho nic se to odpojilo a po opětovném přihlášení tato chyba, dneska to zatím ukazuje v pohodě

    Čili to bylo po přihlášení :)
  • pavlus_ahoj ()pavlus_ahoj () Komentářů: 4
    upraveno 25.11.2014
    vzhledem k tomu, že se to znovu samo načetlo do hry, neberu to jako přihlášení
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.11.2014
    pavlus_ahoj napsal: »
    vzhledem k tomu, že se to znovu samo načetlo do hry, neberu to jako přihlášení

    Tak znovunačtení stránky nebo přihlášení, v tom není rozdíl - efekt je stejný, všechny herní prvky se musí načíst znovu. Asi se nebudeme tahat o slovíčka, že :)
  • blanula2blanula2 Komentářů: 2
    upraveno 26.11.2014
    Dobrý den, dnes mi celý den nějak blbne hra. Když se odhlásím a chci se znovu přihlásit, vytuhne a musím obnovit stránku. To samé, když se mrknu na fórum, nebo na koupi zlaťáků. Vrátím se na hlavní farmu a musím obnovit stránku, bo na nic nereaguje. PC vyčištěn a dělá to stále. Nevíte někdo, co s tím?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.11.2014
    blanula2 napsal: »
    Dobrý den, dnes mi celý den nějak blbne hra. Když se odhlásím a chci se znovu přihlásit, vytuhne a musím obnovit stránku. To samé, když se mrknu na fórum, nebo na koupi zlaťáků. Vrátím se na hlavní farmu a musím obnovit stránku, bo na nic nereaguje. PC vyčištěn a dělá to stále. Nevíte někdo, co s tím?

    Máš i aktualizovaný flashplayer, prohlížeč, promazanou mezipaměť..?
  • blanula2blanula2 Komentářů: 2
    upraveno 27.11.2014
    Flashplayer jsem aktualizovala nedávno, mezipaměť promazaná, historie prohlížeče smazaná a dělá to furt.
  • sonule7sonule7 Komentářů: 1
    upraveno 04.12.2014
    Nezobrazuje se mi okolní křoví.. tím pádem si nemohu rozšířit farmu, co s tím? a ještě když kliknu na pojmenovat psa tak se mi hra sekne a musím to vypnout a znovu zapnout.. neví někdo co s tím? děkuji
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 04.12.2014
    Nemůže to bít tím že nemáš další pozemek koupený ???

    S pejskem nevím, promiň
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 04.12.2014
    sonule7 napsal: »
    Nezobrazuje se mi okolní křoví.. tím pádem si nemohu rozšířit farmu, co s tím? a ještě když kliknu na pojmenovat psa tak se mi hra sekne a musím to vypnout a znovu zapnout.. neví někdo co s tím? děkuji

    Zkus nejdříve vyčistit PC od cookies a podobné havěti.
    Pravděpodobně bude "zaneřáděný".
    Když klikneš na okolí (to bez křoví), co se stane?
    Píše se tam něco?
  • ivan2011 (CZ1)ivan2011 (CZ1) Komentářů: 57
    upraveno 07.01.2015
    Proč mně to dneska padá, už 3x mi to spadlo...
  • vera35 (CZ1)vera35 (CZ1) Komentářů: 938
    upraveno 07.01.2015
    I mně to dnes padá,myslela jsem,že je to mým PC,tak aspoň,že v tomhle můžu být klidná.
  • cimsa (CZ1)cimsa (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 09.01.2015
    Dneska se na farmu nemůžu vůbec dostat:-( od cca 6:30 ráno to zkouším a jen základní obrazovka a nic:-(
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.01.2015
    jak nemůžeš dostat?? nenaskočí ti ani přihlašovací stránka nebo ti nejde se přihlásit?? co znamená základní obrazovka??
  • cimsa (CZ1)cimsa (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 09.01.2015
    nenaskočí ani přihlašovací stránka:-(
    jen to základní pozadí farmy, při aktualizaci na tom je ta obrazovka s traktorem a udržbou myslím
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.01.2015
    cimsa napsal: »
    nenaskočí ani přihlašovací stránka:-(
    jen to základní pozadí farmy, při aktualizaci na tom je ta obrazovka s traktorem a udržbou myslím

    Ahoj, zkus prosím promazat mezipaměť prohlížeče a aktualizovat flash player, případně i prohlížeč.
  • cimsa (CZ1)cimsa (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 09.01.2015
    to jsem právě včera večer udělala, a pak mrtvo:-( ale zkusím znovu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.01.2015
    cimsa napsal: »
    to jsem právě včera večer udělala, a pak mrtvo:-( ale zkusím znovu

    A několikrát aktualizovat stránku nepomůže? Pomocí Ctrl + F5.
  • cimsa (CZ1)cimsa (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 09.01.2015
    tak jsem zkusila už všechno a nepomohlo:-( mám tam prostě barevnou stránku a nic se neděje:( kruci to mě štve..
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.01.2015
    a zkusilas to pustit na jiném prohlížeči??

    já jsem se na chromu nemohla tak hodinu přihlásit, tak jsem to pak zkusila na mozille a tam to šlapalo dobře.. a pak do druhýho dne se mi to rozběhlo i na chromu, tak zkuš jiný prohlížeč :)
  • cimsa (CZ1)cimsa (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 09.01.2018
    to jsem nezkoušela:-) díky moc za rady:-)

    Tak nepomohlo nic, nejde to ani na jiným notasu:-( nevím
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.