Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Ostrovní farma

11118

Komentáře

  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    upraveno 07.11.2014
    Ahoj,
    z jakého důvodu jsem měla ostrovní farmu jen pár dní (asi týden), když má být aktivní 30 dní? Hodilo mi to hlášku, že se blíží bouře a farma zmizela... Poradíte prosím někdo?
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.11.2014
    Sisisun napsal: »
    Ahoj,
    z jakého důvodu jsem měla ostrovní farmu jen pár dní (asi týden), když má být aktivní 30 dní? Hodilo mi to hlášku, že se blíží bouře a farma zmizela... Poradíte prosím někdo?

    Ahoj, ostrovní farma jede opravdu 30 dní, asi jsi zmeškal začátek, není to možné? A stihl jen posledních deset dní...ale brzy se snad znova dočkáme dočasné události :)
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    upraveno 07.11.2014
    Ne, nezmeškala jsem začátek, jsem na hře denně a ostr.farmu jsem otevřela hned ten den...právě je mi to divné :(
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 07.11.2014
    Sisisun napsal: »
    Ne, nezmeškala jsem začátek, jsem na hře denně a ostr.farmu jsem otevřela hned ten den...právě je mi to divné :(

    a kdy jsi začala hrát?? na foru jsi právě měsíc, takže jestli jsi začala hrát tou dobou, tak chvíli trvalo, než ses dostala do úrovně, kdy se ti farma odemkne, takže jsi ji opravdu celou nestihla.. koukala jsem, že jsi level 35, tak by to třeba možné bylo
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 07.11.2014
    Ahoj,
    pokud jsi dosáhla 30 lvlu během již probíhajícího ostrova, tak se ti otevřel, ale se stejným zbývajícím časem jako měli ostatní. Proto ti trval jen 10 dní :(, je to tak nastavené.
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    upraveno 07.11.2014
    Aha, děkuji, tak to sedí... Já jsem myslela, že se otevře každému jindy, až dosáhne určité úrovně... Tak děkuji za vysvětlení...no moc jsem z ní nestihla a neměla jsem ani moc semínek a teď po mě ten kapitán z lodi chce pokaždé limetky a melouny,které nemám...a proto nikdy nenaplním celou loď.. a to mě rozčiluje :cool: :p
  • Nazgul21 (CZ1)Nazgul21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    upraveno 11.11.2014
    Ahoj, chci se zeptat, jestli náhodou nevíte, za jak dlouho se zase objeví ostrovní farma? Posledně byly celkem krátce po sobě. Dě kuji za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.11.2014
    Angii212 napsal: »
    Ahoj, chci se zeptat, jestli náhodou nevíte, za jak dlouho se zase objeví ostrovní farma? Posledně byly celkem krátce po sobě. Dě kuji za odpověď.

    Ahoj, to nikdo neví :) Může to být zítra, může to být za půl roku :) Stejně jako u jiných událostí, ani tady to předem nikdo neví. Prostě až přijde, tak přijde :)
  • Nazgul21 (CZ1)Nazgul21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    upraveno 11.11.2014
    Ahoj, to nikdo neví :) Může to být zítra, může to být za půl roku :) Stejně jako u jiných událostí, ani tady to předem nikdo neví. Prostě až přijde, tak přijde :)

    Dík moc :-D
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 11.11.2014
    myslim,že o bude čoskoro,,teiž sa jej už neviem dočkat
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 12.11.2014
    henusko napsal: »
    myslim,že o bude čoskoro,,teiž sa jej už neviem dočkat

    dnes je tu na návštěvě obchodník s mušlemi tak uvidíme co si na nás ostrov přichystal teď
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 12.11.2014
    Naftak5 napsal: »
    dnes je tu na návštěvě obchodník s mušlemi tak uvidíme co si na nás ostrov přichystal teď
    ja som sa tak potešila,ale kedže tu bude 16 hodin a niečo,tak ostrov dnes nepride :-(((
  • ssddssdd Komentářů: 2
    upraveno 14.11.2014
    Aj bude teraz niekedy ostrovna farma? Ved limety melony a grepy pytaju na lod stale ale ked neni ostrovna farma nedaju sa kupit a tym padom prichadzam aj o podkovy ktory za nalozenie dostanem,,,a za tieto ovocia je ich najviac...
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 14.11.2014
    ssdd napsal: »
    Aj bude teraz niekedy ostrovna farma? Ved limety melony a grepy pytaju na lod stale ale ked neni ostrovna farma nedaju sa kupit a tym padom prichadzam aj o podkovy ktory za nalozenie dostanem,,,a za tieto ovocia je ich najviac...

    Dočasná farma bude určitě. Ale termín Ti nikdo nemůže říct,
    jednoduše proto, že ho nikdo z nás neví.

    Co se týká Tvého problému s tropickým ovocem,
    určitě nejsi sám (já vím, slabá útěcha:)),
    je to prostě o taktice a "myšlení dopředu".
    Kdo si udělal zásoby, je na tom lépe.
    Kdo si je neudělal (jako my dva - i já jsem již téměř bez ovoce),
    bude muset příště lépe hospodařit.
    A pokud se poučíme z dřívějších chyb, do této situace se (snad) již nedostaneme.

    Hodně štěstí v příští dočasné farmě.
    Miki :)
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 17.11.2014
    kdysi se v ofiku píše, že ostrov bude po 30 dní - proč dneska jen 27 ?
    to aby se víc zlatilo ? to mě pěkně štvou, nedodržují vůbec nic, ani co dají do ofika
    Post edited by lugilzýhgndlolů (CZ1) on
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 17.11.2014
    játu napsal: »
    kdysi se v ofiku píše, že ostrov bude po 30 dní - proč dneska jen 27 ?
    to aby se víc zlatilo ? to mě pěkně štvou, nedodržují vůbec nic, ani co dají do ofika


    Ahoj,
    Ostrovní farma je tentokrát kratší, pouze 27 dní a kousek.

    Hezký den a super hru BigFarm přeje tým BigFarm
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 17.11.2014
    Nechci si zvykat
    a proč máš Michale taky vysvětlení ? nebo to tam jen tak někdo hodil od boku ?
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 17.11.2014
    som zvedava,či aspon ulohy zlahčia,ked to o tolko skratili
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 17.11.2014
    játu napsal: »
    Nechci si zvykat
    a proč máš Michale taky vysvětlení ? nebo to tam jen tak někdo hodil od boku ?
    henusko napsal: »
    som zvedava,či aspon ulohy zlahčia,ked to o tolko skratili

    Vysvětlení je takové, že jsou nachystané další události. Aby hráči neměli moc události ve stejnou dobu, tak některá událost byla zkrácena.
    Další změny ostrovní farmy jsou v oficiálním oznámení. Žádné zkrácení času úloh nebo zlehčení úloh.

    Michal Community manager
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    upraveno 17.11.2014
    Jak dlouho trvá událost Ostrovní farma? Myslela jsem že 30 dní ale dnes po zahájení mi to psalo 27 dní a po restartu pro změnu 28 dní. Tak nevim ... :-))
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.11.2014
    patlahatla napsal: »
    Jak dlouho trvá událost Ostrovní farma? Myslela jsem že 30 dní ale dnes po zahájení mi to psalo 27 dní a po restartu pro změnu 28 dní. Tak nevim ... :-))

    Došlo ke změně....je zkrácena.
  • CentisiCentisi Komentářů: 19
    upraveno 17.11.2014
    patlahatla napsal: »
    Jak dlouho trvá událost Ostrovní farma? Myslela jsem že 30 dní ale dnes po zahájení mi to psalo 27 dní a po restartu pro změnu 28 dní. Tak nevim ... :-))

    je tu k tomu oficiální oznámení vydané dneska :) tam se dozvíš proč a jak je to takhle :)
  • Krospena2Krospena2 Komentářů: 1
    upraveno 17.11.2014
    Dokážu pochopit, že ostrov je vždy na chvíli,ale PROČ se vždy musí ztratit vše, co jsem v minulém kole vybudovala????
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.11.2014
    Krospena2 napsal: »
    Dokážu pochopit, že ostrov je vždy na chvíli,ale PROČ se vždy musí ztratit vše, co jsem v minulém kole vybudovala????

    protože to je dočasná akce :) je to tak nastaveno
  • NelcaTadaNelcaTada Komentářů: 4
    upraveno 26.11.2014
    Dobrý den, nefunguje mi plážový bar a cukrovar. Suroviny mám, peníze na výrobu také. Zkoušela jsem několikrát obnovit stránku. Děkuji předem za pomoc.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.11.2014
    NelcaTada napsal: »
    Dobrý den, nefunguje mi plážový bar a cukrovar. Suroviny mám, peníze na výrobu také. Zkoušela jsem několikrát obnovit stránku. Děkuji předem za pomoc.

    A máš skutečně dostatek ostrovních dolarů na zahájení produkce? Musíš mít obrovské výrobní náklady - na farmě máš jen jednu dekoraci (navíc tu nejhorší) a nemáš vylepšený ani plot, ani bránu - to bych rozhodně doporučovala. Takhle tě to, zvlášť na tvém levelu, naprosto zruinuje.

    Podívej se sem - zjistíš, kde zbouráním houští najdeš lepší dekorace.
  • NelcaTadaNelcaTada Komentářů: 4
    upraveno 26.11.2014
    Stále jsem amatér :-( Děkuji za rady.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.11.2014
    Každý nějak začínal :) Od toho jsme tady, abychom si pomohli a poradili ;-)
  • babeta28 (CZ1)babeta28 (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 26.11.2014
    jak často se objevuje Omar s lodí u ostrova včera ani dnes jsem ho nezastihla?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.11.2014
    Zatím se objevil pouze jednou. Nikdo nevíme, kdy tu bude příště :)
Sign In to comment.