Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

112112

Komentáře

  • abart (CZ1)abart (CZ1) Komentářů: 169
    upraveno 14.11.2014
    Michale, co má toto znamenat, 3 příspěvky pod sebou a mimo téma, hmmmm..... příspěvky se dají přeci sloučit :D

    Te mne tedy štve, ale je mi to naprosto šumák :D
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 14.11.2014
    mě štve že ten abart nedá pokoj a nedá pokoj a furt bude vrtat a furt bude vrtat...
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 15.11.2014
    corega napsal: »
    mě štve že ten abart nedá pokoj a nedá pokoj a furt bude vrtat a furt bude vrtat...

    Mě štve, že máš sice pravdu, ale souhlasím i s Abartem. To se tu řešilo, banovalo, celý se tu spamovalo, jen aby se vyřešil neklid na fóru (multiposting nebyl příčina, ale jen drobek, co se trousí okolo, kritizovalo se to jako dodatečné porušování pravidel, víš, jak to myslím), ale co to má za smysl, když to pravidlo porušují i ti nejvyšší z nás. Mně nejde o to, že je to nepřehledné, ať si to Goldc píše jak chce, ale pak přijde někdo, bude za to kritizovaný a ejhle - má páku. A může ukazovat na "dvojí metr"...
    Jasný, že není potřeba to furt dokola řešit, ale jsou tací, kteří to prostě řešit budou, tak proč jim dávat záminku.:)
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 15.11.2014
    štve mě, že když je hra směrována jen pro zlatkaře a přestává se líbit, dá se soutěž o zlatky co se mi líbí, aby bylo vidět jak je ,,ÚŽASNÁ,,
    pan WERICH : Za pravdu se vždycky platí kopancem, to je mezinárodně uznávaná valuta.
  • MAJDA310 (CZ1)MAJDA310 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 15.11.2014
    Ahoj od ranče jsem čekala víc :( je to nuda vůbec mě to nebere
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 15.11.2014
    MAJDA310 napsal: »
    Ahoj od ranče jsem čekala víc :( je to nuda vůbec mě to nebere


    ...nerad něco kritizuji, ale v tomto případě jsem zajedno... skutečně, momentálně je ranč tak nějak passé, v podstatě ani nevím, že nějaký ranč mám...
  • FerdoMravecFerdoMravec Komentářů: 9
    upraveno 15.11.2014
    Nejen ranč je passé, ale je to konina, jeden kůň a tři druhy závodů.:(
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 15.11.2014
    FerdoMravec napsal: »
    Nejen ranč je passé, ale je to konina, jeden kůň a tři druhy závodů.:(

    Military? :)
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 15.11.2014
    corega napsal: »
    mě štve že ten abart nedá pokoj a nedá pokoj a furt bude vrtat a furt bude vrtat...

    Mě štve že se (u některých) bere pravdivá kritika jako vrtání, nebo dokonce napadání moderátorů apod.
    Když je nám stále dokola předhazováno jak porušujeme pravidla a jsme za to trestaní, proč ty pravidla nedodržují ti co by nám měli jít příkladem? Nebo jsou ty pravidla jen pro někoho a pro vyvolené neplatí?
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 15.11.2014
    corega napsal: »
    mě štve že ten abart nedá pokoj a nedá pokoj a furt bude vrtat a furt bude vrtat...

    A mě štve,že pokud bereš příspěvek abarta,když upozornil na multiposty a příspěvky mimo téma od Michala za vrtání,pak moderátoři nedělají nic než shání příklepovou vrtačku aby mohli vrtat,vrtat a vrtat:D:D:D
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 15.11.2014
    Ahoj, ano Michal udělal multispot, chceme, aby si to opravil v pondělí sám. Je na foru krátce a asi si to neuvědomil. Ostatně za multispoty nedáváme ban, jen na ně zatím upozorňujeme, totéž chceme udělat i CM.
    Taky prosím, abyste se zde chovali slušně a přestali s jakýmakoliv narážkami. Ať na moderátory, nebo na hráče, děkuji.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 15.11.2014
    hanah napsal: »
    Ahoj, ano Michal udělal multispot, chceme, aby si to opravil v pondělí sám. Je na foru krátce a asi si to neuvědomil. Ostatně za multispoty nedáváme ban, jen na ně zatím upozorňujeme, totéž chceme udělat i CM.
    Taky prosím, abyste se zde chovali slušně a přestali s jakýmakoliv narážkami. Ať na moderátory, nebo na hráče, děkuji.

    Ahoj Hanah, štve mě,že jsi mimo téma , ačkoli chápu tvé rozhořčení myslím,že tu nikdo nikoho nenapadá,stačí mít trochu smyslu pro humor a nadhled ne?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 15.11.2014
    Ahoj Hanah, štve mě,že jsi mimo téma , ačkoli chápu tvé rozhořčení myslím,že tu nikdo nikoho nenapadá,stačí mít trochu smyslu pro humor a nadhled ne?

    Ahoj, nejsem mimo téma, mně to neštve, jen upozornuji na slušné chování, aby opět nedošlo k porušení směrnic. Ostatně o napadání nepadla řeč, jen jsem napsala slovo narážky, takže prosím, abys nepsala slova, co jsem neřekla a myslela jsem to celkově.
    A nezlob se na mně, ale humor a nadhled mně u těchto věcí pomalu ale jistě dochází. Více se k tomu vyjadřovat nebudu.
    Ale abyste neměli zase řeči, že moderátor spamuje - štve mně, že dnes nesvítí slunce.
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 15.11.2014
    hanah napsal: »
    Ahoj, nejsem mimo téma, mně to neštve, jen upozornuji na slušné chování, aby opět nedošlo k porušení směrnic. Ostatně o napadání nepadla řeč, jen jsem napsala slovo narážky, takže prosím, abys nepsala slova, co jsem neřekla a myslela jsem to celkově.
    A nezlob se na mně, ale humor a nadhled mně u těchto věcí pomalu ale jistě dochází. Více se k tomu vyjadřovat nebudu.
    Ale abyste neměli zase řeči, že moderátor spamuje - štve mně, že dnes nesvítí slunce.

    štve mě že jen "nám" píšete že jsme mimo téma a že lžeš když píšeš, že za multiposty netrestáte...
    Nenapsala jsi co tě štve, takže jsi mimo téma byla...
    Vy za multiposty dokonce blokujete hráčům přístup na forum.
    A nevím proč nás upozorňuješ na slušné chování, on tady někdo psal neslušně??
    A co jsou podle tebe "narážky"? Třeba to že corega má narážky na abarta, nebo považuješ za narážky pouze to že se někdo opováží upozornit na porušení pravidel moderátora či CM??
    Mi osobně nějaké multiposty nevadí a vím že se tak stane někdy i omylem - vadí to vám, trestáte za ně a v takovém případě je pochopitelné, že dodržování pravidel požadujeme i od vás.
    To nejsou žádné narážky ani neslušnost.
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 15.11.2014
    Štve mě, že mám koně na 10. lvlu a nemůžu stále nic vyhrát, trénovat už nejde a stavět na ranči také nemůžu :(
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 15.11.2014
    galapetr4 napsal: »
    štve mě že jen "nám" píšete že jsme mimo téma a že lžeš když píšeš, že za multiposty netrestáte...
    Nenapsala jsi co tě štve, takže jsi mimo téma byla...
    Vy za multiposty dokonce blokujete hráčům přístup na forum.
    A nevím proč nás upozorňuješ na slušné chování, on tady někdo psal neslušně??
    A co jsou podle tebe "narážky"? Třeba to že corega má narážky na abarta, nebo považuješ za narážky pouze to že se někdo opováží upozornit na porušení pravidel moderátora či CM??
    Mi osobně nějaké multiposty nevadí a vím že se tak stane někdy i omylem - vadí to vám, trestáte za ně a v takovém případě je pochopitelné, že dodržování pravidel požadujeme i od vás.
    To nejsou žádné narážky ani neslušnost.

    Tak to, že lžu, beru jako urážku a žádám omluvu. Nikdy jsem a nejsem si vědoma, že jakýkoliv modlík, dal ban jen za multipost, vždy k tomu musel být i jiný důvod. Vím, že multipost se může stát každému, i mně.
    To, že jsem upozornila na slušné chování, je moje věc a můžu to udělat, dokonce je to moje povinnost, takže to spam nebyl. A štve mně, že tys toto nedodržel. A to že teď napadáš modlíky, že opět dělají něco, co neudělali, se mně opravdu nelíbí. Já pravidla dodržuji a řídím se jimi, pokud někdy pravidlo poruším, tak nevědomky a nikdy jsem netrestala za první porušení, vždy to musí být opakovaně a to píši soukromé zprávy aby se tomu dalo předejít. Pokud to nebyl vulgarismus. Žádám, aby sis na mně nevyléval svoje špatné nálady.
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 15.11.2014
    hanah napsal: »
    Tak to, že lžu, beru jako urážku a žádám omluvu. Nikdy jsem a nejsem si vědoma, že jakýkoliv modlík, dal ban jen za multipost, vždy k tomu musel být i jiný důvod. Vím, že multipost se může stát každému, i mně.
    To, že jsem upozornila na slušné chování, je moje věc a můžu to udělat, dokonce je to moje povinnost, takže to spam nebyl. A štve mně, že tys toto nedodržel. A to že teď napadáš modlíky, že opět dělají něco, co neudělali, se mně opravdu nelíbí. Já pravidla dodržuji a řídím se jimi, pokud někdy pravidlo poruším, tak nevědomky a nikdy jsem netrestala za první porušení, vždy to musí být opakovaně a to píši soukromé zprávy aby se tomu dalo předejít. Pokud to nebyl vulgarismus. Žádám, aby sis na mně nevyléval svoje špatné nálady.


    Psala jsi - Ostatně za multispoty nedáváme ban, jen na ně zatím upozorňujeme, totéž chceme udělat i CM.
    Nevím jak postupuješ v trestání ty ale tady jsi psala v množném čísle...
    Pokud se někomu objeví tato zpráva :vBulletin zpráva
    Z následujícího důvodu vám byl zakázán přístup:
    Opakovaný OT, opakovaný multipost,

    tak tvé tvrzení není pravda, tudiž je to lež.
    Zvlášť když tato blokace proběhla bez varování.
    A nevím PROČ neustále píšete, že "napadám modíky" - to se jako nesmím ani opovážit upozornit na něco?
    Vy nás nejen napadáte za kritiku,spamy,multiposty, vy nás za to trestáte a blokujete a často jen proto, že se vám něco nelíbí...pak se nediv, že se někdo ozve.
    Pokud si myslíte, že blokováním a zastrašováním někoho umlčíte, nevěřte tomu.
    Jinak mám náladu fajn, celkem dobře se bavíme na chatu a osobně proti tobě nic nemám )
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 15.11.2014
    galapetr4 napsal: »
    Psala jsi - Ostatně za multispoty nedáváme ban, jen na ně zatím upozorňujeme, totéž chceme udělat i CM.
    Nevím jak postupuješ v trestání ty ale tady jsi psala v množném čísle...
    Pokud se někomu objeví tato zpráva :vBulletin zpráva
    Z následujícího důvodu vám byl zakázán přístup:
    Opakovaný OT, opakovaný multipost,

    tak tvé tvrzení není pravda, tudiž je to lež.
    Zvlášť když tato blokace proběhla bez varování.
    A nevím PROČ neustále píšete, že "napadám modíky" - to se jako nesmím ani opovážit upozornit na něco?
    Vy nás nejen napadáte za kritiku,spamy,multiposty, vy nás za to trestáte a blokujete a často jen proto, že se vám něco nelíbí...pak se nediv, že se někdo ozve.
    Pokud si myslíte, že blokováním a zastrašováním někoho umlčíte, nevěřte tomu.
    Jinak mám náladu fajn, celkem dobře se bavíme na chatu a osobně proti tobě nic nemám )

    Kdybych byla teď precizní, označím toto za spam - chybí ti tam totiž, že tě to štve. Tos ostatně napsal ty mně. Ale čert to vem.

    Mně teda štve, že zase vkládáš do úst co jsem neřekla, moje odpověď byla jen za multyposty, pokud tam bylo více porušených pravidel, tak to se na mou odpověď nevztahuje. Opakuji, jen za multiposty nedáváme ban, aspoň já o žádném nevím. Takže jsem nelhala, a žádám omluvu.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 15.11.2014
    štve mě toto :
    Neplatné ID
    Support-Info:
    Command: PBEditorRemoteTimeEndResponse
    ErrorCode: 3
    Timestamp: 1416077046
    Zone: 3
    PID:490760
    to nikdy nespraví ?
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 15.11.2014
    hanah napsal: »
    Kdybych byla teď precizní, označím toto za spam - chybí ti tam totiž, že tě to štve. Tos ostatně napsal ty mně. Ale čert to vem.

    Mně teda štve, že zase vkládáš do úst co jsem neřekla, moje odpověď byla jen za multyposty, pokud tam bylo více porušených pravidel, tak to se na mou odpověď nevztahuje. Opakuji, jen za multiposty nedáváme ban, aspoň já o žádném nevím. Takže jsem nelhala, a žádám omluvu.

    štve mě že na ten spam jsem byl okamžitě varován marpanem :D Jinak je to slovíčkaření "jen" za multipost...
    podstatné je, že v oddůvodnění blokace multipost napsán byl takže i za ně trestaní jsme ale budiž omlouvám se že to nebylo za samotný multipost.
    Jinak to tvé zvýrazněné jen v té tvé odpovědi nebylo - přečti si to znovu :)
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 15.11.2014
    Pekelně mě štve, když se někdo točí na slovíčkách, jen aby si dokazoval, jak je skvělý a úžasný a neprávem terorizovaný...
  • farmářka Pavlí (CZ1)farmářka Pavlí (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 15.11.2014
    Ahojte mrzí mě, že nemohu víc trénovat koně Naomi jelikož na to potřebuji podkovy získané z lodi co naložím,ale nejvíc podkov nabízí za zboží citrusy apod.,které nemám kde koupit.Farmářka Pavlí
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 17.11.2014
    tak ted už máš pavlí
    mě štve, že ti nahoře si z nás dělají ... , ale prašulky za zlatky jim za to co provádí, nesmrdí
    přeji jim hodně dárků a za každých 1000 zlatek, které někdo koupí, zvonění v uších až do soudného dne
  • woko2woko2 Komentářů: 9
    upraveno 21.11.2014
    Co mě naštalo:) no tak třeba mám si vše vyhledat nahoře ve vyhledávači bo jsem nový a nevím jestli ty růže co teď pěstuji mám prodat, nebo se mi budou k něčemu v budoucnu hodit... no a zadám tedy do vyhledávače růže a vyjede mi spousta de+++++ch vláken o ničem a o růžích nevyskočí vůbec nic.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 21.11.2014
    woko2 napsal: »
    Co mě naštalo:) no tak třeba mám si vše vyhledat nahoře ve vyhledávači bo jsem nový a nevím jestli ty růže co teď pěstuji mám prodat, nebo se mi budou k něčemu v budoucnu hodit... no a zadám tedy do vyhledávače růže a vyjede mi spousta de+++++ch vláken o ničem a o růžích nevyskočí vůbec nic.

    Možná by neuškodilo zkusit více variant pro vyhledávač....
    Nebo si pročíst záložku Fórum, kde najdeš návody ke hře a tam i určitě nějakou tu zmíňku o růžích....

    Ale odpověď je:

    Růže získáváš v různých událostech jako odměnu. Můžeš je jen pěstovat. Ale prodávají se za docela slušnou cenu. A doporučuji používat připěstování humus, který Ti zvýší počet sklizených růží a tím i tedy dolary za jejich prodej.
    Ahojte mrzí mě, že nemohu víc trénovat koně Naomi jelikož na to potřebuji podkovy získané z lodi co naložím,ale nejvíc podkov nabízí za zboží citrusy apod.,které nemám kde koupit.Farmářka Pavlí

    Máme tu opět ostrovní farmu a tudíž možnost získat mušle a koupit si semena citrusů... takže neboj, brzy zase něco vypěstuješ a získáš další podkovy.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 21.11.2014
    Kacirek2 napsal: »
    ... Růže získáváš v různých událostech jako odměnu. Můžeš je jen pěstovat. Ale prodávají se za docela slušnou cenu. A doporučuji používat připěstování humus, který Ti zvýší počet sklizených růží a tím i tedy dolary za jejich prodej.

    Jenom dodám...
    ...superhumusem (+100%) na růže neplýtvej, ten si nech na slunečnici.
  • woko2woko2 Komentářů: 9
    upraveno 21.11.2014
    Dík už jsem nějaký superhumus použil, nevím, e bude nějaká slunečnice. Jestli je k té hře návod zkusím jej vyhledat... Tak mi nějaký superhumus k slunečnici přidejte ;)
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 21.11.2014
    játu napsal: »
    máme složku pochvala, tak proč nevzkázat nahoru, co nás naštvalo
    třeba dnes mne naštval architekt - ráno jsem dala stavět a teď přijdu z práce a vidím architekta, zatímco včera už se večer neukázal, manažeři nejspíš už nevědí, jak z lidí vytáhnout prachy - naštvaný lidi budou určitě strkat do hry

    Tohle téma je dobrý nápad ...

    Ovšem o zlatu tu bylo již řečeno tolik....

    Ano, tato hra je založena na tom, aby se snažila s farmářů vylákat i reálné peníze za zlatky. Ovšem bez platících farmářů, by nemohli farmařit ti neplatící.

    Navíc, farmařit se dá i bez zlata. Já si kupuji zlato. Čas od času. A ano, je to fajn změna. Urychluji, stavím, dokupuji.... Ale mám vyzkoušeno, že i bez zlata se dá vydržet. Postup je pomalejší, ale o to zajímavější.

    Ale abych dodržela toto téma a můj příspěvěk nebyl označen za spam.

    V úterý mě naštvalo, že nedorazila žádná nová událost... byla jsem zvyklá že teď chodí každý týden... potřebuji lepší dekorace na lepší spokojenost.
    Ale ano, uznávám, že vzhledem aktualizacím a ostrovní farmě by toho bylo asi opravdu dost :-) Takže se budu těšit na další úterý :-)
    woko2 napsal: »
    Dík už jsem nějaký superhumus použil, nevím, e bude nějaká slunečnice. Jestli je k té hře návod zkusím jej vyhledat... Tak mi nějaký superhumus k slunečnici přidejte ;)

    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?20243-N%C3%A1vody-ke-h%C5%99e-Big-Farm

    Ano, je jich tam hodně, ale alespoň získáš víc informací. :-)
  • woko2woko2 Komentářů: 9
    upraveno 21.11.2014
    Kacirek2 napsal: »
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?20243-N%C3%A1vody-ke-h%C5%99e-Big-Farm

    Ano, je jich tam hodně, ale alespoň získáš víc informací. :-)

    Dík, asi ty růže můžu sadit jen po dobu, pokud bude ta slečna vegetit s autem na trávníku, není to totiž v tom uvedeném návodu napsáno ;)

    Supi už spí, tak mi někdo poraďte jak se dají vyměnit herní dolary za zlaťáky ... mně to teda vůbec nejde :(:(:D
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 21.11.2014
    woko2 napsal: »
    Dík, asi ty růže můžu sadit jen po dobu, pokud bude ta slečna vegetit s autem na trávníku, není to totiž v tom uvedeném návodu napsáno ;)

    růže můžeš sázet kdykoliv, stejně jako ostatní akční semínka... osobně ale doporučuju použít je na "vypadávací" úkoly při akcích, padá z nich totiž poměrně spolehlivě :)

    Zlato za dolary nekoupíš... můžeš je koupit za reálné peníze, získat za úkoly, z dolu za zlatou licenci, za denní přihlášení, případně vyhrát v rámci soutěží na fóru...

    a abych nespamovala - dnes mě naštvalo, že mi někdo vykradl garáž... chybí mi popisky ke strojům... :)
Sign In to comment.