Domů Czech Tým fóra

black-.-angel

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
upraveno 05.08.2015 v Tým fóra
Ahoj, farmářky, farmáři a farmářčata :)

V první řadě bych chtěla poděkovat našim moderátorům a CM, že mě oslovili s nabídkou rozšířit moderátorské řady. Dala jsem si hodně času na rozmyšlenou a koneckonců jsem usoudila, že tohle fórum nové moderátory prostě potřebuje :)

Budu se snažit ze všech sil vám ve všech situacích poradit, budu se starat o to, aby fórum bylo pro všechny přehledné, aby zde vládla přátelská atmosféra a klid a abyste se sem všichni rádi vraceli :)

Snad ve mě vloženou důvěru nezklamu a stanu se respektovaným členem moderátorského týmu.

A ještě mám alespoň pro některé z vás další dobrou zprávu: nově totiž budete mít moderátorskou pomoc k dispozici i v noci! :)

Těším se na společně strávené chvíle na fóru. Neváhejte se na mě kdykoli s čímkoli obrátit, ráda vám budu po ruce.

A teď pár slov o mně, ať víte, s kým máte tu čest :) Jmenuji se Monika, je mi 27 let a žiju v Praze. Pracuju především v médiích (jsem trochu workoholik, takže další práce pro přehlednost vynechám :D) a dostudovávám ještě vysokou školu, takže ze mě bude snad už brzy promovaná inženýrka :)

Přeju vám všem mnoho zábavy ve hře i tady na fóru, ať si tu dokážete pěkně odpočinout od starostí všedních dní :)

black-.-angel
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«13

Komentáře

  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 03.11.2014
    Dvaja nám odišli, dvaja sa pridali :rolleyes: každopádne aj tebe prajem veľa šťastia :)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 03.11.2014
    I tobě přeji pevné nervy a málo nevrlých plantážníků :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 03.11.2014
    Super :) další kvalitní pomoc a posila, tak ať se ti daří tak jako do teď a ještě víc :).
    Modíci mají super tým :).
  • PampalábusPampalábus Komentářů: 71
    upraveno 03.11.2014
    Další super moderátor... :D
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 03.11.2014
    Joooooooo, bude veselo!!! :) Vítej i ty, andělko :)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 03.11.2014
    ...že já nešel k vám do spolku :D
    lidi, máme tu workoholičku, takže čím víc ji budete zasypávat prací, tím bude spokojenější :D

    tak pevné nervy :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 03.11.2014
    při čtení mě napadla tahle písnička :D
    http://www.youtube.com/watch?v=U_n0ngXktgY

    tak já ti moc gratuluji a jako mikimu ti přeju pevné nervy :) jako hráčka jsi radila často a hodně, takže to teď pro tebe nebude žádný problém :)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 03.11.2014
    Tak už jsme skoro všichni :-). Jsem moc rád, že už naše forum bude mít konečně podporu 24/7, pač Ty vlastně nespíš nikdy. Stačí Ti 5 minutek mezi odepsáním na příspěvek :D. Vítej mezi námi a přeji více než klidné nervy :).
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 03.11.2014
    Jsem rád a potěšen, že Ti mohu oplatit Tvé přání, abys svého kroku s odstupem času nemusela litovat.
    A věřím, že až za rok budeme slavit rok moderování, budeme se mít za čím ohlédnout.:)
    Buď vítána! :D

    Attachment not found.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 03.11.2014
    Přeju, ať tě trpělivost neopouští a ať tě to neustálý odpovídání na to samý dokola a dokola vydrží bavit co nedýl. (Ty už jsi tuhle část funkcí moderátorky dost dlouho stejnak vykonávala, tak teď to budeš mít i s tím modrým proužkem u jména. :D)
    OSbHu.jpg
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.11.2014
    Děkuju všem za vlídné přijetí :) Pevné nervy asi budou potřeba, ale vy nevíte, co se ve mně skrývá :D
  • abart (CZ1)abart (CZ1) Komentářů: 169
    upraveno 03.11.2014
    Přeji nové moderátorce vše nejlepší:)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 03.11.2014
    ale víme.... přeci

    "černý anděl" ;)

    Attachment not found.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 03.11.2014
    Mám radost, že jste se do toho s Mikim pustili :) a držím palce ;)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 03.11.2014
    Ahoj,

    přeji Ti ať jsi spokojená tu na foru i v osobním životě. Čekala jsem, kdy už se objeví u Tvého nicku logo moderátora. Nyní budeš mít možnost hráčům radit z pozice moderátora a nebudeš je opravovat, kde se píše čárka a jaké slovo při psaní použijí, když jde o synonymum.
  • -jara05- (CZ1)-jara05- (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    upraveno 03.11.2014
    Moničko, mám velikou radost z Tvého rozhodnutí. Přeji Ti mnoho trpělivosti s námi, pevné nervy a ať i nadále máš ze hry potěšení. Jarka
  • jcmania (CZ1)jcmania (CZ1) Komentářů: 5,914
    upraveno 03.11.2014
    Také gratuluji, vše nej a pevné nervy :)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 03.11.2014
    Gratulace, gratulace, gratulace ! Hodně zdaru, pevné nervy a ať tě humor a Síla neopouští :D:D:D. Totéž samozřejmě i Mikimu, aby nepřišel zkrátka :D:D:D.
  • MIELEN (SK1)MIELEN (SK1) Komentářů: 62
    upraveno 05.11.2014
    Ma stastie a vitam novych moderatorov
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.08.2015
    Milé fórařky a milí fóraři, v době od 5. do 17.8. budu na fóra nepřítomna, směřujte proto prosím své soukromé dotazy na CM Foxes, která vám jistě ráda bude nápomocna. U mě byste na odpověď čekali velmi dlouho, takže vás takto varuji předem :D Samozřejmě to platí i pro hru. Buďte ale trochu soudní, nezahrnujte ji zbytečně zprávami až přespříliš, na fóru se jistě najde někdo, kdo vám rád pomůže či poradí :)

    Mějte se tu krásně a moc tu nezlobte ;)
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    upraveno 04.08.2015
    Přeji příjemnou, klidnou a ničím nerušenou dovolenou :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.08.2015
    Hanyška1 napsal: »
    Přeji příjemnou, klidnou a ničím nerušenou dovolenou :D

    Nemám dovolenou, ale díky ;)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.08.2015
    ....hlavně že se nebudeš ukazovat v počítacím vlákně, ha háá :D
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    upraveno 05.08.2015
    Ahoj ona to asi tak velká změna není. Kdykoliv mrknu na fórum tak tam je příspěvek od black-angel. Tak ti přeji pevné nervy
  • EmičkaGamerEmičkaGamer Komentářů: 111
    upraveno 05.08.2015
    trathen napsal: »
    ....hlavně že se nebudeš ukazovat v počítacím vlákně, ha háá :D

    Tak tak se těším:D bohužel tu jsou jiný moderátoři
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.08.2015
    Tak tak se těším:D bohužel tu jsou jiný moderátoři

    Spíš Bohudík. :D

    Ale jinak Ti přeji andílku, pohodový "odpočinek" nebo co to vlastně budeš dělat nedělat. :D
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 05.08.2015
    prijemnou dovcu (nedovcu) a o to silnejsi nervy az se vratis :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hurá, už jsem roční modíkovské miminko :D

    Věřili byste? To to letí.. Ani mi nepřijde, že je to tak dlouhá doba. Na druhou stranu, když se podívám na ten rok zpátky... za tu dobu už mám třetí šéfku a to samozřejmě tu nejlepší :) Za tu dobu taky výrazně opadl počet moderátorů.. z původních 5 (chvilku nato po "návratu hanah" ze 6) až na 1. Ono taky ale jedna z výraznějších věcí.. za tu dobu jsme se museli přestěhovat na nové fórum. A je mi upřímně líto, že to byl důvod, proč jsem zůstala posledním mohykánem. Mrzí mě, že si dnes s mikim nemůžeme poplácat po rameni, že jsme ten rok zvládli, protože jsme to náš první modíkovský den tak nějak "plánovali". Dobrovolně jsme tehdy vstoupili do vod hodně rozbouřených, na fóru vládla velmi napjatá atmosféra a bohužel i fórum o řadu svých návštěvníků kvůli nepřátelskému prostředí přišlo. Tato etapa je naštěstí za námi :) Nebudu tady hodnotit práci v našem moderátorském týmu, všichni víme své. Já jen doufám, že to tu společně zvládneme nějak i dál, i když tohle fórum s námi zrovna nekamarádí :) Děkuji vám všem za krásné chvíle strávené na fóru, někdy se tady fakt řežu smíchy :D A taky děkuju Foxes, že se mi vždy snaží vyjít vstříc a je mi skvělým parťákem a šéfovou :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 03.11.2015
    Gratuluji :)

    Ještě aby tady byli i slušní hráči na tebe přeji :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    :+1: :+1: 
Tato diskuze je zavřená.