Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Sbírka dekorací

WestíkWestík Komentářů: 6
upraveno 24.01.2017 v Otázky ke hře
Ahoj, chtěl jsem se zeptat kde najdu nápovědu ke sbírce dekorací, např. co se vyskytuje v každém patře nebo proč není u některých pater počet plných polí 9. Děkuji.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«13

Komentáře

  • PRVNÍ POSLEDNÍPRVNÍ POSLEDNÍ Komentářů: 108
    upraveno 28.01.2014
    Westík napsal: »
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat kde najdu nápovědu ke sbírce dekorací, např. co se vyskytuje v každém patře nebo proč není u některých pater počet plných polí 9. Děkuji.
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29852-Aktualizace-V%C4%9B%C5%BE-s-dekoracemi-a-v%C3%BDnosn%C3%A1-pole-28.01.2014

    plus čti diskusi.
  • WestíkWestík Komentářů: 6
    upraveno 28.01.2014
    Já jsem to myslel jak je to u knihovny nápověda. A nenašel tam důvod proč je v některých patrech obsazeno pouze pět polí a v některých obsazeno 7 polí a podobně.

    Zde je odkaz na nápovědu knihovny, tak jsem to myslel.
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28304-Knihovna-novinka-ve-h%C5%99e-pouze-pro-%C4%8Dten%C3%AD&highlight=knihovna
  • PRVNÍ POSLEDNÍPRVNÍ POSLEDNÍ Komentářů: 108
    upraveno 28.01.2014
    Westík napsal: »
    Já jsem to myslel jak je to u knihovny nápověda. A nenašel tam důvod proč je v některých patrech obsazeno pouze pět polí a v některých obsazeno 7 polí a podobně.

    Zde je odkaz na nápovědu knihovny, tak jsem to myslel.
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28304-Knihovna-novinka-ve-h%C5%99e-pouze-pro-%C4%8Dten%C3%AD&highlight=knihovna
    Tu nápovědu asi teprv udělají.
    A rozmístění? Patrně teprv plánují další dekorace.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 28.01.2014
    Westík napsal: »
    Já jsem to myslel jak je to u knihovny nápověda. A nenašel tam důvod proč je v některých patrech obsazeno pouze pět polí a v některých obsazeno 7 polí a podobně.

    Zde je odkaz na nápovědu knihovny, tak jsem to myslel.
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28304-Knihovna-novinka-ve-h%C5%99e-pouze-pro-%C4%8Dten%C3%AD&highlight=knihovna

    Budeš si nejspíš chvíli muset počkat. I nápovědu musí nejdřív někdo sepsat.
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 01.02.2014
    Jak má vlastně fungovat věž s dekoracemi? Už jsem jich pár vyhrála, ale ve věži mám samé šedé siluety. V levém sloupečku mám u všech úrovní napsáno 0/n a u všech úrovní kromě čtvrté mám červený vykřičník - co to znamená? A obrysy některých dekorací nad sebou mají zámeček - co tohle znamená?
    Post edited by skoumal (CZ 1) on
  • HančaP (CZ1)HančaP (CZ1) Komentářů: 245
    upraveno 29.01.2014
    Zámeček je nad dekorací, kterou máš na farmách postavenou, ne v inventáři.
    Z inventáře ji můžeš vzít, postavit na farmu, odkrýt zámeček a zase ji vrátit do inventáře.
  • Masinka80 (CZ1)Masinka80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    upraveno 29.01.2014
    Nějak mi není jasný jak mám když jsem ve vysokém lvl mít ve věži deko třeba malý nebo střední vodopád. To je trochu divný ne? Nemám šanci ho získat,protože už dostávám ten největší. A dostávám ho od začátku co ty akce začali.
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 29.01.2014
    Podle mne, bude toto součástí některé z dalších aktualizací, viz info pří spuštění hry.
  • Agent0733Agent0733 Komentářů: 11
    upraveno 01.02.2014
    Ahoj, když dokončim nějaké patro (všechny dekorace už budu mít), dostanu za to něco? Díky
    Post edited by Agent0733 on
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 30.01.2014
    Nikoliv :-)))
  • stacy 10 (CZ1)stacy 10 (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 01.02.2014
    ja bych taky neco chtela za nejake patro, jako napriklad zlatacky..., ale bobuzel ty zlaty, se dostavaj minimalne
  • martamyska (CZ1)martamyska (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 01.02.2014
    Masinka80 napsal: »
    Nějak mi není jasný jak mám když jsem ve vysokém lvl mít ve věži deko třeba malý nebo střední vodopád. To je trochu divný ne? Nemám šanci ho získat,protože už dostávám ten největší. A dostávám ho od začátku co ty akce začali.

    V budoucnu by hráči na vyšších levelech měli mít při akci možnost vybrat si menší obtížnost úkolů a získat ty menší akční dekorace a prý se plánuje i nějaká superobtížnost...
  • stacy 10 (CZ1)stacy 10 (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 02.02.2014
    dobry den, koupila jsem na gurmanske farme pozemek, kde je v housti westernovy vetrny mlyn, chtela jsem si ho odemcit ve sbirce dekoraci, ale neslo to, to ho musim koupit, nebo jak to mam udelat?
    Post edited by stacy 10 (CZ1) on
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 02.02.2014
    zkus ho schovat do skladu a potom znovu vyndat ;o)
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 02.02.2014
    Jestli jsi ještě nezbourala houští, neobjeví se ti ve sbírce.
  • stacy 10 (CZ1)stacy 10 (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 02.02.2014
    je sbouane a uz jsem ho uskladnila a vyndala, diky
  • lookin (CZ1)lookin (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 12.02.2014
    Ahoj, ve věži s dekoracemi mám místo i pro okouzlující, majestátní a impozantní vež. Také u ostatních dekorací z akcí mám více položek. Jak získám např. okouzlující věž (mám pouze impozantní). Děkuji za odpověď.
    Post edited by lookin (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.02.2014
    lookin2 napsal: »
    Ahoj, ve věži s dekoracemi mám místo i pro okouzlující, majestátní a impozantní vež. Také u ostatních dekorací z akcí mám více položek. Jak získám např. okouzlující věž (mám pouze impozantní). Děkuji za odpověď.

    Ahoj, v chystaných novinkách při otevření hry se dočteš, že v budoucnu bude možné si zvolit obtížnost v tématických akcích. Takže tak bude možné získat i dekoraci nižší spokojenosti, jejíž získání v současnosti odpovídá náročností nižším levelům.
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 12.02.2014
    Už aby to bylo! Jsem sběratel a rád bych měl všechny druhy dekorací.
  • moadmoad Komentářů: 0
    upraveno 04.05.2014
    K čemu je vlastně sbírka dekorací a jak ty dekorace tam postavit, když tam nemám tu ikonku žluté přilbičky? Nějak si s tím nevím rady. Level na to mám.

    Dále ještě dotaz k hlavní farmě. Jak se vyrábí hnojivo do třešňového sadu?
  • Hooky_WestíkHooky_Westík Komentářů: 28
    upraveno 02.06.2014
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kde najdu výpis všech dekorací co jsou ve věži. Za druhé kdy bude přidána dekorace: Kuchař pro motýly. Děkuji
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 02.06.2014
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kde najdu výpis všech dekorací co jsou ve věži. Za druhé kdy bude přidána dekorace: Kuchař pro motýly. Děkuji

    když si na ně najedeš myší, ukáže se ti i název...co potřebuješ vědět ještě víc?
  • Pampaliny99 (CZ1)Pampaliny99 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 14.08.2014
    Dobrý den , chci se zeptat proč se nezobrazují postavené dekorace z ostrova ve sbírce dekorací?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.08.2014
    Pampaliny99 napsal: »
    Dobrý den , chci se zeptat proč se nezobrazují postavené dekorace z ostrova ve sbírce dekorací?

    Abys ji měl/a zobrazenou ve sbírce dekorací, musíš onu dekoraci mít postavenou na některé z hlavních farem, ne na dočasné. Za mušle sesbírané na ostrovní farmě si tyto dekorace (stejně jako semínka do skleníku) můžeš koupit u Bennyho za plotem ;)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.08.2014
    Pampaliny99 napsal: »
    Dobrý den , chci se zeptat proč se nezobrazují postavené dekorace z ostrova ve sbírce dekorací?

    ve věži vidíš jen dekorace, které umístíš na jedné ze tří hlavních farem
  • chury692chury692 Komentářů: 16
    upraveno 19.10.2014
    Ahoj, kde vzít halowenské dekorace které jsou ve věži s dekoracema?
    Post edited by chury692 on
  • iva7 (SK1)iva7 (SK1) Komentářů: 28
    upraveno 19.10.2014
    dekoracie ziskas az pri akcii halloween
  • andrej2005 (CZ1)andrej2005 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 08.11.2014
    Dobrý den, k čemu vůbec je ta sbírka dekorací, prosim Vás?
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.11.2014
    Prakticky k ničemu. Teoreticky aby sis prohlédl všecky dekorace, které máš, ve velkém. (A asi aby tě lákalo sbírku doplnit a kupovat proto dekorace za zlatky.)
Sign In to comment.