Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

aktualizace 8.10. ??

245

Komentáře

  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.10.2014
    Vážně? Asi tak jako se ví o zítřejší aktualizaci, o které se dočteš na všech fórech vyjma našeho, protože náš tajemný CM mlčí? Já už bych si nebyla jistá ničím :D

    Ono je to náročný :) vezmu vás na exkurzi po světě GGS:
    Existuje mezinárodní forum pro moderátory, kde jsou všechny aktualizace, které je třeba přeložit. Překlad mívá na starosti CM. Oznámení přeloží a pak vyvěsí. Tak :) My taky umíme oznámení přeložit a občas to i děláme (třeba když není CM nebo Rose měla moc práce). ALE! Nesmíme ho oficiálně vyvěsit, pokud nedostaneme vysloveně pokyn :D Takže tak...:) Já věřím, že nový CM se zítra ukáže, pozdraví vás, představí se, vyvěsí oficiální oznámení....a začne uklízet čurbes, který se nahromadil po dobu Rosiny nepřítomnosti :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 07.10.2014
    A malinká otázečka, neví se, v kolik hodin se zítra ta údržba spustí?:rolleyes:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    petrusha napsal: »
    Ono je to náročný :) vezmu vás na exkurzi po světě GGS:
    Existuje mezinárodní forum pro moderátory, kde jsou všechny aktualizace, které je třeba přeložit. Překlad mívá na starosti CM. Oznámení přeloží a pak vyvěsí. Tak :) My taky umíme oznámení přeložit a občas to i děláme (třeba když není CM nebo Rose měla moc práce). ALE! Nesmíme ho oficiálně vyvěsit, pokud nedostaneme vysloveně pokyn :D Takže tak...:) Já věřím, že nový CM se zítra ukáže, pozdraví vás, představí se, vyvěsí oficiální oznámení....a začne uklízet čurbes, který se nahromadil po dobu Rosiny nepřítomnosti :)

    Chceš říct, že vyvěsí oficiální oznámení o aktualizaci, která třeba už tou dobou proběhla? I když GGS si při posledních aktualizacích dávalo na čas, tak to možná stihne ještě před samotným hotfixem :D

    Mně jen přijde poměrně komická celá ta situace. Přes měsíc se tu všichni odvolávají na nového CM, který nastoupí 1.10. A hle, ono je 7.10. a už i dost hráčů si všimlo, že náš tajemný nový CM nikde. Máme někoho? Nemáme? Kašle na nás? Snaží se zorientovat? Takové otázky probíhají hlavou asi nejednomu hráči.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    maja03 napsal: »
    A malinká otázečka, neví se, v kolik hodin se zítra ta údržba spustí?:rolleyes:

    Nechceš toho moc? Tady se oficiálně žádné informace podávat nesmí, pokud sis nevšimla :D

    Přátelé, je na čase, abychom řádně vyleštili své křišťálové koule a o aktualizacích se dozvídali v nich :D


    PS: Ještě bych pro jistotu dodala, že se nejedná o žádnou chybu našich úžasných modíků. To jen tak pro pořádek :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 07.10.2014
    Přátelé, je na čase, abychom řádně vyleštili své křišťálové koule a o aktualizacích se dozvídali v nich :D

    Tak asi mám pokaženou kouli, ať leštím, jak leštím, vidím jen mlhu :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    maja03 napsal: »
    Tak asi mám pokaženou kouli, ať leštím, jak leštím, vidím jen mlhu :D

    To není mlha, to je jen hotfix hotfixu hotfixu... co nás čeká zítra a pozítří :D:D
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.10.2014
    Chceš říct, že vyvěsí oficiální oznámení o aktualizaci, která třeba už tou dobou proběhla? I když GGS si při posledních aktualizacích dávalo na čas, tak to možná stihne ještě před samotným hotfixem :D

    Mně jen přijde poměrně komická celá ta situace. Přes měsíc se tu všichni odvolávají na nového CM, který nastoupí 1.10. A hle, ono je 7.10. a už i dost hráčů si všimlo, že náš tajemný nový CM nikde. Máme někoho? Nemáme? Kašle na nás? Snaží se zorientovat? Takové otázky probíhají hlavou asi nejednomu hráči.

    Nového CM máme, doufám, že nekašle (ani bych mu to nedoporučovala :D ) a předpokládám, že se snaží zorientovat a v nejbližší době se ukáže....:)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    Byl tu kdysi jeden věštec, který měl kouli pořád pěkně lesklou. Vždycky všechno uhádnul. Jenže obyčejní smrtelníci se ho báli, označili za čaroděje a upálili. Takže teď se nikdo nedozví už nic :D:D

    Tak tenhle pomatený a paranoidní věštěc mi tu ale vůbec nechybí :D Nejde ani tak o jeho věštecké "schopnosti", ale o to, jakým způsobem jednal s lidmi.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 07.10.2014
    Oprava chyb - už to samo zní zlověstně, když si vezmu, že běží ostrovní a zároveň událost. Takže kouli leštit nebudu, jenom se pomodlím, aby mi to zítra odpo chodilo. A budu spokojená :D:D:D.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 07.10.2014
    no možná bych měla začít čarovat - abych se zítra dostala vůbec na farmu - aspon na 1 :-)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 07.10.2014
    Chceš říct, že vyvěsí oficiální oznámení o aktualizaci, která třeba už tou dobou proběhla? I když GGS si při posledních aktualizacích dávalo na čas, tak to možná stihne ještě před samotným hotfixem :D

    Mně jen přijde poměrně komická celá ta situace. Přes měsíc se tu všichni odvolávají na nového CM, který nastoupí 1.10. A hle, ono je 7.10. a už i dost hráčů si všimlo, že náš tajemný nový CM nikde. Máme někoho? Nemáme? Kašle na nás? Snaží se zorientovat? Takové otázky probíhají hlavou asi nejednomu hráči.

    Zajímavé. Mám tolik osobních starostí, že mi nepřítomnost nového CM nijak zásadně nevadila. Až doteď, když jsem zjistila s hrůzou, že už je a fláká se!! :D:D:D Třeba čeká, až bude po volbách :D:D:D:D.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    Bri10 napsal: »
    Zajímavé. Mám tolik osobních starostí, že mi nepřítomnost nového CM nijak zásadně nevadila. Až doteď, když jsem zjistila s hrůzou, že už je a fláká se!! :D:D:D Třeba čeká, až bude po volbách :D:D:D:D.

    No taky jsem neodpočítávala minuty do jeho příchodu, neboj :D Došlo mi, že ho máme vlastně už mít, asi předevčírem :D Ono by to člověku došlo mnohem dřív, kdyby se tady nový CM taky ukázal :D

    (Já vážně nevím, proč do toho pořád někdo musí zatahovat politiku. :confused:)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 07.10.2014
    Jako politiku? To byl jenom vtip :D:D:D. No dobře, tak čeká, až bude po ostrovní, po akci, po aktualizaci, čert ví, na co vlastně :D. Každopádně - čeká...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    ... na Godota taky čekali :D
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 07.10.2014
    ...na Idiota taky.... :D:D:D:D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    Ach, má nejoblíbenější hra od Dostojevského :o

    (A k té politice, nejsem nervózní, já nekandiduju, takže nemám důvod :D Ale mám pocit, že to tu zkrátka nemá místo.)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 07.10.2014
    No taky jsem neodpočítávala minuty do jeho příchodu, neboj :D Došlo mi, že ho máme vlastně už mít, asi předevčírem :D Ono by to člověku došlo mnohem dřív, kdyby se tady nový CM taky ukázal :D

    (Já vážně nevím, proč do toho pořád někdo musí zatahovat politiku. :confused:)

    asi treba vydať zoznam zakázaných slov. volby su strašné slovo :D:D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    asi treba vydať zoznam zakázaných slov. volby su strašné slovo :D:D:D

    A nebo se stačí držet tématu vlákna ;)
  • koloseum73 (CZ1)koloseum73 (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 08.10.2014
    Ahoj:)
    Asi jsem zase nenašel to správné vlákno ale píše se tu o CM,tak se zeptám:)
    CM zastává i funkci podpory,nebo se stará jen o fórum?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.10.2014
    koloseum73 napsal: »
    Ahoj:)
    Asi jsem zase nenašel to správné vlákno ale píše se tu o CM,tak se zeptám:)
    CM zastává i funkci podpory,nebo se stará jen o fórum?

    CM (Community Manager) je taková spojka mezi GGS (provozovatelem hry) a náma (hráčema diskutujícíma na fóru). Pomáhá nám řešit problémy, nahlašuje ve firmě chyby ve hře, zjišťuje nám odpovědi na otázky (pokud to není kór moc tajná informace),... prostě je to náš velkej pomocník. Nebo by minimálně měl být... :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.10.2014
    Nevím, jak nový CM, ale někdy mi odpověď z podpory přišla podepsaná Rose, takže ona i seděla na podpoře :)

    To jako fakt :-O Páni, to se dozvídám věci. Holt nikdo nejsme dokonalí, a máme se neustále čemu učit. :-)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 08.10.2014
    Nevím, jak nový CM, ale někdy mi odpověď z podpory přišla podepsaná Rose, takže ona i seděla na podpoře :)

    Loki já mám dojem, že když jsme měli nějaký problém a vědělo se o něm, tak ze začátku měla Rose přístup na podporu a řešila věci i urgentně :) Taky holky z podpory, pokud tu Rose nebyla nám vypomáhaly a opačně. Potom se to ale změnilo( změnila se politika v GGS) a CM a podpora se od sebe oddělily a stálo to za ...
  • evel55 (CZ1)evel55 (CZ1) Komentářů: 66
    upraveno 08.10.2014
    wolfka napsal: »
    CM (Community Manager) je taková spojka mezi GGS (provozovatelem hry) a náma (hráčema diskutujícíma na fóru). Pomáhá nám řešit problémy, nahlašuje ve firmě chyby ve hře, zjišťuje nám odpovědi na otázky (pokud to není kór moc tajná informace),... prostě je to náš velkej pomocník. Nebo by minimálně měl být... :D

    a udělal někdo statistiku co se z našich připomínek (někdy jsou opravdu závažné a k věci) vyřešilo?

    mě nejvíc zajímá jak je možné, že po některých aktualizacích se vrací vyřešené chyby

    pak nejvíc zatěžující je vyznat se v našich příspěvcích a udělat z nich naše požadavky na zlepšení ve hře, možná se pak ty dobré věci na GGS vůbec nedostanou, protože zahlcení opakujícími se příspěvky je hodně velké
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 08.10.2014
    hanah napsal: »
    ... a stálo to za ...

    smileys-cz-5.gif

    Myslela jsi toto? :D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 08.10.2014
    evel55 napsal: »
    a udělal někdo statistiku co se z našich připomínek (někdy jsou opravdu závažné a k věci) vyřešilo?

    mě nejvíc zajímá jak je možné, že po některých aktualizacích se vrací vyřešené chyby

    pak nejvíc zatěžující je vyznat se v našich příspěvcích a udělat z nich naše požadavky na zlepšení ve hře, možná se pak ty dobré věci na GGS vůbec nedostanou, protože zahlcení opakujícími se příspěvky je hodně velké

    Poslední dobou Rose nic nepředala snad - ale pokud víš o nějakém dobrém návrhu, tak ho svým komentářem posuň nahoru a předáme ho novému CM (který snad brzo začne komunikovat s námi...)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.10.2014
    evel55 napsal: »
    a udělal někdo statistiku co se z našich připomínek (někdy jsou opravdu závažné a k věci) vyřešilo?

    mě nejvíc zajímá jak je možné, že po některých aktualizacích se vrací vyřešené chyby

    pak nejvíc zatěžující je vyznat se v našich příspěvcích a udělat z nich naše požadavky na zlepšení ve hře, možná se pak ty dobré věci na GGS vůbec nedostanou, protože zahlcení opakujícími se příspěvky je hodně velké

    Statistiky ani ne, spíš se občas vytvořily seznamy (dalo by se dohledat tady na fóru), co všechno bylo zrealizovaný.

    Jinak v době, kdy dlouhodobě máme CM se problémy předávají dost pružně. Teď s dlouhodobým výpadkem CM pro naši komunitu to bylo samozřejmě slabší. Ale zas většina chyb (ne-li všechny) je nejen u nás, ale všude po světě, takže budou hlášený z jiných zemí...
    Brzo se vše doufám zas vrátí do zaběhlých kolejí: objeví se problém, předáme ho CM, CM ho předá dál v GGS...
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 08.10.2014
    marpan napsal: »
    ... a předáme ho novému CM (který snad brzo začne komunikovat s námi...)

    S námi včera už komunikoval!
    (bohužel v našem počítacím vlákně...:():D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 08.10.2014
    mikimar napsal: »
    S námi včera už komunikoval!
    (bohužel v našem počítacím vlákně...:():D

    všimli jsme si....a nebudeme ani komentovat ;-)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 08.10.2014
    Tak si začínám připadat jako odstrčený levoboček a nebo sirotek pokud se tu nenajdou ochotní lidi mezi které samozřejmě počítám i módíky kteří prolezou cizí fora a donesou informace do mraveniště jsme totálně bez vědomostí.
    Chápu potřebu zaučení ale v určité normální délce alespoň aktualizace by mohl CM vyvěšovat
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 08.10.2014
    mikimar napsal: »
    S námi včera už komunikoval!
    (bohužel v našem počítacím vlákně...:():D

    Jen nevím, zda se tomu mám smát a nebo být nas..... (nemáš toho pěknýho smajlíka?) Abych nebyla sprostá :D
Sign In to comment.