Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

aktualizace 8.10. ??

hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
Ahoj, na En foru se objevila zmínka o aktualizaci na tento den. http://en.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?122191-Update-Oct-8th-Nothing-to-see-here-move-along&p=1425523&viewfull=1#post1425523

Děkuji black-.-angel za překlad : "Aktualizace 8.10. - Tady není nic k vidění, pokračujte dál

Ahoj všem,

tento týden v aktualizaci nebudou zavedeny do hry žádné nové prvky. Samozřejmě se pokusíme opravit co nejvíce chyb, kromě toho proběhne stará dobrá, běžná údržba

Přejeme krásný den,
váš CM tým"


Jinak jsem našla zmínku i tom, že některé servery (nás se to zatím netýká), budou mít změnu ve hře, nebudou moci nakupovat suroviny za dolary. viz zde: http://it.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?45462-Update-08-10-2014&p=929472&viewfull=1#post929472

z portugalska:

Vážení komunity,

Spolu s opravami, které by měly nastat v aktualizaci ve středu, budeme také realizovat některé změny v serveru PT. Od 8. října servery zmíněné nemusí kupovat výrobky s použitím dolarů.

Tato změna dochází, protože Big Farm je strategická hra vyvinutá pro výrobu a máme pocit, že možnost získání těchto prvků, aniž by produkce, nakonec odklonit hráče výrobního cyklu sám.

Budeme samozřejmě vědomi dopadu těchto změn bude mít na hru a zpětné vazby serverů ovlivněných změnou (server PT bude sledovat tyto změny spolu s italské, maďarské, atd serveru).

Diskuse Zone: Zde

Hug, - děkuji Wolfce za lepší překlad, než jsem měla já od pana google



Prosím, toto není oficiální oznámení - klidně diskutujte v tomto vlákně
Post edited by hanah (CZ1) on
«1345

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    Že nebude možné nakupovat suroviny za dolary? To jako nic? :D A jak budu plnit loď, když mi zrovna chybí jedna hlávka zelí? :D To se mi ale vůbec nelíbí:o (A to je zelí samozřejmě ještě ten lepší případ.)

    No a co teprve hráči, kteří úkoly typu dodej v událostech, kteří produkty jedině nakupují, aby se nezdržovali jejich výrobou? Jó, to bude ještě naštvaných hráčů :D
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 07.10.2014
    Že nebude možné nakupovat suroviny za dolary? To jako nic? :D A jak budu plnit loď, když mi zrovna chybí jedna hlávka zelí? :D To se mi ale vůbec nelíbí:o (A to je zelí samozřejmě ještě ten lepší případ.)

    No a co teprve hráči, kteří úkoly typu dodej v událostech, kteří produkty jedině nakupují, aby se nezdržovali jejich výrobou? Jó, to bude ještě naštvaných hráčů :D
    Stejná reakce byla i moje :( Naštěstí my nejsme testovací server... A doufám, že to neprojde.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.10.2014
    Že nebude možné nakupovat suroviny za dolary? To jako nic? :D A jak budu plnit loď, když mi zrovna chybí jedna hlávka zelí? :D To se mi ale vůbec nelíbí:o (A to je zelí samozřejmě ještě ten lepší případ.)

    No a co teprve hráči, kteří úkoly typu dodej v událostech, kteří produkty jedině nakupují, aby se nezdržovali jejich výrobou? Jó, to bude ještě naštvaných hráčů :D

    Nás se to zjevně nemá týkat, ale pokud to do budoucna hodlaj zavést plošně, tak bude veselo... asi zjistili, že spousta hráčů ignoruje věci jako pěstování kukuřice, aby vyrobili krmení slípkám nebo (jak píšeš) nakoupí 26.000 jablek a dodá je, aby si urychlili událost... (ještě, že si převážnou většinu věcí normálně pěstuju, nebude to pro mě časem šok :D)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    Asi to testují v klidnějších komunitách :D Já sice taky všechno pěstuju, ale občas mi těch pár věcí na loď chybí, tak to samozřejmě dokupuju.

    Doufám teda, že to testováním neprojde. I když na druhou stranu, v minulosti do hry zavedli už taky pěkných pár nesmyslů, tak tohle už by mě ani tak nepřekvapilo. (Nebo moment, překvapilo by mě, kdyby to zrušili úplně a neponechali ani možnost nákupu za zlatky).
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 07.10.2014
    Tak to jsem celkem překvapena z těchto " nastávajících změn " :rolleyes: možná potřebují čistit před přípravou na koňský ranč,no uvidíme,co tím zamýšlí :rolleyes: myslím,že má každý hráč svou strategii,jak hrát a měli by mít možnost hrát dle svého :rolleyes: je to jen můj názor :rolleyes: stále pěstuji a sklízím a plním úkoly,až se ze mě kouří :rolleyes: tak mě to nemůže rozházet,že bych v budoucnu nemohla dokupovat suroviny :rolleyes: řekla bych,že je hodně hráčů,kteří asi nebudou nadšeni :rolleyes: no uvidíme,co nám BF přichystá :D
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 07.10.2014
    Asi to testují v klidnějších komunitách :D Já sice taky všechno pěstuju, ale občas mi těch pár věcí na loď chybí, tak to samozřejmě dokupuju.

    Doufám teda, že to testováním neprojde. I když na druhou stranu, v minulosti do hry zavedli už taky pěkných pár nesmyslů, tak tohle už by mě ani tak nepřekvapilo. (Nebo moment, překvapilo by mě, kdyby to zrušili úplně a neponechali ani možnost nákupu za zlatky).

    Určo sem tam každý dokupuje :rolleyes: když mi chybí jeden či dva kusy tak si dokoupím :rolleyes: i když pěstuji :rolleyes: a nemít možnost nákupu za zlatky ? ;) to by mě zajímalo jak by to vypadalo :D
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 07.10.2014
    Asi to testují v klidnějších komunitách :D Já sice taky všechno pěstuju, ale občas mi těch pár věcí na loď chybí, tak to samozřejmě dokupuju.

    Doufám teda, že to testováním neprojde. I když na druhou stranu, v minulosti do hry zavedli už taky pěkných pár nesmyslů, tak tohle už by mě ani tak nepřekvapilo. (Nebo moment, překvapilo by mě, kdyby to zrušili úplně a neponechali ani možnost nákupu za zlatky).

    Na co možnost nákupu za zlatky, ta možnost zde už přeci je :) Stačí urychlit .....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    hanah napsal: »
    Na co možnost nákupu za zlatky, ta možnost zde už přeci je :) Stačí urychlit .....

    To mě taky napadlo :) Ale přímý nákup za zlatky je jednak rychlejší a jednak výhodnější - neplatí se výrobní náklady za spuštění produkce :D Koneckonců mně to ale může být šumák, za tohle bych zlatky neutrácela asi nikdy :D
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 07.10.2014
    Michaela68 napsal: »
    Tak to jsem celkem překvapena z těchto " nastávajících změn " :rolleyes: možná potřebují čistit před přípravou na koňský ranč,no uvidíme,co tím zamýšlí :rolleyes: myslím,že má každý hráč svou strategii,jak hrát a měli by mít možnost hrát dle svého :rolleyes: je to jen můj názor :rolleyes: stále pěstuji a sklízím a plním úkoly,až se ze mě kouří :rolleyes: tak mě to nemůže rozházet,že bych v budoucnu nemohla dokupovat suroviny :rolleyes: řekla bych,že je hodně hráčů,kteří asi nebudou nadšeni :rolleyes: no uvidíme,co nám BF přichystá :D

    keby najprv zaviedli ze sa nemoze dokupovať za dolare a az potom kone, tak mi uz bude jedno o com kone budú. idem napisat do toho vykricnika nech nerobia koniny.
    ak maju aspon trocha zdraveho rozumu, tak to neprejde, pochybujem, ze by toto neznižilo ich zisky.
    nakoniec aj v realite si musi farmar občas niečo aj kupiť, hlavne ak sa mu to neoplatí vyrobiť.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 07.10.2014
    Loki super, uz len socializmus na nich
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 07.10.2014
    Souhlasím s Loki, doufám, že jim to neprojde :).
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 07.10.2014
    No jsem celkem zaskočena kam tato diskuze míří. Jak jsem už víše psala,každý má svou strategii a měl by mít možnost hrát dle svého. Beru to tak jak to je,mám tuto hru ráda. Každý má možnost ji hrát a nebo nehrát.Stejně tak se každý může vyjádřit a mít svůj názor. Líbí se mi názor od Loki,je upřímný a výstižný. Víše jsem se také vyjádřila,že i když pěstuji,sklízím atd. neustále,tak také občas chybějící suroviny dokoupím.
    Aktualizaci,pokud proběhne zítra,beru jako čstící nástroj,který nás zbaví různých zádrhelů ve hře. Co bude následovat potom netuším,nechám se překvapit a potom se uvidí,zda to bude prospěšné.
    A opět opakuji je to pouze jen můj názor k dané situaci
    Mějte se krásně :rolleyes:
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 07.10.2014
    To je ok Loki neboj, neupálíme tě :rolleyes: já jsem zvědavá co vše se opraví a jak to bude púsobit jako celek. Když sleduji na foru,jak se hráči ozývají,co jim nefunguje,co mizí atp.,tak držím pěstičky,ať se to povede a začne to vše fungovat jak má ke spokojenosti všech :rolleyes:
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 07.10.2014
    hanah - aké servery ide??? vieš vymenovať???

    CZ hra ide na polskom
    SK hra ide (madarskom alebo rakúskom.... )
    takže niekoho sa to dotkne dakujem
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 07.10.2014
    dodko44 napsal: »
    hanah - aké servery ide??? vieš vymenovať???

    CZ hra ide na polskom
    SK hra ide (madarskom alebo rakúskom.... )
    takže niekoho sa to dotkne dakujem

    Nevím, zmínka je o tomto z portugalského fora. Ale věřím tomu, že pokud by se to týkalo nás, byla by o tom zmínka :)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 07.10.2014
    Jestli se bude muset pěstovat kukuřice a květiny a podobné kraviny, tak to potěš klobás :). Asi ubude pár hráčů, včetně mě. Nechat se "bu...ovat" abych co dvě minuty klikal a sbíral - to fakt ne :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    Tak já nám tedy budu držet palce, ať se zítřejší "oficiální hotfix" vydaří a nestaneme se také pokusnými králíky se zákazem kupování surovin. Nejsem naivní v tom, že bych věřila, že se po zítřku nevyskytnou nové chyby, ale bylo by hezké, kdyby těch chyb po hotfixu bylo ve hře aspoň míň než před ním (jestli staré nahradí novými, je mi celkem jedno, hlavně když to bude směřovat ke snižování jejich počtu :D).
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.10.2014
    Pěstuju pouze pšenici a na gurmě polníček (bo co to je to zelený :D ), zbytek výhradně nakupuju. Jestli mě někdo chce nutit, abych pěstovala kytičky a kukuřici....tak to má, bohužel nebo bohudík, smůlu. Nebudu :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    marpan napsal: »
    Jestli se bude muset pěstovat kukuřice a květiny a podobné kraviny, tak to potěš klobás :). Asi ubude pár hráčů, včetně mě. Nechat se "bu...ovat" abych co dvě minuty klikal a sbíral - to fakt ne :)

    Ještě máš další variantu - co půl minuty sbírat z pytlů od dělňasů :D
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 07.10.2014
    Dokud tu byla Rose, věřila bych taky, ale od té doby, co je pryč, mám spíš silné obavy. Co ten nový CM, už se spojil aspoň s vámi, moderátory?

    Musím tě asi zklamat, ale zatím ne :( Snad se představí zítra....
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 07.10.2014
    hanah napsal: »
    Musím tě asi zklamat, ale zatím ne :( Snad se představí zítra....

    Snad stihne více, než pár smajlíků :-)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 07.10.2014
    tak mě zatím budování farem stojí dost, takže kromě kytek pěstuju všechno.. ty ani nepotřebuju, protože je nikde nevyužívám a občas nějaký dostanu z bubliny na květince nebo od psa, takže jich mám skoro o půlku víc, než je kapacita skladu :D každopádně občas se mi stane, že mi něco málo chybí na loď nebo chci dát plný mlýn a chybí mi trochu zelí nebo pšenice, tak to prostě dokoupím.. nechápu, proč by mi to měli zakázat.. nevidím v tom žádné zlepšení hry, spíš jen omezení a to, že tím dost hráčů naštvou.. kdyby tu ta možnost nikdy nebyla, tak by to byla jedna věc.. ale bylo to tu a hodně z nás to alespoň někdy využije.. mě by to zas tak moc nepoznamenalo, ale někdy by mě taky naštvalo, že to málo, co chybí, nemůžu dokoupit....

    doufám, že to neprojde....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    Dokud tu byla Rose, věřila bych taky, ale od té doby, co je pryč, mám spíš silné obavy. Co ten nový CM, už se spojil aspoň s vámi, moderátory?

    budeš se smát, ale já takhle silně vydělávám ostrovní dolary :)
    Když se nudím, jsem schopná sbírat třeba hodinu. k tomu si pustím hudbu, nebo nějaký film do rohu obrazovky a paráda :)
    Jé, to mi připomíná, že jsem se dlouho nenudila... :D Naposledy při minulém ostrově. Budu muset zase začít provozovat tuhle záslužnou činnost - kdo nic nedělá, nic nezkazí - já, přetrhdílo, konečně hvíli budu užitečná :D

    Z nového CM mám taky obavy, byl nám slibován od 1. října a ačkoli už nastoupil, zatím si neudělal čas před nás předstoupit - tak to vidím já. (A s povzdechem vzpomínám na Rose, jak to všechno krásně zvládala). Ať už jsou pro to důvody jakékoli, nepůsobí to na mě dobře, asi tak ;)

    A že bych se ti smála za chytání pytlíků? :D Co myslíš, že dělám já, když se film nečekaně vleče a oproti předpokladům začíná nudit? :D
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.10.2014
    Z nového CM mám taky obavy, byl nám slibován od 1. října a ačkoli už nastoupil, zatím si neudělal čas před nás nastoupit - tak to vidím já. (A s povzdechem vzpomínám na Rose, jak to všechno krásně zvládala). Ať už jsou pro to důvody jakékoli, nepůsobí to na mě dobře, asi tak ;)

    Rose je báječná. Nejen jako CM, ale i jako člověk. Neznám moc lidí na vedoucí pozici, kteří naslouchají výtkám od podřízených ....a co víc, dokážou uznat, když mají dotyční pravdu, omluvit se, uznat, že se mýlí, a věci napravit. V tom je výjimečná. Taky je slušná. Vždycky jsem jí říkala, že dokáže člověka poslat do zadele tak, že člověk se na ten výlet začne těšit :) Dojem z nového CM je věcí čistě subjektivní. Uvidíme...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    petrusha napsal: »
    Rose je báječná. Nejen jako CM, ale i jako člověk. Neznám moc lidí na vedoucí pozici, kteří naslouchají výtkám od podřízených ....a co víc, dokážou uznat, když mají dotyční pravdu, omluvit se, uznat, že se mýlí, a věci napravit. V tom je výjimečná. Taky je slušná. Vždycky jsem jí říkala, že dokáže člověka poslat do zadele tak, že člověk se na ten výlet začne těšit :) Dojem z nového CM je věcí čistě subjektivní. Uvidíme...

    Ne každému ve vedoucí funkci totiž dochází, že (samozřejmě kromě toho, že může sám dělat osobní chyby) i pohled "zdola" může být přínosný, protože se na věc dívá úplně jinýma očima a jeho výtky můžou být kolikrát velmi konstruktivní. Rose byla perfektní diplomatka, její reakce, jak se dokázala vypořádat s kolikrát neuvěřitelnými požadavky hráčů, jsem fakt milovala. Jak říkáš, dokázala člověka někam poslat se sobě vlastní grácií. To bylo super :cool:
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 07.10.2014
    no pokud už nastoupila náhrada od 1. a stále nemáme ani nazdar jsem tady 7. - skoro bych řekla, že se na nás z hodně vysoka kaká
    jinak jsem zvědavá na opravu chyb - po poslední aktualizaci mám víc chybových tabulek než předtím - nebaví mě neustále aktualizovat farmu
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.10.2014
    Mně hlavně štve, že vyprázdnění skladů dělám občas proto, že se mi nechce neustále prodávat přebytky. A když jsem to někdy přehnala, dokoupila jsem. Teď budu muset pro jistotu držet plné sklady a jak trubka odklikávát přebytečný prodej...
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.10.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Mně hlavně štve, že vyprázdnění skladů dělám občas proto, že se mi nechce neustále prodávat přebytky. A když jsem to někdy přehnala, dokoupila jsem. Teď budu muset pro jistotu držet plné sklady a jak trubka odklikávát přebytečný prodej...

    Myslím, že kdyby se chystalo zrušení nákupu, vědělo by se to :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Mně hlavně štve, že vyprázdnění skladů dělám občas proto, že se mi nechce neustále prodávat přebytky. A když jsem to někdy přehnala, dokoupila jsem. Teď budu muset pro jistotu držet plné sklady a jak trubka odklikávát přebytečný prodej...

    Počkej, za chvilku nepůjde vyrábět ani přebytkově :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    petrusha napsal: »
    Myslím, že kdyby se chystalo zrušení nákupu, vědělo by se to :)

    Vážně? Asi tak jako se ví o zítřejší aktualizaci, o které se dočteš na všech fórech vyjma našeho, protože náš tajemný CM mlčí? Já už bych si nebyla jistá ničím :D
Sign In to comment.