Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Skleník

Kopretinka.1 (CZ1)Kopretinka.1 (CZ1) Komentářů: 6
upraveno 09.01.2017 v Otázky ke hře
Poradte jak použít hnojivo ve skleníku nejde mi to. Děkuji za radu
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.10.2014
    Možná to bude tím, že se ve skleníku hnojivo nepoužívá?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 03.10.2014
    Kopretinka nejspíš myslí humus pro skleník. ;-)
    Bohužel sama odpovědět zatím nezvládám - ještě jsem si ten humus nezkusila ani vyrobit, natož ho použít. Někde se tu ale psalo, že je ho potřeba na pohumusení hodně... Máš na skladě dostatek toho humusu?

    .
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 03.10.2014
    Poradte jak použít hnojivo ve skleníku nejde mi to. Děkuji za radu

    Ahoj, humus použiješ tak, že zasadíš plodinu do skleníku a pak klikneš na humus.
    Pozor, k pohumuseni plodin je potřeba různé množství humusu. Na limetku jeden, na grep 2, na ananas 5 a na banán 10.
    Na speciální semena
    na limetku 25 ks, na grep 50ks, na ananas 100 ks, na meloun 250 ks.
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 03.10.2014
    Právě jsem humus použila na speciální limetku.
  • 4roba4 (CZ1)4roba4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 03.10.2014
    Na jednoduché semeno to jde ale ubralo mi to 10 já to prve zkoušela na speciální
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 03.10.2014
    červenka2 napsal: »
    Právě jsem humus použila na speciální limetku.

    díky opraveno a doplněn počet.
    hanah napsal: »
    Ahoj, humus použiješ tak, že zasadíš plodinu do skleníku a pak klikneš na humus.
    Pozor, k pohumuseni plodin je potřeba různé množství humusu. Na limetku jeden, na grep 2, na ananas 5 a na banán 10. Na speciální semena na limetku 25 ks, na grep 50ks, na ananas 100 ks, na banán 250 ks.
  • rea67 (CZ1)rea67 (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 03.10.2014
    hanah napsal: »
    Ahoj, humus použiješ tak, že zasadíš plodinu do skleníku a pak klikneš na humus.
    Pozor, k pohumuseni plodin je potřeba různé množství humusu. Na limetku jeden, na grep 2, na ananas 5 a na banán 10.
    Na speciální semena
    na limetku 25 ks, na grep 50ks, na ananas 100 ks, na banán 250 ks.

    No ale ja tam nemám žiadne banány...sú to cukrové melóny ...aby ich zase niekto zbytočne nehladal :D
  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 04.10.2014
    ahoj ja som zasadil do sklennika semienka limetky a ked som na to klikol tak neviem preco my to ukazuje ze nemam ani jeden humus a pritom ich mam dost :(
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.10.2014
    ahoj ja som zasadil do sklennika semienka limetky a ked som na to klikol tak neviem preco my to ukazuje ze nemam ani jeden humus a pritom ich mam dost :(

    a máš dost humusu od superlisu nebo myslíš ten normální, co používáš jinde na farmě?
  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 04.10.2014
    ja som myslel ten normalny :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.10.2014
    ja som myslel ten normalny :D

    mě to právě napadlo :D to si musíš v garáži vylepšit superlis a až tam nějak (nevím přesně jak, tenhle stroj zatím vylepšovat nechci) získáš humus, který použiješ ve skleníku :)
  • jesterka74 (CZ1)jesterka74 (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 11.10.2014
    kde najdu prosím info o skleníku a od jakého je levlu?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 11.10.2014
    jesterka742 napsal: »
    kde najdu prosím info o skleníku a od jakého je levlu?

    No vidíš, návod ke skleníku ještě asi nemáme... třeba časem doplníme. :-) Jestli se nepletu, je dostupnej pro ty, kdo se podívali už na Ostrovní farmu. Ta je dostupná od úrovně 30, ale jen v době jejího trvání (teď zrovna akce běží).
    Pěstuje se tam ovoce ze semínek, která se dají nakoupit u Obchodníka s mušlemi. Platí se za ně (jak už název říká) mušlema. Ty se získávají právě na ostrově (proto ta provázanost skleníku na ostrovní farmu). Vypěstovaný ovoce se pak dodává kapitánovi na loď.
  • jesterka74 (CZ1)jesterka74 (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 11.10.2014
    Děkuju za výstižnou odpověď,to si ještě počkáááám... jsem ve 21lvl :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.10.2014
    Jenom doplním jednu velmi dobře míněnou radu.
    Opravdu pečlivě zvaž, jestli v takto nízkém levelu otevřeš ostrovní farmu.
    1. OF je velká černá díra na peníze (kterých je ve Tvém levelu vždy nedostatek).
    2. Ve chvíli, kdy otevřeš OF (byť jen ze zvědavosti), otevřeš si už navždy
    i zbývající dva sloty pro nakládku lodi
    a loď budeš s velkými obtížemi nakládat celou.

    Já vím, že se tím (na čas!) připravíš i o možnost hospodařit na tak dlouho
    a netrpělivě očekávaném koňském ranči, ale uvědom si,
    že stále nevíme, jak bude ranč finančně (resp. "podkovově") náročný.
    Velice lehce se Ti tak může stát, že zůstaneš v bludném kruhu dolarové insolvence
    a potřeby výroby, potažmo stavění.
    Já osobně radím svým ovečkám ve spolku, aby se neukvapovaly a doporučuji jim,
    aby opravdu velice pečlivě zvážily tento nevratný krok...
    Doufám, že se rozhodneš správně.
    Tato hra není na týden, nebo na měsíc.
    Nic Ti neuteče, když s otevřením OF počkáš třeba až na konec roku.
    Vyvaruješ se tím mnoha problémů, které by Ti jen kazily radost ze hry.
    To Ti upřímně radí
    Miki
    Attachment not found.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 11.10.2014
    mikimar napsal: »
    Jenom doplním jednu velmi dobře míněnou radu.
    Opravdu pečlivě zvaž, jestli v takto nízkém levelu otevřeš ostrovní farmu.
    1. OF je velká černá díra na peníze (kterých je ve Tvém levelu vždy nedostatek).
    2. Ve chvíli, kdy otevřeš OF (byť jen ze zvědavosti), otevřeš si už navždy
    i zbývající dva sloty pro nakládku lodi
    a loď budeš s velkými obtížemi nakládat celou.

    Já vím, že se tím (na čas!) připravíš i o možnost hospodařit na tak dlouho
    a netrpělivě očekávaném koňském ranči, ale uvědom si,
    že stále nevíme, jak bude ranč finančně (resp. "podkovově") náročný.
    Velice lehce se Ti tak může stát, že zůstaneš v bludném kruhu dolarové insolvence
    a potřeby výroby, potažmo stavění.
    Já osobně radím svým ovečkám ve spolku, aby se neukvapovaly a doporučuji jim,
    aby opravdu velice pečlivě zvážily tento nevratný krok...
    Doufám, že se rozhodneš správně.
    Tato hra není na týden, nebo na měsíc.
    Nic Ti neuteče, když s otevřením OF počkáš třeba až na konec roku.
    Vyvaruješ se tím mnoha problémů, které by Ti jen kazily radost ze hry.
    To Ti upřímně radí
    Miki
    Attachment not found.

    Musím říct, že plně souhlasím. OF je nesmírně finančně náročná a investované peníze se nevrací. Pro nízké levely bych ji nedoporučovala ani náhodou. Ještě když Rose byla CM, vedly jsme s ní společně s wolfkou debatu, jestli by se OF neměla otvírat mnohem, mnohem později - návrh byl kolem 80. levelu. GGS na to samozřejmě nepřistoupí...ale z mojí zkušenosti je tahle úroveň (+- ) vhodná k prvnímu výletu na ostrov a to ještě za předpokladu, že má hráč našetřeno.
  • Palán (CZ1)Palán (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 27.10.2014
    Jak se dá sehnat?
    Post edited by Palán (CZ1) on
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 20.10.2014
    Ahoj, skleníkový humus se dá sehnat tak, že si v garáži postavíš v sekci výrobní zemnědělaské stroje superlis. Tam pak dle vylepšení můžeš získat určitý počet humusu do sleníku :)
  • Ivetka21 (CZ1)Ivetka21 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 27.10.2014
    Ahoj, chápu, kde sehnat skleníkový humus, ale jak je možné, že mi nejde použít?
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 27.10.2014
    a nemáš ho málo?? na nějaká semena je ho potřeba opravdu dost
  • Ivetka21 (CZ1)Ivetka21 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 27.10.2014
    Už jsem to zjistila:) Díky:)
  • pali869 (SK1)pali869 (SK1) Komentářů: 29
    upraveno 21.11.2014
    lahka otazka, ako ho ziskam?? ak je viac moznosti poprosim ich vsetky napisat a hned mozte zamknut... dii
    Post edited by pali869 (SK1) on
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 19.11.2014
    Získaš ich pomocou aktivácie stroja superlis​. To stojí certifikáty a náradie :)
  • pali869 (SK1)pali869 (SK1) Komentářů: 29
    upraveno 19.11.2014
    a tie humusi budem mat natrvalo? ja moc nerozumiem tomu co tam pise ten cas 48hod.. a tie dalsie vylepsenia naco su vlastne ked v dalsom vylepseni sa to znizi na 36hod... dufam ze to nieje doba cez ktoru to mozem pouzit lebo potom to nedava rozum ked to ide smerom dole.. a ta farmarska stvrorkolka mi akoze pridava pocet vyrobenych kusov v pekarni na trvalo?? potom tiez nechapem tomu casu ked to mozem znovu pouzit o 48hod.. ze potom pri dalsej aktivaci... omg...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.11.2014
    U toho stroje se skleníkovým humusem - není to natrvalo, prostě zadáš "výrobu" a hned skleníkový humus dostaneš. Je na tobě, kdy ho použiješ. Pak jen trvá (dle úrovně vylepšení stroje - od 48 po 3 hodiny), než budeš moct vyrobit další skleníkový humus.

    Co se týče stroje na pekárnu, jeho aktivací dostaneš bonus na 1 sběr pekárny - není časově omezen, zkrátka na jednu příští sklizeň. Stejně jako u všech strojů, i tam máš dobu, kterou musíš čekat, než budeš moct stroj aktivovat znovu.
  • pali869 (SK1)pali869 (SK1) Komentářů: 29
    upraveno 20.11.2014
    U toho stroje se skleníkovým humusem - není to natrvalo, prostě zadáš "výrobu" a hned skleníkový humus dostaneš. Je na tobě, kdy ho použiješ. Pak jen trvá (dle úrovně vylepšení stroje - od 48 po 3 hodiny), než budeš moct vyrobit další skleníkový humus.

    Co se týče stroje na pekárnu, jeho aktivací dostaneš bonus na 1 sběr pekárny - není časově omezen, zkrátka na jednu příští sklizeň. Stejně jako u všech strojů, i tam máš dobu, kterou musíš čekat, než budeš moct stroj aktivovat znovu.

    ale tie humusi mi ostanu a budem ich mat az po kym ich vsetky nepouzijem dufam .. nie ze za 48hod sa mi stratia.. ked dam napriklad spravit 55 tak mi ostanu az kym ich nepouzijem v sklenniku?? a ten stroj na pekaren mi zvysi zber iba na jedno pouzitie??? a potom zas musim stroj aktivovat za 48hod a potom zas len na jedno pouzitie??? OMG
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 20.11.2014
    Ano, humus ti zůstane, dokud se jej nerozhodneš použít.
    Pokud nechceš čekat s další aktivací 48 hodin, nezbyde ti nic jiného,
    než začít vylepšovat stroj. Vylepšováním lze dosáhnout zkrácení
    prodlevy mezi aktivacemi až na 3 hodiny.
    Toto platí pro všechny stroje.
  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    upraveno 12.12.2014
    Zdravim, zjistila jsem ze sklenik se hnoji pokazde jinym mnozstvim sklenikoveho humusu. Kde se da najit, kolik ho ktera semena potrebuji? Mam 78 hnojiva, a najednou jsem zjistila ze na special ananasy to je malo :-(

    diky
    Post edited by Kimmi (CZ1) on
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 03.12.2014
    "Na limetku jeden, na grep 2, na ananas 5 a na banán 10.
    Na speciální semena na limetku 25 ks, na grep 50ks, na ananas 100 ks, na meloun 250 ks." To přímo cituji hanah, psala to tady:
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?38248-Hnojivo-ve-sklen%C3%ADku&p=461153&viewfull=1#post461153
  • veverka-40 (CZ1)veverka-40 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 12.12.2014
    bude stále skleník i když mi vyprší doba ostrovní farmy? nemám semena a nemám lastury na kupování semen tak nenaplním loď budou potom tyto úkoly z lodě vyřazeny?
Sign In to comment.