Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 22.9. - Vylepšení ostrovní farmy a další"

wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
Milí farmáři,

zde můžete diskutovat o blížící se aktualizaci.


.
Post edited by wolfka (CZ1) on
«1314

Komentáře

  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 18.09.2014
    Takže nový dočasný CM je nakonec z wolfky :D jak už jsem psala jinde, sice to zní zajímavě, ale byla bych radši, kdyby byl prvně ranč, abych věděla, jestli se mi vyplatí do ostrova investovat.. myslím si, že když je aktualizace spojená s ostrovem, tak že ho potom spustí.. i když třeba se mýlím (a vůbec by mi to nevadilo :D)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 18.09.2014
    Elis359 napsal: »
    Takže nový dočasný CM je nakonec z wolfky :D jak už jsem psala jinde, sice to zní zajímavě, ale byla bych radši, kdyby byl prvně ranč, abych věděla, jestli se mi vyplatí do ostrova investovat.. myslím si, že když je aktualizace spojená s ostrovem, tak že ho potom spustí.. i když třeba se mýlím (a vůbec by mi to nevadilo :D)

    No, vlastně spíš z black-.-angel, to ona to přeložila (dřív než někdo z GGS) - snad mě nezakousne, že jsem to převzala... Já pak jen dostala instrukci, že to do ofic. oznámení můžu hodit sama.. :D

    Mě nezbývá než doufat, že jsou to jen přípravy na nějakej ostrov kdo-ví-kdy, ale že ho ještě pár týdnů nespustěj, jink ho budu okázale ignorovat. Max. si napěstuju pár pomerančů a sem tam vyrobím šumák, ale... takto brzo po zkáze zvané Ostrovní farma, si fakt nemůžu tu drahou taškařici znova dovolit.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 18.09.2014
    aháá, já myslela, že už to je oficiální od nich :D no já taky doufám, že to bude ještě trvat.. potřebuju rozvíjet stálé farmy, abych na ten drahej ostrov vydělala.. ale zas chápu, že je tu dost těch, co na to ty dolary mají a těší se.. tak to bude všude, když jsem prolízala anglický forum, tak tam někdo psal, že ostrov ještě nechce a někdo jinej na něj byl natěšenej :D
    ale myslím, že i v jejich zájmu je nám prvně ukázat ranč.. pokud zaujme, tak do ostrova půjde víc lidí a o to víc jich bude nakupovat a investovat zlaťáky :D
  • AmenofisAmenofis Komentářů: 24
    upraveno 18.09.2014
    láká mě kravín no uvidíme slíbila jsem farmičce že další kolo vynecháme :-)
    jen dovětek Wofku mám ráda a black-.-angel je šikulka díky děvčata
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 18.09.2014
    Osobně uvidím podle toho kolik toho budou chtít udělat na ty "ostrovní odměny a dekorace" co budou nové

    Ale víc jak 20mil hned na začátek nedám a potom jen dotovat provoz

    Ať letadélko přiletí v oranžovém zbarvení a tak 23 nebo 24 tohoto měsíce :D
  • ever13ever13 Komentářů: 4
    upraveno 18.09.2014
    Jen doufám, že se v některé z příštích aktualizací dočkáme konečně ranče. Jinak ostrovní farma je super, kéž by nebyla tak drahá hlavně pozemky, uvidím co přinese aktualizace.
  • dadape (CZ1)dadape (CZ1) Komentářů: 22
    upraveno 18.09.2014
    Ostrovní farma mě zklamala,je moc drahá.Utopila jsem tam 80 milionů a nic z toho.Vylepšení fajn,ale chtělo by to zlevnit výstavby,vylepšení a pod.Jinak ji nedělám.
  • Farma Farao (CZ1)Farma Farao (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 18.09.2014
    A to se bude zase všechno budovat od začátku? Byo by dobrý, kdyby se, třeba i jen dočasně, vrátilo to, co tam člověk měl. Budou se dát využít aspoň nsa nákup semen stávající muše, které člověku zbyly?
  • Farma Farao (CZ1)Farma Farao (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 18.09.2014
    Bylo by to docela smutný všechno stavět znovu co dva měsíce, pořád tam každý z nás má co budovat, zlepšovat nebo i od začátku a přitom to bylo tak drahý, že všechno ostatní stálo ještě dlouho po tom, co farma zmizela.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 18.09.2014
    Farma Farao napsal: »
    A to se bude zase všechno budovat od začátku? Byo by dobrý, kdyby se, třeba i jen dočasně, vrátilo to, co tam člověk měl. Budou se dát využít aspoň nsa nákup semen stávající muše, které člověku zbyly?

    Pokud Ti nějaké mušle zůstaly, samozřejmě je budeš moci použít. Co se stavění týče - bude se stavět od začátku vždy :)
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    upraveno 18.09.2014
    Ostrovní farma nás stála majlant, ale určitě nějaká návratnost investovaných peněz bude až nám nahoděj i koňský ranč. Takhle zatím vidíme jen ty ztráty :-). Určitě to nebude pak taková velká finanční ztráta.
    Uvidíme. Zvědavá jsem.
  • Dur (CZ1)Dur (CZ1) Komentářů: 69
    upraveno 18.09.2014
    Elis359 napsal: »
    aháá, já myslela, že už to je oficiální od nich :D ...
    je to oficiální oznámení od ggs, objevilo se dopoledne na eng fóru, tak ho black angel přeložila a hodila do jednoho vlákna, kde se zmiňovalo, že bude daná aktualizace a jelikož to byl použitelný překlad, tak ho wolfka převzala a dala do oficiálního oznámení, aby nezapadl v nějakém vlákně a měli ho hráči na očích; je jasné, že nemá smysl, aby hodinu dělala nový překlad, když tu jeden byl

    jinak já osobně si ostrovní farmu užil, je jedno, že jsem nestihl dokončit ani první úroveň a utopil tam pár desítek milionů pro nic; byla to dobrá akce, která trvala měsíc, takže jsem se jí mohl i přes vyšší pracovní vytížení věnovat

    a s těmi novými výhodami za dosažené mušle bude hodně lákavá, myslím, že jak kravín, tak dekorace 2x2/30 je dobrá motivace, i když nejspíš jen obtížně dosažitelná
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 18.09.2014
    Dur napsal: »
    je to oficiální oznámení od ggs, objevilo se dopoledne na eng fóru, tak ho black angel přeložila a hodila do jednoho vlákna, kde se zmiňovalo, že bude daná aktualizace a jelikož to byl použitelný překlad, tak ho wolfka převzala a dala do oficiálního oznámení, aby nezapadl v nějakém vlákně a měli ho hráči na očích; je jasné, že nemá smysl, aby hodinu dělala nový překlad, když tu jeden byl

    To, že to přeložila black angel samozřejmě vím.. její překlad jsem komentovala dřív než bylo toto, ale GGS sídlí v německu.. vážně si myslíš, že tam sledují naše forum, jestli to už někdo nepřeložil?? když to sem dávaly Rose nebo Antonella, tak nečekaly, až to tu někdo přeloží, tak to stejně tak mohlo být tak, že Antonella není k dispozici, tak jejich překlad poslali našim modíkům, aby to zveřejnili sami

    každopádně na ty dekorace se těším taky, i když si myslím, že dosáhnu maximálně tak na tu první :D
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 18.09.2014
    zrovna tie dekoracie su mi nanič, staci si pozriet spokojnost co za ne dostanem, ale chlievy hadam budu stáť za to
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 18.09.2014
    Elis359 napsal: »
    Takže nový dočasný CM je nakonec z wolfky :D jak už jsem psala jinde, sice to zní zajímavě, ale byla bych radši, kdyby byl prvně ranč, abych věděla, jestli se mi vyplatí do ostrova investovat.. myslím si, že když je aktualizace spojená s ostrovem, tak že ho potom spustí.. i když třeba se mýlím (a vůbec by mi to nevadilo :D)

    Také bych byla pro ranč :rolleyes:
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 18.09.2014
    ..........
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 18.09.2014
    Napsala sylvia140178:zrovna tie dekoracie su mi nanič, staci si pozriet spokojnost co za ne dostanem

    Nenech se mýlit,
    dekorace 2x2 se spokojeností 30 dává spokojenost 7,5 na políčko
    a to je proti nejsilnější dekoraci z události (78 spokojenosti),
    která má spokojenost 3,12 na políčko podstatný rozdíl.. :)
  • Dur (CZ1)Dur (CZ1) Komentářů: 69
    upraveno 18.09.2014
    @elis: dřív tu byl někdo pověřený překladem, rose teď odešla a náhrada asi ještě není, tak neměl kdo to hned překládat, přeložili to dřív hráči sami a módi zveřejnili... spíš mi přišlo, z toho, jak jsi to napsala, že máš pocit, jako by to byla nějaká podezřelá informace, tím, že je přeložená hráči, tak jsem to jen chtěl uvést na pravou míru, že jde o oficiální informaci :)

    @sylvia: no jo, tak když se díváš jen na spokojenost, tak možná nic moc, když se podíváš na spokojenost vztaženou na políčko, tak i 3x3 bude patřit mezi nejlepší dekorace ve hře
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 18.09.2014
    Velký dík Wolfičce,že se stará a pomáhá nám všem :o
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 18.09.2014
    wolfka napsal: »
    No, vlastně spíš z black-.-angel, to ona to přeložila (dřív než někdo z GGS) - snad mě nezakousne, že jsem to převzala... Já pak jen dostala instrukci, že to do ofic. oznámení můžu hodit sama.. :D

    Mě nezbývá než doufat, že jsou to jen přípravy na nějakej ostrov kdo-ví-kdy, ale že ho ještě pár týdnů nespustěj, jink ho budu okázale ignorovat. Max. si napěstuju pár pomerančů a sem tam vyrobím šumák, ale... takto brzo po zkáze zvané Ostrovní farma, si fakt nemůžu tu drahou taškařici znova dovolit.

    Já jsem na tom stejně. Jak už jsem psala,radši bych začala koníky. Mě se zatím moc ostrov nevyplatí. :rolleyes:
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 19.09.2014
    Elis359 napsal: »
    To, že to přeložila black angel samozřejmě vím.. její překlad jsem komentovala dřív než bylo toto, ale GGS sídlí v německu.. vážně si myslíš, že tam sledují naše forum, jestli to už někdo nepřeložil?? když to sem dávaly Rose nebo Antonella, tak nečekaly, až to tu někdo přeloží, tak to stejně tak mohlo být tak, že Antonella není k dispozici, tak jejich překlad poslali našim modíkům, aby to zveřejnili sami

    každopádně na ty dekorace se těším taky, i když si myslím, že dosáhnu maximálně tak na tu první :D

    Bylo to trochu jinak. Antonella překladem někoho pověřila v GGS, ale dřív než byl hotovej, jsem si všimla, že už tu překlad je od black-.-agel (a pěknej), tak jsem ho poslala Antonelle a ona byla ráda, že u nich ještě hotovej není, tak prý ať ho sem hodím. V ofic. oznámeních být musí, takže jsem ho vlastně jen překopírovala a doplnila tam větičku s odkazem na diskuzi.
    Ale bylo to vítaný, že nikdo nemusí honem překládat. :-) A black-.-angel patří velkej dík. :-)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 19.09.2014
    Dur napsal: »
    @elis: dřív tu byl někdo pověřený překladem, rose teď odešla a náhrada asi ještě není, tak neměl kdo to hned překládat, přeložili to dřív hráči sami a módi zveřejnili... spíš mi přišlo, z toho, jak jsi to napsala, že máš pocit, jako by to byla nějaká podezřelá informace, tím, že je přeložená hráči, tak jsem to jen chtěl uvést na pravou míru, že jde o oficiální informaci :)

    Rose sice odešla, ale pokud měla dovolenou nebo byla nemocná, tak to sem za ni vkládala Antonella.. a o té nepadlo jediné slovo, že by odešla taky :D
    každopádně jsi věděl, že to bylo od black angel, takže jsi v tom vlákně nejspíš byl, tak jsi mohl vědět, že po uveřejnění ofika na anglických stránkách jsem sem napsala pár bodů, co by se mělo měnit, takže jsem zhruba věděla, o čem to bude, jen jsem si to chtěla přečíst celé a česky
    každopádně doufám, že jsi jediný, koho napadlo, že si myslím, že je to podezřelá informace, protože ten nápad mi přijde trochu hloupý a i když jsem si ten svůj příspěvek několikrát četla, tak jsem nepřišla na to, z čeho tak usuzuješ
    o oficiální informaci jde vždy, když se objeví v oficiálních oznámeních.. i kdyby to někdy přeložil na googlu a vložil to sem, tak pokud je to v sekci oficiální oznámení, tak to asi nic jiného nebude :D


    teď jsem koukala na mail a přišel mi od BF dárek a ještě je tam psáno, že bude ranč od lvl 16 a ostrov od lvl 30.. tak snad to pustí popořadě, jak to tam napsali.. to by byl ranč první.. a asi se na něm bude něco dát dělat i bez podkov, jinak by byl nesmysl ho zpřístupnit i těm, co nesmí na ostrov
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 19.09.2014
    mikimar napsal: »
    Napsala sylvia140178:zrovna tie dekoracie su mi nanič, staci si pozriet spokojnost co za ne dostanem

    Nenech se mýlit,
    dekorace 2x2 se spokojeností 30 dává spokojenost 7,5 na políčko
    a to je proti nejsilnější dekoraci z události (78 spokojenosti),
    která má spokojenost 3,12 na políčko podstatný rozdíl.. :)

    Ok, pomylila som sa, 3. dekooracia sa povedzme oplati ak nemate toho plne sklady ako ja, ta posledná je super. podla toho co som citala v diskusii k ostrovnej farme ju ale dosiahne malokto
  • AmenofisAmenofis Komentářů: 24
    upraveno 19.09.2014
    Já nechápu o čem se tu někteří dohadují jsem moc ráda že se děvčata starají a jak Wolfka tak black-angel odvádějí profi práci a ještě aby si jí obhajovali.
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 19.09.2014
    čauky..
    no,jen doufám,že si vzali nějaké to "poučení" z minulého Ostrova,a že trochu poleví v náročnosti finací..))jinak Ostrov může vzít "rohatý" k sobě dolů....
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 19.09.2014
    I když děkuji Wolfce za to že informuje hráče s předstihem asi patřím k těm těžce chápajícím a se mnou i hráči z našeho spolku.Protože z této informace není jasné třeba nový kravín - kde pouze na ostrově nebo také možnost využití na normál farmě? Nebo nový dům opět možnost využití kde a i jiné.Pokud by byla možnost využití i na normálních farmách nedovedu si představit graficky tyto stavby s ostrovní tématikou na normální farmě asi by moc nezapadly.Také dekorace s nízkým počtem spokojenosti za odměnu by asi zůstaly ve skladě.Nabízí se tedy otázka bude to nějaké zpestření nebo zase jenom vysavač na dolary.No doufejme že nejdřív tedy spustí ty koníky aby jsme byli víc v obraze protože jak už je tu někde výše psáno moc lidí by se do toho teď asi nehrnulo.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 19.09.2014
    marynela napsal: »
    I když děkuji Wolfce za to že informuje hráče s předstihem asi patřím k těm těžce chápajícím a se mnou i hráči z našeho spolku.Protože z této informace není jasné třeba nový kravín - kde pouze na ostrově nebo také možnost využití na normál farmě? Nebo nový dům opět možnost využití kde a i jiné.Pokud by byla možnost využití i na normálních farmách nedovedu si představit graficky tyto stavby s ostrovní tématikou na normální farmě asi by moc nezapadly.Také dekorace s nízkým počtem spokojenosti za odměnu by asi zůstaly ve skladě.Nabízí se tedy otázka bude to nějaké zpestření nebo zase jenom vysavač na dolary.No doufejme že nejdřív tedy spustí ty koníky aby jsme byli víc v obraze protože jak už je tu někde výše psáno moc lidí by se do toho teď asi nehrnulo.

    Ahoj :) No, ten překlad je oficiální oznámení, které jsme dostali, a víc vlastně momentálně nevíme a ani se nemáme kde zeptat. Přesto si dovolím odhadnout, že kravín a vepřín budou k dispozici na hlavní farmě, kde se běžně krávy a prasata chovají, nepředpokládám, že by mezi lemury a pávy frkli krávu :D Co se týče grafiky, jako dekorace máš taky pohádkovou věž nebo dekorku z Asie a s farmou to moc nesouvisí, v tom bych problém neviděla.
  • nicool4nicool4 Komentářů: 31
    upraveno 20.09.2014
    vodní skluzavka - 4x4 - 30 bodů spokojenosti
    loď - 4x3 - 30 bodů spokojenosti
    socha lemura - 3x3 - 30 spokojenosti
    mušle s perlou - 2x2 - 30 spokojenosti

    .....podľa mňa málo bodov spokojnosti...nie je to vôbec motivujúce.....odmeny sa ťažko získavajú a majú malú hodnotu.... :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 20.09.2014
    nicool4 napsal: »
    vodní skluzavka - 4x4 - 30 bodů spokojenosti
    loď - 4x3 - 30 bodů spokojenosti
    socha lemura - 3x3 - 30 spokojenosti
    mušle s perlou - 2x2 - 30 spokojenosti

    .....podľa mňa málo bodov spokojnosti...nie je to vôbec motivujúce.....odmeny sa ťažko získavajú a majú malú hodnotu.... :)

    U těch prvních dvou snad,
    ale spočítej si spokojenost na jedno políčko u druhých dvou..
    .. to jsou velice silné dekorace. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.09.2014
    wolfka napsal: »
    No, vlastně spíš z black-.-angel, to ona to přeložila (dřív než někdo z GGS) - snad mě nezakousne, že jsem to převzala... Já pak jen dostala instrukci, že to do ofic. oznámení můžu hodit sama.. :D

    Já přece nekoušu... skoro nikdy :)
    Amenofis napsal: »
    láká mě kravín no uvidíme slíbila jsem farmičce že další kolo vynecháme :-)
    jen dovětek Wofku mám ráda a black-.-angel je šikulka díky děvčata
    +
    Amenofis napsal: »
    Já nechápu o čem se tu někteří dohadují jsem moc ráda že se děvčata starají a jak Wolfka tak black-angel odvádějí profi práci a ještě aby si jí obhajovali.

    Díky za podporu ;)
    Dur napsal: »
    ...tak ho wolfka převzala a dala do oficiálního oznámení, aby nezapadl v nějakém vlákně a měli ho hráči na očích; je jasné, že nemá smysl, aby hodinu dělala nový překlad, když tu jeden byl...

    Myslíš, že překlad pár řádků trvá hodinu? To snad ani s klasickým papírovým slovníkem v ruce :D
    wolfka napsal: »
    Bylo to trochu jinak. Antonella překladem někoho pověřila v GGS, ale dřív než byl hotovej, jsem si všimla, že už tu překlad je od black-.-agel (a pěknej), tak jsem ho poslala Antonelle a ona byla ráda, že u nich ještě hotovej není, tak prý ať ho sem hodím. V ofic. oznámeních být musí, takže jsem ho vlastně jen překopírovala a doplnila tam větičku s odkazem na diskuzi.
    Ale bylo to vítaný, že nikdo nemusí honem překládat. :-) A black-.-angel patří velkej dík. :-)

    Není přece vůbec zač, tolik práce mi to zas nepřidělalo :o
    Elis359 napsal: »
    Rose sice odešla, ale pokud měla dovolenou nebo byla nemocná, tak to sem za ni vkládala Antonella.. a o té nepadlo jediné slovo, že by odešla taky :D
    každopádně jsi věděl, že to bylo od black angel, takže jsi v tom vlákně nejspíš byl, tak jsi mohl vědět, že po uveřejnění ofika na anglických stránkách jsem sem napsala pár bodů, co by se mělo měnit, takže jsem zhruba věděla, o čem to bude, jen jsem si to chtěla přečíst celé a česky
    každopádně doufám, že jsi jediný, koho napadlo, že si myslím, že je to podezřelá informace, protože ten nápad mi přijde trochu hloupý a i když jsem si ten svůj příspěvek několikrát četla, tak jsem nepřišla na to, z čeho tak usuzuješ
    o oficiální informaci jde vždy, když se objeví v oficiálních oznámeních.. i kdyby to někdy přeložil na googlu a vložil to sem, tak pokud je to v sekci oficiální oznámení, tak to asi nic jiného nebude :D


    teď jsem koukala na mail a přišel mi od BF dárek a ještě je tam psáno, že bude ranč od lvl 16 a ostrov od lvl 30.. tak snad to pustí popořadě, jak to tam napsali.. to by byl ranč první.. a asi se na něm bude něco dát dělat i bez podkov, jinak by byl nesmysl ho zpřístupnit i těm, co nesmí na ostrov

    Jako ano, z tvých reakcí byly trochu cítit jakési obavy, když nejde o překlad někoho shora, jestli je to správně, jestli důvěřovat informacím v něm, jestli vůbec umím anglicky.. Ale neboj se, umím i bez použití googlu :D

    A druhá věc, nevím teď, od jakého levelu funguje loď a upřímně jsem líná to hledat, ale domnívám se, že je to určitě dřív než 16. level. Pak mají hráči pod 30. levelem možnost získat podkovy, ostrov k tomu nepotřebují. Podkovy přece získáváš za naložení jednotlivých produktů, ne jen za bonus za tropické ovoce.
    petrusha napsal: »
    Ahoj :) No, ten překlad je oficiální oznámení, které jsme dostali, a víc vlastně momentálně nevíme a ani se nemáme kde zeptat. Přesto si dovolím odhadnout, že kravín a vepřín budou k dispozici na hlavní farmě, kde se běžně krávy a prasata chovají, nepředpokládám, že by mezi lemury a pávy frkli krávu :D Co se týče grafiky, jako dekorace máš taky pohádkovou věž nebo dekorku z Asie a s farmou to moc nesouvisí, v tom bych problém neviděla.

    Taky to tak odhaduju.. ale krásněji bych to neřekla :D:D
Sign In to comment.