Domů Technické problémy & bugy

Údržbové práce

joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
upraveno 18.09.2014 v Technické problémy & bugy
A je to tady, nechtel jsem byt skarohlid, ale klasika Rose odesla a tim padem uz se asi dovime kulove jako treba ted o tehle aktualizaci. Neni to vycitka moderatorum ti za nic nemuzou, ale opet dalsi ukazka profesionality GGS, jeste ze ja uz za farmu neplatim.
Post edited by joudabouda on
joudabouda @ cs 1
Hledání hráčů přes podpis nefunguje, smůla :-)
«1

Komentáře

• PampalábusPampalábus Komentářů: 71
    upraveno 18.09.2014
    pozor... o aktualizaci není nic ani na anglickém ani německém fóru...
    Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
    Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
    upraveno 18.09.2014
    a i jak tady rose nebyla tak aktualizaci psala Antonella...
    Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
    Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 18.09.2014
    já koukala na anglické, německé a španělské fórum a všude je naposled v ofiku aktualizace 10. 9. a navíc předpokládám, že kdyby nějaké ofiko bylo, tak by nám ho sem hodila Antonella, jako jindy, když Rose nemohla

Ááá, Pampalábus je nějaká rychlá :D
    Elis359 @ cs 1
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 18.09.2014
    Ahojky jak dlouho trvá údržba? Nemůžu se připojit,náš spolek má rozdělaný projekt a nemůžeme sbírat. Náš spolek je Mostecká (cs).Děkuji
    Michaela68 @ cs 1
    upraveno 18.09.2014
    Elis359 napsal: »
    já koukala na anglické, německé a španělské fórum a všude je naposled v ofiku aktualizace 10. 9. a navíc předpokládám, že kdyby nějaké ofiko bylo, tak by nám ho sem hodila Antonella, jako jindy, když Rose nemohla

Ááá, Pampalábus je nějaká rychlá :D

:D jsem zrovna koukala zda je tu zmínka co se děje... :D

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
    upraveno 18.09.2014
    může trvat pár minut, ale i třeba přes hodinu..
    Elis359 @ cs 1
    upraveno 18.09.2014
    Pampalábus napsal: »
    :D jsem zrovna koukala zda je tu zmínka co se děje... :D

já šla právě prvně na cizí fóra, když u nás od rána v ofiku nic nebylo.. ale tak aspoň ostatní nejsou proti nám ve výhodě :D
    Elis359 @ cs 1
  • Danny9663Danny9663 Komentářů: 1
    upraveno 18.09.2014
    v klidu si můžeš skočit na pivo :-)
    Danny966 @ sk 1
    upraveno 18.09.2014
    No jaj,tak to ten projekt asi nedoděláme chjoch :confused: a k čemu slouží tato údržba?
    Michaela68 @ cs 1
    upraveno 18.09.2014
    já je sledovala průběžně a i teď jsem stihla rychle nakouknout... :D

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
    upraveno 18.09.2014
    to nikdo neví.. není to ani na cizích forech
    Elis359 @ cs 1
  • šmehilča (SK1)šmehilča (SK1) Komentářů: 2
    upraveno 18.09.2014
    ahojte, ja hrávam ešte jednu onlineku a tam keď je údržba, alebo tiež vypnú server, tak pridávajú do hry nové veci, alebo aktualizujú celú hru, tam to väčšinou trvá tak polhodinku
    šmehilča @ sk 1
    upraveno 18.09.2014
    všiml si někdo nějaké změny?? já zatím jen toho, že se mi strom a pes rozhodili o hodinu a čtvrt a to jsem na ně ráno klikala ve stejnou dobu :D
    šmehličo: tady to bývá taky tak, ale vždy se o tom ví dopředu.. tentokrát nebylo info na žádném foru, tak se neví, co se dělo
    Elis359 @ cs 1
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 18.09.2014
    Elis359 napsal: »
    všiml si někdo nějaké změny?? já zatím jen toho, že se mi strom a pes rozhodili o hodinu a čtvrt

Mám stejný poznatek...:)
    Hadak @ cs1
    Vedoucí spolku Veselí Farmáři.

Mnoho sluníčkových dnů, červánkových večerů a hvězdných nocí ...
    To Vám všem přeje Váš Miki
    54gfd54h4d6sh546df4h6d4sfh65gif
  • šmehilča (SK1)šmehilča (SK1) Komentářů: 2
    upraveno 18.09.2014
    a to je nejak výnimočné keď dajú údržbu a nikto o tom dopredu nevie?
    šmehilča @ sk 1
    upraveno 18.09.2014
    přesně tak.. teď rychle si nevybavuju, že by se to někdy stalo.. občas bývá po aktualizaci hotfix, ale to je na pár minutek.. jinak před aktualizací si vždy v oficiálních oznámeních můžeme přečíst o čem bude a pak je také založeno diskuzní vlákno, kde se o ní můžeme bavit.. tentokrát nic takového nebylo ani u nás ani v jiných zemích
    Elis359 @ cs 1
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 18.09.2014
    Dovolila jsem si část debaty přesunout sem, aby vlákno na loučení se s Rose nebylo diskuzí o něčekaný odstávce hry. Snad mi to prominete.

Momentálně se snažím zjistit, co se to vlastně se hrou dělo, vydržte, než něco vyšpioním. :D

:
    Hloupý vlčátko

upraveno 18.09.2014
    Děkujeme špionku náš ;)
    Michaela68 @ cs 1
    upraveno 18.09.2014
    Tak prý jen nějaký technický úpravičky na serverech - žádný změny ve hře není nutný hledat, nejsou. :-)

.
    Hloupý vlčátko

• maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,769
    upraveno 18.09.2014
    Šikulka, díky za info :)
    upraveno 18.09.2014
    Děkujeme :)
    Michaela68 @ cs 1
    upraveno 18.09.2014
    aktualizace na anglickém fóru je na 22.9.... něco s ostrovem...

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
    upraveno 18.09.2014
    s ostrovem?
    Michaela68 @ cs 1
    upraveno 18.09.2014
    Michaela68 napsal: »
    s ostrovem?

jj..taky jsem koukala...

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
    upraveno 18.09.2014
    teď jsem si to četla.. jsou na něm nějaké změny, i když víc mi asi řekne, až to bude v mém rodném jazyce :D každopádně to vypadá na ějaké nové dekorace, žebříček na ostrově a asi nějaké nové odměny za dokončení něčeho?? a asi, že si budeme za mušle moct koupit domek, který nám dá více pracovníků? ale jen odhaduju, co by to mohlo znamenat :D
    Elis359 @ cs 1
    upraveno 18.09.2014
    jj něco v tom smyslu...
    nový dům za mušle, nové úvodní úkoly na farmě (tak něco) a známé úkoly zpřeházené či co..., žebříček na ostrově - prvních 5 (asi) získá spešl chlívek v ostrovním stylu - vyrábí více prasat, za postup v žebříčku s získávají nové dekorky na stálé farmy,
    Vodní skluzavka - 4x4 - 30 spokojenost
    South Sea Fishing Boat - 4x3 - 30 spokojenost
    Lemuři Socha - 3x3 - 30 spokojenost
    Perla Motivace - 2x2 - 30 spokojenost
    nebo spešl kravín, či nové pole (5x5),
    a přepracování kruhové lišty letiště myslím

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
    upraveno 18.09.2014
    jinak překlad dekorek je z google tak se nedivte.. :D názvy budou jiné...

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
    upraveno 18.09.2014
    Taky se jistě brzo dočkáme CZ verze oznámení, nebojte. :-)

.
    Hloupý vlčátko

upraveno 18.09.2014
    jj to bylo jen že jsem na to narazila a zarazilo mě že ostrov... kdyby nám už raději dali koníky.. :D

Jan Werich

Pampalábus @ cz 1
    upraveno 18.09.2014
    Pampalábus napsal: »
    jj to bylo jen že jsem na to narazila a zarazilo mě že ostrov... kdyby nám už raději dali koníky.. :D

jo, seš hodná, žes dala stručnej přehled :-) A Elis taky, samozřejmě. :-)

.
    Hloupý vlčátko

Tato diskuze je zavřená.