Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kolo štěstí

169

Komentáře

  • sinrom (CZ1)sinrom (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    upraveno 01.08.2014
    Tak mám od včerejška taky zlatou vlajku a irský kurník bohužel nikde . Vzhledem k tomu,že už před 14 dny měli jiní hráči s tímto problém , nechápu , proč to ještě není vyřešené. Kontaktoval jsem podporu , tak doufám , že už to konečně vyřeší.
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 01.08.2014
    Ahojte, podarilo sa mi skončiť na 245 mieste, čiže som dostala odmenu na 2 dni dvojnásobok bodov za spracovania, len ráta to akosi zle pri pekárni na gurmánke a na kvetinke v obchode a liehovare, už včera som si toho všimla len som si nebola 100% istá dnes ráno pri zbere pekárne mi to prirátalo namiesto 52XP len 32XP, čo s tým, jedine podpora ?
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 01.08.2014
    Sargana2 napsal: »
    Ahojte, podarilo sa mi skončiť na 245 mieste, čiže som dostala odmenu na 2 dni dvojnásobok bodov za spracovania, len ráta to akosi zle pri pekárni na gurmánke a na kvetinke v obchode a liehovare, už včera som si toho všimla len som si nebola 100% istá dnes ráno pri zbere pekárne mi to prirátalo namiesto 52XP len 32XP, čo s tým, jedine podpora ?

    Ahoj,

    ano, obávám se, že bude nejlepší kontaktovat na tomto místě podporu a požádat je o prověření a případnou kompenzaci.

    S pozdravem
    Rose
  • wewe1 (SK1)wewe1 (SK1) Komentářů: 6
    upraveno 01.08.2014
    tak dakujem za odpoved beriem to ako podvod ,aj ked sme treba desiatý na 63 mieste a já idem točiť malo by ma to posunuť v poradí.Viac žetony nekupím.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 01.08.2014
    Sargana2 napsal: »
    Ahojte, podarilo sa mi skončiť na 245 mieste, čiže som dostala odmenu na 2 dni dvojnásobok bodov za spracovania, len ráta to akosi zle pri pekárni na gurmánke a na kvetinke v obchode a liehovare, už včera som si toho všimla len som si nebola 100% istá dnes ráno pri zbere pekárne mi to prirátalo namiesto 52XP len 32XP, čo s tým, jedine podpora ?
    Taky mám ten problém.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 01.08.2014
    wewe12 napsal: »
    tak dakujem za odpoved beriem to ako podvod ,aj ked sme treba desiatý na 63 mieste a já idem točiť malo by ma to posunuť v poradí.Viac žetony nekupím.

    Moc nechápu, proč se domníváš, že jde o podvod. Tojejedno ti dost jasně napsala, jak k tomu, že se ti pořadí neposunulo:
    tojejedno2 napsal: »
    Třeba se tvoje pořadí opravdu nezměnilo. Pokud ten před tebou má otočeno 100x, ty za ním máš otočeno 50x, tak když otočíš ještě 4x, budeš mít otočeno 54x a pořád budeš za ním.

    Prostě jsi byla na 63. místě (nař. s 50 zatočeníma), před tebou na 62. místě byl hráč xxxx (měl na kontě 100 zatočení). Tím, že jsi ještě 4x zatočila, měla jsi 54 zatočení (v tomto příkladu - přesná čísla znáš pouze ty). Což tě ale v pořadí nemohlo posunout, musela bys točit ještě 46x, abys měla 101 zatočení a předběhla hráče se stovkou (to číslo ber taky jen ilustrativně).
    V tom Kole štěstí vidíš pouze svý aktuální pořadí, ale ne pořadí ostatních (a už vůbec tam není vidět, kdo kolikrát zatočil).

    8WHISKY8 napsal: »
    Taky mám ten problém.
    viz:
    Rose napsal: »
    Ahoj,

    ano, obávám se, že bude nejlepší kontaktovat na tomto místě podporu a požádat je o prověření a případnou kompenzaci.

    S pozdravem
    Rose
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 01.08.2014
    Rose napsal: »
    Ahoj,

    ano, obávám se, že bude nejlepší kontaktovat na tomto místě podporu a požádat je o prověření a případnou kompenzaci.

    S pozdravem
    Rose

    ďakujem :) už som napísala aj fotky som priložila pred zberom a po zbere, tak snáď s tým niečo dokážu spraviť, na hlavnej mi dnes dokonca nepripočítalo žiadny bonus za hnoj :( ale nechám to na podpore oni si s tým dúfam poradia :)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 01.08.2014
    wewe12 napsal: »
    tak dakujem za odpoved beriem to ako podvod ,aj ked sme treba desiatý na 63 mieste a já idem točiť malo by ma to posunuť v poradí.Viac žetony nekupím.
    wolfka napsal: »
    Moc nechápu, proč se domníváš, že jde o podvod. Tojejedno ti dost jasně napsala, jak k tomu, že se ti pořadí neposunulo:



    Prostě jsi byla na 63. místě (nař. s 50 zatočeníma), před tebou na 62. místě byl hráč xxxx (měl na kontě 100 zatočení). Tím, že jsi ještě 4x zatočila, měla jsi 54 zatočení (v tomto příkladu - přesná čísla znáš pouze ty). Což tě ale v pořadí nemohlo posunout, musela bys točit ještě 46x, abys měla 101 zatočení a předběhla hráče se stovkou (to číslo ber taky jen ilustrativně).
    V tom Kole štěstí vidíš pouze svý aktuální pořadí, ale ne pořadí ostatních (a už vůbec tam není vidět, kdo kolikrát zatočil).



    A abys to ještě úplně pochopila, jedno pořadí neznamená jedno zatočení samozřejmě :-)
    Můžeš zatočit i 50x a neposunout se ani o jednu příčku...
  • mirusinka2mirusinka2 Komentářů: 12
    upraveno 01.08.2014
    Mne koleso točí aj točilo dobre, len vždy keď som sa dostala k prémiovému točeniu tak som asi raz vyhrala slnečnice, raz hojdaciu sieť a asi 10-krát ruže (už nechcem ruže !!!)
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 01.08.2014
    mirusinka2 napsal: »
    Mne koleso točí aj točilo dobre, len vždy keď som sa dostala k prémiovému točeniu tak som asi raz vyhrala slnečnice, raz hojdaciu sieť a asi 10-krát ruže (už nechcem ruže !!!)

    No dobře a co my s tím máme dělat? :) Kolo štěstí je založeno na prvku náhody...nejde si vybrat, co vyhraješ :)
  • AYA3 (SK1)AYA3 (SK1) Komentářů: 5
    upraveno 29.08.2014
    ahojte PRECO UZ NEPADAJU ZETONY ODKEDY je nove koleso???????z poli
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.08.2014
    Tak ono se nedá říct, že by ani předtím nějak zvlášť padaly, je to o náhodě, ale frekvence jejich vypadávání je opravdu velmi velmi velmi nízká ;) Nevybavuju si, že by bylo nějaké info, že žetony z polí přestanou padat.
  • monizel (SK1)monizel (SK1) Komentářů: 6
    upraveno 30.08.2014
    no nas v spolku nepadol este nikomu zeton odvtedy co je nove koleso takze ta pravdepodobnost je nulova
  • paraganmato (SK1)paraganmato (SK1) Komentářů: 14
    upraveno 11.10.2014
    Odkedy je nove koleswo u nas v spolku nikomu nepadol ani jeden zeton z poli nechapem predtým padali aspon raz som ho dostal aj ked nie vzdy ale padol a teraz nic nechapem preco vam tiez nepadaju ak niekomu padol odvtedy co je nove koleso napiste ale asi nie tiez asi dalsie tahanie zlata od hracov aj ked jeden zeton ma nevytrhne ale aspon nieco tak nech to nepisu ze padaju potom!
    Post edited by paraganmato (SK1) on
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 30.08.2014
    Já nevím jak u ostatních, ale mně vypadl žeton z pole tak 2x za celou dobu hraní.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 30.08.2014
    AYA32 napsal: »
    ahojte PRECO UZ NEPADAJU ZETONY ODKEDY je nove koleso???????z poli

    Nevím, jestli je nezbytně nutné pokládat jeden dotaz tady a zakládat k tomu další extra vlákno. Black odpověděla správně, je tam prvek náhody a z polí padají žetony opravdu málo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.08.2014
    Mně náhodou asi 3krát :cool::D
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 30.08.2014
    Mně náhodou asi 3krát :cool::D

    Protože jsi hacker! :D
  • HanniceHannice Komentářů: 6
    upraveno 30.08.2014
    Děvčata nechci vás dráždit, ale mi se stalo že mi během dne vypadl 2x. Je to ale již delší dobu.
  • iva7 (SK1)iva7 (SK1) Komentářů: 28
    upraveno 31.08.2014
    mne nepadol ani raz
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 09.09.2014
    Dřív padalo... ne zrovna hojně, ale když člověk pěstoval, tak cca při každé druhé návštěvě kola štěstí jeden žeton někde (většinou z kukuřice) vypadl. Už jsem se na to právě kdesi nějaký ten měsíc zpátky ptal. Protože poslední dobou jako když utne. Vsadil bych boty na to, že to potichu zrušili. ;)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 17.09.2014
    chcem sa spytať ako je mozne ze ked som pouzila 8 zetonov som na 497. mieste a hrácka z nasho spolku dala ten isty pocet zetonov a je 289.??? to za rovnaky pocet zetonov niekto dostane dvojnasobok bodov a niekto nie?? a uz som 498.
    Post edited by sylvia140178 (SK1) on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 17.09.2014
    Že půjdeš v žebříčku dolů, je logické..
    A k první části otázky:
    Není možné, že ona při tom točení vyhrála nějaké další žetony navíc a ty použila též?
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 17.09.2014
    zahada je vyriesena, dala som 1 zeton, aby som ostala v prvej 500vke a ten rozdiel je uz len 26 miest. takze aj ona dala 9 zetonov
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 17.09.2014
    Mám za to, že i se stejným počtem žetonků to řadí podle toho, kdo je "odehrál" dřív. Takže kdyby bylo třeba 200 hráčů s 8 vytočeými žetonky, nebudou všichni na stejným místě, ale budou seřazeni podle času posledního odtočenýho žetonku. Můžu se samozřejmě plést...


    .
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.09.2014
    Tak pokud by v tom hrál roli čas točení, tak už by mi to přišlo úplně celé postavené na hlavu :D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 17.09.2014
    No, nějak to pořadí hráčů se stejným počtem bodů udělat musej.. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.09.2014
    mikimar napsal: »
    No, nějak to pořadí hráčů se stejným počtem bodů udělat musej.. :)

    .. náhodně? :D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 17.09.2014
    Aha! Tak to mi uniklo.
    Omlouvám se...
    smiles-bestpage-sk-107.gif
  • vermilionka2vermilionka2 Komentářů: 1
    upraveno 27.09.2014
    Celkom asi nechápem na akom mieste sa musím umiestniť aby som vyhrala ten Írsky kurník? Som sa domnievala že na 15.tom mieste, som na treťom mieste a stále nič :-/
Sign In to comment.