Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

27.08 | Nové úrovně pro budovy na květinové farmě

AntonellaAntonella Komentářů: 14
Milí hráči,

Je tu opět aktualizace! Zde je diskuzní vlákno k blížící se aktualizaci!
Sdělte nám svoji zpětnou vazbu!
Post edited by Antonella on
«1

Komentáře

  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 25.08.2014
    Nedávno jsem úspěšně "zlikvidoval" všechny úkoly na květince. Stavěl jsem kvůli tomu třetí louku, i když dvě stačí bohatě. Třetí louku jsem pak samozřejmě hned zase zrušil. Už se nemůžu dočkat, až ji budu stavět znova...
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 25.08.2014
    Mě hlavně přijde, že jakmile pustí architekta na květinku, znamená to, že květinka se přece jen předělávat nebude...
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 25.08.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Mě hlavně přijde, že jakmile pustí architekta na květinku, znamená to, že květinka se přece jen předělávat nebude...

    To je pravda, to by tak napovídalo... pokud to ovšem není manévr na oklamání nepřítele, tedy pardon, hráčů. :D
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 25.08.2014
    ja som už mala raz prime day,kde som dostala tekute hnojivo a veela medovice,,to sa mi pačilo.Take odmeny sa mi zidu viac ako krmivo pre slipky :-)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 25.08.2014
    Corco nevím jak ty ale já mam 3x louku a vůbec mi to nevadí a bourat jí nebudu

    Architekt na Květině - super alespoň se vylepší domky a možná i další budovy :-))
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 25.08.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Mě hlavně přijde, že jakmile pustí architekta na květinku, znamená to, že květinka se přece jen předělávat nebude...

    najprv si zaryžuju na architektovi na kvetinovej a potom nam ju po dákom roku prerobia, aby sme sa "nenudili"
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 26.08.2014
    Naftak5 napsal: »
    Corco nevím jak ty ale já mam 3x louku a vůbec mi to nevadí a bourat jí nebudu

    Já mám tedy louky dvě (na max) a stačej to pěstovat rychlejc, než se to zpracovává, takže místo třetí louky radši něco jinýho. Když mám třeba pocit, že něčeho mám nějak málo, můžu produkci podpořit humusem.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 26.08.2014
    Jen doufám že Pan Architekt zavítá mnohem častěji než do teď když už bude pomáhat i s Květinovou farmou

    Ps: bral bych tak jednou týdně :-D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.08.2014
    Naftak5 napsal: »
    Jen doufám že Pan Architekt zavítá mnohem častěji než do teď když už bude pomáhat i s Květinovou farmou

    To jsem si myslela v době, kdy se přidávala gurmánka. A nic. Teď už si iluze nedělám... :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 27.08.2014
    A už to jede :D nezvykle brzy :D
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 27.08.2014
    wolfka napsal: »
    To jsem si myslela v době, kdy se přidávala gurmánka. A nic. Teď už si iluze nedělám... :D

    Je to jen zbožné přání :-D tak uvidíme
  • ONDRISKA (CZ1)ONDRISKA (CZ1) Komentářů: 35
    upraveno 27.08.2014
    Povyšování květinky mi přijde celkem zbytečné, protože mám takové přebytky, že stejně všechno prodávám, ale budiž, aspoň budu mít za co utrácet :) Akorát nechápu, proč nemůžeme povýšit chatku. Nebo mě to teda v infu ukazuje jen 4 úrovně :(
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 27.08.2014
    Obchod na květince sice v infu ukazuje novou 8. úroveň, ale při kliknutí na něj to píše - bylo dosaženo maxima.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 27.08.2014
    Super
    Bude za co utrácet :-))
    Hodně mě ale potěšila Mísírna, jinak souhlasím s ONDRISKA - taky furt prodávám přebytky ale co alespoň víc vydělam :-))
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.08.2014
    alpakaa napsal: »
    Obchod na květince sice v infu ukazuje novou 8. úroveň, ale při kliknutí na něj to píše - bylo dosaženo maxima.

    JJ, maj tam zas grafickou chybu v ukazateli (i u ostatních budov - Mísírna nebo Palírna). Hlavní ale je, že až příjde asrchitekt, bude možný vylepšení zadat. ;-)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 27.08.2014
    wolfka napsal: »
    JJ, maj tam zas grafickou chybu v ukazateli (i u ostatních budov - Mísírna nebo Palírna). Hlavní ale je, že až příjde asrchitekt, bude možný vylepšení zadat. ;-)

    Ale sady, plot a branka by měli jít i dřív (než bude potřeba :-D)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2014
    Zajímalo by mě, jestli někdy bude aktualizace, která by nerozhodila strom a psa :D
  • maruskaaa (SK1)maruskaaa (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 27.08.2014
    Super architekt na kvetinovej je fajn ale keby chodil častejšie... Som hráčka ktorá nekupuje zlato takže ked príde architekt stihnem vylepšiť len niečo na hlavnej farme, nieto ešte niečo na gurmánskej alebo teraz na kvetinovej.. Takže pre mna tato aktualizácia je zatial mimo .. Inak mám otázku prečo mi nejde fórum keď kliknem na tu ikonku na mojej farme ale musím isť cez google aby som sa sem dostala?:)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.08.2014
    maruskaaa napsal: »
    Super architekt na kvetinovej je fajn ale keby chodil častejšie... Som hráčka ktorá nekupuje zlato takže ked príde architekt stihnem vylepšiť len niečo na hlavnej farme, nieto ešte niečo na gurmánskej alebo teraz na kvetinovej.. Takže pre mna tato aktualizácia je zatial mimo .. Inak mám otázku prečo mi nejde fórum keď kliknem na tu ikonku na mojej farme ale musím isť cez google aby som sa sem dostala?:)

    S tím přechodem na fórum přímo ze hry má už od minulé aktualizace pár lidí problém. Je to nahlášený k opravě, ale... to je i spousta jiných lidí, tak je otázka, jak dlouho oprava potrvá...
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 27.08.2014
    maruskaaa napsal: »
    Super architekt na kvetinovej je fajn ale keby chodil častejšie... Som hráčka ktorá nekupuje zlato takže ked príde architekt stihnem vylepšiť len niečo na hlavnej farme, nieto ešte niečo na gurmánskej alebo teraz na kvetinovej.. Takže pre mna tato aktualizácia je zatial mimo .. Inak mám otázku prečo mi nejde fórum keď kliknem na tu ikonku na mojej farme ale musím isť cez google aby som sa sem dostala?:)

    Dotaz - Na farmu jako takovou chodíš taky přes Google? Doporučil bych ti (na forum, případně na farmu) vytvořit si záložky a chodit přes ně.
  • dadape (CZ1)dadape (CZ1) Komentářů: 22
    upraveno 27.08.2014
    Takže architekt na třech farmách najednou,jednou za měsíc,dvakrát denně,když vylepšení trvá nejméně 12 hodin.Tak to je paráda.Nemohl by zůstat aspoň 24 hodin,i když i některá vylepšení trvají 24 hodin.Nebo jezdit častěji.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2014
    dadape napsal: »
    Já jen doufám,že nebude architekt na obou farmách najednou,i když bych se tomu nedivila.

    .. Na obou třech?
  • dadape (CZ1)dadape (CZ1) Komentářů: 22
    upraveno 27.08.2014
    No právě to mi nedošlo.Vylepšení nejméně 12 hodin,architekt sice dvakrát denně,ale k ničemu,protože bez zlata se nedá stihnout víc než jedno vylepšení.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2014
    dadape napsal: »
    No právě to mi nedošlo.Vylepšení nejméně 12 hodin,architekt sice dvakrát denně,ale k ničemu,protože bez zlata se nedá stihnout víc než jedno vylepšení.

    Tak běžně ho stihnu třikrát denně a třikrát taky něco vylepším. Záleží, jak si to rozvrhneš a co potřebuješ vylepšit.
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 27.08.2014
    dadape napsal: »
    No právě to mi nedošlo.Vylepšení nejméně 12 hodin,architekt sice dvakrát denně,ale k ničemu,protože bez zlata se nedá stihnout víc než jedno vylepšení.

    tady mívají výhodu sovy, co sedí u PC i po půlnoci :) pokud nestavím a mám dost dolarů, stíhám 1-2 domy + něco delšího k tomu :)
  • dadape (CZ1)dadape (CZ1) Komentářů: 22
    upraveno 27.08.2014
    Tak já nejsem u pc 24 hodin denně.Taky chodím spát,většinou na architekta přijdu ráno a opravdu nestíhám víc než jedno vylepšení.Poraďte jak si to rozvrhnout,abych stihla víc bez zlata a vyspala se.To není ironie,ale opravdu prosba.Díky
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.08.2014
    dadape napsal: »
    Tak já nejsem u pc 24 hodin denně.Taky chodím spát,většinou na architekta přijdu ráno a opravdu nestíhám víc než jedno vylepšení.Poraďte jak si to rozvrhnout,abych stihla víc bez zlata a vyspala se.To není ironie,ale opravdu prosba.Díky

    Já nočního taky vždycky úspěšně prospím (razím heslo: "spánek především!" :-))
    Ale pokud má člověk možnost být u počítače dopoledne i večer, tak přes den zadat vylepšení domu (nebo kurník, ten je taky poměrně krátkej) a večer stihneš ještě něco dlouhýho.
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 27.08.2014
    dadape napsal: »
    Tak já nejsem u pc 24 hodin denně.Taky chodím spát,většinou na architekta přijdu ráno a opravdu nestíhám víc než jedno vylepšení.Poraďte jak si to rozvrhnout,abych stihla víc bez zlata a vyspala se.To není ironie,ale opravdu prosba.Díky

    Pokud člověk chytí dopolední architektovu šichtu, tak je možné stihnout přes den jeden dům a večer pak dát něco náročnějšího. Pokud bys ho chytla už po půlnoci, tak by se daly stihnout buď dva domy a něco velkého nebo dvě velké věci. Nic lepšího se bez zlata asi nevymyslí..
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 27.08.2014
    má cenu tunit květinku když se psalo že se bude bourat jako gurmánka?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2014
    galapetr4 napsal: »
    má cenu tunit květinku když se psalo že se bude bourat jako gurmánka?

    To je na tobě, jediné, co na tom můžeš ztratit je čas. Budeš víc vydělávat a investice do budov ti při přepracování budou vráceny. Nebo by se možná hodil podmiňovací způsob. Nikdy nebylo oficiálně řečeno, jestli a kdy květinka projde předěláním.
Sign In to comment.