Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Ostrovní farma

petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
upraveno 16.02.2017 v Otázky ke hře
Zde se můžete ptát na konkrétní dotazy, na které jste nenašli odpovědi v návodu.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1318

Komentáře

  • aniffe6aniffe6 Komentářů: 0
    upraveno 05.08.2014
    K čemu slouží na ostrovní farmě mušle? :)
  • Miluk (CZ1)Miluk (CZ1) Komentářů: 28
    upraveno 05.08.2014
    Zdravím, co je špatně?
    Na nové farmě u moře jsem navýšil banku a po dvou hodinách převodu peněz jsem čekal připsání 90.000 peněz. Banka akci dokončila, ale peníze mi na účtě nepřistály. Navýšit banku nejde, je zaneprázdněná. Převádět znovu 2h peníze se mi nechce, když to nefunguje.
    Máte stejný problém?

    Aha tak když jsem v bance dal převádět znovu peníze, tak se první převod připsal na účet. Škoda, chtěl jsem banku navýšit, ale nešlo to pro nedostatek peněz. Takže pro připsání peněz po převodu je nutné převést další peníze, pak se Vám teprve první převod převede na účet.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 05.08.2014
    Miluk napsal: »
    Zdravím, co je špatně?
    Na nové farmě u moře jsem navýšil banku a po dvou hodinách převodu peněz jsem čekal připsání 90.000 peněz. Banka akci dokončila, ale peníze mi na účtě nepřistály. Navýšit banku nejde, je zaneprázdněná. Převádět znovu 2h peníze se mi nechce, když to nefunguje.
    Máte stejný problém?

    Aha tak když jsem v bance dal převádět znovu peníze, tak se první převod připsal na účet. Škoda, chtěl jsem banku navýšit, ale nešlo to pro nedostatek peněz. Takže pro připsání peněz po převodu je nutné převést další peníze, pak se Vám teprve první převod převede na účet.

    Ne, u banky dostáváš převedené peníze hned, jak zahájíš převod, poté je banka dvě hodiny zaneprázdněná a ty nemůžeš převádět další peníze. Po dvou hodinách už tedy nedostaneš nic, pak můžeš převést znova (opět částku dostaneš ihned) nebo zvedneš banku....:) snad je to alespoň trochu srozumitelné.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 05.08.2014
    petrusha napsal: »
    Ne, u banky dostáváš převedené peníze hned, jak zahájíš převod, poté je banka dvě hodiny zaneprázdněná a ty nemůžeš převádět další peníze...

    Dvě hodiny čekáš, protože banka najela na nový systém založený na práci nových počítačů a to, co dřív trvalo na papíře za pomoci kapesní kalkulačky a propisky 5 minut, teď trvá 2 hodiny.
    Je to zkušenost převzatá z reálu, akorát časově zkrácená na polovinu...Attachment not found.
  • sisi216 (CZ1)sisi216 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 05.08.2014
    ZtrÁcÍ se my ostrovnÍ dolary a nevÍm co s tÍm.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 05.08.2014
    sisi216 napsal: »
    ZtrÁcÍ se my ostrovnÍ dolary a nevÍm co s tÍm.

    Pravděpodobně jsou to provozní náklady - to, že zasadíš třeba pomeranče, stojí peníze.
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 06.08.2014
    Ahoj chci se zeptat :) co se pokládá za dokončení ostrovní akce? A jak poté využiji koně?
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 06.08.2014
    simon00752 napsal: »
    Ahoj chci se zeptat :) co se pokládá za dokončení ostrovní akce? A jak poté využiji koně?

    Dokončení bude vypršení 30 dnů :) O koních zatím nic nevím...
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 06.08.2014
    simon00752 napsal: »
    Ahoj chci se zeptat :) co se pokládá za dokončení ostrovní akce? A jak poté využiji koně?

    O koních se ví zatím jen zlomky... dají se dohledat na letišti pod otazníkem:

    fTjw2.jpg

    TKc8u.jpg
  • kacobakacoba Komentářů: 8
    upraveno 07.08.2014
    Prosím nevíte někdo kolik stojí všechna rozšíření farmy?? Jsem teď asi na 5. rozšíření za 300 000 a potřebovala bych vědět kolik stojí další.
  • farmička8 (CZ1)farmička8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    upraveno 14.08.2014
    Za 50tis. mušlí jsem si koupila palmičky, ale zůstaly v meziskladu hlavní farmy, neukázaly se v meziskladu ostrova. Jak je tam dostanu?
    Post edited by farmička8 (CZ1) on
  • bvk2bvk2 Komentářů: 1
    upraveno 07.08.2014
    farmička8 napsal: »
    Za 50tis. mušlí jsem si koupila palmičky, ale zůstaly v meziskladu hlavní farmy, neukázaly se v meziskladu ostrova. Jak je tam dostanu?

    Za mušle nakupuješ na klasické farmě a tam to taky zůstane. Na ostrově to normálně postavíš přes žlutou helmu za ostrovní dolary
  • farmička8 (CZ1)farmička8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    upraveno 07.08.2014
    díky za info. Farmička8
  • Hooky_WestíkHooky_Westík Komentářů: 28
    upraveno 07.08.2014
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat na cenu pozemku a pozemky všechny, když já si nyní koupím všechny to znamená 21 pozemků, tak ty pozemky my zůstanou nebo budu muset si je koupit znovu až začne nová hra. Všichni my tvrdí že i pozemky zmizí a zůstanou tam ty 4 pozemky zdarma. Ale já si myslím, že ostrovní banka a pozemky my zůstanou jak je mám nyní. Kdybych měl stále kupovat pozemky, tak asi se hrou skončím.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.08.2014
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat na cenu pozemku a pozemky všechny, když já si nyní koupím všechny to znamená 21 pozemků, tak ty pozemky my zůstanou nebo budu muset si je koupit znovu až začne nová hra. Všichni my tvrdí že i pozemky zmizí a zůstanou tam ty 4 pozemky zdarma. Ale já si myslím, že ostrovní banka a pozemky my zůstanou jak je mám nyní. Kdybych měl stále kupovat pozemky, tak asi se hrou skončím.

    Hooky, já opravdu nevím, jak ti znova a znova vysvětlovat, že přijdeš o vše. To znamená úplně všechno, psala jsem ti to už minimálně 4x a ty se znova a znova ptáš, jestli přijdeš o toto a tamto.....prostě vše. Doufám, že už to je jasné :)
  • janka29 (SK1)janka29 (SK1) SK1 Komentářů: 7
    upraveno 07.08.2014
    chem sa opytat, ze ta ostovna farma bude trvat len 1 mesiac a potom sa cela vymaze alebo to bude farma ako tie ostatne.......? lebo v tej kapitole pisu ze sa obnovi pôvodny stav vsetkeho co si vybudoval...
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.08.2014
    janka29 napsal: »
    chem sa opytat, ze ta ostovna farma bude trvat len 1 mesiac a potom sa cela vymaze alebo to bude farma ako tie ostatne.......? lebo v tej kapitole pisu ze sa obnovi pôvodny stav vsetkeho co si vybudoval...

    Janko, já vím, že to je tvůj první příspěvek na fóru, ale nezkusila jsi třeba přečíst příspěvek těsně pod tebou? :) Já jen že tam zrovna píšu Hookymu, že ostrovní farma po třiceti dnech zmizí celá. Nic nezbyde :)
  • wirtr3wirtr3 Komentářů: 2
    upraveno 07.08.2014
    Mám drobný dotaz, zůstanou mi mušle i když je neutratím a akce zkončí? Dík za odpověď
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 07.08.2014
    ano, zůstanou ti :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.08.2014
    Prohlédni si, co se píše pod otazníkem na letišti. Tak uvidíš, jak je to propojené - bez tropické farmy (mušlí) nespustíš v budoucnu ani skleník, ani koně. Dokonce ani neuspokojíš poptávku na lodi.
  • janka29 (SK1)janka29 (SK1) SK1 Komentářů: 7
    upraveno 08.08.2014
    a to je to, ze ked to nestihnem, tak ci tak tie ostatne nebudem mat...dost zlozite a narocne
  • denisek2052denisek2052 Komentářů: 5
    upraveno 08.08.2014
    Chci se prosím zeptat, když mám na ostrovní farmě výrobní náklady -67% a v houští je ukrytá dekorace, tak pak by se měly náklady snížit? Zůstalo mi to stejné a naopak, když chci dát dekoraci do inventáře tak se sníží na 53%. Zvláštní, zabere místo a nepomůže. Asi to nechápu.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 08.08.2014
    denisek2052 napsal: »
    Chci se prosím zeptat, když mám na ostrovní farmě výrobní náklady -67% a v houští je ukrytá dekorace, tak pak by se měly náklady snížit? Zůstalo mi to stejné a naopak, když chci dát dekoraci do inventáře tak se sníží na 53%. Zvláštní, zabere místo a nepomůže. Asi to nechápu.

    Ono by ti to mělo naskočit v momentě, kdy sis to políčko koupil. Možná sis jenom nevšimnul?
  • MISKA572MISKA572 Komentářů: 10
    upraveno 18.05.2018
    Ahoj,nejdou mi označit dekorace z Ostrovní farmy ve věži dekorací.::(
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.08.2014
    Ahoj, mám za to, že by dekorace měly jít odemknout, jakmile je máš postavené na jiné než dočasné farmě, tj. koupené u Bennyho ;)
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 09.08.2014
    Díky, andílku :) Black-.-angel má pravdu, ve věži s dekoracemi budou pouze ty, které si koupíš, tedy nebudou tam ty, které při rozšiřování ostrovní farmy najdeš v houští.
  • MISKA572MISKA572 Komentářů: 10
    upraveno 18.05.2018
    Aha,tak to jo.Děkuju.

    Takže až si koupím dekoraci za mušle od toho chlápka co je na Hlavní farmě tak potom mi to půjde vložit do sbírkové věže? A ta dekorace se bude dát postavit na Hl.farmě nebo jen na ostovní,díky.Pořád se dohadujeme v našem spolku,jak to vlastně bude.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 09.08.2014
    vieš ju postavit na niektorej z 3 ,,na ostrove si musiš kupit za dolare.Len si neviem predstavit tie obrie dekoracie pri našich domčurikoch
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 09.08.2014
    Prečo sa nekrúti "vrtula" na cukrovare pri produkcii?
  • ivan2011 (CZ1)ivan2011 (CZ1) Komentářů: 57
    upraveno 10.08.2014
    Odpověď jsem nenašla, ale když dám na ostrovní farmě něco zbourat, vrátí se mi i ostrovní dolary? Díky za odpověď
Sign In to comment.