Domů Czech Otázky ke hře

Tematické události - volba obtížnosti

245

Komentáře

  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 22.07.2014
    wolfka napsal: »
    Ahoj, dokončila jsi na 3. obtížnost Pohádky? A máš někde na farmě vystavenou dekoraci (resp. máš ji odemknutou ve věži dekorací)? Pokud ano, můžu poprosit o obrázek?

    Ahoj, nejsem si 100% jistá, ale některá akce měla dvě varianty. Měla jsem ten problém taky, když jsem tedy udělala 2x +74, pak jsem měla výběr. Možná si někdo vzpomene, nechci tu dělat planý poplach a mást spoluhráče.
  • mackenzi (CZ1)mackenzi (CZ1) Komentářů: 430
    upraveno 22.07.2014
    No je to tak mi se to stalo minule u akce hurá do přírody takže jsem zvědavá co to udělá příště.Ale nijak to nehrotím:)
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 22.07.2014
    Attachment not found.

    To musím dokončit jednotlivé všechny druhy UFO, hurá do přírody .......
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 22.07.2014
    Tak mě se to zatím nestalo, ale pokud mi to nedá na výběr, tak bych automaticky měla mít 3. úroveň, ne?? tu si dávám vždycky, takže mě je jedno, jestli si vyberu nebo jestli to někdo udělá za mě :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.07.2014
    PINEC789 napsal: »
    Attachment not found.

    To musím dokončit jednotlivé všechny druhy UFO, hurá do přírody .......

    Dekorace Vodopád ale patří ke Stanování, ne k Pohádkám. Abys měla nabídku na volbu obtížnosti u Pohádek, potřebuješ nejdřív získat (a ve věži odemknout) Pohádkovou věž se spokojeností +74.

    0wOW9.jpg
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 22.07.2014
    Děkuji všem za odpověď, už to chápu musím mít u všech hotovou 3. úroveň.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.07.2014
    PINEC789 napsal: »
    Děkuji všem za odpověď, už to chápu musím mít u všech hotovou 3. úroveň.

    Jojo, ke které události tu +74 už máš, budeš mít u tý události příště na výběr. Ale u ostatních zatím ne. ;-)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 22.07.2014
    wolfka napsal: »
    Jojo, ke které události tu +74 už máš, budeš mít u tý události příště na výběr. Ale u ostatních zatím ne. ;-)

    Ahoj, nechci tvrdit nesmysly, nevím zda se v akcích něco upravovalo, ale tuším, že dvě akce mají 2 varianty. Zda to je tím, že všechny musí být na 3. úrovni a dá to potom vybrat, jsem nepostřehla. Vždy jsem plnila akci která mi byla přidělena. Bylo mi to divné, proč nemohu mít výběr, ale když jsem měla 2x +74 u té které akce, pak výběr byl. U akce UFO byla i nabídka koupě dekorek s nižším + za zlatky a už tam tato možnost není.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Ahoj, nechci tvrdit nesmysly, nevím zda se v akcích něco upravovalo, ale tuším, že dvě akce mají 2 varianty.

    A v čem se ty varianty tedy dle tebe liší? Nemyslíš úpravu počtu vajec po snížení výnosů kurníků?...
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Ahoj, nechci tvrdit nesmysly, nevím zda se v akcích něco upravovalo, ale tuším, že dvě akce mají 2 varianty. Zda to je tím, že všechny musí být na 3. úrovni a dá to potom vybrat, jsem nepostřehla. Vždy jsem plnila akci která mi byla přidělena. Bylo mi to divné, proč nemohu mít výběr, ale když jsem měla 2x +74 u té které akce, pak výběr byl. U akce UFO byla i nabídka koupě dekorek s nižším + za zlatky a už tam tato možnost není.

    Tam byla ze začátku nějaká chyba, proto to párkrát někomu volbu nenabídlo. (Vím, že jsme tehdy odesílali všechny takový na support). Z toho, co máme zprávy, ta chyba už byla odstraněná, takže už by to mělo normálně nabízet volbu hned po zisku jedné +74 dekorace.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 22.07.2014
    wolfka napsal: »
    Tam byla ze začátku nějaká chyba, proto to párkrát někomu volbu nenabídlo. (Vím, že jsme tehdy odesílali všechny takový na support). Z toho, co máme zprávy, ta chyba už byla odstraněná, takže už by to mělo normálně nabízet volbu hned po zisku jedné +74 dekorace.

    Tak je to v pořádku, časy se mění a události taky. Píši z dřívější doby. Vite o tom, že něco tam bylo a pokud je to opraveno, tak je to jenom dobře.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Tak je to v pořádku, časy se mění a události taky. Píši z dřívější doby. Vite o tom, že něco tam bylo a pokud je to opraveno, tak je to jenom dobře.

    Ano, sem tam se u nějakých chyb dočkáváme i oprav. :D
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 22.07.2014
    A v čem se ty varianty tedy dle tebe liší? Nemyslíš úpravu počtu vajec po snížení výnosů kurníků?...

    Wolfka píše, že nějaká chyba tam byla, je to opraveno. Nechápu, co do toho pleteš kurníky a vejce. Nepostřehla jsem v čem se ty vatianty lišily. Nezlob se na mě, ale některým Tvým reakcím dáš korunu. Píše se tu o zkušenostech, který ten či onen hráč má a ty to většinou zesměšníš. Chápu, že s některými věcmi se jiný hráč nesetká, ale to neznamená, že si vymýšlí nebo nemá pravdu.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 22.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Nezlob se na mě, ale některým Tvým reakcím dáš korunu.



    Mno.... nezlob se, ty taky, třeba viz:
    Tak1Player napsal: »
    Píši z dřívější doby.


    myšleno který století třeba? :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Wolfka píše, že nějaká chyba tam byla, je to opraveno. Nechápu, co do toho pleteš kurníky a vejce. Nepostřehla jsem v čem se ty vatianty lišily. Nezlob se na mě, ale některým Tvým reakcím dáš korunu. Píše se tu o zkušenostech, který ten či onen hráč má a ty to většinou zesměšníš. Chápu, že s některými věcmi se jiný hráč nesetká, ale to neznamená, že si vymýšlí nebo nemá pravdu.

    Ano, chyba tam byla, že to nenabízelo výběr obtížnosti. To snad znamená, že byly dvě varianty? Na to se ptám, pokud jsi to nepochopila. Nic nezesměšňuju, ptám se, protože jediné, v čem se události upravovaly, byly případně počty vajec, proto to sem pletu! Tvrdím snad, že si vymýšlíš? Ne! Zajímá mě, jaká ja ta jakási druhá varianta, pokud nejsi schopna mi kloudně odpovědět, už není zcela můj problém.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 22.07.2014
    Ano, chyba tam byla, že to nenabízelo výběr obtížnosti. To snad znamená, že byly dvě varianty? Na to se ptám, pokud jsi to nepochopila. Nic nezesměšňuju, ptám se, protože jediné, v čem se události upravovaly, byly případně počty vajec, proto to sem pletu! Tvrdím snad, že si vymýšlíš? Ne! Zajímá mě, jaká ja ta jakási druhá varianta, pokud nejsi schopna mi kloudně odpovědět, už není zcela můj problém.

    Přečti si příspěvek č. 17, kde hráč nebo hráčka se s tím setkala v minulé akci Hurá do přírody. Zřejmě tam jsou stále, nemám možnost se podívat, mám už výběr.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Přečti si příspěvek č. 17, kde hráč nebo hráčka se s tím setkala v minulé akci Hurá do přírody. Zřejmě tam jsou stále, nemám možnost se podívat, mám už výběr.

    Neboj, já když na něco odpovídám, tak čtu souvislosti a ne jeden příspěvek. Stále tam ale nevidím nic o těch tvých dvou variantách..?
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 22.07.2014
    Neboj, já když na něco odpovídám, tak čtu souvislosti a ne jeden příspěvek. Stále tam ale nevidím nic o těch tvých dvou variantách..?

    Nemohu to dokázat, nemám možnost, jsem už vyšší level a dekorky +74 hotové. Na toto by mohli reagovat hráči, kteří začínají s akcemi a co se jim objeví při spuštění.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Nemohu to dokázat, nemám možnost, jsem už vyšší level a dekorky +74 hotové. Na toto by mohli reagovat hráči, kteří začínají s akcemi a co se jim objeví při spuštění.

    Pár příspěvků zpátky jsi psala, že je třeba u některých událostí mít dvakrát dekoraci 74, že jsou dvě varianty stejné události. Teď zase píšeš, že odpověď na mou otázku mi dá hráč, který s událostmi začíná. To si trochu protiřečí, ne? Začínající hráč jednak nemá na výběr při volbě obtížnosti a jednak těžko může získat dekoraci 74.

    Pokud hráč nemá odemčenou dekoraci 74 dané události ve věži, po příjezdu události po kliknutí na stan naběhne klasický dialog, co že je to za akci, a bez výběru obtížnosti mu padne úroveň, která odpovídá jeho levelu (tj. tak, jak to bylo před zavedením nejvyšší obtížnosti na deko 78).
  • olivka11 (CZ1)olivka11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 803
    upraveno 22.07.2014
    Ahojky, nerada bych se tady do toho nějak zamotala, proto jestli se pletu, tak ať mě někdo opraví prosím ;)
    Ale pokud jsem se dívala dobře a chápu to dobře, tak např. u akce Hurá, do přírody, je odlišná obtížnost u dekorace +74.
    Tam jsou (nebo alespoň byly) dvě varianty obtížnosti: jedna od lv. 43- 52 a druhá od lv. 53 a výš.
    Takže např. u druhého úkolu na dodávání jablek, ti s nižším levelem dodávají 4010ks jablek a ti, co už mají 53. lv a výš dodávají 5050ks jablek.
    Tak jestli třeba není nutné splnit tu obtížnější variantu, než to dá hráči v příští události výběr obtížnosti.
    Pak by to možná i odpovídalo tomu, co píše Tak1Player, že se některé ty události s dekorací +74, musely splnit 2x, než to nabídlo volbu obtížnosti.
    Ale to píšu jen svůj postřeh, skutečnost může být úplně jiná ;)
    Ale po pravdě by mě taky zajímalo, jak to je.
    Všem přeji pěkný den :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.07.2014
    olivka11 napsal: »
    Ale pokud jsem se dívala dobře a chápu to dobře, tak např. u akce Hurá, do přírody, je odlišná obtížnost u dekorace +74.
    Tam jsou (nebo alespoň byly) dvě varianty obtížnosti: jedna od lv. 43- 52 a druhá od lv. 53 a výš.

    Ono je to trochu složitý, protože dřív žádný 4 obtížnosti nebyly (před dekorací +78), ale rozdělení úkolů podle levelu má 5 stupňů. Pak se to zašmodrchalo celý. 5 stupňů úkolů je pořád, ale obtížností (dekorací) jsou jen 4.

    Každopádně obtížnost u úkolů se nabízí po té, co je získaná ta dekorace +74 (bez ohledu na level hráče).

    Toto platí pro všechny události - ať je to Stanování, UFO nebo Pohádka. Není rozdíl.

    Od Rose jsme před časem získali pěknej obrázek, asi jsme ho tu někde i dávali... pro jistotu znova:

    VKNmX.png
  • olivka11 (CZ1)olivka11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 803
    upraveno 22.07.2014
    wolfka, aha, tak to je opravdu nějaké zašmodrchané ;)
    Ono možná bude lepší nijak nepátrat a prostě to vzít tak, jak to je a jak nám to hra nabízí ;)
    Zkrátka, tak jak je to nastavené teď, to nemůžeme porovnávat s tím, jak to bylo nastavené před zavedením dekorky +78.
    Každopádně moc díky za info a přehled.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 22.07.2014
    Wolfko a olivko11 děkuji za pomoc a dovysvětlení. Vystihly jste to přesněji než já, která neumí psát.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.07.2014
    Vážení, ráda bych tu ty debaty utnula. Pár závěrů tedy...

    + Pro volbu obtížnosti týdenních událostí je potřeba získat dekoraci +74 (a odemknout si ji ve věži dekorací).

    + Z které události +74 dekoraci máte, u té se vám od příště bude zobrazovat nabídka volby obtížnosti. U těch událostí, kde ještě +74 dekoraci nemáte, nabídku volby obtížnosti zatím mít nemáte.

    + Dřív byla chyba ve hře a ne každýmu, kdo získal tu dekoraci pak volba obtížnosti skutečně naskočila. Dle našich informací tato chyba byla ale opravena a nemělo by k podobné situaci už docházet.

    + Pokud se přece stane, že máte volbu obtížnosti na začátku akce mít (zkontrolujte si, zda dekoraci té akce, co zrovna běží, máte ve věži skutečně odemknutou), neváhejte, udělejte snímek z věže dekorace, kde prokazatelně JE dekorace +74 a kontaktujte podporu hry.



    Prosím, aby se tu další diskuze na toto téma a chytání se navzájem za slovíčka, už nevedla. Budu mazat...
  • ivan2011 (CZ1)ivan2011 (CZ1) Komentářů: 57
    upraveno 27.08.2014
    Prosím vás, od jakýho levelu se dá vybrat obtížnost akce?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2014
    ivan20112 napsal: »
    Prosím vás, od jakýho levelu se dá vybrat obtížnost akce?

    Ahoj, není to podle levelu. Nejprve musíš získat dekoraci 3. úrovně obtížnosti dané události a odemknout ji ve věži dekorací. Teprve pak budeš mít příště u té samé události možnost výběru.
  • jakub1920 (CZ1)jakub1920 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 15.09.2014
    Ahoj, mám jeden problém. Jsem v levelu 65 a u tématických soutěží mi nikdy nejde zvolit úroveň obtížnosti. Čím to je??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.09.2014
    Ahoj, u události se obtížnosti vybírají automaticky dle dosaženého levelu. Jakmile u dané události obdržíš finální dekoraci 3. úrovně obtížnosti (+74) a odemkneš ji ve věži dekorací, až se příště objeví tatáž událost, úroveň už si budeš moct zvolit. ;)
  • Michalka:PMichalka:P Komentářů: 1
    upraveno 09.01.2015
    Prosím Vás ako sa dá zmeniť obtiažnosť v tých tematických udalostiach? napr. hawai, ufo, rozprávka atď...ďakujem
    Post edited by Michalka:P on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Michalka:P napsal: »
    Prosím Vás ako sa dá zmeniť obtiažnosť v tých tematických udalostiach? napr. hawai, ufo, rozprávka atď...ďakujem

    Jakmile jednou dokončíš třetí obtížnost události, postavíš a odemkneš získanou dekoraci (+74 BS) ve věži dekorací, příště při té samé události budeš mít na výběr ze 4 úrovní obtížnosti. Toto platí pro každou událost zvlášť.
Sign In to comment.