Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

2112

Komentáře

  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 08.07.2014
    pred tyždnom som sa stažovala,že nechodia ponuky na kupu zlata-plus 100 percent aspon,,po mojej stažnosti mi prišli v ten den asi 4.Tak sa teraz sťažujem,že by mi mohla prist ponuka teraz na minanie-nejaka vyhodna nadrž by sa zišla. A inač ,od minuleho tyždna mi zas neprišla ani žiadna ponuka na kupu zlata--naposledy v ten den ,ked som sa stažovala.Tak si dnes poprosim iba tu nadrž,alebo aspon zajtra,nech sa mi oplati zlatkovat :-)) do pochval to nejde,tak snad v naštvanosti to zostane
  • verčastr (CZ1)verčastr (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 08.07.2014
    Dnes mne naštvalo že mi nejde vycvičit pes, kliknu na psa, rozbalí se kruh a po kliknutí na stav psa se vše zavře a nedostanu se tam, ani restart, vymazání cocies a pokus o znovupřihlášení nefunguje.
    ze spolku to nefunguje jen u mne a nic s tím nejde udělat.
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 09.07.2014
    ako novy hrač sa velmi tešim na udalosti a zapajam sa naplno.Dostala som sa k tretej ulohe-zbiranie stop-v popise je uvedene že z ruži naisto pada 10,tak som nasadila-a nepadla ani jedna--to ma fakt naštvalo.Tak dufam,že to nazbieram aj kukurkou
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.07.2014
    henusko napsal: »
    ako novy hrač sa velmi tešim na udalosti a zapajam sa naplno.Dostala som sa k tretej ulohe-zbiranie stop-v popise je uvedene že z ruži naisto pada 10,tak som nasadila-a nepadla ani jedna--to ma fakt naštvalo.Tak dufam,že to nazbieram aj kukurkou

    ona je pravda, že z růží padá 10 stop, ale nikde nebylo řečeno, že musí vypadnout.. někdy máš štěstí a někdy ne.. z kukuřice ti taky někdy stopa vypadne a někdy budeš mít smůlu.. chce to jen mít trpělivost :)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 09.07.2014
    Přesně tak - jednou se mi stalo, že jsem si na noc zasadil sedm políček pšenice a těšil se ráno na bohatou sklizeň. Vypadlo to z jednoho... takže bohatá slizeň to byla, ale jen příslušné komodity :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.07.2014
    Ona právě ani ta pšenice není zrovna jistotka, z deseti polí mi stopy vypadly jen z jednoho, takže za 12 hodin 20 stop, tomu říkám výkon :D Taky mě to zrovna nepotěšilo :D
  • ericherich Komentářů: 1
    upraveno 10.07.2014
    dělám stopy v přírodě a měli by padat zpolí a chovů z 5 slepičáků 8 kravínů, 3 prasečáky nevypadla ani jedna. dělají si srandu? to je ale blbá legrace. mám chuˇt se na to vybodnout.to není stížnost to mám vztek.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 10.07.2014
    erich napsal: »
    dělám stopy v přírodě a měli by padat zpolí a chovů z 5 slepičáků 8 kravínů, 3 prasečáky nevypadla ani jedna. dělají si srandu? to je ale blbá legrace. mám chuˇt se na to vybodnout.to není stížnost to mám vztek.

    Stopy padají z polí. Vztek je zbytečný :)
  • vojtuli (CZ1)vojtuli (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 12.07.2014
    Nic si s toho nedělej já jsem architekta neviděl dobré dva a taky mě to ***. Když už dorazí tak někdy o půl noci a to mi můžu poboskat ***!


    Pozn: cenzura
  • vojtuli (CZ1)vojtuli (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 12.07.2014
    souhlasím to mi taky pije krev
    Ondras25 napsal: »
    když jsme u toho rozčilování se... :D mě totálně a bezpečně rozčílí když otevřu farmu a vyskáče mi tam plno okýnek s prime day a různý ty nabídky... :D
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 12.07.2014
    Co mě dnes naštvalo:
    Že tu jsou hráči, kteří bezostyšně používají sprostá slova. Já jsem slušně vychovaná holka a tohle mě uráží!

    Loki, mně to také vadí, ale co naděláš, podle toho poznáš, co je kdo zač.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 12.07.2014
    vojtuli2 napsal: »
    Nic si s toho nedělej já jsem architekta neviděl dobré dva a taky mě to ***. Když už dorazí tak někdy o půl noci a to mi můžu poboskat ***!
    Pozn: cenzura



    No ahoj :) Tohle je druhý příspěvek, který tu od tebe dneska čtu, a oba obsahují vulgarismy. Tímto tě žádám, abys od toho upustil a uvědomil si, že jsou zde jednak děti a jednak tu jsou lidé, kteří na to skutečně nejsou zvědaví. Ber to prosím jako výstrahu, příště budu nucena přistoupit k opatřením.
  • Gozer2Gozer2 Komentářů: 5
    upraveno 14.07.2014
    Tak sa snažím robiť akciu "opravdové dobrodružství" a dospel som k názoru že programátori boli dlho na slniečku bez ochrany... akcia trvá 6 dní, má 6 častí a len na štvrtú úlohu čo je výroba krmiva je treba cca 2 dni!!! a to bez prestojov!!! (robím najvyšší level) tretia úloha - zbieranie stôp mi trvala skoro dva dni lebo nech som sadil čokolvek nepadali a nepadali... doteraz som všetky akcie v pohode stíhal ale poslednú aktualizáciu asi robil niekto kto nebol úplne pri zmysloch...nechápem prečo musí GGS každú dobre začatú hru po...kaziť podobnými stupiditami , pripadá mi to ako ich firemný šport vkladať do hier úlohy ktoré sa bez zlata nedajú dokončiť... fakt nechutné:mad:
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 14.07.2014
    Ale dají se dokončit. Je to všechno jen o plánování a práci. Ale bez zlata se to zvládnout dá.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.07.2014
    vybrat úroveň sis mohl a nikdo ti nemůže za to, že si pak neměl na to tolik času, kolik je potřeba.. že je nejvyšší úroveň těžká se ví.. a aktualizace nic neudělala.. pískomilka má úžasný webový stránky o farmě a tam si vždy najdu jaké úlohy v akci jsou a můžu se na to připravit dopředu.. a všechno bylo stejný, jako při minulém hurá do přírody.. a to, že stopy nepadají vždy je přece všeobecně známo.. s tím se časově prostě musí počítat.. bez zlata se to určitě dokončit dá a pokud to nestíháš, příště si zvol nižší úroveň :)
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 14.07.2014
    Gozer2 napsal: »
    Tak sa snažím robiť akciu "opravdové dobrodružství" a dospel som k názoru že programátori boli dlho na slniečku bez ochrany... akcia trvá 6 dní, má 6 častí a len na štvrtú úlohu čo je výroba krmiva je treba cca 2 dni!!! a to bez prestojov!!! (robím najvyšší level) tretia úloha - zbieranie stôp mi trvala skoro dva dni lebo nech som sadil čokolvek nepadali a nepadali... doteraz som všetky akcie v pohode stíhal ale poslednú aktualizáciu asi robil niekto kto nebol úplne pri zmysloch...nechápem prečo musí GGS každú dobre začatú hru po...kaziť podobnými stupiditami , pripadá mi to ako ich firemný šport vkladať do hier úlohy ktoré sa bez zlata nedajú dokončiť... fakt nechutné:mad:

    Ahoj :) Musím s tebou nesouhlasit. Stěžuješ si na výrobu krmiva, ale počítá se to od počátku produkce, takže když máš ostatní hotovo a dáš do mlýna pro krávy, úkol je splněn a můžeš jet dál, není třeba čekat, až mlýn domele. :) Big Farm je do určité míry hra strategická, je třeba si kroky promyslet dopředu, aby navazovaly. A rozhodně to jde i bez zlata :)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 14.07.2014
    Ahoj,
    spoluhráčka ze spolku mi pozlatila čryřlístkem od slušňáka pole slunečnice. Je psáno navýšení 15%. Při kontrole skladu ale připsáno bylo jen 7,5%, tedy o 29 ks méně. U slunečnice je to znát. Je chyba v této akci "slušňák-rošťák". Nebyla jsem sama, stalo se nám to ve spolku 3 hráčům. Vím, že to mám řešit přes podporu, ale píši to sem, jako upozornění pro další hráče, aby si to pohlídali. Není všechno zlato, co se třpytí-lidové rčení.
  • pam.dv2pam.dv2 Komentářů: 13
    upraveno 14.07.2014
    petrusha napsal: »
    Ahoj :) Musím s tebou nesouhlasit. Stěžuješ si na výrobu krmiva, ale počítá se to od počátku produkce, takže když máš ostatní hotovo a dáš do mlýna pro krávy, úkol je splněn a můžeš jet dál, není třeba čekat, až mlýn domele. :) Big Farm je do určité míry hra strategická, je třeba si kroky promyslet dopředu, aby navazovaly. A rozhodně to jde i bez zlata :)

    Já si dala nejtěžší obtížnost a pak přišlo to krmení....hrůza, ale dala jsem to. Člověk u toho musí přemýšlet a plánovat. Ještě mě čeká poslední úkol, tak doufám, že to zvládnu... :-)
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 14.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Ahoj,
    spoluhráčka ze spolku mi pozlatila čryřlístkem od slušňáka pole slunečnice. Je psáno navýšení 15%. Při kontrole skladu ale připsáno bylo jen 7,5%, tedy o 29 ks méně. U slunečnice je to znát. Je chyba v této akci "slušňák-rošťák". Nebyla jsem sama, stalo se nám to ve spolku 3 hráčům. Vím, že to mám řešit přes podporu, ale píši to sem, jako upozornění pro další hráče, aby si to pohlídali. Není všechno zlato, co se třpytí-lidové rčení.

    Ahoj,

    bohužel v současné době se vysyktuje chyba u akce Slušnák a rošťák. Problém už je znám a pracuje se na jeho vyřešení.

    Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

    S pozdravem
    Rose
  • pam.dv2pam.dv2 Komentářů: 13
    upraveno 14.07.2014
    No, skvělý, zrovna probíhají údržbové práce. Tak takhle ten úkol asi nedokončím.... :-(
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 14.07.2014
    pam.dv2 napsal: »
    No, skvělý, zrovna probíhají údržbové práce. Tak takhle ten úkol asi nedokončím.... :-(

    Aktualizace byla ale ohlášená předem...
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.07.2014
    pam.dv2 napsal: »
    No, skvělý, zrovna probíhají údržbové práce. Tak takhle ten úkol asi nedokončím.... :-(

    ale dokončíš :) když nebudeš stíhat, můžeš vejce a kukuřici dokoupit :)
  • kubicekpod2004kubicekpod2004 Komentářů: 259
    upraveno 14.07.2014
    Mě zas dnes naštvalo že jsem se asi překlik zmizely mi 2000 zlaťáku :mad::mad::mad:
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 15.07.2014
    Mě štve, že na fórum přijde spammer simon... pak se "zklidní" a vypadá to na pohodu... a přijde Minko... a po tom, co se zklidní i Minko, zase není klid, protože přijde Kubíček :D Já bych před prvním vstupem na fórum nechala člověku projít testem na VOP a pravidla fóra... a kdo neprojde, nemohl by přispívat :)
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 15.07.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Mě štve, že na fórum přijde spammer simon... pak se "zklidní" a vypadá to na pohodu... a přijde Minko... a po tom, co se zklidní i Minko, zase není klid, protože přijde Kubíček :D Já bych před prvním vstupem na fórum nechala člověku projít testem na VOP a pravidla fóra... a kdo neprojde, nemohl by přispívat :)

    Dovolím si poznamenat, že mezi Minkem a Kubickem ti vypadl ještě Honzík :D Ale jinak souhlas do posledního písmenka.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 15.07.2014
    Ten mě taky napadl :D ale ten si pravidelně koleduje tak moc, že poctivým banem každý měsíc byl z fóra eliminován :D
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 15.07.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Ten mě taky napadl :D ale ten si pravidelně koleduje tak moc, že poctivým banem každý měsíc byl z fóra eliminován :D

    Já už začínám být paranoidní a napadlo mě, jestli ti tři zbylí (bez Honzíka) nejsou jeden :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 15.07.2014
    To snad ne :D akorát by se nemuseli vyskytovat postupně... lepší by bylo, kdyby si to odbyli najednou a pak byl klid :D
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 15.07.2014
    Rose napsal: »
    Ahoj,

    bohužel v současné době se vysyktuje chyba u akce Slušnák a rošťák. Problém už je znám a pracuje se na jeho vyřešení.

    Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

    S pozdravem
    Rose

    Ahoj Rose,

    děkuji za odpověď. Jsem ráda,že o chybě již víte a řešíte ji. Myslela jsem, že jsem se překoukla a neumím počítat. Doufejme, že při další aktualizaci bude vše v pořádku. Děkuji.

    Pohodový den

    Tak1
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.07.2014
    petrusha napsal: »
    Já už začínám být paranoidní a napadlo mě, jestli ti tři zbylí (bez Honzíka) nejsou jeden :D

    Nejsi paranoidní jen ty, mě zas napadlo, že Honzík a Kubíček jsou tatáž osoba, byť se jejich písemný projev mírně liší :D
Sign In to comment.