MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

296

Komentáře

• henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 08.07.2014
    pred tyždnom som sa stažovala,že nechodia ponuky na kupu zlata-plus 100 percent aspon,,po mojej stažnosti mi prišli v ten den asi 4.Tak sa teraz sťažujem,že by mi mohla prist ponuka teraz na minanie-nejaka vyhodna nadrž by sa zišla. A inač ,od minuleho tyždna mi zas neprišla ani žiadna ponuka na kupu zlata--naposledy v ten den ,ked som sa stažovala.Tak si dnes poprosim iba tu nadrž,alebo aspon zajtra,nech sa mi oplati zlatkovat :-)) do pochval to nejde,tak snad v naštvanosti to zostane
    henusko @ sk 1
  • verčastr (CZ1)verčastr (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 08.07.2014
    Dnes mne naštvalo že mi nejde vycvičit pes, kliknu na psa, rozbalí se kruh a po kliknutí na stav psa se vše zavře a nedostanu se tam, ani restart, vymazání cocies a pokus o znovupřihlášení nefunguje.
    ze spolku to nefunguje jen u mne a nic s tím nejde udělat.
    verčastr @ cs 1
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 09.07.2014
    ako novy hrač sa velmi tešim na udalosti a zapajam sa naplno.Dostala som sa k tretej ulohe-zbiranie stop-v popise je uvedene že z ruži naisto pada 10,tak som nasadila-a nepadla ani jedna--to ma fakt naštvalo.Tak dufam,že to nazbieram aj kukurkou
    henusko @ sk 1
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.07.2014
    henusko napsal: »
    ako novy hrač sa velmi tešim na udalosti a zapajam sa naplno.Dostala som sa k tretej ulohe-zbiranie stop-v popise je uvedene že z ruži naisto pada 10,tak som nasadila-a nepadla ani jedna--to ma fakt naštvalo.Tak dufam,že to nazbieram aj kukurkou

ona je pravda, že z růží padá 10 stop, ale nikde nebylo řečeno, že musí vypadnout.. někdy máš štěstí a někdy ne.. z kukuřice ti taky někdy stopa vypadne a někdy budeš mít smůlu.. chce to jen mít trpělivost :)
    Elis359 @ cs 1
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 09.07.2014
    Přesně tak - jednou se mi stalo, že jsem si na noc zasadil sedm políček pšenice a těšil se ráno na bohatou sklizeň. Vypadlo to z jednoho... takže bohatá slizeň to byla, ale jen příslušné komodity :D
    Omluvte prosím další technické problémy. Na jejich odstranění pracujeme dnem i nocí!

• black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    upraveno 09.07.2014
    Ona právě ani ta pšenice není zrovna jistotka, z deseti polí mi stopy vypadly jen z jednoho, takže za 12 hodin 20 stop, tomu říkám výkon :D Taky mě to zrovna nepotěšilo :D

black-.-angel @ cs 1
  • ericherich Komentářů: 1
    upraveno 10.07.2014
    dělám stopy v přírodě a měli by padat zpolí a chovů z 5 slepičáků 8 kravínů, 3 prasečáky nevypadla ani jedna. dělají si srandu? to je ale blbá legrace. mám chuˇt se na to vybodnout.to není stížnost to mám vztek.
    erich @ cs 1
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 10.07.2014
    erich napsal: »
    dělám stopy v přírodě a měli by padat zpolí a chovů z 5 slepičáků 8 kravínů, 3 prasečáky nevypadla ani jedna. dělají si srandu? to je ale blbá legrace. mám chuˇt se na to vybodnout.to není stížnost to mám vztek.

Stopy padají z polí. Vztek je zbytečný :)
  • vojtuli (CZ1)vojtuli (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 12.07.2014
    Nic si s toho nedělej já jsem architekta neviděl dobré dva a taky mě to ***. Když už dorazí tak někdy o půl noci a to mi můžu poboskat ***!

Pozn: cenzura
    vojtuli člen spolku Peta spolek
  • vojtuli (CZ1)vojtuli (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 12.07.2014
    souhlasím to mi taky pije krev
    Ondras25 napsal: »
    když jsme u toho rozčilování se... :D mě totálně a bezpečně rozčílí když otevřu farmu a vyskáče mi tam plno okýnek s prime day a různý ty nabídky... :D
    vojtuli člen spolku Peta spolek
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 12.07.2014
    Co mě dnes naštvalo:
    Že tu jsou hráči, kteří bezostyšně používají sprostá slova. Já jsem slušně vychovaná holka a tohle mě uráží!

Loki, mně to také vadí, ale co naděláš, podle toho poznáš, co je kdo zač.
    upraveno 12.07.2014
    vojtuli2 napsal: »
    Nic si s toho nedělej já jsem architekta neviděl dobré dva a taky mě to ***. Když už dorazí tak někdy o půl noci a to mi můžu poboskat ***!
    Pozn: cenzura

No ahoj :) Tohle je druhý příspěvek, který tu od tebe dneska čtu, a oba obsahují vulgarismy. Tímto tě žádám, abys od toho upustil a uvědomil si, že jsou zde jednak děti a jednak tu jsou lidé, kteří na to skutečně nejsou zvědaví. Ber to prosím jako výstrahu, příště budu nucena přistoupit k opatřením.
  • Gozer2Gozer2 Komentářů: 5
    upraveno 14.07.2014
    Tak sa snažím robiť akciu "opravdové dobrodružství" a dospel som k názoru že programátori boli dlho na slniečku bez ochrany... akcia trvá 6 dní, má 6 častí a len na štvrtú úlohu čo je výroba krmiva je treba cca 2 dni!!! a to bez prestojov!!! (robím najvyšší level) tretia úloha - zbieranie stôp mi trvala skoro dva dni lebo nech som sadil čokolvek nepadali a nepadali... doteraz som všetky akcie v pohode stíhal ale poslednú aktualizáciu asi robil niekto kto nebol úplne pri zmysloch...nechápem prečo musí GGS každú dobre začatú hru po...kaziť podobnými stupiditami , pripadá mi to ako ich firemný šport vkladať do hier úlohy ktoré sa bez zlata nedajú dokončiť... fakt nechutné:mad:
    Gozer @ cs 1
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 14.07.2014
    Ale dají se dokončit. Je to všechno jen o plánování a práci. Ale bez zlata se to zvládnout dá.
    tojejedno @ cs 1
    upraveno 14.07.2014
    vybrat úroveň sis mohl a nikdo ti nemůže za to, že si pak neměl na to tolik času, kolik je potřeba.. že je nejvyšší úroveň těžká se ví.. a aktualizace nic neudělala.. pískomilka má úžasný webový stránky o farmě a tam si vždy najdu jaké úlohy v akci jsou a můžu se na to připravit dopředu.. a všechno bylo stejný, jako při minulém hurá do přírody.. a to, že stopy nepadají vždy je přece všeobecně známo.. s tím se časově prostě musí počítat.. bez zlata se to určitě dokončit dá a pokud to nestíháš, příště si zvol nižší úroveň :)
    Elis359 @ cs 1
    upraveno 14.07.2014
    Gozer2 napsal: »
    Tak sa snažím robiť akciu "opravdové dobrodružství" a dospel som k názoru že programátori boli dlho na slniečku bez ochrany... akcia trvá 6 dní, má 6 častí a len na štvrtú úlohu čo je výroba krmiva je treba cca 2 dni!!! a to bez prestojov!!! (robím najvyšší level) tretia úloha - zbieranie stôp mi trvala skoro dva dni lebo nech som sadil čokolvek nepadali a nepadali... doteraz som všetky akcie v pohode stíhal ale poslednú aktualizáciu asi robil niekto kto nebol úplne pri zmysloch...nechápem prečo musí GGS každú dobre začatú hru po...kaziť podobnými stupiditami , pripadá mi to ako ich firemný šport vkladať do hier úlohy ktoré sa bez zlata nedajú dokončiť... fakt nechutné:mad:

Ahoj :) Musím s tebou nesouhlasit. Stěžuješ si na výrobu krmiva, ale počítá se to od počátku produkce, takže když máš ostatní hotovo a dáš do mlýna pro krávy, úkol je splněn a můžeš jet dál, není třeba čekat, až mlýn domele. :) Big Farm je do určité míry hra strategická, je třeba si kroky promyslet dopředu, aby navazovaly. A rozhodně to jde i bez zlata :)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) Komentářů: 393CZ1
    upraveno 14.07.2014
    Ahoj,
    spoluhráčka ze spolku mi pozlatila čryřlístkem od slušňáka pole slunečnice. Je psáno navýšení 15%. Při kontrole skladu ale připsáno bylo jen 7,5%, tedy o 29 ks méně. U slunečnice je to znát. Je chyba v této akci "slušňák-rošťák". Nebyla jsem sama, stalo se nám to ve spolku 3 hráčům. Vím, že to mám řešit přes podporu, ale píši to sem, jako upozornění pro další hráče, aby si to pohlídali. Není všechno zlato, co se třpytí-lidové rčení.
    Tak1Player @ cs 1
  • pam.dv2pam.dv2 Komentářů: 13
    upraveno 14.07.2014
    petrusha napsal: »
    Ahoj :) Musím s tebou nesouhlasit. Stěžuješ si na výrobu krmiva, ale počítá se to od počátku produkce, takže když máš ostatní hotovo a dáš do mlýna pro krávy, úkol je splněn a můžeš jet dál, není třeba čekat, až mlýn domele. :) Big Farm je do určité míry hra strategická, je třeba si kroky promyslet dopředu, aby navazovaly. A rozhodně to jde i bez zlata :)

Já si dala nejtěžší obtížnost a pak přišlo to krmení....hrůza, ale dala jsem to. Člověk u toho musí přemýšlet a plánovat. Ještě mě čeká poslední úkol, tak doufám, že to zvládnu... :-)
    pam.dv @ cs 1
  • SystemSystem Komentářů: 105,968
    upraveno 14.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Ahoj,
    spoluhráčka ze spolku mi pozlatila čryřlístkem od slušňáka pole slunečnice. Je psáno navýšení 15%. Při kontrole skladu ale připsáno bylo jen 7,5%, tedy o 29 ks méně. U slunečnice je to znát. Je chyba v této akci "slušňák-rošťák". Nebyla jsem sama, stalo se nám to ve spolku 3 hráčům. Vím, že to mám řešit přes podporu, ale píši to sem, jako upozornění pro další hráče, aby si to pohlídali. Není všechno zlato, co se třpytí-lidové rčení.

Ahoj,

bohužel v současné době se vysyktuje chyba u akce Slušnák a rošťák. Problém už je znám a pracuje se na jeho vyřešení.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

S pozdravem
    Rose
  • pam.dv2pam.dv2 Komentářů: 13
    upraveno 14.07.2014
    No, skvělý, zrovna probíhají údržbové práce. Tak takhle ten úkol asi nedokončím.... :-(
    pam.dv @ cs 1
    upraveno 14.07.2014
    pam.dv2 napsal: »
    No, skvělý, zrovna probíhají údržbové práce. Tak takhle ten úkol asi nedokončím.... :-(

Aktualizace byla ale ohlášená předem...
    upraveno 14.07.2014
    pam.dv2 napsal: »

ale dokončíš :) když nebudeš stíhat, můžeš vejce a kukuřici dokoupit :)
    Elis359 @ cs 1
  • kubicekpod2004kubicekpod2004 Komentářů: 259
    upraveno 14.07.2014
    Mě zas dnes naštvalo že jsem se asi překlik zmizely mi 2000 zlaťáku :mad::mad::mad:
    upraveno 15.07.2014
    Mě štve, že na fórum přijde spammer simon... pak se "zklidní" a vypadá to na pohodu... a přijde Minko... a po tom, co se zklidní i Minko, zase není klid, protože přijde Kubíček :D Já bych před prvním vstupem na fórum nechala člověku projít testem na VOP a pravidla fóra... a kdo neprojde, nemohl by přispívat :)
    tojejedno @ cs 1
    upraveno 15.07.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Mě štve, že na fórum přijde spammer simon... pak se "zklidní" a vypadá to na pohodu... a přijde Minko... a po tom, co se zklidní i Minko, zase není klid, protože přijde Kubíček :D Já bych před prvním vstupem na fórum nechala člověku projít testem na VOP a pravidla fóra... a kdo neprojde, nemohl by přispívat :)

Dovolím si poznamenat, že mezi Minkem a Kubickem ti vypadl ještě Honzík :D Ale jinak souhlas do posledního písmenka.
    upraveno 15.07.2014
    Ten mě taky napadl :D ale ten si pravidelně koleduje tak moc, že poctivým banem každý měsíc byl z fóra eliminován :D
    tojejedno @ cs 1
    upraveno 15.07.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Ten mě taky napadl :D ale ten si pravidelně koleduje tak moc, že poctivým banem každý měsíc byl z fóra eliminován :D

Já už začínám být paranoidní a napadlo mě, jestli ti tři zbylí (bez Honzíka) nejsou jeden :D
    upraveno 15.07.2014
    To snad ne :D akorát by se nemuseli vyskytovat postupně... lepší by bylo, kdyby si to odbyli najednou a pak byl klid :D
    tojejedno @ cs 1
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) Komentářů: 393CZ1
    upraveno 15.07.2014
    Rose napsal: »
    Ahoj,

bohužel v současné době se vysyktuje chyba u akce Slušnák a rošťák. Problém už je znám a pracuje se na jeho vyřešení.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

S pozdravem
    Rose

Ahoj Rose,

děkuji za odpověď. Jsem ráda,že o chybě již víte a řešíte ji. Myslela jsem, že jsem se překoukla a neumím počítat. Doufejme, že při další aktualizaci bude vše v pořádku. Děkuji.

Pohodový den

Tak1
    Tak1Player @ cs 1
  • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    upraveno 15.07.2014
    petrusha napsal: »
    Já už začínám být paranoidní a napadlo mě, jestli ti tři zbylí (bez Honzíka) nejsou jeden :D

Nejsi paranoidní jen ty, mě zas napadlo, že Honzík a Kubíček jsou tatáž osoba, byť se jejich písemný projev mírně liší :D

black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.