Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
máme složku pochvala, tak proč nevzkázat nahoru, co nás naštvalo
třeba dnes mne naštval architekt - ráno jsem dala stavět a teď přijdu z práce a vidím architekta, zatímco včera už se večer neukázal, manažeři nejspíš už nevědí, jak z lidí vytáhnout prachy - naštvaný lidi budou určitě strkat do hry
Post edited by lugilzýhgndlolů (CZ1) on
«13112

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.06.2014
    játu napsal: »
    máme složku pochvala, tak proč nevzkázat nahoru, co nás naštvalo
    třeba dnes mne naštval architekt - ráno jsem dala stavět a teď přijdu z práce a vidím architekta, zatímco včera už se večer neukázal, manažeři nejspíš už nevědí, jak z lidí vytáhnout prachy - naštvaný lidi budou určitě strkat do hry

    Ano, máme "složku" pochvala, ale máme také "složku" k architektovi ;)

    Vždyť nikdo nikdy neřekl, že architekt by měl jezdit aspoň s přibližnou pravidelností. Naštvaná být můžeš, ale to je tak všechno :)
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 19.06.2014
    že mě to naštvalo, neznamená, že někoho nenadzvedlo něco jiného
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 19.06.2014
    Ahoj, já hlavně nechápu, proč by zde mělo být vlákno, ve kterém se nadává. Myslím, že opravdu toto je naprosto zbytečné, každý, kdo chce vyjádřit nesouhlas, ho stejně vyjádří a nevěřím, že to bude jen v tomto vlákně :(
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 19.06.2014
    taky nechápu údajně ,,strategii,, managmentu a jedou dál, ale máš pravdu, když se mi to nelíbí, nikdo mne nenutí hrát :-)
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 19.06.2014
    Mne dnes naštvalo, že celý den svítí sluníčko a jen když šly moje nebohé děti domů ze školy, začalo pršet... zmokly... to by si měl někdo nahoře rozmyslet a pršet by mělo jen když sedí ve škole, aby je to nemrzelo... si snad někdo myslí, že budu investovat do pláštěnek, ne? to teda nebudu :p ....

    Asi takhle to myslíš? ;)
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 19.06.2014
    :-) no vida a pak že nikdo nebude využívat - udělej tomu nahoře ty ty ty :-)
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 19.06.2014
    Mňa dnes hrozne štve úplne všetko. Vyskočila mi platnička, som PN a na injekciách. I keď sú aj ďaleko horšie veci, naozaj to nikomu neprajem. Au
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 19.06.2014
    posílám hodně pozitivní energie a sil, foukám na dálku
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 19.06.2014
    Mě dnes strašně naštvalo, že jsem měl ráno v soutěži málo vajec! Ještě teď to nemůžu rozdýchat! :-)
  • vera35 (CZ1)vera35 (CZ1) Komentářů: 938
    upraveno 19.06.2014
    marpan napsal: »
    Mě dnes strašně naštvalo, že jsem měl ráno v soutěži málo vajec! Ještě teď to nemůžu rozdýchat! :-)

    Hezký,už dlouho mě nic tak nerozesmálo....
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 20.06.2014
    Já myslím, že když se nebanují různí minkové, sotva se dá banovat někdo, koho nadzvednul architekt.

    Přestože poslední atualizace jsou jinak celkem dobré... tak "díky" architektovi budu ještě dlouho naštvaný.

    Jinak to přirovnání s dětma, co zmoknou cestou ze školy, je sice hezký, ale ne tak docela přesný. Pláštěnka je jednorázová investice, zatímco urychlovat za zlato bych rozestavěný budovy musel při každé návštěvě architekta, pokud bych zrovna neměl štěstí, že přijede v době, kdy nic nestavím. A pomíjím to, že to, co chci třeba upgradovat, může být "nakrmené", a tedy vyžadovat urychlení také. Možná to na to urychlování ale vede, přinejmenším to tak vypadá..., pak to ovšem znamená, že nezlatkující hráči jsou ze hry, co se architekta týče. A přijde mi, že to není jen architekt, ale že to je trend... že těch věcí postupně přibývá. Jo, já vím, máme možnost hrát i zadarmo, ale... ALE... :-(
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 20.06.2014
    Architekt asi naštval spoustu hráčů. Když už jsme se alespoň trochu smířili s tím, že chodí málo, ale mohli jsme se na něj připravit, když někdo v noci napsal, že tady byl - tak nám i toto zrušili. Teď už to bude vyloženě o náhodě a nebo prostě nic nestavět a jen tupě čekat. Tohle je krok špatným směrem...
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 20.06.2014
    Myslím, že nejlepší taktika je teď prostě stavět hned po architektovi. Tedy čekat na architekta, pak pomocí něho něco vylepšit... a pak hned vylepšit něco dalšího... a zase čekat...
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 20.06.2014
    Mě dneska naštvalo, že sem spala nějak asi divně pokřivená, protože mě po ránu bolej záda. :-(



    .
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 20.06.2014
    A nebo se prostě smířit s tím, že architekt je mrtev (pro mě tedy je)... a upgradovat ostatní budovy na nižším levelu, to ještě na nějakou dobu vystačí. Za našetřené peníze jsem koupil rozšíření květinky a teď ještě přes 11 hodin likviduju křoví. Takže pokud by architekt chtěl ukázat, jak nás má rád, tak může klidně přijet... :-/
  • james13 (CZ1)james13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    upraveno 20.06.2014
    Corco napsal: »
    Já myslím, že když se nebanují různí minkové, sotva se dá banovat někdo, koho nadzvednul architekt.

    ... zatímco urychlovat za zlato bych rozestavěný budovy musel při každé návštěvě architekta, pokud bych zrovna neměl štěstí, že přijede v době, kdy nic nestavím. A pomíjím to, že to, co chci třeba upgradovat, může být "nakrmené", a tedy vyžadovat urychlení také.(
    A to není všechno, ještě je potřeba mít našetřený určitý obnos... Taky mě ten dědek v montérkách naštval. Stejně je to divný architekt v montérkách a pracovních botách :-)
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 20.06.2014
    james132 napsal: »
    A to není všechno, ještě je potřeba mít našetřený určitý obnos... Taky mě ten dědek v montérkách naštval. Stejně je to divný architekt v montérkách a pracovních botách :-)

    Jasně, to jsme ale museli mít i před změnou, takže to už by nebyl takový problém. Stačilo vždycky nachystat peníze tak, aby to pokrylo cenu toho, co chci upgradovat, což se dalo, když ty ceny jsou známý....

    On je to teoreticky (i?) mistr stavitel.


    Teda - BYL. :-(
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 20.06.2014
    wolfka napsal: »
    Mě dneska naštvalo, že sem spala nějak asi divně pokřivená, protože mě po ránu bolej záda. :-(



    .

    To máš z toho věčného vysedávání u PC.
    Měla by sis kapku zacvičit.
    Kroutit hlavou při čtení a odepisování na zbytečné a nesmyslné příspěvky, jak vidno, nestačí...
    Attachment not found.


    Attachment not found. - Miki
    (už zase jenom kroutíš hlavou..?)Attachment not found.
    chi chi...
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 22.06.2014
    když jsme u toho rozčilování se... :D mě totálně a bezpečně rozčílí když otevřu farmu a vyskáče mi tam plno okýnek s prime day a různý ty nabídky... :D
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 22.06.2014
    Mě teď naštvalo,že přijel na farmu chrochtáček a za splnění ukolu nabízí stejnou vlaječku jako minule.Kolik stejných vlaječek budeme mít?
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 23.06.2014
    samby2 napsal: »
    Mě teď naštvalo,že přijel na farmu chrochtáček a za splnění ukolu nabízí stejnou vlaječku jako minule.Kolik stejných vlaječek budeme mít?

    Naštěstí tě Chrochtáček nic nestojí, můžeš pokračovat v normální farmářské činnosti... a když ho zachráníš, dostaneš pár semínek fialek a vlaječku, co už máš. No a když ne, tak holt zdechne... "pro spořádanou mysl je smrt jen další velké dobrodružství"... :D
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 23.06.2014
    Ne že by mne to vysloveně naštvalo, ale očekával jsem "Ulétly mi včely". Tato akce se "podle pravidla" měla objevit a namísto ní je Zachraňte Pigglese. Nuž, co se dá dělat.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 30.06.2014
    Nelíbí se mi, že farmář pišta nazval některé hráče (počítám se skromně mezi ně :P) duševními mrzáky, za což mu bylo jeho vlákno zamčeno, takže se člověk v místě urážky nemohl už (ani slušně!) ohradit. Na druhou stranu to zamčení samozřejmě chápu, a tak jsem pištovi napsal soukromou zprávu, protože nestojím o hádku, ale chtěl jsem mu jen vysvětlit svůj přístup, že to není nic osobního... Od doby zamčení vlákna se už ovšem na fóru neukázal a moje zpráva je tedy bez odpovědi. Nadto si ještě nastavil, že je PERSONA NON GRATA, takže se staví do pozice mučedníka (ukřivděného, chcete-li méně důrazný pojem). To, že si někteří tento řádek mohou měnit a někteří ne, je další věc, která se mi nelíbí, ač u většiny lidí mi využití tohoto pole nikterak nevadí.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 04.07.2014
    soutěžím ráno když přijdu dokud mám všeho hodně - štve mě, že pořád s levli o hodně výš - jsem 71 level - dnes soupeři 66, 101, 114, 122, 149 - ty soutěže jsou fakt na nic, leda zabavit ty co by se jinak nudili
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.07.2014
    víte co štve mě?? že si neustále někdo na soutěže stěžuje.. bylo tu o nich všechno řečeno několikrát a stále se najdou lidé, kteří to musí psát znovu.. píšeš, že soutěžíš ráno.. já soutěže pouštím celý den.. jednou jsem nejvyšší level, podruhé nejnižší, tak to prostě chodí
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    upraveno 04.07.2014
    mě dneska naštvalo že celý den dopoledne sázím, seju poklízím a sklízím a mám jen dvě včelky
  • KamzikUserKamzikUser Komentářů: 15
    upraveno 04.07.2014
    ani mne sa nepáči ako padajú včely mne vypadli len tri potom ako sa to má stihnúť za ten čas ktorý je na to určený
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 04.07.2014
    Dejte slunečnici a z každého pole vypadne včelka. Už jich mám 8.
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 04.07.2014
    Mě zrovna teď naštvalo,že mám rozjetou soutěž a vypadla mi farma a ne a ne se znova přihlásit.
  • chechtorchechtor Komentářů: 30
    upraveno 04.07.2014
    Že je sluníčko silné a teď je krásně vykreslené moje triko na mém těle :D
Sign In to comment.