Domů Czech Otázky ke hře

Nabídky Big Farm - Omar

The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
upraveno 19.02.2017 v Otázky ke hře
Asi pět minut před půlnocí se mi změnila nabídka u Omara a jako "příští nabídka" se objevilo něco, co jsem chtěl koupit. Protože jsem si ale celkem jednoduše spočítal, že bazar o půlnoci zmizí a té nabídky už se nedočkám, chtěl jsem tu současnou za zlaťáky přeskočit. Nicméně šipka na přeskočení byla šedá - tzn. nešlo za zlaťáky přeskočit? Proč? Další bug?
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 27.05.2014
    Ahoj,

    bohužel chybu na toto téma jsme zatím nezaznamenali. Bohužel je teď těžké prověřit výskyt chyby. Kdyby se ti v budoucnosti tato chyba opakovala, udělej prosím kopii obrazovky, tzv. screenshot, a pošli ho na support nebo zde na fórum.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 27.05.2014
    Jasně. Pokusím se, až zase přijde.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 01.06.2014
    Posílám výřez ze slíbeného screenu - těsně před půlnocí (screen je asi z 23:57, tři minuty potom Omar zmizel) už nejde přeskočit nabídka. Tlačítko na přeskočení je šedé (místo modré) a nejde zmáčknout - tzn. nejde za zlaťáky přeskočit na nabídku, o kterou má člověk zájem a které už by se ale normálně čekáním nedostal (protože Omar dřív zmizí).

    Attachment not found.
  • Hadak2Hadak2 Komentářů: 378
    upraveno 11.07.2014
    Na fóru jsem nenašel vhodnější vlákno a kvůli jednomu dotazu nebudu zakládat další.
    Nechci být považován za Šťouru, ale přesto se ptám:
    "Kde lze uvedenou dekoraci koupit za plnou cenu, ze které je vypočítána sleva u Omara?"
    Attachment not found.
    Možná jsem "blbej" a neumím hledat, ale fakt jsem ji nikde neobjevil...Attachment not found.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.07.2014
    Hadak2 napsal: »
    Na fóru jsem nenašel vhodnější vlákno a kvůli jednomu dotazu nebudu zakládat další.
    Nechci být považován za Šťouru, ale přesto se ptám:
    "Kde lze uvedenou dekoraci koupit za plnou cenu, ze které je vypočítána sleva u Omara?"
    Attachment not found.
    Možná jsem "blbej" a neumím hledat, ale fakt jsem ji nikde neobjevil...Attachment not found.

    Zrovna tady si myslím, že je původní cena smyšlená, protože zahradní čerpadlo jinde než v kole štěstí získat nejde. A nebo mi taky něco uniklo :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.07.2014
    a není někdy zahradní čerpadlo jako bonus při time primes (nejsem si jistá, jak se to jmenuje)? pokud by tam bylo, tak by bylo oceněno nějakou částkou a u omara by to bylo jakoby se slevou
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 14.07.2014
    Díky za obě odpovědi. :)
    Těžko se přiklání k jedné z nich. Pokud by měla pravdu black-.-angel, považoval bych tu nabídku, mírně řečeno, za nekorektní.
    A jestliže by měla pravdu Elis359, potom bych si musel myslet, že ta cena bude stanovena poměrem k jiným dekoracím, případně rovnou "uvařená z vody".
    V každém případě přímo cítím, jak mě někdo "tahá za fusekli".
    Připomíná mi to totiž častokrát viděné "slevy" v různých obchoďácích, kde si můžeš "v akci" koupit věc za pouhých 100,- Kč a u toho je velkými číslicemi napsaná a přeškrtnutá cena 200,- Kč.
    A za 200,- to nikdo nikdy a nikde nenabízel... :(
    Suma sumárum, nabídky od Omara mě opravdu "neberou". Zvlášť "rostu", když mi nabídne za x desítek tisíc zlaťáků pár milionků dolarů. Podle mého je "směnečný kurs" zlatky vůči dolaru někde úplně jinde...
    Ale to musí posoudit ten, kdo ty dolary potřebuje tak nutně, že po té nabídce (se slevou!) skočí...
    Attachment not found.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 07.10.2014
    Já mám pocit, že se něco děje s časem, vždycky když dojde Omar. Nevím, možná jsem paranoidní. Kouknu se na nabídku, dobrý, nic zajímavýho, jdu pryč, přijdu za hodinu třeba a je tam ta druhá nabídka, která měla být ale dávno už pryč. Taky se vám to stává? Příklad ze včerejška: Nabídka jedna semena fialek, čas zmizení 9:36, druhá nabídka měla být slunečnice a humus, za hodinu a půl po dalším přihlášení vysely ty stejné slunečnice s humusem a zbývalo ještě 3:26 asi tak nějak. Není to poprvé, co se mi tohle stalo. Jaká je pravděpodobnost, že Omar zopakoval tutéž nabídku, aby tam byla v okamžiku přihlášení, kdžy neví čas mého příchodu? (Snad jsem to napsala srozumitelně, i já sama mám s tom guláš... :D)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2014
    Bri10 napsal: »
    Já mám pocit, že se něco děje s časem, vždycky když dojde Omar. Nevím, možná jsem paranoidní. Kouknu se na nabídku, dobrý, nic zajímavýho, jdu pryč, přijdu za hodinu třeba a je tam ta druhá nabídka, která měla být ale dávno už pryč. Taky se vám to stává? Příklad ze včerejška: Nabídka jedna semena fialek, čas zmizení 9:36, druhá nabídka měla být slunečnice a humus, za hodinu a půl po dalším přihlášení vysely ty stejné slunečnice s humusem a zbývalo ještě 3:26 asi tak nějak. Není to poprvé, co se mi tohle stalo. Jaká je pravděpodobnost, že Omar zopakoval tutéž nabídku, aby tam byla v okamžiku přihlášení, kdžy neví čas mého příchodu? (Snad jsem to napsala srozumitelně, i já sama mám s tom guláš... :D)

    Neřekla bych, že se děje něco s časem. Problém spíš bude v tom, že Omar nabízí ty samé nepotřebnosti stále dokola :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 07.10.2014
    Bri10 napsal: »
    Já mám pocit, že se něco děje s časem, vždycky když dojde Omar. Nevím, možná jsem paranoidní. Kouknu se na nabídku, dobrý, nic zajímavýho, jdu pryč, přijdu za hodinu třeba a je tam ta druhá nabídka, která měla být ale dávno už pryč. Taky se vám to stává? Příklad ze včerejška: Nabídka jedna semena fialek, čas zmizení 9:36, druhá nabídka měla být slunečnice a humus, za hodinu a půl po dalším přihlášení vysely ty stejné slunečnice s humusem a zbývalo ještě 3:26 asi tak nějak. Není to poprvé, co se mi tohle stalo. Jaká je pravděpodobnost, že Omar zopakoval tutéž nabídku, aby tam byla v okamžiku přihlášení, kdžy neví čas mého příchodu? (Snad jsem to napsala srozumitelně, i já sama mám s tom guláš... :D)

    já si toho všimla taky.. myslím, že je nějaké náhodné pořadí a neběží to, když jsme odhlášení.. já mám dokonce pocit, že někdy, i když mám farmu zapnutou, ale jsem dlouho neaktivní, tak nabídka nepřeskakuje.. protože jednou jsem tam měla, že si za 8 minut budu moct vyzvednou doláče zadarmo, ale zapomněla jsem na to a vzpomněla jsem si snad po půl hodině (mezitím jsem byla pryč od pc) a ta nabídka tam furt byla a neměla jsem to natěsno, takže to nemohlo být, že by to šlo normálně a jen ještě nedoběhl čas
    nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně, ale prostě je to rozbitý :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.10.2014
    Jo, Omara vnímám podobně - když se odhlásím, počítadlo času se zastaví a po přihlášení do hry pokračuje v původním kolotoči tam, kde skončil.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 08.10.2014
    Fuj to mám radost, že nejsem sama, kdo s ním má takovou zkušenost.:D

    Ale i zlatkový věci občas selžou, vzpomeňme minutou ticha na nemožnost vylepšit ostrovní banku, ani za zlatky to nešlo, ba ani za zlatý tele :D.
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 08.10.2014
    Bri10 napsal: »
    Já mám pocit, že se něco děje s časem, vždycky když dojde Omar. Nevím, možná jsem paranoidní. Kouknu se na nabídku, dobrý, nic zajímavýho, jdu pryč, přijdu za hodinu třeba a je tam ta druhá nabídka, která měla být ale dávno už pryč. Taky se vám to stává? Příklad ze včerejška: Nabídka jedna semena fialek, čas zmizení 9:36, druhá nabídka měla být slunečnice a humus, za hodinu a půl po dalším přihlášení vysely ty stejné slunečnice s humusem a zbývalo ještě 3:26 asi tak nějak. Není to poprvé, co se mi tohle stalo. Jaká je pravděpodobnost, že Omar zopakoval tutéž nabídku, aby tam byla v okamžiku přihlášení, kdžy neví čas mého příchodu? (Snad jsem to napsala srozumitelně, i já sama mám s tom guláš... :D)

    Taky jsem se nad tím párkrát pozastavila, akorát s tím rozdílem, že já farmu přes den téměř nevypínám (ani když odcházím z domu a vím, že se třeba do hodiny vrátím. Jsem ráda, že to není jen můj pocit. :)
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 08.10.2014
    cencen napsal: »
    Taky jsem se nad tím párkrát pozastavila, akorát s tím rozdílem, že já farmu přes den téměř nevypínám (ani když odcházím z domu a vím, že se třeba do hodiny vrátím. Jsem ráda, že to není jen můj pocit. :)

    Mám to stejně. Myslela jsem si, že mi jen cuká voko :)
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 03.03.2015
    Ahoj,chtěla jsem se zeptat,proč se ztratil z nabídky bazaru Big Farm certifikát na těžbu zlata.Dříve se pokaždé aspon jednou,dvakrát objevil,jak se to točilo pořád dokola a ted už po čtvrté za celý den,až do půlnoci ani jednou.Jsem doma a mám možnost to sledovat.Dnes mám hru puštěnou v podstatě od rána a situace se opět opakuje.všechny nabídky jsou po několikáté pořád stejně se opakující,jen ten certifikát ani jednou.Nevíte někdo,prosím,proč už to tam nemáme?Děkuji za odpověd
    Post edited by helca43 (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.03.2015
    Ahoj, nabídky padají náhodně.

    Ke mně například byl dnes Omar velmi štědrý - tuto licenci mi nabídl hned dvakrát. Prvně krátce po půlnoci, podruhé asi před hodinkou. Takže ji stále nabízí, jen to chce vychytat ten správný čas :)
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 03.03.2015
    Aha,tak v tom případě se asi neobjevuje jen mě.Jak už jsem napsala,jsem připojená stále a opravdu to ve dny,kdy je tady sleduju prakticky nepřetržitě.No,asi to nemá vysvětlení.Děkuji za odpověd
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.03.2015
    Helčo, věřím, že se nejedná o chybu :) Já nabídku na licenci dostala tentokrát dvakrát, posledně jednou a předtím jsem ji neviděla snad několik měsíců. Neznamená, že se ti při každé Omarově návštěvě musí tato nabídka zobrazit. Stejně tak jako se může stát, že ji dostaneš zrovna v době, kdy jsi na chvilku mimo počítač.

    Ale tato nabídka tam stále je, nezmizela :)
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 03.03.2015
    Dobře budu teda doufat dál:D,že se zase někdy objeví.Moc díky a hezký večer
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.02.2017
    I tobě a držím palce, ať se ti taky ukáže :)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Pizlici (CZ1)Pizlici (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 09.01.2017
    Ahoj, 
    u Omara se dá koupit dekorace s názvem Ukazatel štěstí za šílené množství zlatek (skoro 90 000). Přináší jen jednu spokojenost, ale je u toho napsáno, že po vylepšení se účinek zlepší. Víte někdo, jak tedy ta dekorace vypadá po tom vylepšení? Přijde mi to naprosto nesmyslné za tolik zlatek. Nedovedu si představit jak to může být výhodné.
    Díky za info :)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pizlici napsal(a):
    Ahoj, 
    u Omara se dá koupit dekorace s názvem Ukazatel štěstí za šílené množství zlatek (skoro 90 000). Přináší jen jednu spokojenost, ale je u toho napsáno, že po vylepšení se účinek zlepší. Víte někdo, jak tedy ta dekorace vypadá po tom vylepšení? Přijde mi to naprosto nesmyslné za tolik zlatek. Nedovedu si představit jak to může být výhodné.
    Díky za info :)
    Ahoj, výhodou této dekorace je její velikost. Následně jde spokojenost zvýšit u zahradní architektky. Vizuál dekorace se však s vylepšením nemění, pouze body spokojenosti.
  • Lilca95 (CZ1)Lilca95 (CZ1) Komentářů: 13
    Ahojky, chtela jsem se jen zeptat. Na farme nahore je stanek s bazarem, jak ukazuje zlevnene nabidky za zlataky. Zajimalo by me k cemu jsou bedynky s nazvem: Balicek uzitecnosti, k cemu to je ci co to obsahuje. Dekuju
  • nadnika (CZ1)nadnika (CZ1) Komentářů: 39
    Když si je rozklikneš (modré i) ukáže se ti, co obsahují. Nevím, jestli se nabízí všem stejné, ale mně momentálně nabízí v balíčku užitečnosti 50x krmivo z mořských řas, 20x hnojivo z moř. řas a 2x humus z moř. řas a to za 2500 zlatých
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nabízí totéž, nabídky se ale po několika návštěvách mění, bývají tam i různé dekorace nebo vzhledy.
  • amithien (CZ1)amithien (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Zdravím, prosím o radu. Koupila jsem si za zlatky dekoraci Štěněcí život a bohužel jí v inventáři nikde nevidím. Prosím o radu, kde ji tedy mám hledat, či zda se jedná o bug? Děkuji
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    To není dekorace, je to vzhled psí boudy. Takže zkus klepnout na boudu, jdi do vylepšování a nahoře by měl být kbelíček s barvou - vzhledy. Tam by vzhled měl jít vybrat.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 21.02.2017
    amithien (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, prosím o radu. Koupila jsem si za zlatky dekoraci Štěněcí život a bohužel jí v inventáři nikde nevidím. Prosím o radu, kde ji tedy mám hledat, či zda se jedná o bug? Děkuji
    Ahoj.
    V inventáři ji nenajdeš. je to vzhled na psí boudu. 
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • amithien (CZ1)amithien (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Aha, to mě nenapadlo. Děkuji všem za odpovědi, už jsem to našla. Příště budu víc koukat na popisky :smile:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kdybyste někdo dumal nad tím, pro co teď Omar nabízí vzhled, je pro zahradnictví na hlavní farmě.


Sign In to comment.