Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy s přihlášením do hry

1311

Komentáře

  • Oriana4 ()Oriana4 () Komentářů: 98
    upraveno 23.02.2014
    skoumal2 napsal: »
    Dovolím si nesouhlasit. Pokud se někdo dostane na celý internet, akorát na farmu ne, tak bude nějaký problém i na straně farmy. Moje hypotéza je taková, že farma jede na několika serverech, které mají různé číselné adresy, ale stejnou adresu bigfarm.goodgamestudios.com:
    $ nslookup bigfarm.goodgamestudios.com
    Server:		93.153.117.1
    Address:	93.153.117.1#53
    
    Non-authoritative answer:
    bigfarm.goodgamestudios.com	canonical name = akamai.goodgamestudios.com.edgesuite.net.
    akamai.goodgamestudios.com.edgesuite.net	canonical name = a1945.b.akamai.net.
    Name:	a1945.b.akamai.net
    Address: 23.62.237.39
    Name:	a1945.b.akamai.net
    Address: 23.62.237.9
    

    Modem si může pamatovat jednu z těchto adres, a pokud právě tento server lehne, modem "nenapadne" pátrat po záložním. Proto může pomoci reset modemu.

    To je i můj názor. Pokud celý internet běží bez problémů až na tuto jednu stránku, nejde to ani v jiných prohlížečích a navíc se sejde víc lidí, kteří mají problémy ve stejnou dobu, tak to rozhodně není chyba jejich počítačů. Navíc je spousta hráčů, kteří na fórum ani nenapíšou, takže postižených mohlo být mnohem víc. Situace je zdá se vyřešena, tak snad nám to vydrží.
  • LT1LT1 Komentářů: 0
    upraveno 03.03.2014
    Chcem sa spýtať čo sa stalo, že som sa nemohla od stredy prihlásiť až do dnes?Skúšala som sa prihlásiť aj i iného pc a tam mi písalo že zadávam nesprávne prihlasovacie meno a pritom viem určite, že som meno zadávala správne..tým pádom som nemohla dokončiť úlohu a získať rozprávkovú vežu a celkovo som dosť pozadu s hrou..za odpoveď ďakujem
    Post edited by LT1 on
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 03.03.2014
    Ahoj. si si istá že máš správnu vlajku a server nastavený?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 03.03.2014
    Minko 700 napsal: »
    Ahoj. si si istá že máš správnu vlajku a server nastavený?
    Robilo to aj mne. Na SK. Musela som zvoliť inú krajinu, potom sa vrátiť na SK a potom to už šlo.
  • MáriaB. (CZ1)MáriaB. (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    upraveno 27.05.2014
    ahoj,muze mi nekdo vysvetlit,proc se nemuzu prihlasit do hry?dekuji
  • Hadak2Hadak2 Komentářů: 378
    upraveno 27.05.2014
    MáriaB. napsal: »
    ahoj,muze mi nekdo vysvetlit,proc se nemuzu prihlasit do hry?dekuji

    Na to, aby Ti někdo dal vyčerpávající odpověď, uvádíš dotaz ve velmi všeobecné rovině.
    Asi by to chtělo více informací k Tvému problému..
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.05.2014
    MáriaB. napsal: »
    ahoj,muze mi nekdo vysvetlit,proc se nemuzu prihlasit do hry?dekuji

    Na takto všeobecnej dotaz bez detailů můžu doporučit pouze návody ve hře (konkrétně Co dělat, když mi nejde načíst hra...): http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?17597-Co-d%C4%9Blat-kdy%C5%BE-mi-nejde-na%C4%8D%C3%ADst-hra-nebo-m%C3%A1m-jin%C3%A9-probl%C3%A9my-%28-sek%C3%A1n%C3%AD-zpomalen%C3%AD.....%29
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 27.05.2014
    MáriaB. napsal: »
    ahoj,muze mi nekdo vysvetlit,proc se nemuzu prihlasit do hry?dekuji

    nic než "nevím" odpovědět opravdu nejde :)... nefunguje ti heslo, nenaskočí přihlašovací obrazovka, nenačte se hra? pak ti možná někdo poradí :)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 08.07.2014
    Ahoj,

    nemohu se přihlásit do hry. Opět po hotfixu chyba.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Ahoj,

    nemohu se přihlásit do hry. Opět po hotfixu chyba.

    Takové ty běžné ozdravovací kroky jsi zkoušela? Mně většinou stačí jen f5, ale zkus promazat i cookies, mezipaměť..
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 08.07.2014
    Takové ty běžné ozdravovací kroky jsi zkoušela? Mně většinou stačí jen f5, ale zkus promazat i cookies, mezipaměť..

    Restartovala jsem noťas, cookis a mezipaměť nemažu, udělají se tím další chyby. Ale našla se příčina. Support naštvalo to moje brblání a navýšil mi tu louku. Tím to bylo, že jsem se nemohla přihlásit. Ano F5 stačí, je to dobrá klávesa.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.07.2014
    Tak1Player napsal: »
    Restartovala jsem noťas, cookis a mezipaměť nemažu, udělají se tím další chyby. Ale našla se příčina. Support naštvalo to moje brblání a navýšil mi tu louku. Tím to bylo, že jsem se nemohla přihlásit. Ano F5 stačí, je to dobrá klávesa.

    Tak hlavně, že je to v pořádku. Bez F5 by tahle hra nešla ani hrát :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 08.07.2014
    Tak hlavně, že je to v pořádku. Bez F5 by tahle hra nešla ani hrát :D

    tak mě ta hra má asi ráda :D když řeknu, že to tlačítko používám tak jednou do měsíce, tak možná budu ještě přehánět :D ani si už nepamatuju, kdy a proč jsem ho použila naposled :D
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 19.01.2015
    Ahoj,
    nejde se vůbec přihlásit do hry je to jméno pinpongacek
    díky za opravu
    Post edited by PINEC789 on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 03.01.2015
    Přihlašuješ se na správném serveru..?
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 03.01.2015
    přihlašuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.01.2015
    A lze nějak přiblížit to, že se nemůžeš přihlásit? Píše to něco? Nebo co se děje?

    Možností je totiž celá řada. Špatné heslo, špatný server, nepromazaná mezipaměť prohlížeče a flash playeru, neaktualizovaný flash player, zablokovaná farma z důvodu multiúčtu... Kdybys nám to přiblížil, jistě bychom byli schopni ti lépe poradit :)

    Můžeš mrknout sem, je tam pár rad, jak postupovat:
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?17597-Co-d%C4%9Blat-kdy%C5%BE-mi-nejde-na%C4%8D%C3%ADst-hra-nebo-m%C3%A1m-jin%C3%A9-probl%C3%A9my-%28-sek%C3%A1n%C3%AD-zpomalen%C3%AD.....%29&p=136804&viewfull=1#post136804
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?27046-N%C3%A1vod-jak-se-p%C5%99ihl%C3%A1sit-do-hry-zapomenut%C3%A9-heslo&p=266819&viewfull=1#post266819
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 03.01.2015
    díky za rady nakonec jsem si nechala zaslat heslo na email a jde to
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.01.2015
    Tak jsem ráda, že je to v pořádku :)

    Problém tedy vyřešen a vlákno zamykám :)

    edit: znovuodemčeno pro přetrvávající problémy
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 04.01.2015
    Ahoj,
    včera jsem psala, kvůli tomu že se nemohu přihlásit pod jménem pinpongacek, ale nakonec jsem se dokázala dostat do hry a teď se zase nemohu přihlásit do hry hlísí to špatné heslo ale to heslo je určitě správné.

    nevím co mám dělat


    díky za rady
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    Zkus si nechat poslat nové heslo na email. (funkce zapomenuté heslo u přihlašování)
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 04.01.2015
    tohle jsem zkoušela nejde to

    je zajímavé že jsem to zkoušela a nešlo to a teď to jde, je to divné
    ALE ABYCH MĚNILA KAŽDÝDEN HESLO TO SE MI OPRAVDU NECHCE KDE JE CHYBA NENÍ TO NORMÁLNÍ.

    edit: sloučení příspěvků - příště prosím využij funkci "upravit příspěvek" (black-.-angel)
  • menp (SK1)menp (SK1) Komentářů: 81
    upraveno 04.01.2015
    ak máš v hesle y alebo z, tak potom si daj pozor, či máš zapnutú českú alebo medzinárodnú klávesnicu a prípadne či máš zapnutý NUMLOCK, keď píšeš na numerickej časti klávesnice.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    Napiš na podporu a popiš jim tyto problémy. Normální to určitě není :)

    A máš bezpečné heslo? Jestli se ti třeba někdo nedostává na účet a heslo nemění...
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 05.01.2015
    PINEC789 napsal: »
    Ahoj,
    včera jsem psala, kvůli tomu že se nemohu přihlásit pod jménem pinpongacek, ale nakonec jsem se dokázala dostat do hry a teď se zase nemohu přihlásit do hry hlísí to špatné heslo ale to heslo je určitě správné.

    nevím co mám dělat


    díky za rady

    Patrně Tě zablokovali? Zdá se, že máš dvě farmy, což je proti pravidlům.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Když je zablokovaná farma, hlásí to, že je zablokovaná. Na to jsem se ptala předevčírem, odpovědi se mi nedostalo, takže kdo ví.

    Každopádně podpora o zablokování farmy emailem nijak neinformuje, takže ať je to jakkoli a nechceš zde zveřejňovat detaily, obrať se na podporu.
  • BajbojkaPlayer (CZ1)BajbojkaPlayer (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 15.01.2015
    akojte vsetci...mam jeden problem s ktorym si neviem rady a budem velmi rada ak mi ho pomozete vyriesit...na PC mam nastavene automaticke prihlasenie uz od zaciatku a kedze uz sa tu zdrzujem dost dlho tak mi vypadli prihlasovacie udaje z hlavicky:D napisala som si aj o radu ale poslali mi len prihlasovacie udaje na forum...a teraz pride to dolezite:prihlasovacie udaje na forum su totozne s tymi s ktorymi sa prihlasim aj do hry???...idem totiz menit PC...za spravnu odpoved dopredu velmi pekne dakujem:D...papa
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 15.01.2015
    pokud jsi si neměnila heslo, tak by údaje měli být stejné.. ale není přece nic jednoduššího, než si to ověřit.. odhlaš se (pokud ti to nejde, tak si promazej cookies a to by ti mělo heslo smazat taky) a zkuš se přihlásit pomocí údajů, které ti podpora poslala
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    akojte vsetci...mam jeden problem s ktorym si neviem rady a budem velmi rada ak mi ho pomozete vyriesit...na PC mam nastavene automaticke prihlasenie uz od zaciatku a kedze uz sa tu zdrzujem dost dlho tak mi vypadli prihlasovacie udaje z hlavicky:D napisala som si aj o radu ale poslali mi len prihlasovacie udaje na forum...a teraz pride to dolezite:prihlasovacie udaje na forum su totozne s tymi s ktorymi sa prihlasim aj do hry???...idem totiz menit PC...za spravnu odpoved dopredu velmi pekne dakujem:D...papa

    Otevři si hru v anonymním okně nebo jiném počítači a na přihlašovací stránce vpravo nahoře pod loginem a heslem je funkce "Zapomenuté heslo", když na něj klikneš, mělo by ti z podpory na email přijít nové heslo do hry. Jinak pokud jsi heslo neměnila, na fórum i do hry je stejné.
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 15.01.2015
    majko42 napsal: »
    Zdravim mam problem,neda sa mi prihlasit na ucet...zadavam i zmenu hesla....i zabudnuteho hesla.no stale mi to nefunguje....svoj ucet som objavil v spolku oravci..v ktorom som sa neregistroval....
    Postup ktory som skusil
    1.normalne sa prihlasit...heslo mi nebere
    2.zadal som zabudnute heslo..zmenil som si v profile heslo potvrdilo mi to ...no prihlasenie mi opat nefungovalo
    3.zmena emailu...opakovana skuska hore pisaneho....opat nic
    Za detailne presetrenie problemu vopred dakujem.

    Skutečně to vypadá na zcizenou farmu(????)
Sign In to comment.