Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Důl

136

Komentáře

  • Ivanas17 (DE1)Ivanas17 (DE1) Komentářů: 22
    upraveno 08.01.2014
    GirlAkriv napsal: »
    Protože je to tak schválně, aby lidi víc utráceli za zlatky :-) Za virtuální bezcennou měnu nic zlatého nekoupíš :-)

    Pořiď si paypal nebo kupuj karty paysafe. Budeš mít připsáno okamžitě a o dost levněji než z mobilu.

    Co je ta karta paysafe???A jaký je postup(kde ji seženu?Děkuji Ivana
  • Káťako2Káťako2 Komentářů: 331
    upraveno 09.01.2014
    laura992 napsal: »
    Tak to ale musíš mať poriadne šťastie :p

    Když zatočíš asi 8x zasebou v kole štěstí, tak se ti dostane jedno prémiový kolo štěstí a tam už je věrší šance. A když ne povolení k těžbě, tak nějakou jinou super odměnu.
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 09.01.2014
    Ivanas682 napsal: »
    Co je ta karta paysafe???A jaký je postup(kde ji seženu?Děkuji Ivana
    Hlavně běž přes českou adresu paysafecard.cz, sice se dostaneš na stejné stránky, ale v češtině a s českými odkazy na nákup.
    Důležitá věc, zbytky z použitých karet se dají dále zadávat a sčítat z více takových částečně vyčerpaných. Lidi mívají strach, že karta nejde využít "do dna".
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    upraveno 10.01.2014
    Zlatou licenci jsem měla v tajemné bedně i v kole štěstí.
  • KajakoKajako Komentářů: 10
    upraveno 10.01.2014
    můžeš to vytočit při jakpotové otáčce v kole štěstí . jakpotová otáčka je po 8 otáčkách
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 10.01.2014
    Kajako napsal: »
    můžeš to vytočit při jakpotové otáčce v kole štěstí . jakpotová otáčka je po 8 otáčkách

    Taky je teď v Prima Day - 5x licence na těžbu zlata - takže pro Ty, kteří si čas od času zlato kupují....
  • katkasladek2katkasladek2 Komentářů: 3
    upraveno 25.03.2014
    Ahoj, mám dotaz. V neděli při akci Prime day jsem si koupila přes svůj osobní účet zlaťáky. A k tomu mělo být i 12 licencí na těžbu zlata. Zlaťáky jsem obdržela ale ty licence nikoliv. Můžete mi poradit, kam se mi ty licence poděly?Díky za radu.
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 25.03.2014
    Měla bys je mít v inventáři, ve škatuli vybavení. Jestli je tam nemáš, budeš muset napsat na podporu... :(
  • katkasladek2katkasladek2 Komentářů: 3
    upraveno 25.03.2014
    Děkuji za odpověd:)Ještě jsem se tě chtěla zeptat,kde je ta podpora????
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 25.03.2014
    Děkuji za odpověd:)Ještě jsem se tě chtěla zeptat,kde je ta podpora????

    Ahoj, vpravo nahoře, vedle počtu pracovníků a lišty spokojenosti, máš tlačítka. Fórum, odhlášení, nastavení hry a podpora - to je smajlík se sluchátky :D
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 25.03.2014
    Děkuji za odpověd:)Ještě jsem se tě chtěla zeptat,kde je ta podpora????

    Ahoj, na podporu se dosataneš bud ze hry - je tam tlačítko podpora, nebo z této adresy: http://support.goodgamestudios.com/

    Musíš vyplnit dotazník - emailová podpora a odeslat :)
  • stelinocka (CZ1)stelinocka (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 30.01.2017
    prosim vas mohol by mi niekto porsdit ako a kde mozem ziskat POVOLENI K TEZBE ZLATA ?? a ako často to ziskavate vy alebo ako často sa to da ziskať :D PROSIM poradte mi :D dakujem ;)Attachment not found.Attachment not found.]
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.04.2014
    Mě třeba investice 1.500 zlata Omarovi za licenci příjde jako dobrá. Získám sice vlastně jen 500 zlata, ale... každej kousek dobrej. :-) Už jsem takto koupila dvě. :-)
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 08.04.2014
    Ahoj, já si zrovna včera vytočila licenci k těžbě zlata na kole štěstí. Stalo se mi to poprvé, takže jsem měla velkou radost :D Jinak taky využívám nabídek na licenci od Omara :) - přesně jak píše Wolfka - sice je čistý zisk jen 500 zlatek, ale pořád to jsou zlatky navíc. :)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 08.04.2014
    Já si kupuju i kombo žetony + licence. :D
  • milena 2252 (CZ1)milena 2252 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 17.04.2014
    Ahoj, koupila jsem v akci licenci na výrobu zlata v dole, několik jsem vyhrála v kole štěstí. Předtím to fungovalo, ale teď už asi 5x, když zadám výrobu odečte se mi 2000 zlaťáků jako kdybych ji znovu kupovala. Přitom licence se odečte. Psala jsem už Hanah i na podporu, ale zatím žádná odpověď. Přece si jednu licenci nebudu dvakrát kupovat.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 17.04.2014
    milena 2252 napsal: »
    Ahoj, koupila jsem v akci licenci na výrobu zlata v dole, několik jsem vyhrála v kole štěstí. Předtím to fungovalo, ale teď už asi 5x, když zadám výrobu odečte se mi 2000 zlaťáků jako kdybych ji znovu kupovala. Přitom licence se odečte. Psala jsem už Hanah i na podporu, ale zatím žádná odpověď. Přece si jednu licenci nebudu dvakrát kupovat.

    Návod na výrobu v dole: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?24547-Novinka-ve-h%C5%99e-Zlat%C3%BD-d%C5%AFl-pouze-na-%C4%8Dten%C3%AD

    Spuštění produkce zlata (zaplatíš 2.000 zlata a 1 licenci; získáš pak 4.000 zlata)
    iLa7W.jpg
  • Bufik (CZ1)Bufik (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 01.05.2014
    Tak před zhruba půl hodinou po příchodu architekta a novou nabídkou koupě zlata (které nemám momentálně chuť využít), mi z mého účtu zmizelo 2.000,- zlaťáků, psala jsem na podporu, to jsem zvědavá jak se tohle řeší a jestli vůbec! Máte někdo takovou zkušenost?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 01.05.2014
    Bufik2 napsal: »
    Tak před zhruba půl hodinou po příchodu architekta a novou nabídkou koupě zlata (které nemám momentálně chuť využít), mi z mého účtu zmizelo 2.000,- zlaťáků, psala jsem na podporu, to jsem zvědavá jak se tohle řeší a jestli vůbec! Máte někdo takovou zkušenost?

    Nepustil jsi náhodou důl?
  • Bufik (CZ1)Bufik (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 01.05.2014
    hanah napsal: »
    Nepustil jsi náhodou důl?
    jo, za to se platí 2000? to je krutý, že sem ten žeton vůbec kdy chtěla, dík za upozornění :-((((
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 01.05.2014
    Bufik2 napsal: »
    jo, za to se platí 2000? to je krutý, že sem ten žeton vůbec kdy chtěla, dík za upozornění :-((((

    Za dva dny ale vytáhneš z dolu 4 000 ;)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 01.05.2014
    Bufik2 napsal: »
    jo, za to se platí 2000? to je krutý, že sem ten žeton vůbec kdy chtěla, dík za upozornění :-((((

    Pokud máš licenci na zlato, tak je to přece úžasná investice.. 2.000 zlata zdarma (jen za dva dny čekání) :)

    Horší by bylo, jestli se zjistí, žes jen někde něco urychlila... každopádně podpora to dohledá, co se s tvýma zlaťákama dělo.
  • PBD2PBD2 Komentářů: 2
    upraveno 13.05.2014
    Dobrý den.

    Prosím jak získat povolení k těžbě zlata?

    Je to jen o náhodě(mlýn) nebo lze to povolení někde přímo zakoupit?

    Díky.

    PBD
  • PiskomilkaPiskomilka Komentářů: 41
    upraveno 13.05.2014
    Povolení k těžbě zlata se získají vždy za zlaté:
    a) V Omarově bazaru
    b) na kole štěstí
    c) v Prime Day
    Snad jsem na nic nezapomněla...
    Z mlýna padá jen povolení k těžbě 4000 dolarů.
  • PBD2PBD2 Komentářů: 2
    upraveno 13.05.2014
    Díky:)

    A i když budu za blba,tak se optám,když nevím:) -co je to ten Omarův bazar prosím?
  • PiskomilkaPiskomilka Komentářů: 41
    upraveno 13.05.2014
    To se ti občas za farmou objeví takový týpek, který prodává za zlaté zlevněné zboží. Dovolím si hodit odkaz na naše stránky: http://oderska-farma.webnode.cz/specialni-akce/vyhodna-nabidka-omar/
  • PBD2PBD2 Komentářů: 2
    upraveno 13.05.2014
    Jo,tak toho znám,jen jsem nevěděla že je to Omar:)

    Díky moc za info a odkaz:)

    Přeji hezký den:)

    Pavla-PBD
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 13.05.2014
    Diskuzi k dotazům na Zlatej důl tu taky máme, příště se ptej, prosím, tam... ;-)
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?24550-Zlat%C3%BD-d%C5%AFl-vl%C3%A1kno-k-pokl%C3%A1d%C3%A1n%C3%AD-ot%C3%A1zek

    Licence na zlato se dá získat:
    - za splnění úkolu (vylepšení dolu na úroveň 2)
    - z různých Prime Day akcí (čili za nákup zlata za reálný peníze)
    - v jackpotu v Kole štěstí
    - u Omara (nabídky zlatých věcí za výhodný ceny)

    (doufám, že jsem na žádnou další možnost nezapomněla...)


    heh, dneska su s tím psaním pomalá.. než povzpomínám co-kdy-kde,... :D)
  • anicka1603 (CZ1)anicka1603 (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 26.06.2014
    proč mi bere 2000zlatých na těžbu zlata když píšou že tato částka nebude použitá:mad:
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 26.06.2014
    Ahoj :) 2000 zlatek dáš do dolu a za 48 hodin si z něj vytáhneš 4 000 :) O nic nepřijdeš, neboj se ;)
Sign In to comment.