Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Dennik Michaela513

Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
upraveno 15.04.2014 v Vše ostatní mimo téma
Pretože sa mi páčil dennik Farmarky75,aj ja som sa rozhodla si jeden založiť.A hneď tu aj napíšem čo si myslím o tematických udalostiach.

TÉMATICKÉ UDALOSTI

Sú skvele až na jednu vec.Všetky úlohy som zvládla včas,okrem poslednej.Bolo by treba buď znížiť počet nasbierať napr. stopy ufo alebo predĺžiť o jeden den.Mala som dva dni čas ju spraviť a aj tak som ju nestihla.A určite ani teraz.
Post edited by Michaela51 (SK1) on

Komentáře

  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 13.04.2014
    PES NA PRECHÁDZKE MIMO FARMY

    Ako každý den som sa prihlásila na svoju hru.Práve som zbierala plodiny,keď som len tak pozrela dole,za plot farmy.A čo nevydím,prechádza sa tam môj farmarsky pes Imago.On si tam len tak vykračoval akoby nič.Skúsila som s odhlásiť a prihlásiť,a aj po treťom pokuse tam bol.Naštastie na ďalší den bol tam kde má byť,na moje farme.A naďalej ju stráži ako dole ten dalmatín.:D

    Keď sa vám to tiež stalo napíšte do diskusie Dennik Michaea513.
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 13.04.2014
    927093rf1pk0fzph.gif
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 13.04.2014
    battle_for_the_sun_by_sashahely-d38j62m.gif

    KOLESO ŠŤASTIA

    Je to super,i keď mi dlho trvá,dokým si našporím žetóny do Jackpotového točenia.Na Jackpotové točenie som získala semienka ruží,na moju veľkú zlosť moja mama získala dekoráciu Domček na strome.Na obyčajné točenie som získala krmivá,humus,hnojivo,peniaze a také hovadinky i keď sa mi to zišlo.

    Napíšte čo ste získali na Jackpotové točenie do diskusie.
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    DENNIK A ZÁROVEŇ ČASOPIS

    Rozhodla som sa sem nielen si písať svoje názori,ale aj sem dávať zaujímavé texty ktoré sa budú točiť okolo farmy,ale aj iné zaujímavosti.Tuje jeden text o ufo:

    Mimozemský tvor žijúci na zemi
    El Chupacabra Zachytená v tamojšom lese(Portoriko)
    Tohto živočícha si "všimli" vďaka tomu čo po sebe zanechával, zvláštnych úkazov v jeho okolí a niektorí mali dokonca tú česť ho vidieť na vlastné oči. V súčasnosti vraj Chupacabra vystrája v Chile, pár rokov dozadu to bolo vraj Mexiko a Portoriko. Na farmách čosi kántrilo zvieratá a dobytok ale akosi divne. Jediné čo našli na mŕtvych telách boli dva asi 1 cm široké a veľmi hlboké otvory a zo zvierat bola vysatá všetka krv. Na zemi niet známeho živočícha čo by niečo takéto dokázal a naviac na mŕtvolách neboli žiadne iné zranenia či stopy po boji. Človek by niečo takéto vraj tiež len ťažko dokázal. Vnútro zvierat bolo totiž v totálne zdevastované ale navonok nič. Na zemi taktiež nie je známeho živočícha ktorý by sa živil v takej veľkej miere krvou. Len niekoľko netopierov a ani tie nie sú schopné čohokoľvek podobného. Z toho vyplýva že ide o nový neznámy druh.
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    A TERAZ PÁR OBRÁZKOV UFO

    images?q=tbn:ANd9GcS_hysJGDQajR9E3g_O80SHMQrMyqlEvmWfQjjBz7hIA4-tCE6bjw
    images?q=tbn:ANd9GcT0Gp7XFufdo6zK3zFvhpB_KS3Ti_5FbkhFUSg0Zk8lyK4YX2yjrw
    images?q=tbn:ANd9GcSXEZffxJFem9OwyunEAmTp6W1apXE2X9SOOO_ooWomChf-ifLi
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    ČO SI MYSLÍM O UFO

    Či exiztuje a či nie,všetky javy a fotky na ktorých vraj odfotili ufo sa dajú nejako vistvetliť.Možno by som na ufo verila,ibaže v súčastnosti sú také technológie,vďaka ktorým by sa hravo dalo napodobniť ufo.Stačí šikovný nápad a šikovné ruky a už tu máme ufo.A čo kruhy v obili?Ľahké vysvetlenie.Síce musím uznať že exzistujú javy ktoré sa nikdy nevysvetlili.
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    VYLEPŠENIE GURMÁNSKEJ FARMY

    To vylepšenie je super.Len mi je lúto že zrušili obchod a semena rajčiny,repy...A mliekareň...Za to je lepšia pekáreň,no mohli dať viac produktov.
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    A TU MÁME NIEČO O REĎKOVACH

    Reďkovky vysievajte na vzdialenosť 1,5 cm do riadka hlbokého asi 1,5 cm,pričom riadky by mali byt od seba vzdialené 10 cm.V marci a v apríi zaejte semienka redkovky do spoločného riadka s mrkvou,cibulou,petrzlenom alebo pastrnakom.O štyri,šest dní mladé redkovky vyberte.
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    ZĽAVA NA KNIHY A SPRÁVY

    Sú výhodné i keď ju nevyužívam.No bolo by dobré,keby dali zľavu aj na úroveň 2,3 atď,lebo je stále zľava na úroveň 1.Pokiaľ viem kniha úroveň 2 stojí 4 200 zlata a tá zlava by sa ozaj hodila.Jednu zľavu som využila,ale 4 200 zlata to je uź naozaj dosť.Ďalej čo by sa hodilo by bolo keby sa dalo dávať do správach aj smajlíkov.Návrh som už dala,vyjadrite sa :)
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    Višňovo-tvarohový koláč(môj oblubeny)

    125 ml mlieko
    1 ks vajce
    25 dkg polohrubá múka
    2 PL kryštálový cukor
    10 g droždia
    podľa chuti višne
    podľa chuti hrudkovitý tvaroh
    1 ks vanilkový cukor
    podľa chuti citrónová kôra z polovice citróna
    1 ks vajce



    1.
    Z 3 lyžíc mlieka, lyžice cukru a droždia urobíme kvások. Do misy nasypeme múku, pridáme soľ, cukor, vajce, vykysnutý kvások a za miešania pridávame teplé mlieko. Urobíme vláčne cesto, ktoré necháme vykysnúť.
    2.
    Na vymastený plech si dáme cesto. Bohato si posypeme s višňami.
    3.V miske si vymiešame tvaroh s vajíčkom, cukrom a citrónovou kôrou. S lyžicou dáme na cesto tvarohové kôpky, ktoré môžete vidličkou roztiahnuť po celom koláči.

    5.
    Pečieme vo vyhriatej rúre približne na 200 °C asi 20 min.
    6.
    Hotový koláč posypeme s cukrom

    43715_480x360_d3c5101da75ebeaa414ccb3c13fcf794
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    GOODGAME CAFE

    Len tak pre zaujímavosť na goodgame cafe sa volám PinkMisel2001,ale nechodím tam veľmi,len keď je čas.Hlavne som na farme.:)
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    AKCIA ALEGORICKY VOZ

    Táto akcia je celkom výhodná a páči sa mi.Raz som dokonca mala 100% zlavu na 50 000.Peniažky sa mi zišli.Veľmi som si tie akcie nepozerala,len občas či nieje niečo výhodné.Odteraz ich budem častejšie či znovu nezískam niečo zadarmo:D
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    STRAŠIDELNÉ PRÍBEHY

    Dnes som vytvorila veľa tém tak sa do nich prosím zapojne.Vytvorila som aj tému strašidelné príbehy.Ja viem že nieje Halloween,ale čo už.Prosim zapojte sa a každý tam dajte jeden príbeh,strašidelný,môže byť stiahnutý z internetu aj váš vlastný.Kdo chce môže tam dať obrázky ducho,díň...Len nech to bude strašidelné:D
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    :) plÁny s farmou

    -naŠporiŤ na podu na hlavnej farme
    -vyhraŤ 1. Tematicku udalost
    -nudit sa:D
  • Michaela51 (SK1)Michaela51 (SK1) Komentářů: 83
    upraveno 14.04.2014
    A TOTO JE MOJA BASNICKA O KVETINOVEJ FARME

    Levandule na nej rastu,
    to je ale porastu,
    vanilku na lúke zasadím,
    na nu si ja vsadím.

    Včielky v úle bzučia
    a medvede ručia,
    kvety z tej farmy vam odporučia.

    Už cítit tú vônu
    tu nadhernú arómu.
    parfumom sa postriekam
    včely na kvety vlákam

    images?q=tbn:ANd9GcQBxpicldKg0-llyar6_8nKhL7C3D9ZiR333ep6PGzA3Z1NIasq

    Dúfam že sa vám bude páčiť:)
  • MIELDEN2MIELDEN2 Komentářů: 2
    upraveno 15.04.2014
    A TU JE JEDNA O GURMANSKEJ Kdesi blízko hýkajú osli krmivá nám došli, kdesi kačky kvákajú, na ich vajíčka nás lákajú a kozi si mékaju. Na záhradke zasadím si jačmen, kdesi horý plameň. Z púpav si med spravým, pre kozy tým pravým. V pekárni si koláč upečiem, šaty si ja oblečiem
Sign In to comment.