Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kolo štěstí

139

Komentáře

  • stacy 103stacy 103 Komentářů: 14
    upraveno 27.01.2014
    jestli nestojis o licence nejakou mi posli treba v mailu :))), me ne a ne se zadarit
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 27.01.2014
    mne z 5tich točení padli 3x ruže a 2x strašiak :) ozaj sa oplatí nazbierať 8 žetónov ... aj čo som odsledovala tesne po začatí akcie po polnoci padajú žetóny na kolese ... podarilo sa mi vytočiž až 7 žetónov keď som 8x točila :) treba vysúšať :)
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 27.01.2014
    tiež som točila hneď o polnoci a vypadlo mi 11 žetónov :) len ktovie, či je to náhoda, alebo zámer :D
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 27.01.2014
    LucicinQa napsal: »
    konečne som si nazbierala 8žetónov, medzitým vytočila ďalších 11žetónov a hurá na jackpot :) prvýkrát slnečnica (ako inak :D), druhýkrát licencia :) síce som ofrflala aj tú, ale stále lepšie ako ďalšia slnečnica :D
    Co máš proti slunečnicím? Za jejich zasetí bereš 50 XP, to teda stojí za to! A ještě se výhodně prodá výnos.
  • martamyska (CZ1)martamyska (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 27.01.2014
    Ještě k těm slunečnicím - je dobré si je nakřečkovat a použít, když je akce na včely, tak ze slunečnic padají nějvíc. Zatím se mi nestalo, že by mi ze slunečnic včela nevypadla.
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 28.01.2014
    GirlAkriv napsal: »
    Co máš proti slunečnicím? Za jejich zasetí bereš 50 XP, to teda stojí za to! A ještě se výhodně prodá výnos.

    nemám proti nim nič, hodia slušný zisk :) mávam ich v jackpote pravidelne a naďalej snívam o dekorácii :D
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 18.02.2017
    martamyska napsal: »
    Ještě k těm slunečnicím - je dobré si je nakřečkovat a použít, když je akce na včely, tak ze slunečnic padají nějvíc. Zatím se mi nestalo, že by mi ze slunečnic včela nevypadla.

    to je užitečné vědět! díky za tip :)

    Jinak, když si to tady tak pročítám, nevím, jestli mám být s kolem štěstí spokojen či nikoliv. Co se týče žetonů, ze hry mi ještě nevypadl ani jeden (hraju měsíc), zato na kole štěstí si prakticky pokaždé nějaký vytočím. Tuhle jeden, jindy tři, asi čtyřikrát už jsem si vytočil pět žetonů navíc. Točím docela často, když se "točák" objeví. Taky jsem jako nováček vyfasoval půl mega, taky jsem měl obrovskou radost, od té doby nic. Točák to teď vyvažuje "výhrami" jako 150 zelí, 200 kukuřice apod. :-D A co se týče jackpotových odměn, neškodilo by, kdyby vývojáři stanovili nějaký slušný algoritmus pravděpodobnosti výhry kvalitní dekorace. Například dneska jsem točil už šestkrát, a to není zrovna málo, když uvážíme, kolik to stojí zlatek, potažmo reálných peněz. A výhry? Posuďte sami: 1. rybníček, 2. semena růží, 3. semena slunečnice, 4. semena růží, 5. rybníček, 6. semena růží. Tak nevím, jestli mám být nevděčník, ale na to mu docela kašlu. Rád bych houpací síť nebo strašáka, ovšem pravděpodobnost je asi nula nula prd. Jaké s tím máte zkušenosti vy? Kolikrát je třeba točit, abych se dočkal houpací sítě?
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 27.02.2014
    Upřímně? :) Mám dojem, že za celou kariéru kola štěstí jsem si jako prémii vždycky vytočila semena růží nebo slunečnic :D je potřeba to brát s humorem ;)
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 27.02.2014
    ja tiež len slnečnice a ruže, ale ja zase žetóny nekupujem, šetrím si tie z hry a keď mám 8, tak točím, takže som točila zatiaľ jackpot asi 5x
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.02.2014
    Mě se dneska poprvé podařilo vytočit něco lepšího (předtím taky kombinace růže-slunečnice-rybníček). Byl to tak odhadem 7.-8. pokus o jackpot a vypadla Houpací síť.
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 27.02.2014
    Předminule mi jako jackpot vypadla pergola, teď naposledy semena slunečnice. Nestěžuju si :D
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 27.02.2014
    Mě se to zatím ještě nepovedlo a točím pokaždé, když přijede několikrát denně :(

    dneska zatím 8x jackpot a sit nikde

    ted to bylo o kousek :(
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 27.02.2014
    Homika napsal: »
    Mě se to zatím ještě nepovedlo a točím pokaždé, když přijede několikrát denně :(

    dneska zatím 8x jackpot a sit nikde

    ted to bylo o kousek :(

    já jsem na tom podobně - abych doplnil můj předchozí příspěvek, tak dneska jsem točil už devětkrát a Houpací síť nikde. Kromě rybníčků, kterými si za chvíli budu moct vytapetovat celou farmu při tomhle tempu, mi ale nabídl aspoň jinou dekoraci, a sice Hřiště. Tak aspoň něco, i když Houpačka ani Strašák to není.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.02.2014
    Mně strašák padnul tuším při mém úplně prvním jackpotu. Tím jsem si to asi vybrala, protože od té doby pořád jen růže, výjimečně slunečnice a pravda, jednou hřiště. Ale vzhledem k počtu jackpotů to je tedy opravdu slabota :D Na druhou stranu, já do toho reálné peníze nedávám, takže nemám důvod si stěžovat, lepší růže než drátem do oka :D
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 27.02.2014
    Mně strašák padnul tuším při mém úplně prvním jackpotu. Tím jsem si to asi vybrala, protože od té doby pořád jen růže, výjimečně slunečnice a pravda, jednou hřiště. Ale vzhledem k počtu jackpotů to je tedy opravdu slabota :D Na druhou stranu, já do toho reálné peníze nedávám, takže nemám důvod si stěžovat, lepší růže než drátem do oka :D

    Tak to každopádně :D já taky nechci vypadat jako nevděčník, ale abych točil 10x během dne o jackpot a nevyhrál ani jednou Strašáka a Houpací síť, to se mi zdá zatraceně moc! Už proto, že těch zlatek za žetony nebylo utraceno zrovna málo. Pravděpodobnost výhry těchto dvou dekorací by se rozhodně měla zvýšit. Rybníčků budu mít při tomto způsobu za chvíli tolik, že si na květinové farmě, až ji dostanu možnost otevřít, můžu rovnou zřídit mokřady. Prostě tam naskládám 200 rybníčků, proložím to Velkými okrasnými stromy, které mi v meziskladu také utěšeně přibývají a budu se kochat pohledem na klidnou krajinu.
  • Malý ptáčekMalý ptáček Komentářů: 32
    upraveno 10.07.2014
    Ahoj, dalo by se upravit u kola štěstí, aby jsem nevytáčel stejné dekorace. Já jsem dnes vytočil 2x rybníček. Tamty další věci by mohly zůstat. Dnes jsem vytočil např. 2x krmivo, 6x žetonů atd. To se my líbí, ale 2x stejnou dekoraci při jednom točení to se my nelíbí. To bych změnil.

    Ahoj, ještě chci dodat v Prime Day (Exkluzivní nabídka) je při nákupu dolaru, je dnes podruhé Luxusní ptačí pítka a včera tam bylo taky. Takhle si ty nabídky nepřestavuji. Kdyby v nabídce bylo po každé něco jiného to by bylo lepší ne jenom dekorace.
    Post edited by Malý ptáček on
  • HančaP (CZ1)HančaP (CZ1) Komentářů: 245
    upraveno 07.03.2014
    Ahoj, ještě chci dodat v Prime Day (Exkluzivní nabídka) je při nákupu dolaru, je dnes podruhé Luxusní ptačí pítka a včera tam bylo taky. Takhle si ty nabídky nepřestavuji. Kdyby v nabídce bylo po každé něco jiného to by bylo lepší ne jenom dekorace.
    Jsou tři pítka s různou spokojeností, asi jsi měl pokaždé jinou.
  • Malý ptáčekMalý ptáček Komentářů: 32
    upraveno 07.03.2014
    Ahoj, já jsem po druhé dolary zatím nekupoval, já mám spokojenost + 30 a toto je +45, ale nevím kolik spokojenosti mělo to první dnešní. Ale v kole štěstí jsem si vytočil 2x rybníček se spokojeností +22, tohle bych zrušil nebo bych vyměnil na kole štěstí za jinou dekoraci.
  • jdm666 (CZ1)jdm666 (CZ1) Komentářů: 95
    upraveno 07.03.2014
    Ahoj, já jsem po druhé dolary zatím nekupoval, já mám spokojenost + 30 a toto je +45, ale nevím kolik spokojenosti mělo to první dnešní. Ale v kole štěstí jsem si vytočil 2x rybníček se spokojeností +22, tohle bych zrušil nebo bych vyměnil na kole štěstí za jinou dekoraci.

    Krom toho, že se opakuješ, tak na kole štěstí se dekorace mění. Já si na kole štěstí vytočila Velký okrasný strom, místo ke grilování a picknick. Takže je jasné, že tam jsou dekorace různé. Ono se to nejmenuje kolo štěstí jen tak. Taky jsem si nechtěla vytočit zrovna tohle... ale.... asi jsem neměla štěstí :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.03.2014
    Ahoj, dalo by se upravit u kola štěstí, aby jsem nevytáčel stejné dekorace. Já jsem dnes vytočil 2x rybníček. Tamty další věci by mohly zůstat. Dnes jsem vytočil např. 2x krmivo, 6x žetonů atd. To se my líbí, ale 2x stejnou dekoraci při jednom točení to se my nelíbí. To bych změnil.

    To nejde nastavit každýmu jen podle jeho spoukromýho přání. Já bych třeba na všechny volby brala zlatou licenci nebo ty extra dekorace, co jinde nejdou sehnat. :D ...ale to už by pak nebylo Kolo štěstí, kdyby tam nebylo i riziko, že si člověk vytočí něco, co nechce. Nebo něco, co už má... ;)
  • AndyMAndyM Komentářů: 21
    upraveno 17.03.2014
    naškudlila jsem si 8 žetonů, píše: počet otáček do jackpotu 8
    znamená to, že až ta devátá otočka bude o jakcpot nebo už ta osmá?
    Předem dík za odpověď
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 18.02.2017
    Zatočíš si 8x a pak naskočí jackpot - na ten žádnej žeton nepotřebuješ, točí se zdarma. :-) Přeju hodně štěstí, ať si vytočíš něco pěknýho.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • ondramatej (CZ1)ondramatej (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 20.03.2014
    Dobrý den, jde i jinak sehnat žetony než nákupem za zlaťáky? Díky
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 20.03.2014
    Vypadávají občas na farmě, ale je to hodně málo. Pak se dají také vytočit v kole štěstí, nebo získat jako bonus u různých akcí (prime time, nakupování za zlato...).
  • ondramatej (CZ1)ondramatej (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 20.03.2014
    Aha děkuji :-)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 07.04.2014
    Tak podle posledních dní mi přijde už téměř jisté, že vedení GGS se snaží odrbávat hráče čím dál víc. Někdo musel pořádně zprasit, pardon upravit, i výhry v kole štěstí. Točím dost často, takže můžu porovnávat a vím zcela jistě, že před aktualizací, která tuto hru dostala o hezkých pár levlů dolů, se dala v kole štěstí vytočit daleko zajímavější výhra než 100 pšenice a 150 zelí. Jasně, i předtím tam byly podobné zoufalosti, ale byly aspoň vyváženy například výhrou 500 tisíc dolarů, pořádnou porcí hnoje či listí anebo žetony navíc. Teď se místo toho raději dvakrát zopakuje kukuřice či zelí a dolarové výhry jsou naprosto směšné - 2 tisíce dolarů. Jestli vedení GGS hodlá postupovat tímto směrem, pak jsem vážně zvědav, kolik jim tady za nějakého půl roku zbude hráčů. Velký palec dolů!
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.04.2014
    Prosím tě, to, že ti náhoda jednou šoupla horší výhry, neznamená, že někdo něco upravoval. Zkus si trochu prostudovat matematiku a statistiku.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.04.2014
    Ready Teddy napsal: »
    Tak podle posledních dní mi přijde už téměř jisté, že vedení GGS se snaží odrbávat hráče čím dál víc. Někdo musel pořádně zprasit, pardon upravit, i výhry v kole štěstí. Točím dost často, takže můžu porovnávat a vím zcela jistě, že před aktualizací, která tuto hru dostala o hezkých pár levlů dolů, se dala v kole štěstí vytočit daleko zajímavější výhra než 100 pšenice a 150 zelí. Jasně, i předtím tam byly podobné zoufalosti, ale byly aspoň vyváženy například výhrou 500 tisíc dolarů, pořádnou porcí hnoje či listí anebo žetony navíc. Teď se místo toho raději dvakrát zopakuje kukuřice či zelí a dolarové výhry jsou naprosto směšné - 2 tisíce dolarů. Jestli vedení GGS hodlá postupovat tímto směrem, pak jsem vážně zvědav, kolik jim tady za nějakého půl roku zbude hráčů. Velký palec dolů!

    Tak já sice netočím zas až tak moc často, ale už jsem měla možnost řekněme... 10x (vždycky točím až s nárokem na jackpot). Od změny se spokojeností jen jednou, všechny předchozí pokusy jsme točila ještě předtím. Ale z mýho pohledu tam žádná změna není - pšenice, zelí (i kukuřice, kterou jsi nezmínil) mi padají naprosto běžně, stejně tak i 2.000 dolarů. To všechno se dá aspoň využít, horší jsou ty !malý" dekorace, co pak jen překážej v meziskladu... :D
    Jednou se zadaří, podruhé ne. Tak to bylo i předtím, a jistě bude i do budoucna.
  • tellmejamestellmejames Komentářů: 5
    upraveno 07.04.2014
    Proč studovat matiku ? Jako dobrý,plodiny bych ještě pochopil,ale 2000 dolarů je opravdu na ...:D Taky cpu peníze jen do kola štěstí,a taky mě to občaas dost vytočí,je pravda že by se některé výhry mohly odebrat :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.04.2014
    Proto je to kolo štěstí, ne kolo jistoty. Když máš štěstí, získáš půl mega, když máš smůlu, získáš dva tisíce. V tom je celý koncept kola.
Sign In to comment.