Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Proč vás vyloučili ze spolku?

  • Pokud vás vyloučili ze spolku a vy si říkáte proč to udělali :confused: je tu několik možností:
  1. Možná nejste moc aktivní a aktivita je ve spolku nutná.
  2. Některé spolky vás vyloučí i v případě že moc nepřispíváte co se týče peněz.
  3. Teď něco co by se stát nemělo ale stává se to:Někteří farmáři co hrají Big Farm přivedou ke hře i své kamarády,děti,vnoučata,atd. a jeden z nich má spolek,jelikož jsou to jeho kamarádi,děti,...tak je chce mít ve svém spolku ale zjistí že pro ně nemá místo tak vyloučí nějakého hráče kterého nezná.

Tak,to byli ty nejčastější důvody.
pokud jste na Big Farm začátečník tak si najděte spolek levelu 1,2,3 zkrátka nějaký "začátečický". A pokud jste ještě nenašli svůj spolek a stále ještě hledáte tak to nevzdávejte!

S pozdravem Farmářka Týnka :*
Post edited by Tynka Týnka on

Komentáře

  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 06.03.2014
    U nás ve spolku, máme dost jasná pravidla pro vyloučení a člena vždy mnokrát kontaktujeme než přikročíme k jeho vyloučení. Myslím, že je slušné když se člen dozví, proč byl vyloučen.
  • Tynka TýnkaTynka Týnka Komentářů: 17
    upraveno 06.03.2014
    To si myslím taky ale mé kamarádce se to stalo již několikrát že ji vyloučili bez toho aby jí napsali důvod :\
  • Elíza7 (CZ1)Elíza7 (CZ1) Komentářů: 117
    upraveno 16.03.2017
    Vždy když hráče/hráčku vyloučím,píši z jakého důvodu.Ale před vyloučením dostane nejméně 2 zprávy.Skoro vždy to je skrz aktivnost,např.týden-14 dnů nepříjde a když příjde tak na 5 minut ,a pak na to "doplácí " ostatní hráči.Musí při projektu více sbírat,aby se projekt dotáhl do konce.Spolek jsem založila na začátku ledna a za spolupráci ostatních aktivních hráčů jsme nyní už se spolkem v 26 úrovni s 16 výzkumy,což takřka za 2 měsíce je naprosto skvělé.

    To si myslím taky ale mé kamarádce se to stalo již několikrát že ji vyloučili bez toho aby jí napsali důvod :(
    to neuznávám,vyhodit bez odůvodnění.....
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • KorálekGamer (CZ1)KorálekGamer (CZ1) Komentářů: 26
    upraveno 06.03.2014
    Elíza72 napsal: »
    Vždy když hráče/hráčku vyloučím,píši z jakého důvodu.Ale před vyloučením dostane nejméně 2 zprávy.Skoro vždy to je skrz aktivnost,např.týden-14 dnů nepříjde a když příjde tak na 5 minut ,a pak na to "doplácí " ostatní hráči.Musí při projektu více sbírat,aby se projekt dotáhl do konce.Spolek jsem založila na začátku ledna a za spolupráci ostatních aktivních hráčů jsme nyní už se spolkem v 26 úrovni s 16 výzkumy,což takřka za 2 měsíce je naprosto skvělé.
    Naprosto s tebou souhlasím taky nejdřív píšu zprávy s upozorněním bohužel se většinou nic nezmění
  • Tynka TýnkaTynka Týnka Komentářů: 17
    upraveno 06.03.2014
    Samozřejmě chápu že je to slušnost a já sama bych to tak udělala kdybych musela nekoho vyhodit! Také bych mu napsala několik zpráv,ale opravdu se to děje je to celkem smutné že vy jim tam přispějete dolary a zlaťáky oni vás vyloučí a vy vůbec nevíte proč :\
  • Elíza7 (CZ1)Elíza7 (CZ1) Komentářů: 117
    upraveno 16.03.2017
    Naprosto s tebou souhlasím taky nejdřív píšu zprávy s upozorněním bohužel se většinou nic nezmění

    ano máš pravdu,jejich postoj se nezmění...nedávno se mě stalo,že jsem vyloučila hráčku skrz neaktivnost,3xjsem jí psala.Nakonec z nástileté se stala dospělá ženská a pak mě po vyloučení psala nechutné a dostsprosté zprávy.Asi 10x jsem se sprostě jmenovala :(.To jsem ještě nevěděla ,kde se blokují zprávy od hráčů co vyloučím.Nyní to dělám vždy,pro jistotu...nenechám se přece uražet že.

    Samozřejmě chápu že je to slušnost a já sama bych to tak udělala kdybych musela nekoho vyhodit! Také bych mu napsala několik zpráv,ale opravdu se to děje je to celkem smutné že vy jim tam přispějete dolary a zlaťáky oni vás vyloučí a vy vůbec nevíte proč :/
    tak to je opravdu nefér vůči hráčům :(
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Tynka TýnkaTynka Týnka Komentářů: 17
    upraveno 07.03.2014
    Opravdu je to nefér a ti lidé co to dělají by si měli představit jak by se cítili kdyby se to stalo jim!:mad:
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 07.03.2014
    My máme v spolku jednu neaktívnu, ktorú možno vyhodíme. Dostane kontakt min. 3 správami. Ako píše Eliza, brzdí nás a musia za to doplácať ostatní... Čo je nefér!
  • KorálekGamer (CZ1)KorálekGamer (CZ1) Komentářů: 26
    upraveno 07.03.2014
    Elíza72 napsal: »
    ano máš pravdu,jejich postoj se nezmění...nedávno se mě stalo,že jsem vyloučila hráčku skrz neaktivnost,3xjsem jí psala.Nakonec z nástileté se stala dospělá ženská a pak mě po vyloučení psala nechutné a dostsprosté zprávy.Asi 10x jsem se sprostě jmenovala :(.To jsem ještě nevěděla ,kde se blokují zprávy od hráčů co vyloučím.Nyní to dělám vždy,pro jistotu...nenechám se přece uražet že.
    souhlasím taky už jsem musela toto tlačítko použít chodím sem za zabavou ne řešit stále dokola to samé
  • Diabol72Diabol72 Komentářů: 5
    upraveno 07.03.2014
    já vyloučila hráče kvůli neplacení příspěvků a žádné aktivity
    Na zprávu že má zaplatit mi napsal že nikdy ať je mi to jasné
    A po vyloučení napsal jdi do háje spolku ....
    drzý a sprostý na to že je LV 16 ... tak ho nikde nebudou chtít
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 07.03.2014
    • Pokud vás vyloučili ze spolku a vy si říkáte proč to udělali :confused: je tu několik možností:
    1. Možná nejste moc aktivní a aktivita je ve spolku nutná.
    2. Některé spolky vás vyloučí i v případě že moc nepřispíváte co se týče peněz.
    3. Teď něco co by se stát nemělo ale stává se to:Někteří farmáři co hrají Big Farm přivedou ke hře i své kamarády,děti,vnoučata,atd. a jeden z nich má spolek,jelikož jsou to jeho kamarádi,děti,...tak je chce mít ve svém spolku ale zjistí že pro ně nemá místo tak vyloučí nějakého hráče kterého nezná.

    Tak,to byli ty nejčastější důvody.
    pokud jste na Big Farm začátečník tak si najděte spolek levelu 1,2,3 zkrátka nějaký "začátečický". A pokud jste ještě nenašli svůj spolek a stále ještě hledáte tak to nevzdávejte!

    S pozdravem Farmářka Týnka :*

    Ahoj Týnka!
    Ja uvediem ďalšie dôvody prečo:

    4. My to nepovažujeme za až tak dôležité. Niektoré spolky majú ale pravidlo: Povinná komunikácia na chate. To je, že ak niekto nekomunikuje na chate, Bye Bye...
    5. Toto sa moc nestáva, ale môže sa: Vedúci si pri prijímaní nepozre na lvl, iba na žiadosť. Má pravidlo lvl.25+. A až po vstupe člena zistí naozajstný lvl. Môže tak novému členovi hroziť vylúčenie...
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 08.03.2014
    Nemyslím si, že by niekto nepozeral pri prijímaní na lvl.

    Napíšem tu príklad z opačného konca. Ak prijímam člena, píšem mu správu. Zvyčajne, ak si niekto pošle žiadosť, tak od neho očakávam nejakú snahu, aby sa do toho spolku skutočne dostal. Ak hráč na správu nereaguje, pričom na farme vidím, že tam je, tak bohužiaľ.

    Čo sa vylúčenia týka, ak niekoho vylúčim, správu mu napíšem. Nestretla som sa s niečim takým, aby niekto vylúčil člena kvôli tomu, že chce prijať kamaráta, prípadne viacerých. Na to je predsa výskum na prijímanie. No ak už k vylúčeniu príde, tak najčastejším dôvodom je neaktivita hráča, prípadne jeho nezáujem o akúkoľvek spoluprácu, tým nemyslím vykecávanie v chate, ale nereagovanie na správy, prípadne upozornenia. Už som sa stretla s prípadom, že mi hráčka nereagovala ani na jedinú správu, dokonca ani na tie, kde som ju vyzývala, nech sa pýta, ak niečomu nerozumie, no a potom som sa tu na fore dočítala, že sme ju vylúčili, pretože ona ničomu nechápala. Ak niekto neguje upozornenia a správy celkovo viackrát, takýto hráč nemá u mňa miesto.
  • Daniella80 (CZ1)Daniella80 (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 08.03.2014
    V našem spolku je přihlášení min. 1x za7 dní jednou z podmínek. Všem hráčům to bylo oznámeno předem vč. vysvětlení, proč tomu tak je. Všichni mají možnost při delší neaktivitě to sdělit předem a není problém. Je nefér vyhodit někoho bez důvodu, ale stejně nefér je přestat hrát a nedat to spolku na vědomí a tím uvolnit místo pro někoho jiného.
  • Jarmill2Jarmill2 Komentářů: 1
    upraveno 10.03.2014
    Z jendnoho spolku jsem byla vyloučna z toho důvodu, že jsem o víkendu nebyla aktivní. Harji každý den, zapojuju se do projektů, odevzdávám dolary. A jaké to zjištění, když po celém víkendu v práci ( pátek, sobota, neděle dělám jednou za 14 dní od rána do večera v hospodě), jsem ještě ve dvě hodiny ráno po inventuře zapínala počítač, abych mohla nakrmit a posbírat, a ejhle byl jste vyloučen pro neaktivitu. Paráda ....
  • mirik23 (CZ1)mirik23 (CZ1) Komentářů: 37
    upraveno 11.03.2014
    Elíza72 napsal: »
    ano máš pravdu,jejich postoj se nezmění...nedávno se mě stalo,že jsem vyloučila hráčku skrz neaktivnost,3xjsem jí psala.Nakonec z nástileté se stala dospělá ženská a pak mě po vyloučení psala nechutné a dostsprosté zprávy.Asi 10x jsem se sprostě jmenovala :(.To jsem ještě nevěděla ,kde se blokují zprávy od hráčů co vyloučím.Nyní to dělám vždy,pro jistotu...nenechám se přece uražet že.

    ahoy taky se mi to stalo od hracky co nebyla asi 14 dni aktivni a po vylouceni jeste chvili trvalo nez si vsimla ze nema spolek.. a pak jsem byla ....... nechtejte vedet ani co vsechno... nechapu ze ty deti mluvi tak sproste..:D
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 11.03.2014
    Bývá pravidlem, že se plánovaná delší nepřítomnost nahlásí, aby se předešlo právě těmto problémům. Ale i tak se může stát, že někdo z různých neočekávaných důvodů se odmlčí. Mě se např. stalo, že jsem byla bez připojení k internetu víc jak 14 dní a neměla jsem jak dát zprávu. (Nyní již to mám ošetřené jinými kontakty) Ze spolku mě nevyloučili, naopak měli obavy, co se stalo, protože věděli, že hodně komunikuji. Jedna členka, která sice nebyla příliš aktivní, ale pravidelně se zúčastňovala výzkumů a přispívala do spolku se odmlčela na měsíc, teprve pak jsme jí vyloučili s dopisem, že jestli bude mít zájem, že jí zase vezmeme.
    Ale vyskytli se i tací, kteří se sice přihlašovali každý den, ale neúčastnili se výzkumů, nekomunikovali, na dopisy nereagovali. Reakce byla až po vyloučení velice hrubým dopisem.
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 17.03.2014
    Než někoho vyloučím, předchází tomu opravdu dlouhé dopisování, protože mám panickou hrůzu z hledání nových členů :eek:. Takže máme i dlouhodobě nepřítomné členy (rozbitý počítač, pobyt v nemocnici...), kteří se nějakým způsobem omluvili. Pro jistotu mají hráči i moje telefonní číslo, v případě kleknutí PC je to jediná možnost spojení... Nejčastějším důvodem vyloučení je naprostá neaktivita na společných akcích a dlouhodobé neplacení příspěvků.
  • fantazie69 (CZ1)fantazie69 (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 16.03.2017
    ahoj to se stava i u nas take vylučujeme až po tyd, neaktivitě:-)nebo při nespolupraci a vždy je kontaktujeme,ale nejhorší je že i když jim napíšeme dělaji mrtveho brouka to už pak člověka dopaluje:-)

    nam se stalo že si dala hračka žadost jsme ji vzali a ona tyden vesele pobírala bonusy co jsme nasbírali ve vyzkumech tak jsem ji upozornila že nejde jen brat ale i davat podotykam že popl..naprosto ignorovala tak jsme ji vyloučili a ona mi napsala že se tyden nedostala k pc ale nemluvila pravdu protože při neaktivitě 8h svítí žlutě pak červeně což se u ní nestavalo ..ja ji v dobre víře přijala zpět ale po 3 dnech letěla bz udaní duvodu cituace se opakovala takže tohle ja neuznavam aby někdo parazitoval na práci druhych:-))
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 23.03.2014
    Naučili jsme se menší lvl jak 15 testovat
    Okolo 8 lvl dostanou za úkol vstoupit do spolku, podají žádost, spolek je přijme, ale oni už se ke hře nevrátí. Zrovna ted jsme řešili žádost o vstup dopisem s dotazem a čekali na odpověď, občas jsem koukla na farmu, ale tam mrtvo, tak jsme její žádost zamítli. V případě, že bychom takového hráče mezi sebe vzali tak by nám tam 14 dní svítil červeně a zavázel by nám, než bychom našli to srdce jej vyloučit a bohužel to není ojedinělý případ.
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 23.03.2014
    Áno, lvl 6 dostane úlohu vstup do spolku.
    My, nižšie lvl ako 20, moc neberieme, výnimky sú, väčšinou berieme 25+.
    Ako postupujeme?
    Ak dostaneme žiadosť, opýtame sa na skúsenosti, dobu hrania apod....
    Prijímať u mňa môžu aj niektorí zástupcovia. Po neodpovedaní do 24h, dáme palec dole.

    Tento postup, sa nám osvedčil.
  • jacob0303 (CZ1)jacob0303 (CZ1) Komentářů: 229
    upraveno 23.03.2014
    Hm :/
    Já už moc nehraju farmu ale aspoň mám ve spolku jednoho vedoucího dal jsem jí to :)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 24.03.2014
    Keď som posledne vylučovala dvoch členov, dostala som správu, že je jednoduché niekoho vylúčiť, ale.. Oponovala by som, vôbec to nie je jednoduché. Doteraz som vylučovala len hráčov, ktorí sa nezapájali do aktivít, alebo sa zapájali veľmi zriedka. Už mnoho krát som napokon dala hráčovi ešte šancu, potom ďalšiu, ale raz pohár trpezlivosti pretiecť musí. Ak niekoho musíte výskum čo výskum prosiť o zapojenie, po čase to pekne začína liezť na nervy. Napokon sme sa v spolku zhodli v tom, že ak za hráča pravideľne musíme výskum dozlatiť, tak ani nie je čo riešiť. Mám podmienku byť aktívny denne aspoň chvíľu, každý kto k nám vstupuje je na podmienky upozornený, niektorí nasľubujú aktivitu a celé ich pôsobenie v spolku sprevádza žltá až oranžová. Na upozornenia nereagujú a vedia sa ozvať až po vylúčení. Pritom by som ani netvrdila, že využívajú bonusy spolku, pretože ak sa niekto zapne raz za deň na 2 minuty, niekedy ani toľko, tak toho moc nenapestuje, aby mal i úžitok.
Sign In to comment.