Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

Zlaťáky

Tynka TýnkaTynka Týnka Komentářů: 17
upraveno 30.05.2014 v Návody od hráčů
Tak a jsem zpět s článkem o zlaťácích!:D
Hned ze začátku se chci omluvit že v minulém článku (Dotazy) jsem místo 100% napsala 50% již jsem to opravila ale chtěla jsem se omluvit :).
NO ale k tématu,já osobně si kupuju zlaťáky když jsou v akci +100% a skoro každý měsíc.
Kupuji si je pomocí SMS která stojí 50Kč.
Pokud nevíte jak na to na konci článku bude návod
:D.
Zlaťáky doporučuji dát do dolu (dáte tam 2000 zlaťáků a získáte 4000zlaťáků).
UTRÁCENÍ
Utrácení je individuální,ale i tak sem dám pár mích tipů za co je já utrácím
:D.
  1. Když se zaregistruji do nějaké soutěže např.prodej toto zboží:vejce,tak abych získala co nejvíc dolarů,bodů reputace a bodů skušeností tak popoženu kurníky pomocí zlaťáky
  2. když potřebuji snížit provozní náklady koupím si nějakou dekoraci za zlaťáky
  3. v Knihovně si můžete koupit knihu,asi si říkáte na co vám bude?Já si to také říkala ale kniha vám zvýší výnos :)
Samozřejmě je víc možností a pokud znáte nějaké které si často kupujete prosím napište je sem jako odpověď budu ráda když se něco nového dozvím :D.




NÁVOD NA KOUPENÍ ZLAŤÁKŮ
Tak a je tu ten návod :
  1. U ikonky kde máte napsaný počet zlaťáků je i malé + na to kliknete
  2. Objeví vám tam placení kartami,ale když sjedete dolů je tam placení pomocí SMS
  3. Vidíte obdelníčky.Tučným písmem je tam napsané množství zlaťáků a dole částka co zaplatíte
  4. Zvolíte si částku a kliknete na obdelníček ve kterém je napsaná
  5. Zadáte své Tel. číslo\zvolíte spsůsob platby
  6. ZObrazí se vám tam co máte napsat do SMS a tu pošlete\kliknete na tlačítko k pokladně

Já osobně jsem si kupovala zlaťáky jen pomocí SMS :p
A mám O2:)


No doufám že jsem vás moc nenudila a možná někomu i pomohla
:)



S pozdravem Farmářka Týnka :*

Post edited by Tynka Týnka on

Komentáře

  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 07.03.2014
    Pokud chceš dávat návod, musíš uvést i operátora. Třeba t mobile to má jinak :) Tam ti dojde TAN kód, který vložíš do tabulky, která ti najede v počítači po zadání tel čísla a potvrdíš.
  • Tynka TýnkaTynka Týnka Komentářů: 17
    upraveno 07.03.2014
    aha tak o tom jsem nevěděla :) hned to opravím
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 07.03.2014
    Ak minúť zlaťáky, tak by som odporučila investovať najmä do veže (na zníženie potrebného množstva krmiva a hnojiva) a dielne (na zníženie množstva produktov na výrobu). Investície sú jednorázové.
  • HančaP (CZ1)HančaP (CZ1) Komentářů: 245
    upraveno 07.03.2014
    mariak2 napsal: »
    Ak minúť zlaťáky, tak by som odporučila investovať najmä do veže (na zníženie potrebného množstva krmiva a hnojiva) a dielne (na zníženie množstva produktov na výrobu). Investície sú jednorázové.
    Mám stejný názor.:D
    A na zlatky doporučuji paypal nebo je velmi jednoduché si koupit karty paysafecard. Je hodně míst, kde se prodávají.
    Je to připsáno okamžitě, je to bez problémů a hlavně to vyjde levněji než z mobilu.
    https://www.paysafecard.com/cs-cz/
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 07.03.2014
    mariak2 napsal: »
    Ak minúť zlaťáky, tak by som odporučila investovať najmä do veže (na zníženie potrebného množstva krmiva a hnojiva) a dielne (na zníženie množstva produktov na výrobu). Investície sú jednorázové.

    Presne tak, súhlasím s mariak, to je najlepšie investícia! A potom sa ešte celkom dobre oplatí ich použiť na vylepšenie psej búdy, zvýši sa spokojnosť a navyše psík potom dáva lepšie darčeky. ;)
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 07.03.2014
    laura992 napsal: »
    Presne tak, súhlasím s mariak, to je najlepšie investícia! A potom sa ešte celkom dobre oplatí ich použiť na vylepšenie psej búdy, zvýši sa spokojnosť a navyše psík potom dáva lepšie darčeky. ;)

    Oooo, na Dunčíka som zabudla. Ten je tiež super :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.03.2014
    Jak výrazně jsou lepší ty odměny? :) uvažuju o vylepšení psí boudy o jednu zlatou úroveň, ale nevím, jestli se to vyplatí...
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 07.03.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Jak výrazně jsou lepší ty odměny? :) uvažuju o vylepšení psí boudy o jednu zlatou úroveň, ale nevím, jestli se to vyplatí...

    dělá to hodně
    na první zlatkové dává 50 000
    na druhé zlatkové 100 000
    a vůbec dává víc všeho, co si vzpomenu tak do úloh padátka v první dává 2 a ve druhém vylepšení dá 3


    dneska mi vypadlo 690 mléka. započítává se to i do sběru v projektu, což je super
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 07.03.2014
    Mám zvýšení na 7 a dnes jsem už dostala 1 000 prasat a 450 jablek.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.03.2014
    Díky za info :) vypadá to, že hned po vylepšení věže začnu šetřit na psa :) láká mě to ;)
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 07.03.2014
    tojejedno myslím že pes se vyplatí a stojí za to. Já se musím přiznat, že po vylepšení mlýna na max. začínám přemýšlet o zbourání věže. Mám všeho nějak nadbytek. Ještě že se mi dneska stala nehoda :D za plotem a mohla jsem něco darovat pro chudáčky hladový zvířátka :D
  • Tynka TýnkaTynka Týnka Komentářů: 17
    upraveno 08.03.2014
    Děkuji že sem píšete své tipy!
    Myslím že každý se rád něco dozví i v odpovědích.
    Toto bylo jen něco málo a vaše rady co jste sem napsali se určitě budou hodit pro jiné hráče :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.03.2014
    Díky za rady se psem :) šla jsem do toho a dneska mě nadchl dárkem 250 třešní :) to je lepší, než další úroveň věže...
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 08.03.2014
    Když tu tak čtu Vaše příspěvky tak asi psíka vylepším. :)
  • -jara05- (CZ1)-jara05- (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    upraveno 08.03.2014
    Pes dává dárky po 4 hodinách. Vylepšen na max. můžeš dostat: 180 - luční kvítí, 140 - kukuřice, 165 - zelí, 100-pšenice, 450 - jablek, 350 - třešní, 1.200 - vajec, 1.000- prasat, 650 - mléka, 100.000 - dolarů. Snad jsem na nic nezapomněla. A při akci 3 vypadávátka ke každému dárku.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.03.2014
    ...a to ani nemluvě o spokojenosti - za dolary max. +40, zlatý vylepšení dávaj +65 a +75 :-)
  • blazhan (CZ1)blazhan (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 09.03.2014
    prosím o jakým psovi mluvíte,kde ho pořídím,děkuji
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 09.03.2014
  • jan139 (CZ1)jan139 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 29.05.2014
    ahoj a kde ty karty maji?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 30.05.2014
    jan139 napsal: »
    ahoj a kde ty karty maji?

    jaký karty máš na mysli...?
  • jan139 (CZ1)jan139 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 30.05.2014
    Mám stejný názor.
    A na zlatky doporučuji paypal nebo je velmi jednoduché si koupit karty paysafecard. Je hodně míst, kde se prodávají.
    Je to připsáno okamžitě, je to bez problémů a hlavně to vyjde levněji než z mobilu.

    mluvily tu o kartach nejakych co se kupujou zlataky
Sign In to comment.