Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

pár otázek

1) dá se zjistit,kdy byl člem spolku naposledy přihlášen?tedy konkrétněji,nemyslím to :naposledy přihlášen před více než sedmi dny...
2)dá se funfovat bez spolku?tedy vím ,že dá,ale o co vlastně přicházím?

abych vysvětlila,přihlásila jsem se do spolku,který prostě nefunguje...jsme tam dva,já a vedoucí a ten prostě nefunguje...
tady na foru jsem četla,že po měsíci nepřihlášení by asi vedení přešlo na mě...ono to už nějaké dva,možná tři týdny už asi bude...jenže ...co ted s tím?
3)jaké mám možnosti,co dělat?odhlásit se a jít jinam? jak? nebo počkat,až na mě přejde "velení" nabrat lidi a milého býv vedoucího pustit k vodě? nebo jet sama-bez spolku?byla bych nějak vůči ostatním znevýhodněná?

Díky za odpovědi...
Pavla
Post edited by tomášek.o (CZ1) on

Komentáře

  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 05.03.2014
    Tato hra se dá hrát dobře i bez spolku, hraji tak celou dobu a jsem spokojená.:D

    Záleží jenom na tobě jaký způsob hry si vybereš.
    Můžeš hrát sama, ale pokud se rozhodneš pro spolek, tak určitě nebudeš mít problém najít nějaký opravdu aktivní.
    Spíš, jak sleduji, je problém najít do spolku aktivní hráče.

    Výhody spolku jsou:
    výhodnější ceny při prodeji produktů, pokud je spolek aktivní a dělá výzkumy, projekty.
    Taky kolektiv a pokec na spolkovém chatu.
  • terezmmmm (CZ1)terezmmmm (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 05.03.2014
    Ahoj,
    1. zjistit se to konkrétněji nedá:-(
    2.Fungovat bez spolku můžeš,ale přijdeš např.o lepší ceny prodeje.Pro mě je třeba zpestření hry nějaký ten projekt,který bys jako samotný hráč bez spolku nedělala.Atd atd:-)
    3.Můžeš se odhlásit,tím,že prostě opustíš spolek a přihlásíš se k nějakému zajetému spolku,tam už bude malá pravděpodobnost,že by vedoucí delší dobu nefungoval.Nebo můžeš počkat,až se na tebe přepíše funkce vedoucího a zkusíš si nabrat nějaké lidi.Ale z vlastní zkušenosti ti můžu říct,že je to hooodně náročné najít farmáře,co si nechtějí jen splnit úkol za zlatý a pak odejdou nebo zase ty,co hrají delší dobu,ale přihlásí se jednou za týden a to ti taky moc nepomůže:-(
Sign In to comment.