Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Aktualizace | 25.02.2014

1911»

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.02.2014
    WolfWorld napsal: »
    Ahojte, ta aktualizácia gurmánskej farmy akoze prebehla? Lebo u mňa je všetko zatiaľ postarom ...

    ááá, další, kdo nečte oznámení... http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?30840-Aktualizace-25-02-2014&p=322546&viewfull=1#post322546
  • WolfWorldWolfWorld Komentářů: 12
    upraveno 27.02.2014
    Ďakujem za drzú odpoveď, ale toto hektické oznámenie mi je na dve veci.
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 27.02.2014
    wolfka napsal: »

    já teda na této odpovědi nevidím nic drzého, je docela únavné a úmorné odpovídat na stejné otázky, kdybyste si přečetli ofiko a pořádně prošli tlačítko, co máte na farmě, tyto otázky by odpadly
  • Mili88Mili88 Komentářů: 1
    upraveno 27.02.2014
    Hojte,
    já jen abych tomu správně rozuměla (podle toho tlačítka) ... tak nám na gurmánské farmě zbouráte restauraci, pekárnu a mlékárnu??? A veškeré peníze co jsme do nich investovali nám vrátíte + bonus na stavění. Pokud se pletu tak budu jen ráda, jelikož si nemyslím, že odstranění restaurace je dobrá volba.
    A taky se mi nelíbí, že by se celý koncept Gurmánské měl změnit!!! Na co??? Vždyť hlavní farmu už máme, proč měnit něco co je jiné a ruší to stereotyp. A co budeme dělat s kozím mlékem, když zmizí mlékárna a kde budeme vyrábět smetanu, kterou potřebujeme na květince???
    A co se týče těch vykřičníků, tak s tím plně souhlasím ... jsou na nic a jen zavazejí.
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 27.02.2014
    vykricniky se daji vypnout, kdyz to cele proklikas, tak se ti tam objevi zatrzitko na zruseni.
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 27.02.2014
    Když celé co proklikám? Zkusila jsem nastaveni, ale tam nic takového není.
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 27.02.2014
    Na druhe strance jsou neco jako podstranky, proste je tam jeste jedno klikatko na dalsi stranky a mimochodem taky jsem si toho hned nevsiml a tam kdyz se doklikas nakonec tak ti vyskoci moznost to vypnout. Ale uz jsem to vypl, takze obrazkem neposlouzim, leda nekdo kdo vi a nema to vypnute.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.02.2014
    Myslím, že každý mluvíte o jiných vykřičnících :) Vypnout se dají ty dole, ohledně změn na gurmánce. Problémem jsou pro mnohé ale ty "nahoře", kde je kolo štěstí a stan s pohádkou a vykřičníky zaclání rozcestníku.. ty se vypnout nedají.
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 27.02.2014
    jooo tamty aha a to nekomu vadi? :-) Ja se prepinam oknem pristi sklizen, je to rychle snadne a vidim kdy mi co konci za produkce :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.02.2014
    To já právě taky. Ten rozcestník, který teď je prakticky nepoužitelný, jsem osobně nepoužila nikdy, takže mi vůbec nevadí, že není vidět. Takže pro mě za mě, klidně tam ty vykřičníky nechte, mně tam rozhodně nevadí :D Ale ok, chápu, že každý si zvyknul na něco jiného a zvyk je železná košile :cool:
  • Smarter (CZ1)Smarter (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 27.02.2014
    presne tak - aj som sa na support stazoval ze takato nevydarena aktualizacia uprostred udalosti Rozpravka dost zdrzuje - odpoved bola velmi vlazna asi v tom duchu, ze postupia ako navrh na predlzenie ale neverim tomu velmi
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 27.02.2014
    událost bude prodloužena o 6 hodin :-)
  • DanyDDanyD Komentářů: 37
    upraveno 28.02.2014
    mariak2 napsal: »
    Základná cena pred vyskúmaním vajíčok bola 3 $. V inventári je už cena 5 $, teda cena aj s navýšením.

    Děkuji, teď jsem teprve v obraze. Nevěděl jsem, že před výzkumem byla cena vajíčka 3 a po zvýšení je tedy 5. Jenže tohle si asi už nikdo nepamatuje. Já naskočil a do spolku, který měl tyhle výzkumy hotové, takže tohle jsem fakt nevěděl, protože jsem měl cenu 5,-hned po vstoupení do spolku. Pak by asi nebylo na škodu,kdyby se i u skladových zásob při prodeji objevilo to, co se objeví při prodeji při plném skladu z plochy. Ještě jednou děkuji za osvětlení.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 28.02.2014
    WolfWorld napsal: »
    Ďakujem za drzú odpoveď, ale toto hektické oznámenie mi je na dve veci.

    Pokud má odpověď vyzněla drze, omlouvám se, drze míněná nebyla. Jen malinko... ehm... rejpavě. O:-) ;-) Ale zkusím to teda ještě normálně, s klidnou hlavou, nerejpavě. ;-)

    Nemyslím si, že to oznámení, na který jsem odkazovala je na dvě věci. Ptal/a jsi se, jestli už ta aktualizace proběhla. V oznámení je napsaný, že zatím byl do hry přidán průvodce (ono informační tlačítko), který plánovaný změny ukáže. Tedy odpověď je: "ne, ještě ta aktualizace neproběhla, takže to, že u tebe je vše při starým, je naprosto správně a v souladu s oficiálním oznámením o aktualizaci, která tento týden proběhla".
  • mmm1112222mmm1112222 Komentářů: 1
    upraveno 28.02.2014
    ahoj, chcem sa spýtať čo mám spraviť ked sa mi už 2 den nedá dostať do farmi, otvorí sa mi len tá prvá strana- základný obrazok a dalej sa to už nechce načítať
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 28.02.2014
    mmm1112222 napsal: »
    ahoj, chcem sa spýtať čo mám spraviť ked sa mi už 2 den nedá dostať do farmi, otvorí sa mi len tá prvá strana- základný obrazok a dalej sa to už nechce načítať

    Pročíst si toto: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?30996-nejde-na%C4%8D%C3%ADst-hra-26-2-2014&p=326078&viewfull=1#post326078
    a třeba toto: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?30996-nejde-na%C4%8D%C3%ADst-hra-26-2-2014&p=326945&viewfull=1#post326945

    ...vlastně pár posledních stránek v tom tématu (nejde načíst hra 26. 2. 2014) - je tam pár nevšedních (a leckdy jen těžko uvěřitelných) rad od těch, co se jim podařilo připojit po vskutku nevšedním zásahu... Všem za ty rady děkuju! :-)
  • jirin1973 (CZ1)jirin1973 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 01.03.2014
    jak to že se nic neděje na gurmánské farmě , žádné slíbené změny zboural jsem zahradu a je to k ničemu
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 01.03.2014
    už se zde několikrát psalo, že se nic bourat nemá, jednak dostaneš méně dolarů, než když to zmizí po aktualizaci a jednak změny budou postupné v průběhu několika týdnú
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 01.03.2014
    jirin1973 napsal: »
    jak to že se nic neděje na gurmánské farmě , žádné slíbené změny zboural jsem zahradu a je to k ničemu

    ja už fakt neverím... :D:D:D ..... na fóre je to Xkrát napísané, veď čítajte trocha!!! okrem toho, v tom tlačítku je tiež jasne napísané, že to zbúrajú automaticky a vrátia všetky investované doláre
Sign In to comment.