Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Aktualizace | 25.02.2014

AntonellaAntonella Komentářů: 14
Milí hráči,

Je tu opět aktualizace! Zde je diskuzní vlákno k blížící se aktualizaci!

Sdělte nám svoji zpětnou vazbu!
Post edited by Antonella on
«1311

Komentáře

  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 20.02.2014
    Ahojky :-) Jestli tomu dobře rozumím, tak 25. přibude jen to tlačítko. A další změny tedy příjdou postupně. Jde mi o to, jestli mám v tuto chvíly investovat do zlepšování, nebo si počkat na 25.

    Jinak musím říct, že začátek tohoto roku mě jen natěšíl, co všechno přinese. A držím všem palce, aby aktualizace proběhli s co nejmenšími technickými problémy, nejlépe úplně bez nich :-)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 20.02.2014
    Ahoj, díky za informace, aspoň můžu ušetřit nějaký dolárky do 25.února a nebudu se na gurmě moc angažovat, stejně je zatím "ve vývinu" :D:D. Ale je fajn, že to víme takhle dopředu.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 20.02.2014
    Taky díky za nový prime day, přiznám se, že ho využívám často, už jsem koupila ledacos a je to prima, obzvlášť zrychlení mě odrovnalo, to byl fičák :D.
    Zajímalo by mě, jestli neuvažujete o novém prime day, kdy by bylo možné získat na 24 hodin možnost stavět na všech farmách současně, to by se mi osobně moc líbilo a určitě bych si to koupila. Díky.
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 20.02.2014
    Ja osobne som pre prepracovanie gurmy! (uvidíme , cez to tlačítoko ;))
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 20.02.2014
    keď som chcela zmenu gurmánky nemyslela som zrovna celú ju zbúrať :O .... ale tak možno to bude lepšie, mám pocit že v takejto "zostave" ako ju mám napr. ja moc nezarába .... teším sa na novú aj za cenu že by som túto mala celúúú zdemolovať :D
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 20.02.2014
    No, jsem zvědavá.:cool:
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 20.02.2014
    Takže postřehy (nebo psostřehy?):
    Pokus o donucení uživatelů víc nakupovat zlato za příslib "kočky v měchu". To je teda výhra. Ale ne pro hráče.
    Přibude tlačítko, které nám poví, jak bude zmršena gurmánka? A to to nejde napsat na fóru? No, asi ne. Co takhle poplatek za použití tlačítka?
    A to je jako všechno? A kolik vás na tom dělá? Dvacet lidí? Tak tahle kolejnice jistě bude krátká...
  • 44ella44ella Komentářů: 33
    upraveno 20.02.2014
    Ahoj, jakekoliv zmeny, ktere vedou k rozvoji hry, vitam, jen doufam, ze to tzv. prepracovani gurmanky nebude obdoba zmen na hlavni farme, kdy nam grafika poklesla o 2 nebo 3 lvly zpet, takove zmeny cloveka nepovzbudi, spis otravi.
  • 44ella44ella Komentářů: 33
    upraveno 20.02.2014
    A jeste jedna malickost me nuti reagovat. Jedna se o zmenu pozadi a jsou to ty nestastne vykricniky, ktere prekryvaji ukazatele. Uz jsem cetla nekolik pripominek k teto chybe a zatim zadna naprava. Ukazatele by mohly byt premisteny nekam jinam nebo zruste vykricniky, stejne se mi zdaji byt zbytecne. Kazdy si jiste vsimne noveho objektu i bez vykricniku, nehlede k tomu, ze jejich mihotani opravdu neni zdrave pro oci.
  • Malý ptáčekMalý ptáček Komentářů: 32
    upraveno 20.02.2014
    Ahoj, mě se to líbí, ale mám jednu prosbu, kdyby se změnil celý rámec guru farmy a byl například jiný než je guru farma, tak bych rád za přejmenování farmy neplatil... Mě se taky objevil odemčení zámek nad věží s dekoracemi. Ten zámek ukazuje, že je ve věži nová odemčená dekorace. Rád uvítám vylepšení na farmě.
  • Malý ptáčekMalý ptáček Komentářů: 32
    upraveno 20.02.2014
    Ahoj, nevím jestli mám plnit úkoly v gurmánské farmě, když se bude přepracovávat. Jestli mi někdo poradí. Zatím já pozastavuji gurmámskou farmu a budu pracovat na zahradě a restauraci. Mám splnit 6 úkolu, které pozastavuji než budu vědět jak se přepracuje, aby jsem neplnil úkoly zbytečně a pak by mě chyběly peníze na další výstavbu.
    P.S.: To je můj osobní názor.
  • NicoolinNicoolin Komentářů: 52
    upraveno 21.02.2014
    44ella napsal: »
    A jeste jedna malickost me nuti reagovat. Jedna se o zmenu pozadi a jsou to ty nestastne vykricniky, ktere prekryvaji ukazatele. Uz jsem cetla nekolik pripominek k teto chybe a zatim zadna naprava. Ukazatele by mohly byt premisteny nekam jinam nebo zruste vykricniky, stejne se mi zdaji byt zbytecne. Kazdy si jiste vsimne noveho objektu i bez vykricniku, nehlede k tomu, ze jejich mihotani opravdu neni zdrave pro oci.


    Aj ja si myslím to isté .. a ked tak by sa to mohlo spraviť tak, ž ked sa tam objaví nový objekt bude výkričník a apo prvom kliknutí naň by zmizol.... alebo niečo také ... a prepracvanie fgurmánky no som zvedavá ... dúfam že to fakt bude super a že sa zase nezľaknem :)
  • vlcacek76 (CZ1)vlcacek76 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    upraveno 21.02.2014
    Nicoolin napsal: »
    Aj ja si myslím to isté .. a ked tak by sa to mohlo spraviť tak, ž ked sa tam objaví nový objekt bude výkričník a apo prvom kliknutí naň by zmizol.... alebo niečo také ... a prepracvanie fgurmánky no som zvedavá ... dúfam že to fakt bude super a že sa zase nezľaknem :)
    Myslim, ze to je skvely napad, ty vykricniky nas opravdu otravuji, stacilo by jen upozorneni a pak by mohly zmizet. Ten jednotvarny, stale se opakujici pohyb pry muze u lidi s epilepsii vyvolat zachvat. Nad tim by bylo hodno se zamyslet.
  • tomkr3tomkr3 Komentářů: 445
    upraveno 21.02.2014
    Trochu se bojím toho, že by na gurmánu měly být nové budovy. Už tam nemám moc místa.... Tak snad mně příští týden příjemně překvapí :)
  • malymirko (SK1)malymirko (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 21.02.2014
    A ja by som uvítal keby sa v novej reštaurácii dali robiť rezne z ošípaných.
    Hold nie som vegetarián aby som furt zeleninu robil
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 21.02.2014
    Ano, to bych uvítala také, točit těch pár receptů je nuda...:D
  • NicoolinNicoolin Komentářů: 52
    upraveno 22.02.2014
    chceméé reznéé :D:D aj ja by so ich uvítala :) a mám ich rada so zemiakovou kašou :D to by bolo meníčko :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 22.02.2014
    Lidi, kdy konečně pochopíte, že tohle je multikulturní hra a pro některé kultury by bylo vepřové hrubou urážkou. Proto se v této hře neobjeví.
  • pepa499pepa499 Komentářů: 4
    upraveno 22.02.2014
    taky jsem zvědavá co nám to přinese za novoty už se těším ale nějaký jujce by se vyrábět mohl :confused:
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 22.02.2014
    Třeba jednou někoho napadne, že na květince stojí palírna :D a na hlavní máme jabloňové sady... a místo esencí budeme pálit kalvádos...
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 22.02.2014
    Nebo cseresnye pálinka. :o
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 23.02.2014
    Hope2 napsal: »
    Třeba jednou někoho napadne, že na květince stojí palírna :D a na hlavní máme jabloňové sady... a místo esencí budeme pálit kalvádos...

    Jo, prasata se krmí zelím, v palírně se pálí voňavky a krávy žerou pšenici. Tohle musel vymyslet fakt nějakej berlíňák, kterej viděl krávu akorát v obrázkový knížce, když jí okusoval roh (té knížce, né krávě). A řízky prej taky nebudou, protože ten chudák, co nerozezná kosmickou loď od dinosaura, je vegetarián, protože ho v dětství nabralo prase...
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 23.02.2014
    Petr S.2 napsal: »
    Jo, prasata se krmí zelím, v palírně se pálí voňavky a krávy žerou pšenici. Tohle musel vymyslet fakt nějakej berlíňák, kterej viděl krávu akorát v obrázkový knížce, když jí okusoval roh (té knížce, né krávě). A řízky prej taky nebudou, protože ten chudák, co nerozezná kosmickou loď od dinosaura, je vegetarián, protože ho v dětství nabralo prase...
    Dovolím si oponovat. Jasně, že je to zjednodušený koncept, a je mi úplně jedno, co si o něm myslíš, a o tom se ani bavit nechci, ale ty prasata už se tu řeší už víc než půl roku a je to proto, že se BF hraje i v zemích, kde je zakázané vepřové. A asi tak, jako se nedohadujeme, že nemáme hovězí (Indové by asi nebyli zrovna rádi), nechápu, proč se tu pořád dokola debatuje o (nejmíň desetkrát jen za poslední měsíc) vysvětleném problému s prasaty.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 23.02.2014
    Tak ale grilovaná kuřata by nemusela vadit nikomu, ne? :-D
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 23.02.2014
    To je neskutečný, tak na co tam ty prasata vůbec teda dávat, mohli vymyslet něco jinýho, třeba koně. Je jasný, že Češi a Slováci budou inklinovat k normálnímu a pro naše prostředí logickému kroku - zabijačkaaaa :D:D:D. Ale změnu to chce, zelenina a ovoce je nuda.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 23.02.2014
    masbetka napsal: »
    Dovolím si oponovat. Jasně, že je to zjednodušený koncept, a je mi úplně jedno, co si o něm myslíš, a o tom se ani bavit nechci, ale ty prasata už se tu řeší už víc než půl roku a je to proto, že se BF hraje i v zemích, kde je zakázané vepřové. A asi tak, jako se nedohadujeme, že nemáme hovězí (Indové by asi nebyli zrovna rádi), nechápu, proč se tu pořád dokola debatuje o (nejmíň desetkrát jen za poslední měsíc) vysvětleném problému s prasaty.

    Nevšimla jsem si, že by to někdo vysvětlil, to jen na okraj. Asi jsem nebyla ve správné diskusi. Kolem dokola se tu debatuje o větších hloupostech, takže zrovna recepty mi jako něco, o čem by nestálo diskutovat, teda nepřijdou.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 23.02.2014
    Hope2 napsal: »
    Třeba jednou někoho napadne, že na květince stojí palírna :D a na hlavní máme jabloňové sady... a místo esencí budeme pálit kalvádos...

    To taky nepůjde, jsou přeci národy, kde je zakázaný i alkohol :D:D:D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 24.02.2014
    Bri10 napsal: »
    Nevšimla jsem si, že by to někdo vysvětlil, to jen na okraj. Asi jsem nebyla ve správné diskusi. Kolem dokola se tu debatuje o větších hloupostech, takže zrovna recepty mi jako něco, o čem by nestálo diskutovat, teda nepřijdou.

    Například tady: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?18695-Vyu%C5%BEit%C3%AD-prasat&p=173145&viewfull=1#post173145
  • Chorý (SK1)Chorý (SK1) Komentářů: 32
    upraveno 24.02.2014
    Bri10 napsal: »
    To je neskutečný, tak na co tam ty prasata vůbec teda dávat, mohli vymyslet něco jinýho, třeba koně. Je jasný, že Češi a Slováci budou inklinovat k normálnímu a pro naše prostředí logickému kroku - zabijačkaaaa :D:D:D. Ale změnu to chce, zelenina a ovoce je nuda.

    Presne, chceme logické pokračovanie chovu prasiatok. Teda udiarničku, klobásku, slaninku a samozrejme bravčové rezne!!!!!!!

    A udiarnička by mala dávať body spokojnosti, (niečo na spôsob psej búdy), každý domáci majster je predsa hrdý na svoje dielo. :-))))))
  • HančaP (CZ1)HančaP (CZ1) Komentářů: 245
    upraveno 24.02.2014
    Chorý2 napsal: »
    Presne, chceme logické pokračovanie chovu prasiatok. Teda udiarničku, klobásku, slaninku a samozrejme bravčové rezne!!!!!!!

    A udiarnička by mala dávať body spokojnosti, (niečo na spôsob psej búdy), každý domáci majster je predsa hrdý na svoje dielo. :-))))))
    Je opravdu zbytečné pořád dokola psát, jak by se dala využít prasata, když to stejně nikdy nebude možné.
Sign In to comment.