Domů Czech Otázky ke hře

Zprávy

retrivrretrivr Komentářů: 10
upraveno 06.02.2017 v Otázky ke hře
Ahoj, prosím, má někdo stejný problém jako já? Když napíšu hromadnou zprávu, naposledy tohle:
Ahojky Prosím, kdo ještě nedal na výzkum jablíček, chybí 2 lidičky. Penízky na výzkum máme, tak ať se do toho můžeme pustit, užitek budeme mít všichni. Díky moc všem.
Je to v roletce Hlavní farma
tak mi to neodešle a hlásí mi to, že nelze psát slovo "dick" a zpráva nebude odeslána. Stalo se mi to opakovaně.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 21.10.2013
    Ahoj :) Slovo "lidičky" patří mezi ta, která ti systém nepustí kvůli anglickému "dick" - nerozlišují se háčky a čárky. Stejně tak tak ti neprojde např. srdíčko. Pokud nemáš alternativu a trváš na tom, že potřebuješ tuto zdrobnělinu, slovo rozděl mezerou v místě, které dělá potíže - např. lidi čky :)
  • retrivrretrivr Komentářů: 10
    upraveno 21.10.2013
    Moc děkuju za pomoc
  • Xanilvap (CZ1)Xanilvap (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 06.01.2014
    Chci se zeptat, od které doby je slovo "lidičky" sprosté? S tímto oslovením mi nešla odeslat hromadná zpráva, prý není dovoleno psát slovo "dick", ovšem netuším, co s tím má společného slovo "lidičky"
    Post edited by Xanilvap (CZ1) on
  • vlada18 (CZ1)vlada18 (CZ1) Komentářů: 67
    upraveno 06.01.2014
    filtr je nastaven na slova a jejich tvary stačí když ve slově vynecháš písmenko a dáš místo něj tečku nejde napsat ani slovo srdíčko
  • NicoolinNicoolin Komentářů: 52
    upraveno 05.03.2014
    chcela by som sa spýtať či sa dajú posielať hromadné správy ale tak 3 členom spolku naraz.. ceému spolku viem že sa dá. Ja by som chcela aspoň 3 naraz lebo sa mi nechce zakaždým písať tú istú správu 3x alebo viac :)

    Ak sa to dá prosím napíšte mi (oddeliť príjemcu čiarkou alebo podobne :) )


    Ďakujem
    Post edited by Nicoolin on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 05.03.2014
    Nicoolin napsal: »
    chcela by som sa spýtať či sa dajú posielať hromadné správy ale tak 3 členom spolku naraz.. ceému spolku viem že sa dá. Ja by som chcela aspoň 3 naraz lebo sa mi nechce zakaždým písať tú istú správu 3x alebo viac :)

    Ak sa to dá prosím napíšte mi (oddeliť príjemcu čiarkou alebo podobne :) )


    Ďakujem

    Ahoj, zkusila jsem různý varianty se středníkem, čárkou apod. ale nic neprošlo. Tak to nejspíš nejde... Prostě každýmu zvlášť.
  • Danny966 (CZ1)Danny966 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    upraveno 05.03.2014
    tak třeba zkus kopírovat a vložit , taky to tak dělám :-)
  • NicoolinNicoolin Komentářů: 52
    upraveno 05.03.2014
    vdaka :) áno to aj ja robím kopírovanie lebo inak by ma asi šlahlo na mieste :) a som aj skúšala čiarka a všeličo a nič asi to proste neide :) dakujem za odpovede
  • safkasafka Komentářů: 0
    upraveno 08.03.2014
    Ahojte, popoludní som si našla v pošte 3 správy, prečítala som si ich, ale nemala som čas na ne reagovať. Teraz som si ich chcela prečítať znovu, ale ostala tam už iba jedna z nich. Neviete, čo sa mohlo stať?
    Post edited by safka on
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 05.03.2014
    Neměla jsi plnou schránku? Pokud není místo na nové zprávy, měly by se automaticky mazat nejstarší, ale stát se může ledacos.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 06.03.2014
    safka napsal: »
    Ahojte, popoludní som si našla v pošte 3 správy, prečítala som si ich, ale nemala som čas na ne reagovať. Teraz som si ich chcela prečítať znovu, ale ostala tam už iba jedna z nich. Neviete, čo sa mohlo stať?

    Ahoj, vím, že dřív se občas pošta někomu ztrácela, ale dlouho tu nikdo nic takovýho nepsal, tak jsem myslela, že tohle je už opravený. Během dne se poptám...
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 06.03.2014
    Ahoj,

    předám tuto informaci dále. A pokud by se tento problém vyskytovat častěji u více hráčů, budeme se snažit najít příčinu.
  • bojardbojard Komentářů: 1
    upraveno 08.03.2014
    mohl ti je nekdo vymazat a nebo nevim
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.05.2014
    Existuje nějaké rozumné vysvětlení, proč není ve hře možné posílat zprávy hráčům pod levelem 6?:confused:
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 27.05.2014
    Existuje nějaké rozumné vysvětlení, proč není ve hře možné posílat zprávy hráčům pod levelem 6?:confused:

    Rozumné, to teda nevím :) Osobně si myslím, že prostě to nemají odemčené/ještě přístupné. Malé lvly ale rychle postupují. Můžu su poptat, jestli to není chyba, ale pochybuji o tom :) Dám vědět ...
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 27.05.2014
    SFarmer napsal: »
    Můžu su poptat, jestli to není chyba, ale pochybuji o tom :)

    Jasně, buď je to chyba nebo.... vlastnost. :D

    bug-vs-feature.jpg
  • Honza1964 (CZ1)Honza1964 (CZ1) Komentářů: 2
    Na koho se mám obrátit když jsem odmítl 10 letou holčičku do spolku a nedávno to byl i klučina a chodí mi od nich nesmyslné dotazy poštou?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Můžeš je ignorovat - když si hráče vyhledáš v žebříčku a otevřeš informace o něm, u jeho jména je funkce "Ignorovat hráče". Dál už ti od nich zprávy chodit nebudou.
  • Honza1964 (CZ1)Honza1964 (CZ1) Komentářů: 2
    to vím ihned jsem ho ignoroval jde jen o to zda vedení má přehled kdo to hraje a vyvarovat se nabírat kojence, aby neobtěžovali slušné hráče svojí pubertou setkávám se s tím i na jiných hrách a je to dost nepříjemné, když je blokneš tak jsou i takoví co si udělají jiný nick a otravují zase
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nevím, jaké vedení, nicméně hra je pro všechny, i pro mladší hráče ;)
  • Honza1964 (CZ1)Honza1964 (CZ1) Komentářů: 2
    to je jasné hraji i na jiných hrách a většinou to tam funguje tak já tomu říkám vedení, prostě kdo založil hru - majitelé nebo jak se jim říká, mají svoje pravidla která se musí dodržovat a pokud je porušují tak hráče zablokují i takový případ jak jsem psal zde že někdo někoho bombarduje nesmyslnou poštou, na to jsem se ptal neboli myslel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Takovými pravidly zde budou Všeobecné obchodní podmínky: http://www.goodgamestudios.com/terms_cs.html.

    Ale jak říkám, hra není věkově omezena, pokud ti někdo píše příliš nechtěných zpráv, od toho je tu ignorace. Pokud by šlo o vulgární či jinak nevhodné zprávy, úpak je namístě okopírované zprávy poslat na podporu, která případně může daného hráče zablokovat.

Sign In to comment.