Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Aktualizace 07.01.2014

AntonellaAntonella Komentářů: 14
Milí hráči,

zde můžete diskutovat o blížící se aktualizaci.
Post edited by Antonella on
«1

Komentáře

  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 03.01.2014
    oprava chýb je fajn, len aj pes by sa mohol opraviť, veľmi dlho mu trvá keď ho nakŕmim aby pripočítal spokojnosť....
    inak chválim tie správy pre odmietnutých členov, tie určite v spolku využijeme :)
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 03.01.2014
    Hurá, zásah do zpráv! Hlavně tam možnost napsaní zprávy pro toho, koho odmítáme, to je výhra. A to jsem si myslel, že zprávu šlo napsat komukoliv, i tomu, kdo u nás o členství nežádal, takže takovému se prostě napsalo "sorry, ale...". No, a teď to půjde taky! Když k tomu připočtu už stávající chyby systému zpráv ... jdu zakládat spolkové Skype :D
    Vykřičník na inventáři. Jaká to věc! A otazník by nebyl? :D
    K drobným chybám by se spíš hodilo vyjádření "Drobné chyby byly nahrazeny jinými" :D Pokud o vtipu s ostnatým drátem je dost trapný....
    Ale vymýšlelo se to asi měsíc. Tak to bude něco. Uááááááá :D
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 03.01.2014
    Petr S.2 napsal: »
    Hurá, zásah do zpráv! Hlavně tam možnost napsaní zprávy pro toho, koho odmítáme, to je výhra. A to jsem si myslel, že zprávu šlo napsat komukoliv, i tomu, kdo u nás o členství nežádal, takže takovému se prostě napsalo "sorry, ale...". No, a teď to půjde taky! Když k tomu připočtu už stávající chyby systému zpráv ... jdu zakládat spolkové Skype :D
    Vykřičník na inventáři. Jaká to věc! A otazník by nebyl? :D
    K drobným chybám by se spíš hodilo vyjádření "Drobné chyby byly nahrazeny jinými" :D Pokud o vtipu s ostnatým drátem je dost trapný....
    Ale vymýšlelo se to asi měsíc. Tak to bude něco. Uááááááá :D
    Máš pravdu, podle mně slabota.
    Zprávy odmítnutým hráčům šly přece napsat i dřív, jenom nebyla jistota jestli vůbec dojdou.A to se nebude vědět i dál, o opravě při nedoručování zpráv se aktulizace nezmiňuje.
    Ten vymyšlený vykřičník na inventáři je opravdu asi důležitější než oprava psa a zpráv.:D
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 03.01.2014
    Desidia2 napsal: »
    Máš pravdu, podle mně slabota.
    Zprávy odmítnutým hráčům šly přece napsat i dřív, jenom nebyla jistota jestli vůbec dojdou.A to se nebude vědět i dál, o opravě při nedoručování zpráv se aktulizace nezmiňuje.
    Ten vymyšlený vykřičník na inventáři je opravdu asi důležitější než oprava psa a zpráv.:D
    na to se dá napsat akorát booože růžo:D:D
  • moureček11 (CZ1)moureček11 (CZ1) Komentářů: 303
    upraveno 03.01.2014
    A co komíny? Domy se dají postavit jen určitým směrem, aby šel kouř z komína, jinak se mi kouří ze střechy.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 03.01.2014
    Tak mě napadá, co asi musí naši IT a Vývojáři vymyslet, aby se změnamy byli všichni farmáři spokojeni.

    Souhlasím s názory, že by se měli zprávy opravit kompletně. Dnes jsem se naprosto zbytečně osočila na farmáře v našem spolku, že mi neodepisují. A jak je vidět, tak mi min. tři zprávy nedorazily....
    Ale taky si myslím, že pokud se bude psát důvod odmítnutí, je to dobrá věc. Určitě pro farmáře - žadatele. Všichni vedoucí a zástupci určitě nepíšou odmítnutým žadatelům zprávy.

    Vykřičník se zdá být taky zbytečný a mnozí nad ním budou kroutit hlavou. Ale je pravda, že já osobně, když získám nové nálepkové body do alba, které značí nejen ikonka poháru, ale právě i vykřičník, jsem ráda a vykřičník vypadá hezky. Takže podle mě i tento vykřičník bude přijad s dobrými pocity, ne? A radostí.

    Prima Day se mě vlastně netýká. Né že bych si občas zlato nekoupila, ale zásadně ho kupuji s 50% navíc. A tato akce při Prima Day je velice zřídka.

    A chyby? Zatím mi vadilo pouze to, že se zasekávali popisovací texty nad poly a výrobnami. Tato chyba opravena. Pejsek mě nezlobí...je ale pravda, že mě dost zaráží, že od doby, kdy pejska máme, pořád v příspěvcích čtu, že zlobí a zlobí a že nebyl dosud opraven...

    Na druhou stranu ale lze pochopit, že pořád a pořád přibývají nový a nový farmáři a stále nové chyby. Takže je stále plno práce...
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 03.01.2014
    Kacirek2 napsal: »
    T
    Pejsek mě nezlobí...je ale pravda, že mě dost zaráží, že od doby, kdy pejska máme, pořád v příspěvcích čtu, že zlobí a zlobí a že nebyl dosud opraven.....
    Pejsek nezlobí, jen (a to jsi si možná nevšimla) dlouho trvá, než se po nakrmení přičtou body spokojenosti. Stačí sledovat žlutozelený ukazatel. Nápis nad pejskem sice už má body dobře, ale ukazatel ne a hlavně pokud dáš něco vyrábět, tak proděláváš.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 03.01.2014
    Takže nemá hlad tak časo, jak míval? - To byl jeden čas velký problém, že žadonil o nakrmení dost často.

    Co se týče mého Blecka, tak mu nakrmení trvá tak pět sekund - plus mínus. Spokojenost na hlavní farmě mám mínus sto procent i s rezervou, takže spokojenost na ukazately opravdu nesleduji. Tím jsem tedy ani nepostřehla, zda se spokojenost přičítá tak jak má.
    Nákldy na výrobu krmiv mám nulové a další minimální.

    Dnes jsem si vylepšila Blecka za poslední dolary - tedy poslední pátou úroveň a páty cvik. Dál už jde jen za zlatky. A překvapily mě odměny, které mi dává. Četla jsem o nich a kvůli nim jsem chtěla pejska vylepšovat - ale časem jsem se zaměřila na farmy - až dnes jsem se k vylepšení dostala.
  • katka beneš (CZ1)katka beneš (CZ1) Komentářů: 49
    upraveno 03.01.2014
    helaras napsal: »
    Pejsek nezlobí, jen (a to jsi si možná nevšimla) dlouho trvá, než se po nakrmení přičtou body spokojenosti. Stačí sledovat žlutozelený ukazatel. Nápis nad pejskem sice už má body dobře, ale ukazatel ne a hlavně pokud dáš něco vyrábět, tak proděláváš.

    i já jsem měla podobný problém,ale pak jsem si všimla že ukazatel sice ukazuje jako kdyby pejsek nebyl nakrmený,ale náklady jsem měla nulové tak jak měli být po nakrmení
  • Kvetla2Kvetla2 Komentářů: 4
    upraveno 03.01.2014
    Mňa by zaujímalo, či sa odstráni problém s úpravou textu v novinkách aliancie. Momentálne sa upravovať nedá. Ďakujem za odpoveď.
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 04.01.2014
    Kvetla2 napsal: »
    Mňa by zaujímalo, či sa odstráni problém s úpravou textu v novinkách aliancie. Momentálne sa upravovať nedá. Ďakujem za odpoveď.

    Možná lokální problém slovenského serveru. Na českém to jde. Další info od českých a slovenských hráčů? Jde/nejde?
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 04.01.2014
    Petr S.2 napsal: »
    Možná lokální problém slovenského serveru. Na českém to jde. Další info od českých a slovenských hráčů? Jde/nejde?

    jde........ (cs server)
  • Nothing2Nothing2 Komentářů: 60
    upraveno 04.01.2014
    Snad opravia dnesnu prime day odmenu, 10 zetonov za 6 000 pritom v kolese stastia stoji 10 zetonov 3060 :D trosku nedomyslene
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 04.01.2014
    Nothing2 napsal: »
    Snad opravia dnesnu prime day odmenu, 10 zetonov za 6 000 pritom v kolese stastia stoji 10 zetonov 3060 :D trosku nedomyslene

    To neopraví je to chytře udělaný koupíš si 6000 zlata a dostaneš 10 žetonu a potom si ještě koupíš další žetony a GGS má prachy.
  • mase (CZ1)mase (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 04.01.2014
    helaras napsal: »
    Pejsek nezlobí, jen (a to jsi si možná nevšimla) dlouho trvá, než se po nakrmení přičtou body spokojenosti. Stačí sledovat žlutozelený ukazatel. Nápis nad pejskem sice už má body dobře, ale ukazatel ne a hlavně pokud dáš něco vyrábět, tak proděláváš.

    Já nevím, ale myslím, že mi pejsek funguje jak má... Když má hlad a drží misku v puse, kliknu na něj, on položí misku a žere. To mu pravda chvíli trvá, ale přijde mi to normální... Teprve když dožere, je spokojený...
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 04.01.2014
    i já jsem měla podobný problém,ale pak jsem si všimla že ukazatel sice ukazuje jako kdyby pejsek nebyl nakrmený,ale náklady jsem měla nulové tak jak měli být po nakrmení

    To bohužel není pravda, když se podíváš na kalkulačku, tak za jednu dávku krmení pro krávy zaplatím 84 dolarů a když počkám, tak už je to 0
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 04.01.2014
    helaras napsal: »
    Pejsek nezlobí, jen (a to jsi si možná nevšimla) dlouho trvá, než se po nakrmení přičtou body spokojenosti. Stačí sledovat žlutozelený ukazatel. Nápis nad pejskem sice už má body dobře, ale ukazatel ne a hlavně pokud dáš něco vyrábět, tak proděláváš.

    Asi ani tato chyba není u všech - schválně jsem si to párkrát chtěla zkontrolovat, protože to tu sem tam někdo napsal. Pokaždé kouknu na spokojenost, mám třeba -98%, nakrmím pejska a jen než přejedu po farmě s kurzorem na spokojenost (necelá vteřina), je už tam -100%. Takže asi chyba jen u někoho nebo jen záleží na rychlosti počítače/internetu.

    Nicméně u psa pořád jednu chybu registruju. Kdykoliv je aktualizace, rozhodí se mi čas do dalšího krmení. Zásadně klikám na psa a na spolkovej strom najednou - obojí má interval 8 hodin. Po aktualizacci naběhne spolkovej strom normálně po těch 8 hodinách (od rána), ale na psa musím ještě třeba 2-3 hodinky čekat...
  • katka beneš (CZ1)katka beneš (CZ1) Komentářů: 49
    upraveno 04.01.2014
    helaras napsal: »
    To bohužel není pravda, když se podíváš na kalkulačku, tak za jednu dávku krmení pro krávy zaplatím 84 dolarů a když počkám, tak už je to 0

    no já nevím,ale mě to ukazuje že mám zaplatil,ale žádný peníze se neodečtou
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 04.01.2014
    Antonella napsal: »
    Milí hráči,

    zde můžete diskutovat o blížící se aktualizaci.

    Antonello, rád bych o blížící se aktualizaci diskutoval. Ale není, bohužel, o čem diskutovat. :(
    I když s příspěvky od Petr S. mnohdy nesouhlasím, tentokrát se můj názor s jeho ze 100% shoduje.
    Tak trochu jsem v koutku duše doufal, že se ti človíčci, kteří bdí nad kvalitou našeho "zabíjení času", při letošní první aktualizaci pořádně vytáhnou, ale opak je pravdou. :(
    Proto mohu dodat pouze "To se zase jednou vycajchnovali..." :(:(:(
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 04.01.2014
    No, co dodat. Byly vánoční svátky, byl silvestr, teď bude kocovina.
  • Chorý (SK1)Chorý (SK1) Komentářů: 32
    upraveno 04.01.2014
    Nebuďme na nich zlí, aj oni chceli vypnúť. Určite nám to ešte vynahradia a vymyslia pár pekných dekorácii.

    Dúfam, že si prečítaju toto zbožné prianie a potešia nás. :-)))))
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 04.01.2014
    Škoda, že nejdou dekorace povyšovat. Mám pár pěkných kousků, kterých bych se opravdu nerada vzdávala. Představa, že ve vysokém levelu bych měla mít farmu zaplavenou modrými traktory, které zřejmě dávají nejvíce BS, mě přímo děsí. Nechci.
  • Chorý (SK1)Chorý (SK1) Komentářů: 32
    upraveno 04.01.2014
    Trebárs nejaká charita ako s ďalekohľadom, len získané BS by sme si prirátali k ľubovoľnej dekorácii. To by sa mi rátalo.
  • bigpharmabigpharma Komentářů: 11
    upraveno 04.01.2014
    Přesně tak jak říká GirlAkriv. Dekorace by se měly dát povyšovat. Zatím jsem level 57 a nemusím ještě mít ty hnusné modré traktory kvůli BS, ale jak by na ně mělo dojít, radši skončím, protože pak už to nebude farma.
    Doufám, že do té doby vymyslí vývojáři něco míň šeredného než modrý traktor, co je na farmě jako pěst na oko, natož celé řady ...
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 05.01.2014
    Nevýhodnější jsou dekorace z akcí. Já se snažím dekorace umísťovat tak, aby se k sobě hodily, ale na květince už mám čtyři čajovny a na hlavní čtyři pohádkové věže. Nejlepší je vodopád, ten se hodí všude. Traktor mám jen jeden a ten jsem vyhrála. Navyšovat úroveň dekorací by bylo vynikající. To že dekorace zbytečně zahálí ve skladu vadí snad každému.
    Současná aktulizace nepřinese nic převratného, jen aby se nerozhodilo něco již opraveného.
  • dagobert (CZ1)dagobert (CZ1) Komentářů: 69
    upraveno 05.01.2014
    aktualizace nic moc, spis by me potesilo kdyby spravili nechodici zpravy, to ze mi z 24 clenu neprijde 18 je uz opravdu na povazenou........
  • bigpharmabigpharma Komentářů: 11
    upraveno 05.01.2014
    Já bych moc chtěla mít na farmě jako dekoraci koně. Ohradu s koňma. Mohlo by se začít od jednoho, další třeba moct dokupovat, krmit je, aby byli šťastný. Třeba i by se s nima mohly dělat akce jako dostihy, nějaké postupné plnění úkolů jako při Asii nebo při skautech a tak, a tím by se zvyšovaly body spokojenosti.
    Mohlo by se jim dělat i krmivo z toho, co už na farmě roste, a každej den krmit, podobně jako psa.
    To by mě více bavilo než mít na farmě kýčovité "pohádkové" objekty a asijské ghetto. (Nemám je, jenom omylem pohádkovou věž, ostatní přírodní, ale nároky na BS stoupají a už mám nějak moc koupacích jezírek a chtělo by to změnu.
    Na ty koně bych s radostí věnovala prostor na ohradu velikosti třeba kravína nebo pole, i větší ...
    Vývojáře musím pochválit za pejska, to je dekorace podle mého gusta, je hezkej, aktivní. I když ho už za zlatky nepovyšuju, tak mi vždycky udělá radost, jak tam hezky pobíhá a nechá se mazlit a cvičí ...
    I ostatní zvířátka na farmě jsou hezky namalována i animována.
    Tak myslím, že by vývojáři určitě uměli naanimovat i pěkného koníka nebo několik ...
  • Lenočka53Lenočka53 Komentářů: 13
    upraveno 05.01.2014
    oprava chyb dobrý nápad a kdy se kdo pustí do nepřehledného fora. je to hrozně nepřehledný a starý žádosti někdy ze začátku založení hry by mohl někdo odstranit. proč nemůžu ve spolku odesílat odkazy na nějaký stránky? když tady konečně něco najdu tak těm co to potřebují vědět nemůžu přeposlat odkaz.
  • FrizzySpizzFrizzySpizz Komentářů: 6
    upraveno 06.01.2014
    Som spokojný s týmito update-mi, ale čokl by už mohol reagovať rýchlejšie keď ho nachovám, a dym z komínu keď otočím budovu by sa mohol napraviť, aby nedymelo z domu :-)
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 07.01.2014
    bigpharma napsal: »
    Já bych moc chtěla mít na farmě jako dekoraci koně. Ohradu s koňma. Mohlo by se začít od jednoho, další třeba moct dokupovat, krmit je, aby byli šťastný...
    Pěkná myšlenka :-)
Sign In to comment.