Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci

marpanmarpan Komentářů: 2,241
Ahoj, zde můžete diskutovat k aktualizaci, která jen pro úplnost - proběhne 17.12.
Post edited by marpan on
«13

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 12.12.2013
    Škoda, že se tentokrát neuvádí, jaký chyby budou odstraněný. Ale aspoň si můžeme počkat a pak prozkoumávat. :D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 12.12.2013
    Třeba že by zprávy? To by bylo na oslavu skoro potom :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 12.12.2013
    Pááááni, to by byla super aktualizace! :-))
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 12.12.2013
    Prosím, prosím, není tam uvedeno, které chyby přibudou...
    :D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 12.12.2013
    rozpadne se mlýn :)
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 12.12.2013
    nechame si radosť a hnev na aktualizáciu aby sme neboli sklamaný a potom sa budeme hnevať menej :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 12.12.2013
    Modíci, nemohli byste jim tam nahoru prosím vzkázat, že už fááááákt dlouho v aktualizacích nepřibyly žádné úspěchy? ;) Zakládat hlasování s otázkou "Chcete do hry nové úspěchy?" mi přijde trapné :D
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 12.12.2013
    Co se týče aktualizací, je tady jeden jasný vzorec. Nevím, jestli je úmyslný, ale je tento : Přibude nějaká blbina, která buď nestojí za nic, nebo stojí zlaťáky. A k tomu se vyrojí nějaké ty bugy, které s implementovanou novinkou nijak nesouvisí. (Což jako programátor nechápu, protože když dělám na modulu k mlýnu, nemůžu tím rozházet modul od skladových zásob - jedině, že hra není dělaná modulárně a je to jedna jediná změť kódu). Dalo by se to přirovnat asi tak, že když si v obýváku instalujete novou lampičku, tak najednou začne špatně splachovat záchod. Hlavně, že se aktualizace buší jak "Baťa cvičky", systém "žádná kvalita", hlavně jednu týdně. A má prognóza je - pokud se objeví další farma, hra se rozsype úplně. Teda pokud se objeví, protože hádám, že v tom zmatku, který někdo nazývá "program", se nezorientuje už ani ... nikdo...
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 12.12.2013
    tojejedno2 napsal: »
    Modíci, nemohli byste jim tam nahoru prosím vzkázat, že už fááááákt dlouho v aktualizacích nepřibyly žádné úspěchy? ;) Zakládat hlasování s otázkou "Chcete do hry nové úspěchy?" mi přijde trapné :D

    Nedávno jsme se o tom s Rose zrovna bavili :). A vždy ji řeknou, že to vše potřebuje hodně času. Nevím - nerozumím :). Možná by pro systém bylo těžké spočítat, kolik jsi od začátku hry posbíral prasat a podobně... Ale jak píšu, o tom já vím prd :). Jen teda, že ta odpověď se vždy týká času ;-)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 12.12.2013
    Marpane, chápu, že o tom moc nevíš, já taky ne :D ale to "počítání prasat" od začátku hry mi přijde divné - podle mě se zpětně nic nepočítalo. Prostě si člověk odemkl další řádku úspěchů a začal je plnit od nuly. Ale chápu, že i když tento argument asi není přesný, můžou být na pozadí některé další, o kterých nevíme.
    Ale moc děkuju, že to držíte v patrnosti ;) už jsem se bála, že se na to zapomnělo :)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 12.12.2013
    Já mám za to, že když úspěchy začaly, že už jsem hned jich měl právě spoustu splněných. Od levlů, přes rozšíření a podobně :). Je teda ale asi fakt, že pak když přidaly ty další, tak ty se od nuly počítaly...takže kdoví, jak to je :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 12.12.2013
    Jo, to máš pravdu, ale tam je zadání "dosáhni level XY", tzn. to se nepočítalo zpětně (jako že by bylo zadání "získej odteď ještě 5 levelů"), ale vyhodnocuje se to opravdu v okamžiku odemčení úspěchu.
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 16.12.2013
    Novinka: Spolkový Prime Time

    Nová nabídka Prime Time, která je především zajímavá pro členy spolků: Pokud koupíte zlato během spolkového Prime Time, bude určité procento vašeho nákupu zlata připsáno do spolkové pokladny! Kolik procent to bude, záleží na dané akci Prime Time.

    Nechápu. Jestliže nakoupím zlato a budu jej chtít vložit do spolku, tak vložím a nepotřebuji na to Prima Time.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 16.12.2013
    Jo jo, mezi tím, že si nakoupím zlato v normálním prime time a "bonusová procenta" hodím do spolku, a tím, že mi ta "bonusová procenta" do spolku sami převedou, vidím jediný rozdíl. Ve druhém případě se o tom nemůžu svobodně rozhodnout.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 16.12.2013
    kechuos napsal: »
    Novinka: Spolkový Prime Time

    Nová nabídka Prime Time, která je především zajímavá pro členy spolků: Pokud koupíte zlato během spolkového Prime Time, bude určité procento vašeho nákupu zlata připsáno do spolkové pokladny! Kolik procent to bude, záleží na dané akci Prime Time.

    Nechápu. Jestliže nakoupím zlato a budu jej chtít vložit do spolku, tak vložím a nepotřebuji na to Prima Time.

    Pokud by to bylo něco jako vedle na Empire, tak by to mohlo býti tak, že když si koupíš třeba v akci 50% 10.000 zlatek, dostaneš tedy 15.000 (10.000 + akce 5.000) a 5.000 by dostal automaticky i spolek :)

    tedy si myslím :)....třeba někdo kdo to tam hraje, tak mě může případně opravit :)
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 16.12.2013
    Jestliže to bude takto, tak je to OK, ale to v popisu není.Je tam:
    "bude určité procento vašeho nákupu zlata připsáno do spolkové pokladny!"
    a to je trochu něco jiného.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 17.12.2013
    Tak co, proběhlo to, nebo co se děje? Výpadek serveru byl, ale žádné změny nevidím...
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 17.12.2013
    Ony asi ani nebudou vidět, dokud se neobjeví Primeday...:) nebo až po pohádce dostaneš věžičku...


    ÁÁÁÁÁ mlýn se dotočil, netočí seeee!!! (Mněěěěěě!!) :D Hurááá:D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 17.12.2013
    O to víc bych uvítala nějaké info, že aktualizace proběhla :D takhle nevím, jestli mi to za chvíli nevypnou znovu :D
  • Janboy2Janboy2 Komentářů: 27
    upraveno 17.12.2013
    Aktualizace jsou ve středu a ne v úterý. Dnes to byl Hotfix.
    Navíc bývá každá aktualizace předhlášena v oficiálním oznámení.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 17.12.2013
    Janboy2 napsal: »
    Aktualizace jsou ve středu a ne v úterý. Dnes to byl Hotfix.

    Aktualizace jsou jak kdy. Někdy v pondělí, někdy v úterý, jindy ve středu. Tento týden to vyhrálo úterý. ;-)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 17.12.2013
    Janboy: Oficiální oznámení bylo vydáno, později doplněno o dnešní datum. Takže dnes měla proběhnout aktualizace. Ale jestli už je to za námi, nebo nás to ještě čeká (a toto byl jen hotfix), se můžeme dozvědět jedině od modíků.
  • Janboy2Janboy2 Komentářů: 27
    upraveno 17.12.2013
    Buď jsem slepý, nebo nevím, kde hledat.
    O aktualizaci píše Antonella dne 12.12., ale datum kdy bude, tam žádné není. Ani doplnění od Rose, či moderátorů.
    Dále v seznamu oficiálních oznámení jiná zpráva není - pouze ta zmíněná Aktualizace ! - založila Antonella 12.12.2013 ve 12:00 hodin.
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 17.12.2013
    marpan napsal: »
    Ahoj, zde můžete diskutovat k aktualizaci, která jen pro úplnost - proběhne 17.12.

    Tady to máš, je to hned první příspěvek tohoto vlákna ;o)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 17.12.2013
    Ahoj. Onen výpadek co byl před cca. hodinou by měla být dle informací již celá aktualizace :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 17.12.2013
    Díky, marpane!
  • Radek0Radek0 Komentářů: 43
    upraveno 17.12.2013
    Ahoj, chci se zeptat kdy bude dnes aktualizace, zatím jsem žádnou aktualizaci neviděl.
  • Radek0Radek0 Komentářů: 43
    upraveno 17.12.2013
    Ale já výpadek neměl. Mě hra běží od cca 10 hodin bez přerušení.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 17.12.2013
    Radek0 napsal: »
    Ahoj, chci se zeptat kdy bude dnes aktualizace, zatím jsem žádnou aktualizaci neviděl.

    Ahoj, proběhla již kolem desáté hodiny :)
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 17.12.2013
    ahojky ,ono to sice sem nepatří , ale mám dotaz, kdy bude připsána výhra ze čtrteční soutěže 500 zlatých děkuju za odpověď
Sign In to comment.