Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Jak najít "ten správný" spolek?

Ráda bych věděla od ostatních, jaké mají zkušenosti s velkým věkovým rozdílem členů spolku. Přijala jsem členku, které je 8 let, je milá, snaživá, komunikativní, chodí na fórum... Ale nastal problém. Všichni ostatní členové jsou dospělí, zvyklí spolu komunikovat způsobem, který děvče naštěstí (doufejme) nechápe. Je mi jí fakt líto, nemůže ji to bavit, a ostatní, kteří začnou přemýšlet, co mohou napsat, se odmlčí... Lépe by jí bylo ve spolku, kde by byl někdo podobného věku, nebo alespoň méně dvojsmyslů, vtípků a podobně. Nezaslouží si, abych ji vyloučila, ale někdy skutečně trnu... Nevíte někdo o spolku, který by se jí ujal?
:(:(:(:(:(
Post edited by -Amálka (CZ1) on
«1

Komentáře

  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 16.11.2013
    V tomhle máš recht. I když popravdě pravej věk virtuálně nemusíš nikdy zjistit. I dvanáctiletá slečna může napsat, že ji jě pětadvacet a nezjistíš nijak, je-li to pravda :). Nicméně právě z chatu jde ale vyčíst a poznat, píše-li někdo jako dítě, či dospělý. Ale není to pravidlem samozřejmě. Co se týče nás, nezletilé taky moc nechceme..a snad žádné ani nemáme, kvůli právě tomu, co jsi sama napsala :-)... Ale stoprocentně existuje spousta mládežnických spolků, kde by si snaživou dorostenku vzali :-)
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 16.11.2013
    Tenhle virtuální svět je stejně podivný... Možná by to chtělo spolek čistě ženský. Nějaký spolek maminek na mateřské třeba. Já bych ji vzala. Zatím jsme tři baby a jeden farmář, který mi zatím neprozradil či je muž a nebo žena. :-) Ale náš spolek je na úrovni 4 a otázkou je, zda slečna nedá přednost lepší úrovni.
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 16.11.2013
    Slečna taky začíná, nebude vybíravá :) . Kdybyste si ji vzali, byla bych moc ráda, je to milá holka, jen potřebuje trochu radit. Ale fakt se snaží! Mně by se dost ulevilo... Už jsem si včera říkala, že půjde okolo její máma, koukne na monitor a bude zle :( . Počkám, až bude on-line a napsala bych v soukromé zprávě, jo? :)
  • SarushinkaSarushinka Komentářů: 161
    upraveno 16.11.2013
    já bych ji taky vzala do spolku :) taky je mi 8 let. PS= Spolek je novy a rozvíjí se :)
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 16.11.2013
    Sarushinko, kdo budete rychlejší:)
    Slečna je NICOL S.1
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 16.11.2013
    marpan napsal: »
    I když popravdě pravej věk virtuálně nemusíš nikdy zjistit. I dvanáctiletá slečna může napsat, že ji jě pětadvacet a nezjistíš nijak, je-li to pravda :).

    Pravda, pravda... Já taky píšu, že je mi 25 a až tak docela to nesedí ;););)
    Ale u víly je to jedno, že? :D
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 16.11.2013
    -Amalka napsal: »
    Pravda, pravda... Já taky píšu, že je mi 25 a až tak docela to nesedí ;););)
    Ale u víly je to jedno, že? :D

    Z toho si nic nedělej, i Metuzalém měl babičku :D
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 16.11.2013
    Dík za uklidnění, Děde Vševěde! :D:D:D
  • Assa (CZ 1)Assa (CZ 1) Komentářů: 29
    upraveno 17.11.2013
    Vy si sdělujete věk ? Tak to zírám ! :-) Asi by se u nás ve spolku divili... No ale co, věk je jenom číslo, ne? Záleží na tom, na kolik se člověk cítí. ;-)
    Asi jsme divní, ale my se bavíme pouze o "pracovních věcech" ... takže pokud je u nás nějaké děcko, nezjistím to. Určitě jsme věkově rozdílní, ale nevíme o tom, nějak nikoho nenapadlo se svěřovat s věkem. :-)

    P.S. Víly jsou nesmrtelné....takže nějaká stovka sem, stovka tam. ;)
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 17.11.2013
    My si na chatu nesdělujeme ani věk, ani žádné jiné soukromé informace. Ovšem krom dětí :) . Ty si většinou chtějí na chatu povídat o škole apod., takže první věta na chatu zní: "Mně je 8, kolik je tobě?". Ale protože mezi sběrem kukuřice spolu čile krafáme, víme, kolik má kdo zvířat, co vaří k večeři a podobně. Občas se někdo prokecne, že jde opravovat sešity, nebo že má pohotovost a odjíždí k bouračce. Mě osobně takové tlachání o ničem a o všem v podstatě baví o dost víc, než klikání na políčka! :D To je jeden z důvodů, proč jsem založila toto vlákno, abychom probrali, jak to v kterém spolku chodí a mohli si třeba některé členy prohodit. K nám pracovité a ukecané, k vám pracovité a mlčenlivé :D . Ty, co jsou věčně žlutí až červení, asi netřeba probírat :D !
  • Breberka77 (CZ1)Breberka77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    upraveno 17.11.2013
    :D:D ještě že jsi nenapsala "k nám pracovité, k vám ty věčně žluté až červené" :D:D
  • Assa (CZ 1)Assa (CZ 1) Komentářů: 29
    upraveno 17.11.2013
    To se mi líbí,takovej pokec bych klidně uvítala.... u nás moc ukecaní členové nejsou, občas jen pár holek....nebo asi spíš paní. :-) O jedné vím, že je na mateřské, ale to je asi vše a je to docela škoda....
    Třeba jeden člen, ten dosud neprohodil ani slovo ! Tak nevím, mám pocit, že je to snad robot, ani na zprávu...nic. A to mě fakt dráždí,pan tajemný.... :-P
    Žluté a červené ee, jen zelené ! :D

    To Breberka77: "palec nahoru"
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 17.11.2013
    U nás na chatu je ticho po pěšině. Jednu dobu tu byl jeden 13letý junior a měl snahu si povídat, taky mi ho bylo dost líto, takže jsme si psali akorát spolu. Původní členstvo jsme dospěláci, to vím z doby, kdy jsem šéfovala, ale u těch nejnovějších netuším. Posíláme si jen hromadné zprávy (někdy bych nejradši utekla, přiznám se)...
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 17.11.2013
    U nás je to ruzné někdy mají mojí členové hodně práce a nestíhají četovat, někdy čet svítí neustále taky máme jednu členku které je asi 11 přesně nevím ale podle psaní jak píše odhaduji a nemáme s ní žádný problém ba naopak je šikovná a pracuje. :)
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 17.11.2013
    Mně to přijde prima, když je na chatu živo. Když se zapojí víc hráčů do pokecu, tak vznikají úžasné absurdní debaty, kdy se někdo na něco zeptá, někdo mezitím odpoví na něco jiného, třetí doplní nějaké moudro... :D Někdy mám chuť udělat screen a uložit si to, protože to normálně člověk nevymyslí :) . Do toho stačí jeden překlep a brečím smíchy :D:D:D .
  • Assa (CZ 1)Assa (CZ 1) Komentářů: 29
    upraveno 17.11.2013
    Tak ono má asi vše své PRO a PROTI. Někdy by si člověk rád povídal a nic....jindy zas uvítá, že je ticho. Ale jak se říká: "Všechno jde, když se chce", tak co to zkusit "rozpovídat" ? ;) Mě se to zatím vždy podařilo, tak směle do toho! :-)
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 17.11.2013
    Já bych taky ráda měla víc ukecanější farmáře :-) Myslím, že musí koukat, když píši hromadné zprávy :-) Vždy se rozepíši, takže k jednomu tématu napíši dvě či tři zprávy :-) Ale vzhledem k tomu, že zatím fungujeme pět dní... Co se týče hromadných zpráv, tak komunikace probíhá a za to jsem ráda. Ode dneška máme dva nové členy, tak uvidíme, jestli se rozmluvíme, či nikoli.
  • FarmerDesirFarmerDesir Komentářů: 45
    upraveno 18.11.2013
    U nás ve spolku se taky moc nepovídá (proto občas prudím tady na fóru). Trochu mi to chybí. Ale ne že by všichni byli nekomunikativní, spíš se prostě netlachá no. Občas to taky zkouším rozmluvit, ale chat je strašně pomalý, tak to vzdávám.
  • jacob0303 (CZ1)jacob0303 (CZ1) Komentářů: 229
    upraveno 25.11.2013
    Mě to taky baví když si můžeš s nikim povídat ale u nás na četu se nic neděje to se mi taky moc nelíbí:-(Já mám jednu hráčku na spolku a tí je 65 takže my furt si povídáme jenom přes zprávy ale je škoda že je tam všem přes třicet a mě je teprve 9 takže...
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 25.11.2013
    jacob0303 napsal: »
    Mě to taky baví když si můžeš s nikim povídat ale u nás na četu se nic neděje to se mi taky moc nelíbí:-(Já mám jednu hráčku na spolku a tí je 65 takže my furt si povídáme jenom přes zprávy ale je škoda že je tam všem přes třicet a mě je teprve 9 takže...


    Ahoj u nás je na četu živo: spolek v pohodě, přečti si pravidla jsou v podpisu v linku a pokud budeš chtít pošli žádost. ;):)
  • monastrmonastr Komentářů: 12
    upraveno 25.11.2013
    Hope2 napsal: »
    U nás na chatu je ticho po pěšině. Jednu dobu tu byl jeden 13letý junior a měl snahu si povídat, taky mi ho bylo dost líto, takže jsme si psali akorát spolu. Původní členstvo jsme dospěláci, to vím z doby, kdy jsem šéfovala, ale u těch nejnovějších netuším. Posíláme si jen hromadné zprávy (někdy bych nejradši utekla, přiznám se)...
    Kdyby jsi chtela utect tak u nas na chatu je rusno a hledame sikovne pracovite farmare tak pokud budes chtít spolek smejdky :-)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 27.11.2013
    bohužel to je normální

    nás je ve spolku 21 a cca 6 lidiček si mezi sebou piší a někdy to vazně stojí za to
    mládež ve spolku? máme tři pod 15 a docela to jde - moc se nezapojují do chatu
    nejlepší je duchem mladý důchodce - máme 3 jsou ukecaní pomahaji novačkům a pořád něco vymýšlí
    pan tajemný je něco co bych zakázal :-(( naštěstí jen jeden alespoň někdy odpoví na zpravu tak znám křestní jméno :-)
  • dankowondankowon Komentářů: 5
    upraveno 03.01.2014
    spoloce stme skoro nikdi naraz online
  • Luciferdaxy (CZ1)Luciferdaxy (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 03.01.2014
    Tak u nás ve spolku máme stále živo ať už na chatu nebo i jinak ...
    Jediný problém je poslední dobou s novými členy stále odcházejí zpět do svých založených spolků asi jen zjistí jak to chodí v dobrém spolku a pak fungují ve svojem.
    O dobré a aktivní hráče je nějak nouze :-((((
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 03.01.2014
    Že by někdo odcházel z dobře rozjetého spolku a zakládal si vlastní a začínal od začátku? To by museli být naprostí začátečníci, kterým by se nelíbily pravidelné platby a mysleli by, že jim tahle starost ubyde. A navíc by pak museli hledat další hráče do svých spolků.
  • Dadika22Dadika22 Komentářů: 24
    upraveno 03.01.2014
    S novými členmi je to ťažké, tí aktívny sa objavia hocikedy cez rok, ale obdobia ako sú Vianoce alebo prázdniny často motivujú ľudí k skúšaniu hier, ktoré bohužiaľ po uplynutí voľna opustia. Preto treba aj pri prijímaní členov v takomto období myslieť na to, že možno len zaháňajú nudu počas voľna:)
  • Nothing2Nothing2 Komentářů: 60
    upraveno 03.01.2014
    Dobra pripomienka, cize treba hladat ludi cez pracovny den, nie prazdninovy :D ale aj tak moze sa prijat hocikto a ked nebude posluchat, vyhodi sa a prijime sa dalsi clovek,,, proste kto hlada, najde.
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 04.01.2014
    Jo, ale každý hledá jinak! Lanaří se i ve spolcích mezi členy a to mi teda nevoní. Jsme spolek v první stovce a včera se ozvala jedna z členek, že dostala laso ze spolku ve druhé desítce. Spolkům na špičce se hledá o to hůř, že o nízké levely obvykle nemají zájem.
  • Nothing2Nothing2 Komentářů: 60
    upraveno 04.01.2014
    Tak ale ponuky sa budu hrnut stale aj ked bude clovek v spolku,,,proste nech si da toho cloveka do ingor listu ,blokne si ho a ma pokoj, a hra sa dalej :)
  • Evaaaa (SK1)Evaaaa (SK1) Komentářů: 160
    upraveno 05.01.2014
    Hope2 napsal: »
    Jo, ale každý hledá jinak! Lanaří se i ve spolcích mezi členy a to mi teda nevoní. Jsme spolek v první stovce a včera se ozvala jedna z členek, že dostala laso ze spolku ve druhé desítce. Spolkům na špičce se hledá o to hůř, že o nízké levely obvykle nemají zájem.

    To se nám stává ve spolku taky. Právě tento týden nám jeden člen bez rozloučení zmizel do lepšího spolku - a to jsme na 19. místě. A pozvání dostalo více z nás, jsem ráda, že ostatní členové odolali. Tyhle nabídky dostávali hlavně hráči lvl 70+
    Jinak abych dodržela téma vlákna - teď jsme na zkoušku přijali dítě ve věku 9 let, i přes předchozí nedobré zkušenosti s dětmi, ty, které jsme měli, hrály obvykle tak týden nebo dva a pak je to přestalo bavit. A taky nemůžou hrát tolik, jako dospělí. To je vlastně dobře, ale ne pro spolek.
    A pokud jde o informace o členech - u většiny našich členů vím, jak se jmenují - aspoň křestní jméno a taky kolik jim je a odkud jsou. Když si budete hodně povídat, tak to tak nějak vyplyne samo, některé informace si prostě řeknete - dobrovolně, nikoho k tomu nenutíme.
Sign In to comment.