Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Rozloučení se s fórem

Ahoj Všem!
Obdržel jsem upozornění, že pokud budu psát do jiných kategorií než je "zábava", budu za toto potrestán. Čili nemůžu ani diskutovat o aktualizacích, ani o hře, klást dotazy, psát své názory, podávat návrhy... A na nějaké "žvanění" mimo hru je, dle mého názoru, vhodnější jiné prostředí.
Sice nevím, proč mi bylo toto oznámeno, ale o "rozhodnutích se nediskutuje".
Mějte se všichni krásně, jste fajn parta!
Post edited by Petr S.2 on

Komentáře

  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 12.11.2013
    Milý Petře :-),

    takhle Ti to jistě napsáno nebylo, ale když jinak nedáš... měj se tedy taky hezky :-)
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 12.11.2013
    Nikdo ti nic takového nepsal - nebo o tom nevím. Počítám, že se tvůj příspěvek týkal mého upozornění soukromou zprávou, kde jsem tě slušně žádala (předmět zprávy: Prosba), abyste nezahlcovali otázky ke hře spamy, protože tam píší nováčci a čekají odpověď, nikoliv vykládání si známých. Dokonce jsem ti tvoje příspěvky nakopírovala, aby bylo jasné, o které jde. Tady nejsi sám. Jsou tu i hráči, kteří se tu třeba neorientují tak dobře jako ty, nebo sem zajdou opravdu ojediněle pro radu. Pro konkrétní radu. Fórum má svá pravidla a je třeba je dodržovat, pokud se ti to nelíbí, měj se pěkně :)
  • Mafi832Mafi832 Komentářů: 100
    upraveno 12.11.2013
    Petr S.2 napsal: »
    Ahoj Všem!
    Obdržel jsem upozornění, že pokud budu psát do jiných kategorií než je "zábava", budu za toto potrestán. Čili nemůžu ani diskutovat o aktualizacích, ani o hře, klást dotazy, psát své názory, podávat návrhy... A na nějaké "žvanění" mimo hru je, dle mého názoru, vhodnější jiné prostředí.
    Sice nevím, proč mi bylo toto oznámeno, ale o "rozhodnutích se nediskutuje".
    Mějte se všichni krásně, jste fajn parta!

    Bože můj ty jsi hérečka :D Pochybuji že by ti tu někdo něco takového napsal,ale tak papa měj se hezky
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 12.11.2013
    Petře, zbytečně děláš Zagorku.:D Petrusha to myslela dobře a měla pravdu.
    Hru hraje i moje 12letá vnučka, tak dobře vím, jak vnímá forum dítě a jak si v něm hledá co chce a potřebuje o hře vědět.
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 12.11.2013
    Hotový tragéd :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 12.11.2013
    Ale Péťo, to bys mi přece neudělal. :) Já všechny tvoje komentáře zbožňuju a navíc teď, když se ukázalo, jak vybraný vkus máš v hudbě♥
    Prosím, nenechávej nás v područí malých Van a jim podobných:D
  • Vanička999Vanička999 Komentářů: 134
    upraveno 15.11.2013
    Desidia2 napsal: »
    Petře, zbytečně děláš Zagorku.:D Petrusha to myslela dobře a měla pravdu.
    Hru hraje i moje 12letá vnučka, tak dobře vím, jak vnímá forum dítě a jak si v něm hledá co chce a potřebuje o hře vědět.

    Mě je 12 a nic nevyhloedávám, možná jsem dobrá jako Petr.
  • Vanička999Vanička999 Komentářů: 134
    upraveno 15.11.2013
    masbetka napsal: »
    Ale Péťo, to bys mi přece neudělal. :) Já všechny tvoje komentáře zbožňuju a navíc teď, když se ukázalo, jak vybraný vkus máš v hudbě♥
    Prosím, nenechávej nás v područí malých Van a jim podobných:D
    S první půlkou souhlasím, druhou jsem nepochopila :-D
  • pavlita.belkovapavlita.belkova Komentářů: 607
    upraveno 16.11.2013
    Petr S.2 napsal: »
    Ahoj Všem!
    Obdržel jsem upozornění, že pokud budu psát do jiných kategorií než je "zábava", budu za toto potrestán. Čili nemůžu ani diskutovat o aktualizacích, ani o hře, klást dotazy, psát své názory, podávat návrhy... A na nějaké "žvanění" mimo hru je, dle mého názoru, vhodnější jiné prostředí.
    Sice nevím, proč mi bylo toto oznámeno, ale o "rozhodnutích se nediskutuje".
    Mějte se všichni krásně, jste fajn parta!

    Ješita !!!!!!!!!!!!!!!!
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 16.11.2013
    Ješita !!!!!!!!!!!!!!!!

    Ale no tak:) Nevíme, jak to bylo, a přiznejme si, že i kdyby ano, každý reagujeme prostě jinak.:) To není hřích, je to naše součást...
    Není potřeba se hned čílit:) Určitě máš taky něco, co by tě naštvalo, a třeba se Pétě podařilo najít Péťovo místo.:)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 16.11.2013
    masbetka napsal: »
    Ale no tak:) Nevíme, jak to bylo, a přiznejme si, že i kdyby ano, každý reagujeme prostě jinak.:) To není hřích, je to naše součást...
    Není potřeba se hned čílit:) Určitě máš taky něco, co by tě naštvalo, a třeba se Pétě podařilo najít Péťovo místo.:)

    Uf-on už je ale zase mezi námi :p...... Nu co už :D
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 16.11.2013
    Super, napsal jsem jeden příspěvek a už mám napomenutí :D Napíšu ještě jeden a budu mít BAN :D
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 16.11.2013
    marpan napsal: »
    Uf-on už je ale zase mezi námi :p...... Nu co už :D
    Když ti to vadí:D:D
    Petr S.2 napsal: »
    Super, napsal jsem jeden příspěvek a už mám napomenutí :D Napíšu ještě jeden a budu mít BAN :D
    No konečně jsi tady... Já už myslela, že nás tu fakt necháš:D Ale to bys nám neudělal, že ne?:)
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 17.11.2013
    Ahoj všichni,
    teď se na mě několik z vás naštve, ale mně je to jedno.
    Nejdřív se musím Petra S. zastat. Všichni, kteří čtou fórum trošku pořádně jistě vědí, jaká Petrusha umí být. Můj vztah k ní se vyvíjel od rozpačitých sympatií, přes hlubokou nenávist k zoufalství, když se stala moderátorkou. Později mi přestala vadit a teď už ji mám docela ráda. Co chci říct je, že si dokážu dost živě představit, jakým stylem Petrovi napsala a pokud by to, co si představuju, napsala mně, tak si ji najdu! (Mimochodem, všimli jste si, že od té doby, co se na fóru objevila, je s Marpanem menší legrace? Nebo je to jen můj dojem?)
    Na druhou stranu, Petrova reakce byla skutečně patetická. Od chlapa, navíc od člověka jeho kalibru (aspoň jak se tu jevil doposud), bych čekala větší nadhled. Navíc, že svoje slova nedodržel a vrátil se, svědčí o teatrálnosti toho gesta.
    Takže teď se s váma na týden pro změnu loučím já, protože za tohle mě zcela jistě stihne krutý trest. Když já si ale nemohla pomoct.
    Tak se tu mějte, děcka, zdraví vás váš drahý a milovaný bůh neplechy :)

    Loki, ty mne fakt bavíš... :):):)

    líbí se mi tvé postřehy a kdyby se tu dal dát lajk, je tvůj.... nedá mi to a musím zkonstatovat, že vše cos napsala je do puntíku pravda.... alespoň z mého pohledu každopádně...

    tak jen doufám, že žádný trest tě nepostihne, tvé příspěvky by mi děsně chyběly ;)
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 17.11.2013
    ...Navíc, že svoje slova nedodržel a vrátil se...

    No, jestli si myslíš, že jsem se vrátil kvůli tobě, sobě nebo jánevímkvůlikomu, tak se mýlíš. Vrátil jsem se kvůli našemu spolku, jelikož je pro spolek výhodnější, když tu jsem, než když tu nejsem.
    Trošku upravím název jisté povídky - Vše pro spolek :) (Nenapíšu jak se přesně jmenuje ani kdo ji napsal, protože bych zase schytal nedovolenou reklamu)
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.11.2013
    prosba
    Ahoj,
    moc prosím, abyste zvažovali přínosnost vašich příspěvků do vláken, kde se hráči (většinou nováčci) ptají na nějaké problémy ve hře. Uvědom si, prosím, že když pak hledají odpověď, musí se prokousávat Vašimi spamy. Na povídání máte Hry na fóru a Zábavu. Ber toto jako varování, příště už společně s mazáním budu nucena udělit postih.

    Citace Původně odeslal Petr S.2 Zobrazit příspěvek
    Jj, takže přímá odpověď na otázku by byla:
    Po spuštění výzkumu máte dělat - čekat, až bude výzkum dokončen. Tento čas čekací můžete strávit jakýmkoliv vhodným způsobem, například sklizní (Není potřeba jen zízat na monitor )

    Někteří nejmenovaní hráči také rádi vyplňují čas výzkumu spamováním a kverulováním na fóru!

    Toto opravdu není podnětná debata k otázce ke hře.
    Děkuju za pochopení
    Petra



    Tak jen pro pořádek, toto je plné znění té otřesné zprávy, kterou ode mě Petr dostal.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 17.11.2013
    Teď si dost možná vysloužím taky nějakej ten trestík, protože spamuju, ale... mě to nedá :D

    Já mám Petrushu (i ostatní moderátory) v oblibě. :-) Takovou tou rozpačitostní fází jakou popisuje Loki, jsem si prošla akorát v případě Rose... na tu sem si jaksi musela zvykat. :D
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 17.11.2013
    Tohle je možná taky zajímavé...
    Tak bych Tě mohl možná na závěr upozornit, že ve vlákně "otázky ke hře" nemají Tvé spekulace co dělat, nýbrž se tam má odpovídat. Pokud odpověď neznáš, nemáš se ozývat vůbec . To jen pro tvou informaci . Takže jakékoliv další Tvé spekulace po upozornění které už přišlo, skončí ke Tvé radosti oprávněným banem :-). A stěžovat si pak samozřejmě můžeš, pokud Tě někdo bude chtít vyslyšet :-)
Sign In to comment.