Domů Czech Oficiální oznámení

Přivítejte jaro!

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139

Spring is here

Ahoj farmáři!

Uf, nevím jak vy, ale moje břicho je stále plné lahodné velikonoční čokolády! 🥰 Ale to mě nemohlo zdržet! Již nyní nasazujeme novou aktualizaci pro Big Farm se sladkými drobnostmi, které přijdou !


Jaké jsou šance?!

Mystery Boxes

Jistě vás zajímá, co bude ve vašich tajemných bednách! No, který předmět nakonec získáte, zůstane tajemstvím, dokud je neotevřete - s malou změnou. Od této chvíle budete moci vidět pravděpodobnosti položek.

Usnadní vám to zvažování, jakou bednu byste si rádi pořídili.


Jaro je konečně tady!

Glorious Goat Stable

Už cítíte vůni svěžího jarního vánku? Podívejte se na barevné květiny rostoucí ve svěží zelené trávě a poslouchejte, jak ptáci vesele vítají jarní období?

Můžu! A vidím to i na svých farmách! Naše Kolo štěstí a mnoho dalších akcí prochází sladkou revizí a vybarvuje se v barvách jara. Vylepšili jsme také některé řady odměn a přidali jsme nový skvostný kozí chlév, takže mějte oči otevřené!


Ve vašich kapsách bude HODNĚ místa!

Inventory

Už vás nebaví vyhazovat budovy, abyste na svých farmách uvolnili více místa? Přikryl jsem tě! 

Na další kartě inventáře budete mít až 10 zbrusu nových prostor pro uložení budov, které na svých farmách právě nechcete mít.


Než se ale vrhneme přímo do jara, věnujte chvilku vychutnání posledních zbytků naší velikonoční čokolády!


Vaše Tessa z Big Farm

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139

    Chyby opravené s touto aktualizací: 

    Funkčnost 

    Opraven problém, kdy bylo možné použít nesprávné vzhledy na nový vesnický jablečný sad z Globální bodovací akce. Opraven problém, kdy se v informaci ve všech úrovních vylepšení budovy nezobrazovalo množství remízkových plodin.

Sign In to comment.