Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: [+++NOVINKA NOVINKA NOVINKA+++ ] Přichází Tessin box!

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Ahoj
Zde máte možnost diskutovat o novém oznámení. Text je tady.

Komentáře

  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já to používat nebudu, nejen že nemám tolik zlaťáků a je to zbytečné. Raději bych upravil Svaz farmářů a sbírání svazových bodů. Mě tam chybí několik postaviček, aby přidávaly % na měsíční farmy, rybí (moře), postavička získávání více % reputu. Aby z měsíčních farem zůstaly zisky (mince, lízátka a pod.) Prostě aby sem u obchodníka mohl utratit více. Věci za 29 milionů si nemůžu koupit. Když je po skončení celosvětového mistrovství, aby byly odměny jiné (body do mistrovství), já jsem jich dostal asi 1000 nebo i víc a jsou k ničemu. Když neprobíhá mistrovství. K takovým problémům by se měli věnovat a nedělat Tessin box. To je to i s hrou na mobilu, psal jsem si s jednou hráčkou co má hru na mobilu, v mobilu pouze sklízí, další věci se na tom nedají dělat jak je to malý.

    P.S.: Kdyby udělaly předem anketu co hráči chtějí než něco vypustí do světa.

    Anketa by mohla být: Co mají udělat v květnu 2023 a dají 10 věcí na výběr a my si z toho vybereme co chceme.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já mám schválně vypnuté zvuky tak nevím proč bych si to měla pořízovat upe zbytečné :D
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Kravina
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    A já jsem vyhrála ten euro jackpot ve sportce.Takže si to koupím.Ať žije apríl. :D
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    taky doufám že je to Apríl
  • Vlasta91 (CZ1)Vlasta91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    apríl asi ne 
    je to jen pro ty co si pořád kupujou zlatky, aby se rychleji dostali dál
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Tohle na 100000% bude Apríl, nikde nepíšou že nám dají ten box. Pak žádný program neumí vydávat pach. Tak každý po vývojářích požadujeme box a 1 rok předplatné zdarma.
  • Earden (CZ1)Earden (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Úplná blbost.
    A pěkně drahá 
Sign In to comment.