Domů Czech Oficiální oznámení

Říjnová aktualizace je tady!

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 1,593 Big Farm September Update
Ahoj farmáři.

Připravte se na novou aktualizaci! Léto už je za námi a my se noříme přímo do podzimu s mnoha novými aktivitami a událostmi, které nás čekají! Nezapomínejme na Oktoberfest, protože oslavy ještě úplně neskončily!

Pojďme se podívat, co od tohoto měsíce očekávat!

                                  

Úpravy Svazu farmářů                                                                                                                     

Big Farm Farmers Union

Musím přiznat, že Svaz farmářů nebyl k nikomu z nás laskavý. Ve skutečnosti je těžké vylézt po žebříčku, abyste dosáhli vyšších pozic. A tak jsme se to společně s ostatními farmáři rozhodli změnit k lepšímu.

Nejen, že jsme přidali několik nových úrovní, ale také jsme upravili první úrovně tak, aby tyto první kroky nebyly v pšeničném poli takovou bolestí, jako tomu bylo dříve. Neváhejte a hrajte Svaz farmářů ještě dnes!

                             

Strašidelný podzim

 Big Farm Halloween

Letošní podzim bude strašidelný! Už jsme viděli několik náznaků toho, co přichází na naše farmy. Doufám, že jste stejně nadšení jako já z nového vzhledu halloweenské události a dekorace, kterou budete moci získat.

Ale ne každý miluje děsivou sezonu, a tak jsme se ujistili, že podzimní období přichází s úžasnými odměnami za Událost těžce pracujících, Soutěž pro spolky farmářů a Vesnickou slavnost včetně stříbrných a zlatých jablek a žetonů pro Podzimní kolo štěstí.

                             

Přípravy na 10. výročí

 Big Farm Anniversary

Možná jste už slyšeli, jak si pole šeptají a krávy si o tom mumlají: Koncem října oslaví 10 let velké farmy! Pro tuto speciální příležitost nyní připravujeme oslavy a dárek pro každého z vás!

Velkou roli v tom bude hrát speciální výroční dekorace. Budete moci sbírat pelety, abyste zlepšili statistiky dekorace a aby vypadala ještě lépe. Chcete se dozvědět více? No, to se brzy dozvíte na vaší farmě!


Vidíte, říjen má pro každého něco v rukávu! Užívejme si tedy preclíky, dokud to půjde, protože Oktoberfest nebude věčně!

Vaše Tessa z Big FarmSeznam chyb opravených s touto aktualizací bude následovat.

                                           
Sign In to comment.