Domů Czech Otázky ke hře

Súprava ozdobných predmetov

Ahoj,
mám na hlavnej farme kompletnú súpravu č.19. Teraz som tam postavila ďalšiu kompletnú devätnástku a nič mi nepridalo.
Znamená to, že na jednej farme funguje len jedna súprava? Prečo sa potom nedá postaviť na inú farmu, napr. na gurmánsku. Takto som zbytočne vyhodila kopu tých vikingských mincí a nič z toho.
A nikde na farme sa o tom neviem nič dočítať, Mohlo by to byť aspoň v info pri ozdobáku.

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj,
    mám na hlavnej farme kompletnú súpravu č.19. Teraz som tam postavila ďalšiu kompletnú devätnástku a nič mi nepridalo.
    Znamená to, že na jednej farme funguje len jedna súprava? Prečo sa potom nedá postaviť na inú farmu, napr. na gurmánsku. Takto som zbytočne vyhodila kopu tých vikingských mincí a nič z toho.
    A nikde na farme sa o tom neviem nič dočítať, Mohlo by to byť aspoň v info pri ozdobáku.
    Ahoj
    Ano bohužel popis těch sad dekorací není dost zřetelný. Je ale vidět u každé sady dekorací v infu, při nákupu nebo když je v odměnách. Zatím sady, které jsme získali nebo byly ve hře od vánoční aktualizace máme popsané v diskusi k vánoční aktualizaci, tady:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/214647/diskuze-vanocni-aktualizace

    Každá sada je určená pro některou z trvalých farem. Na farmě funguje jako sada dekorací (bonusy) pouze 1 sada. Pokud máš jednu sadu vícekrát postavit je můžeš ale už to jsou jen obyčejné dekorace.
  • Jana Lomjanská (SK1)Jana Lomjanská (SK1) SK1 Komentářů: 10
    Ďakujem
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Ja by som k tomuto mala tiež výhradu. Pribúdajú ďalšie a ďalšie súpravy, ale žiadne možnosti ako ich doplniť o chýbajúce ozdoby. Mám na sklade nekompletné sady, ktoré nemôžem použiť. Prečo s týmto GGS niečo nerobí? Ďalej sa mi nepáči, že do ich bonusov často vkladajú Body skúsenosti. K čomu mi je takýto bonus? Je vopchatý všade, najmä v kolesách. Ani za zlato sa nedajú dokúpiť, ani vyhrať v súťažiach. 

    GGS by mohlo pridať Gréte novú funkciu - výroba ozdôb. Z častí ozdobných predmetov by sme si mohli vyrobiť hocijakú ozdobu. Každá by samozrejme mala iné požadované množstvo častí, ale to by sa dalo vkladať tak isto, ako produkty v kontraktoch. Vkladám, vkladám, kým nedosiahnem požadované množstvo a potom klik - vyrobiť ozdobu. Nákup častí ozdobných predmetov sa v súčasnosti nachádza vo viacerých súťažiach, ale tu by sa dali kupovať aj za doláre. Kopa hráčov má na sklade nepotrebné ozdoby (napr. zo Sila), tak by našli nové uplatnenie. 
Sign In to comment.