Domů Czech Oficiální oznámení

Mise snů a nová událost

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 2,061
upraveno 05.08.2021 v Oficiální oznámení


2021 August Update

Ahoj farmáři

V dnešní nové aktualizaci vám chceme říci o zbrusu nové události, která brzy začne. Mohou se jí zúčastnit všichni farmáři po celém světě a soutěžit o spoustu skvělých odměn a pochlubit se svými výsledky. Jsme si jisti, že tato zbrusu nová událost přinese  více tepla do vašich dní a léto bude ještě žhavější! Jste připraveni to všechno zažít?


Vítejte v Globální bodovací akci

2021 August Update

Událost Globální bodovací akce začne fází registrace. V té fázi si můžete vybrat jednu ze tří produkčních budov, které budou zaregistrovány jako budovy, které chcete použít pro hlavní soutěžní fázi. Jakmile začne soutěžní část, jediné, co musíte udělat, je sklidit co nejvíce produktů z vybraných budov a darovat hotové výrobky, abyste získali body do události. Všechno záleží na vaší volbě!

2021 August Update

Pojďme se podívat na nové věci, které v této nové akci získáte. K pěstování jsou nové květiny! Nová semena tulipánů vám poskytnou více bodů, když je darujete během události Globální bodovací akce. Každý hráč, kterému se podaří zajistit si místo v omezeném žebříčku této globální soutěže, získá za odměnu fantastickou stavbu! Tyto hlavní  odměny v Globální bodovací akci budou mít různé úrovně. I když jsou i 1. úrovně každé budovy silnější než většina jejich známých protějšků, budovy úrovně 10 jsou samozřejmě hlavním lákadlem!

Vzrušující, že? Je to nová globální soutěž a každý má šanci vyhrát! První střetnutí v Globální bodovací akci brzy začne!


Vaším úkolem je snít

2021 August Update

Zdá se, že Tesse se jóga vyplatila! Když jde na konci svého pracovního dne spát, je mnohem uvolněnější a a snáze upadá do svých snů. Má to pozitivní vliv i na její sny, protože do Tessina Snového světa přidáváme nový systém odměn za mise. Splňte mise, získávejte vysoké skóre, sbírejte body a získejte skvělé odměny v této aktualizaci Tessina Snového světa! Je to trochu jako Soutěž pro spolky farmářů, ale v centru pozornosti jste vy!

Počínejte si dobře během Tessina Snového světa a na své trvalé farmě můžete získat více druhů odměn. K dispozici jsou hodnotné odměny ve formě diamantů, bonusové odměny na konci trvání Snového světa a každodenní výzva, která vás hned odmění. To změní váš zážitek ze Snového světa a všechno to začíná dnes!


Jaká vzrušující aktualizace, že? Čeká vás zcela nová událost a více odměn ve snech. Rozhodně se nemůžu dočkat, až to všechno přijde, a doufám, že vás uvidím na vaší farmě s vysokým skóre z těchto nových událostí.

Vaše Tessa z Big Farm


Farmářská zajímavost od Matildy McMuffin: Jsem tak nadšená, že vidím tuto událost Global Point! Musíme jít a upéct nějaké sladkosti pro naše hosty z celého světa! Možná také hromadu větrníčků?opravené chyby:

spolková vesnice - Opraven problém, který způsoboval, že se předplatné továrny na minerály a kovy a továrny na dřevo a textil nezobrazovalo správně.

Zdobený hrad z písku - popis k dekoraci nyní ukazuje, k čemu je bonus.

Park potěšení - Opravena grafická chyba v darovacím dialogu.

Grétin snový svět - Opraven problém, který v popisku zobrazoval nesprávné výnosy.

koňský ranč - Opraven problém, který na kartě soutěž (proti postavám z BigFarm) zobrazoval nesprávné odměny v podkovách.

Letní hledání - Opraven problém, který způsoboval překrývání plážových míčků s klikacími objekty.

Obsidiánová farma - Opravena prázdná textová pole v úkolech na Obsidiánové farmě.

Inventář - Dárky a žerty nyní zobrazují informace o bonusech v %.

Letní hledání - Opravený nesprávný text.

Obsidiánová farma - Opravené problémy s trhem.

Snový svět (oba) - Panel projektů se již nepřemístí, když dosáhnete lvl10


Edit: oprava názvu nové události Global point na Globální bodovací akce
Post edited by Panda on
Sign In to comment.