Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: Dubnová aktualizece - Obsidiánová farma

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 683
Ahoj.
ZDE můžete diskutovat o posledním oficiálním oznámení.
Post edited by Panda on

Komentáře

• jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 532
    ahoj tak ještě by to chtělo někde ty obsidiány získávat neměla by být ta ligová událost zároven s aktualizací ? připadá mě to nelogický když dostaneš úkol a nemužeš ho plnit
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,302
    Jsem z toho krapet rozpačitý.
    K získání obsidianu potřebuji farmářskou ligu, která teď ale není a třeba k rozšíření farmy , to rozšíření teď musím vyzkoumat k čemuž potřebuji velkolepou budovu, kterou však mít nemůžu, bo potřebuji obsidián...... a tak dále dokola.
    Opravdu jsem zvědav, co se z toho vyvine.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
    Také jsem se divil, ale v dubnové aktualizaci té záludné farmy.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • radek8 (CZ1)radek8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    je úplně debilní to že na úrovni 115 se musí vylepšit hlavní budova 3 abys mohl mít obsidianovou farmu 
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 255
    jsem taky nějak zmatená k vylepšení potřebuju diamanty , které jsem ovšem už vložila jinam takže kdybych věděla dopředu ponechala bych si je a navíc ještě potřebuju k výzkumu obsidiány , které nejsou na obzoru nikde  = jsem zvědavá co z toho vyplyne hadači  :D
    mamka1 @ cs 1
  • Fido2103 (CZ1)Fido2103 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Nová farma super, ale jestli jsem dobře pochopila, tak abych jí získala musím mít na hlavní farmě, hlavní budovu a úplně zbytečnou laboratoř na lvl 11. Hlavní budovu ok beru, ale proč laboratoř, která už je pár měsíců úplně k ničem a mám do ní investovat horentní sumy? Tohle nějak nechápu... 
  • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 683
    Fido2103 (CZ1) napsal(a):
    Nová farma super, ale jestli jsem dobře pochopila, tak abych jí získala musím mít na hlavní farmě, hlavní budovu a úplně zbytečnou laboratoř na lvl 11. Hlavní budovu ok beru, ale proč laboratoř, která už je pár měsíců úplně k ničem a mám do ní investovat horentní sumy? Tohle nějak nechápu... 
    Ahoj
    musíš vylepšit hlavní budovu na lvl 11 a v ní je ta nová výzkumná labortoř. S tou co je ve hře nemá nic společného. Aspon to tak vypadá.

K oznámení bylo přidáno krátké video o odemčení Obsidiánové farmy

Pokud to dobře chápu, tak prostě na to vylepšení potřebuju ten obsidián, ke kterému se teď nijak nedostanu.
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Pokud to dobře chápu, tak prostě na to vylepšení potřebuju ten obsidián, ke kterému se teď nijak nedostanu.
    Ahoj
    Obsidián bude jako odměna ve Farmářské lize, budou tam i diamanty.

To je právě to slovo - BUDE  :)
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    To je právě to slovo - BUDE  :)
    Ale no tak, nebuď tak nedočkavý. Určitě to nebude dlouho trvat a dočkáme se.  :)

Nejde o nedočkavost, ale o typické GGS. Něco spustí, co nefunguje.
  • Fido2103 (CZ1)Fido2103 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Panda napsal(a):
    Fido2103 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    musíš vylepšit hlavní budovu na lvl 11 a v ní je ta nová výzkumná labortoř. S tou co je ve hře nemá nic společného. Aspon to tak vypadá.

Super, díky moc. Tak to je lepší variant. To se i těším, i když mám ještě co vylepšovat. Díky!
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 434
    upraveno 05.05.2021
    jasne ze to prehánaju, u mna to ma efekt ze kaslem na to, mam 500 obsidianov, za pol roka sa k tomu mozno nejako dokulhám
    sylvia140178 @ sk 1
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 147
    Ahoj,tak nevím jak se daří vám s obsidiány,ale ten počet podle mě hodně přepískli.Abych mohla hlavní budovu vylepšit na 11,potřebuji 65 tisíc obsidiánů.Za celou dobu,co to spustili jsem nasbírala horko těžko 6000.Hru hraju v podstatě denně,do všech soutěží se aktivně zapojuji.Jestli to odhaduji správně,při téhle rychlosti se dostanu aspon k vylepšení budovy tak zhruba příští rok v březnu.Vymysleli to zase opravdu dobře,to je hodně motivující.Nebo je to zase a znovu jen proto,aby se zlatilo a zlatilo?
    helca43 @ cs 1
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 479
    jasne ze to prehánaju, u mna to ma efekt ze kaslem na to, mam 500 obsidianov, za pol roka sa k tomu mozno nejako dokulhám
    tak nějak, vychází mi to na 4 měsíce, spíše více, bo létě se hraje méně

Sign In to comment.