Domů Czech Oficiální oznámení

Dubnová aktualizece - Obsidiánová farma

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 1,955

Dubnov aktualizace

Ahoj zemědělci                                                                                                                                                                                     

Všimáte si, jak se na vaší farmě otepluje? Je zřejmé, že se roční období mění, a my pro vás máme připravenou tuto horkou aktualizaci. Obsidiánová farma je ve vývoji a vy můžete našim výzkumníkům pomoci, aby byla obyvatelná pro rostliny, zvířata a váš nový statek! Pojďme tedy začít. Otevře se výzkumná laboratoř

Vzkumn laborato

Abychom zajistili úspěch našeho projektu Obsidiánové farmy, potřebujeme výzkum! Vaše hlavní budova má nyní čerstvě nainstalovanou výzkumnou laboratoř. Váš první výzkum zahrnuje vylepšení vaší laboratoře a hlavní budovy na úroveň 11. To vám umožní proniknout hlouběji do řemesla a umožní vám prozkoumat několik věcí prostřednictvím postupových stromů. Mezi věcmi, které pak můžete prozkoumat, je Obsidiánová farma, která se otevře, jakmile na ni dokončíte výzkum.

Pro zahájení výzkumu budete potřebovat obsidián, který lze získat z odměn za účast ve Farmářské lize. Může to chvíli trvat, než začnete a dokončíte velký projekt Obsidiánové farmy, ale věřte mi, bude to stát za to!
K čemu je dobrá Obsidiánová farma?

Obsidinov farma

Jakmile otevřete bránu do Obsidiánové farmy a začnete tam farmařit, všimnete si, že je to stálá farma! Začněte hospodařit a budete moci zakládat nové ovocné sady, aby z nich bylo dračí ovoce a švestky nebo aby se chovaly kosatky a ještěrky!

Budete moci produkovat osivo, humus a další, nejprve odemknuté prostřednictvím výzkumné laboratoře a použít je na svých dalších farmách. V podstatě je Obsidiánová farma významným podporovatelem vašich dalších hlavních farem a výrazně vylepšuje váš farmářský život.

Brzy bude o Obsidiánové farmě více informací. Čím blíže se první farmáři dostanou ve výzkumném projektu, tím více bude zveřejněno informací.
Nenechte si ujít oznámení!
Oznmen

Děje se něco nového! Akce začíná! Počkej, jak to, že mi to nikdo neřekl? - Cítili jste se někdy takto? No, nikdy více. Přidáváme oznamovatele oznámení. V případě, že jste někdy náhodou klikli na jedno z oznámení, nemusíte hru znovu načítat, abyste ho viděli. Stačí stisknout tlačítko a všechna nedávná oznámení se objeví! Takhle se museli cítit lidé při přechodu z dopisů na e-mail.

Když kliknete na ikonu oznamovatele a znovu zavřete dialogové okno, ikona zmizí, dokud nebude k dispozici nové oznámení. Pokud v dialogovém okně kliknete na „nezobrazovat tuto zprávu znovu“, ikona se při příštím přihlášení neobjeví znovu se stejnými oznámeními.Zlatý výprodej část 2!
Zlat vprodej

Spolu s aktualizací upravujeme nabídku Zlatý výprodej o nové vzrušující položky. Získejte dva nové dočasné jarní vzhledy s bonusem pro vaše úrodná pole. Tyto vzhledy zvyšují produkci kukuřice a zelí o 200%! Získejte tyto dočasné vzhledy zdarma z centra nabídek po dobu 24 hodin po přihlášení! A protože je jaro, budete mít také šanci získat budovu Jarní obytný dům, která pojme o 10% více pracovníků ve srovnání s budovou Luxusní obytný dům!

A konečně, Piknik pod rozkvetlou třešní! Vypadá úžasně a zvyšuje zisk bodů reputace o 1%. Na každou farmu jej můžete umístit až 5krát.

Zlatý výprodej část 2 potrvá do 2. května 2021.


To je pro tuto aktualizaci vše! Jsme velmi nadšení a nemůžeme se dočkat, až první farmáři otevřou svoji Obsidiánovou farmu a osídlí tuto neaktivní sopku.

S pozdravem, Tessa z Big Farm


Seznam opravených chyb:

- Opravený problém, kdy na seznamu farmářů na konci farmářské ligy chybí tlačítka pro posun nahoru

- Výhodné nabídky: Opraven problém, který zobrazoval chybovou zprávu při rychlém nákupu něčeho v obchodě výhodných nabídek překračujícího limit úložiště namísto šedého tlačítka „buy“ po dosažení limitu

- mlékárna: Opraven problém, kdy XP nebyly přidávány a vypadly až po opětovném načtení hry

- Opraven problém v Soutěži pro spolky farmářů, kde se dialog pro načítání celkových výsledků načítal stále, dokud nebyl ručně zavřen, přestože výsledky byly již načteny 

- koňský ranč: Opravené vydání nesprávně zobrazeného textu na nástěnce síně slávy

- Opraven problém, kdy bublina zákazníků u organického trhu sklouzla dolů a vznášela se nad ní

- žolíková tabule: Opraven problém se zobrazením nesprávného textu na bočním panelu efektu rámu

- Opraveny některé překlepy v popisech Gretina Snového světa

- Systém Pozvěte přátele: Opraven problém, kdy se při opětovném přiřazení přítele k stromu přátel zobrazily sloty přátel jako dostupné, ale po kliknutí na ně se nic nestalo

- Přihlášení na Facebook: Opravený problém, který několikrát připsal bonusy za přihlášení a návrat

- Opraven problém ve francouzské verzi, kdy se čísla překrývala do dalšího řádku v dialogu dokončení mise

- Opraven problém, kdy speciální produkce semen lučního kvítí poskytla během Akce těžce pracujících příliš mnoho bodů

                                           

Komentáře

Sign In to comment.