Domů Czech Otázky ke hře

humr

Pěkný  den  všem  ,   hledala jsem    hledala   ,ale  bohužel k tématu  humři    na trhu jsem nějak nic nenašla   , tak píši  sem . Mám otázku  , nikdy   jsem neměla na trhu  nabídky na humry  ,  je to už  dlouho   co   se  to  řešilo   ,ale  evidentně   se zatím  závada neodstranila .Jsou   hráči  co nabídky na humry mají    , já   nikdy  nabídku na humry  neměla  ,   dočkám se někdy  ?????Nejdem jediná  kdo  humry v nabídce   na trhu  nikdy  neviděl .Předem  děkuji  za  odpověd  , nebo  aspon  za  předání   na  vyšší místa  .
lobodasm @ cs 1

Komentáře

• PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 699
    lobodasm (CZ1) napsal(a):
    Pěkný  den  všem  ,   hledala jsem    hledala   ,ale  bohužel k tématu  humři    na trhu jsem nějak nic nenašla   , tak píši  sem . Mám otázku  , nikdy   jsem neměla na trhu  nabídky na humry  ,  je to už  dlouho   co   se  to  řešilo   ,ale  evidentně   se zatím  závada neodstranila .Jsou   hráči  co nabídky na humry mají    , já   nikdy  nabídku na humry  neměla  ,   dočkám se někdy  ?????Nejdem jediná  kdo  humry v nabídce   na trhu  nikdy  neviděl .Předem  děkuji  za  odpověd  , nebo  aspon  za  předání   na  vyšší místa  .
    Ahoj
    Znovu předám.

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,306
    upraveno 16.04.2021
    Toto se neřeší jen na našem fóru, ale řešení je v nedohlednu.
    Je to stejné, jako otázka - k čemu jsou pasti na humry, když jsou v lovištích jen humři
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
Sign In to comment.