Domů Czech Oficiální oznámení

Setkání na Discordu

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 765


Sputn oficilnho serveru Big Farm na Discordu

Milí farmáři,

čekáte netrpělivě na spuštění oficiálního serveru Big Farm na Discordu? Dnešním dnem otevíráme náš server na Discordu pro všechny farmáře z celého světa. Zapojte se do diskuzí a poznejte ostatní farmáře v našem novém komunitním centru – na Discordu!

Připojit se k serveru


Jak začít?

Sputn oficilnho serveru Big Farm na Discordu

Už jste se připojili k našemu serveru na Discordu? Měli byste se objevit v #lobby, kde vás po příchodu přivítá Benny. Nejprve si otevřete kanál #react-roles a nastavte si role pro hru a jazyk, což vám umožní používat příslušné kanály vybraných rolí.

Sputn oficilnho serveru Big Farm na Discordu

Než se pustíte do prohlídky serveru, nezapomeňte si přečíst #read-first a #rules-en, kde najdete všechna pravidla našeho serveru. S orientací na serveru vám rovněž pomohou kanály #ServerInfo.

Seznámit se s komunitou

Upozornění: hlavním jazykem serveru na Discordu je angličtina. Hlavní kanály jsou v angličtině. Kromě toho nabízíme také speciální kanály pro všechny herní jazyky (např. němčina, japonština apod.). Po získání jazykové role se vám otevřou dostupné kanály ve vašem jazyce.


Neznáte Discord?

Sputn oficilnho serveru Big Farm na Discordu

Discord je nejoblíbenější herní komunikační nástroj na světě. Je zcela zdarma a funguje na mobilních zařízeních i na počítačích. Je to perfektní platforma, kde se rychle dozvíte o novinkách ve hře a můžete si popovídat s ostatními farmáři z celého světa.

Vzhůru na Discord


Ještě nemáte účet na Discordu?

Sputn oficilnho serveru Big Farm na Discordu

Nejprve si musíte vytvořit účet. Klikněte na odkaz níže a zdarma si zaregistrujte svůj účet Discord.

Doporučujeme použít jméno vašeho herního účtu. Následně si stáhněte aplikaci do mobilního telefonu nebo použijte prohlížeč, volba je na vás!

Stáhnout Discord


Doufáme, že se s vámi všemi uvidíme na Discordu a těšíme se, až vás všechny poznáme!

Váš komunitní tým Big Farm


Sign In to comment.