Domů Czech Oficiální oznámení

NOVÝ systém pozývání přátel

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 762


Easter Sale

Ahoj farmáři

Zemědělství je dar, který se dává neustále, a pokud ho sdílíte, zdvojnásobuje se! Co to znamená? Dovolte mi, abych vás seznámil s novým systémem pozývání přátel a se zářícím stromem přátel!

Odměňte své přátele i sebe
Friend Invite System

Nový strom přátel právě vyrostl na vaší farmě a pokud na něj kliknete (nebo na ikonu na liště), můžete se blíže podívat na to, co obsahuje. Má zvláštní místo pro přátele, které pozvete hrát Big Farm.

Na portréty stromu přátel můžete dát až pět přátel a pracovat s nimi na získávání skvělých odměn! Mezi těmito odměnami je zlato, licence na těžbu zlata, diamanty a další! Je důležité si uvědomit, že tyto odměny jsou vázány na portrét na stromě přátel, nikoli na přítele na uvedeném portrétu. Jakmile dokončíte portrétový slot a posbíráte všechny odměny, nedostanete více, pokud do stejného slotu umístíte dalšího přítele.

Vytvořte si dokonalé přátelství
Friendship

Jak získáte odměny ze stromu? Je to snadné. Jakmile někoho pozvete a on se připojí ke hře, budete vy a váš přítel okamžitě štědře odměněni. Od té chvíle můžete začít budovat přátelství a je toho ještě víc. Když váš přítel zvýší svou úroveň ve hře, dostanete odměnu za určitou prahovou hodnotu, které váš přítel dosáhne. Mluvte o dlouhodobém spojení!

Stavby přátelství jsou dokončeny v tandemu darováním zemědělského zboží. Vytvořte si sérii pravidelných darů a dokončete stavbu rychleji, abyste získali více ovoce přátelství!

Ó, lesklé ovoce přátelství
Friend Fruit

Přátelství jsou zlatá a z vašeho stromu vyroste zlaté ovoce přátelství, jakmile pozvete přátele do hry. Nejlepší na tom je, že pokaždé, když sklízíte ovoce přátelství, získáte také zlato!

Jak pozvat
Invite Friends

Nyní jste velmi blízko pozvání svých přátel na Big Farm, ale jak to vlastně děláte? Je to snadné, otevřete hru a poté strom přátel na vaší hlavní farmě. Tam máme spoustu možností, jak pozvánky odeslat. Můžete pozvat přátele prostřednictvím e-mailu, Facebooku, Twitteru, Pinterestu nebo jim jednoduše poslat připravený odkaz přímo!

Strom přátel je opravdu podívaná! Pozvěte své přátele, aby rozkvetly a zářily po celé vaší farmě!

S pozdravem, Tessa z Big Farm.


Farmářská zajímavost od Matildy McMuffin: Přátelství je úžasná věc! Lidé na této farmě se stali dobrými přáteli této staré dámy a to zahrnuje i vás!

Sign In to comment.