Domů Czech Oficiální oznámení

Big Farm na Discordu

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 765

Big Farm Discord PreInstall OA

Milí farmáři,

dnes pro vás máme něco vzrušujícího! V dubnu tohoto roku spustíme oficiální server Big Farm na Discordu!

Chcete být mezi prvními farmáři, kteří se připojí do našeho oficiálního serveru Big Farm na Discordu? Tak si nezapomeňte stáhnout aplikaci Discord a vytvořte si účet zdarma! Buďte připraveni na oficiální spuštění v dubnu!

Stáhnout Discord


Neznáte Discord?

Big Farm Discord PreInstall OA

Discord je nejoblíbenější herní komunikační nástroj na světě. Je zcela zdarma a funguje na mobilních zařízeních i na počítačích. Je to perfektní platforma, kde se rychle dozvíte o novinkách ve hře a můžete si popovídat s ostatními farmáři z celého světa.

Buďte připraveni na spuštění a stáhněte si aplikaci Discord!

Stáhnout Discord


Buďte připraveni na spuštění

Big Farm Discord PreInstall OA

Nejprve si musíte vytvořit účet. Klikněte na odkaz níže a zdarma si zaregistrujte svůj účet Discord. Pokud už máte účet Discord, stačí se po oficiálním spuštění připojit k serveru.

Oficiální spuštění je naplánováno na duben. V den spuštění zveřejníme pozvánku na server ve zpravodaji a v herních oznámeních.

Stáhnout Discord


Vyberte si jazyk

Big Farm Discord PreInstall OA

Tyto odkazy vás zavedou na oficiální webovou stránku Discordu v angličtině. Chcete-li si vybrat jiný jazyk, sjeďte na stránce níže a najděte rozbalovací nabídku pod sekcí „Your place to talk“ (Místo, kde si můžeš popovídat) na levé straně obrazovky.

Stáhnout Discord


Těšíme se, až vás v dubnu všechny přivítáme na našem oficiálním serveru Big Farm na Discordu. Nenechte si ujít oficiální pozvánku, kterou rozešleme již brzy!

Váš komunitní tým Big Farm


Sign In to comment.