Domů Otázky ke hře

jak platit ve hře kartou

mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 255
vždy jsem zlaté kupovala na SMS - ku nyní u akce PRASÁTKA  nevím jak koupit kartou co zadat aby to fungovalo děkuji za radu 
mamka1 @ cs 1

Komentáře

• PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 683
    Přijatá odpověď ✓
    Ahoj
    Návod jak platit ve hře (kupovat zlaté) je tady. Pamatujte jen že v herním obchodě není možnost platby přes telefon (SMS). A pokud si zvolíte platbu kartou musíte mít povolené on-line platby, mít internetové bankovnictví...

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/16282/nakup-zlaťaku-navod

• mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 255
    mám problém  - nikdy jsem přes kartu neplatila takže jsem zadala asi špatně zadání abych mohla vybrat a zaplatit zlaté v akci Prasátko až se mi zablokovalo úplně okénko k pokladně mi nefunguje takže výběr nemohu provést 

poradí mi někdo co s tím ?? zkusila jsem i restartovat hru i počítač a nic nepomáhá
    mamka1 @ cs 1
  • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 683
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    mám problém  - nikdy jsem přes kartu neplatila takže jsem zadala asi špatně zadání abych mohla vybrat a zaplatit zlaté v akci Prasátko až se mi zablokovalo úplně okénko k pokladně mi nefunguje takže výběr nemohu provést 

poradí mi někdo co s tím ?? zkusila jsem i restartovat hru i počítač a nic nepomáhá
    Takže jsi nedokončila nákup? Pochopila jsem to dobře?
    Na to ti restart nepomůže. Musíš počkat 2 hodiny pak tlačítko začne fungovat. Pokud je to tím, že jsi nedokončila nákup. Na placení kartou musíš mít i povolené online platby.

• mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 255
    děkuji za radu chvilku jsem počkala a opět to fungovalo díky moc pomohla mi rada
    mamka1 @ cs 1
Sign In to comment.